Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość kati1966
To naprawdę kati nie wiem co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie kobietki 🌻👄🌻 wszystkie zajęte, nie ma czasu nawet zatęsknic. Wpadamy na chwilkę :( Moje dziecie wróciło z ferii i teraz mam trudności z dostępem do neta. Tydzień zaczął się bardzo pracowicie , a będzie jeszcze gorzej. Jeden tdzień był taki super , można było nadrobić sporo zaległości , ale to wszystko psu na budę, bo od dzisiaj jedna z koleżanek znowu na zwolnieniu lekarskim z dzieckiem i tym sposobem , znowu utoniemy :( I już wiem, że od jutra orka po godzinach , bo nie ma innego wyjścia. Oj losie, losie. Ale już dzisiaj zabukowałam sobie termin na wakacje, jadę nad morze na 9 dni do Krynicy Morskiej i odpoczywam pełną gębą - jadę z kuzynką i jeszcze jedną koleżanka. Super babeczki , niekonfliktowe, rozrywkowe ... będzie super, zeby tylko pogoda była. Nie znam zapowiedzi długoterminowych i nie wiem co nam lato przyniesie. Znowu pomarańczki powracają :( może porozmawiamy o twoich nałogach ? Może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej.........
Hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny. Tak sobie wczoraj siedziałam i myslałam lekko zniesmaczona pomarańczka, że nasz topik stracił swój power, rytm i zasadność. jak sama nazwa wskazuje ma to byc :Forum wymiany i mysli, dyskusja, rozważania i dywagacje. A w tej chwili ten topik jest moim prywatnym dialogiem z Diarra. Obydwie wypluwamy się na forum piszemy wiele rzeczy, spostrzeżen, zadajemy wiele pytać, ale wszystko pozostaje bez odpowiedzi. Większość z Was piszę:\"często zaglądam ale nie chce mi sie pisać, albo krótki wpis: dzień dobry i pozdrawiam i na tym koniec. Raczej nie o taki rodzaj kontaktu i zabawy oczywiście mi chodzi i chwilowo mam dosyć otwierania tej strony. jak będe miała ochotę na kontakt z Diarrą to napisze do niej maila, nie będe wypruwać sie publicznie i opowiadac historii swojego życia. jesli topik ruszy do przodu i nastapi aktywacja, aktywność to chetnie wróce. Póki co nie mam nastroju jednego swojego wpisu podpisywać drugim. Pozdrawiam was wszystkie, szczególnie te nieobecne , czytajace... ale.. Diarra, odezwę się na maila. Pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe koleżanki. Oznajmiam ,ze wróciłam z barrrdzo udanego urlopu,niestety stanowczo za krótkiego . Zakopane jest urokliwe ,ma to coś ,co ciągnie ludzi.Pogoda dwa dni ,pod psem;deszcz ze śniegiem ,chlapa ,ludziska jakies smutne .Ale dobry grzaniec na Krupówkach serwuja i można było wstapic i rozgrzac sie na wesoło;) Hotel super ,duży basen,jaccuzi,sauny rozne ,a przede wszystkim super atmosfera ,kameralna i z klasa.Goraco polecam hotel Stamary.!!!! A dzis szara rzeczywistosc w pracy ,ale kto zaczyna od wtorku to ma krótszy tydzien,w pracy myslę. Haniu ,miałaś podac jakies tytuły filmów ,które warto wypożyczyc. Super Diarcia ,TY już o wakacjach myslisz .Takich ludzi nam trzeba i człowik zaraz jakoś bliższy wakacji i słońca..Musze porozglądac się za ofertami z naszj ukochanej Chorwacji .Pozdrawiam ,Asia milczy ,Naszata pewno się feriuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martkotności ciąg dalszy na naszym topiku. Troche to smutne, że już nie ma tak naprawdę o czym rozmawiac, że powstają same raporty. Ale z drugiej strony nasze forum na 100% nie jest jedyne, na które zaglądamy. Bywamy na wielu innych i realizujemy sie w zalezności od nastroju i potrzeby. Dlatego nie widze przeszkód żeby o czasu do czasu nie zajrzeć tutaj i nie sprawdzić co się dzieje, nawet jeśli jest smutno. Wcale nie jest powiedziane, ze musimy zawiązać przyjaźnie do końca świata. Ale miło byłoby, gdyby ktoś od czasu do czasu pociagnął ze mną ten wózek. Bo jak moderatorzy tu zajrza to nas podmiotą pod dywan :( W pracy miałam okrutny dzień, szaleństwo totalne i tak będzie tydzień albo i dłużej. Juz dzisiaj siedziałam po godzinach. Jutro dentysta , a , ale już końcówka wizyty i dzięki Bogu nastepnych wizyt nie potrzeba :) Moje dziecko dzisiaj na 18-tce u brata ciotecznego ( syna mojego brata). Imprezka w knajpce. Mam nadzieję, że młodzież stanie na wysokości zadania i będzie o.k. Mam okrutnego doła przez moje dzieciątko, bo chociaż wydawało mi się, że problemy dojrzewania mijają bezpowrotnie - to jednak chyba to jeszcze była pestka. Póki co mam nadzieję, że to tylko moja nadwrażliwość matczyna , ale .... głowę mam nabitą złymi myślami. To są za powazne sprawy żeby pisac o nich na forum, ale w tej chwili nawet nie mam z kim o tym porozmawiac, to chociaż trochę żółci upuściłam. Czasami tak jest, że zmartwienia chodzą parami, trójkami, czwórkami i dręczą okrutnie. Jeszcze niedawno mialam uśmiech na twarzy , a teraz coś nie mogę. Boję się najzwyczajniej na świecie o swoje dziecko. Jednak okres kiedy siedziała w brzuchu był najfajnieszy. W piątek płaca nam \"trzynastki\" i to najlepsza ostatnio wiadomość , oczywiście po tym znaleźnym ( 50 euro) :) Pozdrawiam i zapraszam mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Beatko za fotki , góry są piękne, ale mnie morze bardziej kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej ,co tu taka cisza? CZyżby wszystkie się feriowały? Grzeszną głowę posypałam popiołem ,wymarzłam okrutnie ,bo zimno jakos... Czekam Haniu ,na jakieś tytuły przed wekendem. NO nie zość się już na koleżanki .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alis 🌻 Jak widze tylko Alicje zostały na placu boju . Trudno. U nas dzisiaj kiepski nastrój i w pracy i w domku, pogoda okropna - lodowaty wiatr. W nosie kręci , niewielka goraczka , kicham jak najeta :( ludzie dookoła wszyscy chorzy . Motywacji do usmiechu brak. A najbardziej słońca . No i jeszcze totalna zapaść na naszym topiku. Jut dawno nie było tak źle. A mam do was pytanko , czy wracacie do ZUS-u ze swoimi skadkami emerytalnymi ? Podobno od dzisiaj już można i miescimy się w możliwym przedziale wiekowy. Jesli wiecie coś więcej na ten temat to prosze bardzo o opinie, trzeba podjąć jakąś decyzję. Nie myślę zapracowac się na smierć do 60-tki albo( i dłużej ). Chciałabym trochę jeszcze pocieszyć się na emeryturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe zajebiscie
ale sie dzieje u was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Panie 🌻 Wracam z ferii , a tu dołek . Kazda z własnymi myślami , niby razem a jednak obok . To chyba nie o to chodzi , ale z drugiej strony trudno wycyrklować na tą samą godzinę -to prędzej wychodzi na GG. Alis🌻 -no i na feriach byłyśmy blisko , a drinka na ostatki piłyśmy osobno . Była w Białce. Do Zakopca pojechaliśmy na 1 dzień , ale jak zwykle zlał nas wodą - przeważnie od strony butów. Jeszcze mi się nie zdażyło przejść Kropówkami suchą nogą .Oni mają jakiś specjalny system odśnieżania- musisz iść po kostki w wodzie . I tak jest od lat . Obiecałam sobie , że więcej tam nie pojadę . Zimne , mokre nogi , a w sklepach sama chińszczyzna. W Białce śnieg był więc rodzina kożystała do woli. Jestem cała. Niczego nie połamałam ani sobie ani nikomu obcemu. Było miło, śniżnie , piwko ze śliwowicą rozgrzewało krew . Mimo wesołej zabawy najlepiej we własnych piernatach. Dwa dni biegaliśmy po Krakowie . Zaliczyliśmy Wawel , bo wcześniej tylko ja widziałam . Jednak dziedzictwo robi niesamowite wrażenie. Tyle stuleci !!! A teraz po roku się sypie wszystko co zbudują..... Na trasie mieliśmy Częstochowę i Jasną Górę . A że wypadło w Popielec , to i ten zabytek zostałał odwiedzony. Nie wiem czemu , ale obraz Matki Boskiej zawsze wydaje mi się większy , a jak potem patrze to romiar niewielki . Ale za to wrażenie za każdym razem robi na mnie większe . Widać do wszystkiego trzeba dorosnąć . całuski dla wszystkich - trzeba wracać do rzeczywistości i brać się do prania Nie denerwujcie się dziewczyny . Sądzę , że jak ferie miną to i tu zaroi się od wypowiedzi . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w kinie na \'\'Miłość ,nie przeszkadzać\'\' -wg mnie film dla wytrwałych. Francuski, nudny , nijaki , płytki . Mąz był na \'\'świadku koronnym \'\'- też wrócił niezadowolony. Czy zauważyłyście , że w ferie i wakacje są w kinach same denne filmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Witam Naszatkę ,szczęśliwie do nas powracajaca. Z tymi mokrymi butami w Zakopanem to racja ,chyba trzeba chodzić w traperach ,aby przejsć Krupówki sucha stopą,no a damy wiadomo ,w traperach nie chodzą ....dla urody cierpią i marzną.Ale co tam,najważniejszy szyk i elegancja ,toć to był główny deptak naszego kraju ,podobno. Mielismy ochote wybrac się do kino na Swiadka ,dzięki Naszat ,ze uprzedziłaś ,bo juz od kogoś to słyszałam.A na co warto isć? Napisz Diarciu coś więcej o tym zus,bo ja w tych sprawach jestem lewa ,mąż sie takimi nudami zajmuje ,płaci jakieś filary ,ubezpieczenia .Plis ,rozpisz sie trochę więcej. Ciekawe ,jak Necia u wód się miewa .Miejmy nadzieję,że dobrze się bawi i nie mysli o przykrych sprawach.Buziaczki Alicjo .Agnieszko. 😘alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety!Miło Alis,ze pamietasz o nieobecnych:)Mamy tu 4 stare, przedpotopowe kompy na ok. 1000 kuracjuszy.....dostac sie mozna rzadko, a i jaKOSC SPRZETU POZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA.....Zabiegi ok. choc troche forsujace, średnia wieku.....hm.....powyzej produkcyjnego....najwazniejsze,ze trafiłam na fajna wsółspaczkę.Mimo,że kobietka lat 55 ,tryska wprost humorem i swiezością .Nie szaleje, bo nie mam za co, wiec zycie wiode- stricte -skromnej kuracjuszki. Pozdrawiam wszystkie, do poklikania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu 🌻 baw się dobrze . Wykorzystaj pobyt . Naładuj baterie . Będziesz ich potrzebować . Lato blisko Alis 🌻 co po elegancji, gdy w butach chlupocze . Moje przemokły tak że zafarbowały mnie ma czarno na wiele dni . Cholipcia, - nic nie pomagało . nawet pumeks . I gdzie tu ekologia?? napewno nie w Zakopcu Haneczko🌻 twoje zdrowie . Dzis ja piję za wasze humorki \\_/ . Czy was też tak zasypało . my machamy łopatami , i nic nie pomaga. Chwała najwyższemu , że wczoraj było suchutko. Dojechałam bez problemów . Dziubaski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę , że tu pusto . Czy ktoś tu zagląda?? czy wszystkie poszłyście na kawę z innymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe koleżanki .😘 Wpadłam zobaczyć co u was słychac,...nic nie słychać. Pozdrawiam Was więc wieczorkiem,zimno okrutnie ,w pracy wymarzłam ale zaraz robimy rodzinny wieczór filmowy . Przy kominku rozkładamy pielesze ,grzaniec do reki i Tylko mnie kochaj -taki udało się wypożyczyc ,mam nadzieję,że wart jest piatkowego wieczoru i ze nie ma tam scen...dzieciska z nami mają oglądać. Diarciu ,napiszcos blizej o tym zusie.Posłałabym pare fotek z Zakopca ,ale nie wiem,czy jeszcze któraś ma ochote oglądać.Jak co ,dajcie znać to prześle. Naszata ,TY również masz pewno cos z Białki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻👄🌻 Jak widze odpoczywacie całą para a ja ? praca, praca - końca nie widać. Wczoraj z pracy wyszłam o 19.15 !!! po powrocie siły miałam tylko tyle żeby sie wykapac i pościelić wyrko :( Dzisiaj jak to w piątki , z pracy wszystkie wyszłysmy o normalnej porze bo już naprawdę mamy dosyć. Mamy nadzieje, ze już w poniedziałek koleżanka wróci ze zwolnienia i będzie trochę lżej. To znaczy nie będzie tak tragicznie . Jesli chodzi o to przejście do ZUS z ubezpieczeniem emerytalnym to powiem szczerze wiem niewiele . Sprawa ogólnie ma się tak ,że możemy wrócić znowu do ZUS , nasze składki przejmie Skarb Państwa , a jak dozyjemy emerytury to dostaniemy jakąś głodową emeryture , ale możemy starać się o wczesniejsza emeryturę czyli po 55 roku zycia. I to jest jedyny plus tego interesu. Jeśli zostaniemy tak jak do tej pory każdy swojej firmie płacąc składki , to nadal trwamy w niepewności , kto, kiedy, ile i jak będzie nam płacił emerytury , a już na 100% o wczesniejszej emeryturze nie ma mowy. Plus w pozostaniu w tych obecnych filarach jest taki , ze jesli wcześniej wybierzemy się do świętego Piotra to nasze składki dziedziczą nasi spadkobiercy. Te informacje znam z poczty pantoflowej . Nic na 100% , sama jestem laikiem i byłabym wdzięcvzna jesli ktoś coś wie więcej i może rozjasnić temat. A do ZUSU możemy już od tego tygodnia wracać , to wiem na bank :) Jutro poszperam z necie , może coś znajde , albo wejdę w kontakt z koleżanką z ZUSu :) teraz musze znowu zniknąć , bo dziecko się niecierpliwi. Ale jutro nie dam się tak łatwo odseparowac od komputera. Miłej nocki wszystkim i miłego weekendu :) P.s. zmartwienia trochę się rozwiały , 13-tka na koncie, wieczorem idę jutro na imprezkę 18-tkową mojego bratanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wekendu dla wszystkich pięknych pań🌻 Co dobrego porabiacie ? Ja w końcu mam chwilę dla siebie,posprzatane ,po obiedzie ...tak ,lubię ten stan. Film wczorajszy do niczego .Myślęo Tylko mnie kochaj. Nie ma juz fajnych polskich filmów .Ostatni dobry ,który widziałam to Nigdy w zyciu .Poleccie cośmiłe koleżanki. Dzięki Diarciu za informacje o tym Zus ,coś bliższego jak się dowiesz daj znać .Człowiek gubi się w tym wszystkim i nie wiadomo co zrobić ,żeby dobrze zrobic.A wcześniejsza emerytura...no ,wiedziałabym co zrobić z czsem . Całowanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Mnie ten film nawet się podobał. Teraz odlądam z rodziną Pancernych , więc to chyba świadczy o polskich filmach. Czasem im sie uda , ale chyba przez przypadek . Zaliczyłam z dzieciakami Gost rider(czyba tak sie pisze) . miły , lekki, poziom umysłowy amerykańskiego nastolatka , który nie wyszedł poza komiks. Ale ja takie lubię -niezła zabawa, a po to chodzę do kina . A Nicolas Cage jset niesamowity w każdej roli. Wieczorem mam chęć zapalić w kominku. Do tego kieliszeczek dwójniaczka, kocyk i książeczka. Zapraszam na grzańca\\_/> . Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór po paru dniach przerwy, bardzo dobrze mi ona zrobiła, nabrałam dystansu i chwilowo wracam. Moja córka też wczoraj wieczorem oglądała \"Tylko mnie kochaj\" a ja fragment razem z nią. Cóż za niedobry, źle zagrany film. Szkoda pieniędzy na takie produkcje. Niestety polskie społeczeństwo WALI do kina na takie filmy i to jest smutne. Ja zdecydowanie nie lubię polskiego kina a dobry film jaki widziałam to byłó kilka lat temu i był to film WESELE. Doskonały pastisz na polskie społeczeństwo. Doborowa obsada , zagrana z wirtuozerią. Szczerze Alis Ci ten film polecam, jest znakomity ale nie dla dzieciaków, Broń Boże. A polskie seriale? Dno a z dołu jeszcze ktoś puka. Co my tu mamy? M jak Miłość, Pierwsza Miłość, Plebania, Lokatorzy, Na dobre..... Włos mi sie jezy na głowie na myśl o tych wspaniałych produkcjach. A głupie ludzie zyją tymi serialami i jeszcze napotykanych aktorów na ulicy tytułują serialowymi imionami. Ludnośc nie potrafi rozróżnić życia od fikcji, żyje zyciem bohatera serialu. Polskich nie oglądam zupełnie , czasem zerknę na M jak Makabra dla Terski Lipowskiej i Witolda Pyrkosza, o oglądam Świat wg Kiepskich bo to doskonały pastisz na nasze życie i nas samych. A, jest jeszcze \"Kopciuszek\", straszny, straszny film I oglądam jeszcze serial \"Chirurdzy\" w Polsacie bo jest zankomicie zrealizowany. A Wy? Zyjecie serialami??? Alis, polecam Ci \"Funny i Aleksander\" Bergmana, \"Między słowami\", \"Co gryzie Gilberta Grapea\" , dla dzieci \"Charlie i fabryka czekolady\" albo \"Niania\". Nie wiem czy widziałaś film \"Dawno temu w Ameryce\" z muzyką Ennio Morricone, piękny film ale bite trzy godziny. U mojej córki koleżanki, grają w twistera, jest kupa smiechu i krzyku. Ale dostepu do telewizora nie mam wic dzisiaj tylko lampka wina i dobra książeczka. W pracy sporo kłopotów ale rozpisywać się nie będę, szkoda psuć sobie nastrój. A tak a propos jutro pracuje niestety, ale nie od rana, jest szansa na wyspanie się.Dziewczyny , co Wy z tymi emeryturami? Powariowałyście? ja mam nadzieje pracować prawie do końca życia a emerytury się boję jak ognia. Sam czynsz za mieszkanie to ponad 600 zł, razem opłat mam ponad tysiąc ciekawe z jakiej emerutury mielibyśmy płacić rachunki i żyć? ŻYC!! Dla mnie to trudny temat i nie chciałabym wegetować jak większość polskich emerytów. Oczywiście boję się przyszłości ale na razie jeszcze o tym nie myslę. Choć pewnie powinnam. Ja właśnie popijam trzecią dzisiaj kawę i juz mój żoładek tego nie wytrzymuje. Życzę wam miłego wieczoru. Diarra, jak tam po imprezce. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE ŚLICZNOTKI. Haniu miła ,dobrze Cię znów czytać,mam nadzieję,ze wróciłas na dobre. Wiem ,ze emerytom ciężko ,ale myślę sobie,że wtedy to będę miała na wszystko czas. Teraz ciągle jestem w biegu ,do pracy a po pracy 4 razy w tyg z dziećmi na zajecia dodatkowe.Zawożę je i czekam ,bo nie opłaca mi sie wracac -jak wspominałam na wsi mieszkam a jezdzą do Jastrzębia .NO i tak czekam na nie a robota w domu czeka na mnie . Wracam cos tam porobobie ,poprasuje ogarnę dom ,zaglądne do lekcji i trzeba isć spać bo 4 40 wstaje!!!! i dzień do dnia podobny .A na emeryturce będzie inaczej ..Dużo czasu ,spokojnie z wszystkim i na wszystko czas.Ale się rozpisałam Haniu ,ale uzasadniałam Ci moje tęsknoty.Pozdrawiam .Haniu ,Diarciu ,Naszatku,Neciu..😘 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tytuły ,na pewno skorzystam .Mąż mój planuje na dziś Awiator ,nie mam pojęcia z czym to się je ...a z seriali to musowo MJM choć Kożuchowskiej nie trawię,mogli zmieic aktorkę ,choć w tej nowej fryzurce już lepiej .A mostowiakowie są de best!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alis, Aviator jest piękny ale też nie dla dzieci!!! Własnie weszłam w system rekrutacyjny do gimnazjum, dziecię czeka 12-13 marca test kompetencji językowcyh, czas wziąć sieza bary z nauką. Miłego wieczoru. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem.:) Jestem już po imrezie , było bardzo rodzinnie, ale kilka godzin wystarczy . Ulotniłam się razem z jubilatem , bo akurato szedł do mojej córci i razem gdzieś ruszyli w miasto. Przynajmniej bezpiecznie wróciłam do domku , a u brata imprezka trwa dalej. Gesto musiałam się tłumaczyć dlaczego już chcę iść . Ale prznajmniej jutro głowa nie będzie bolała. :) Michał narzucił takie tempo, że ledwo za nim nadążyłam. I nawet nie poczułam jak jest okrutnie zimno. Jest jakieś -10 stopni i wiatr jeszcze gorszy, przeszywa na wylot każdą warstwę ubrań. Dzisiaj nawet z czapką się przeprosiłam. Zrobilam sobie herbatkę na trawienie i zaraz wskauje do wyrka. I na dzisiaj zaplanowałam sobie seans lekki, łatwy i przyjemny tzn. Uciekająca panna młoda\" z Julią Roberts i Richardem Gere . Haneczko :) ja nie myslę iść na emeryturę i nic nie robić. Mam zamiar dostawać emeryturę i pracować ale nie z przymusu. Doskonale wiem, że emerytury będa głodowe , dlatego niech dadzą co mają dać a ja jeszcze popracuję za dodatkowe pieniądze. Na siedzenie w domu bezczynnie jeszcze przyjdzie czas. Ja nudzić się nie mam zamiaru , do flegmatyczek nie należę i do fotela przed telewizorem nie przyrosnę. :) Ja w stosunku do polskich filmów nie jestem taka krytyczna, ale istotnie już polskie seriale to lichoctwo. Tydzień temu oglądałam " Tylko mnie kochaj " i naprawdę pomyślałam sobie , że to klasyczny przyklad przereklamowanego filmu. A z seriali oglądam MjM, bo wszyscy dokoła oglądają , więc i ja zaczęłam ,żeby być w temacie , inne tylko z doskoku jak nie ma nic innego ale też od jakiegoś czasu właściwie tylko dlatego, ze mamy tutaj fajny topik \" wpadki i niedociagnięcia w polskich serialach\" . Lubię tam czasami sobie pouzywac :P A teraz uciekam na film, a i moja sunia domaga się swojej porcji pieszczot, nie było mnie w domu pare godzin i bardzo się stęsknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diarro🌻 weszłam tu przed chwilką jeste ś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekająca panna młoda - sympatyczny film. oglądałam kilka razy Czy wy też oglądacie ulubione filmy ponownie?? Aviatora nie widziałam. A polskie filmy były dobre z Miecią Ćwiklińską. Seksmisja też niezła. Z seriali to jedynie trawię Co ludzie powiedzą - ale to angielski wymysł . Mam wszystkie odcinki , a ciągle czuję niedosyt . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek 🌻 Noc obfitowała w niezłą porcję stresu , seans filmowy miałam przerwany pojawieniem sie chłopaka córci. Przyjechał do niej na weekend i na szczęście :P pokłócili się tak, ze chyba ten \"związek\" jest skończony. Ja musiałam to tolerować , bo w końcu podobno była to wielka miłośc , ale .... kurcze ile tego było ... Ale ostatnio każde ich spotkanie kończylo sie awanturami i wreszcie chyba otworzyła oczy , bielmo zeszło na dobre . Teraz będę trzymać kciuki zeby córcia wytrwala i żeby dalsza ich historia przeszła bezboleśnie . Ma fajnych przyjaciół i mam nadzieję, że jej pomoga. Ja to przerabiam już od rana. Dlatego m.in miałam ostatnio tak podły nastrój. Ale teraz mam nadzieję będzie juz tylko lepiej. :) Och dzieci, dzieci. Jak ja zazdroszczę tym co mają dzieci uwiązane cały czas przy sobie jak przedszkolaki ... Znam takie ( ale to najczęściej chłopcy) Mojej koleżanki z pracy synowie , 19 i 17 lat po zmroku nie wychodzą z domu, nie chodzą po mieście ( tylko z rodzicami ) ich cały świat to mieszkanie, rodzina i książki ( oczywiście prymusy). Mojej kuzynki syn (20 lat , tegoroczny maturzysta) z domu wychodzi tylko do szkoły i na salę pograć w piłkę ..... nie wiem czy to ideały , może w przyszłości trafią na przezkody bo nie poznają zycia od gorszej strony, ale siedząc w domu wydają się bezpieczne i tego zazdroszczę ich rodzicom. Wychowywanie pod pełną kontrolą. Dzieciaki z charakterem mojej córci nie dadza się tak uwiązać w domu. Dla mnie niestety. I na nic ideały i wzorce. Na Mazurach nadal wieje jak cholera , słońca nie widać , niebo nisko nad ziemią. O spacerkach nie ma mowy. Obiadek mam wczorajszy , od niepamiętnych czasów zrobiłam gołąbki. Moje ulubione.Wyszły super. Trochę wrzucę do zamrażalnika na trudne dni kiedy trzeba będzie siedzieć w pracy po godzinach. Miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro trzymam kciuki za pomyślność Twojej córci . Napewno pozna porządnego chłopaka. Ale troszkę będzie boleć nim nastąpi zmiana. W końcu same byłyśmy w takim wieku i coś o tym wiem . A i teraz nie jesteśmy wolne od popełniania błędów. Nie posiedzę tu długo , bo załatwiłam sobie korzoneczki i boli jak diabli😠 Może uda się je wygrzac przed jutrzejszą robotą . Buziaczki dla pań👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×