Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka27

JAKA FIRMA MA ŁADNE I NIEDROGIE MEBLE.???

Polecane posty

Gość majka belska
Jeszcze kilka lat temu meblościanki były wyśmiewane - teraz wygląda to całkowicie inaczej. Nowe projekty są ciekawe, gustowne, nowoczesne. Wiadomo, że wszystko tak naprawdę jest kwestią gustu i oczekiwań. Mnie się te nowe meblościanki podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vasinas
Studio Prostych form swego czasu robiło mi meble na zamówienie i muszę uczciwie przyznać, że mają naprawdę dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupbs
Ja bym powiedział, że Studio Prostych Form ma naprawdę świetne produkty. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firm produkujących mebla na naszym rynku jest bardzo dużo. Niestety nie każda marka, firma robi dobre meble. Ja się wiele razy przekonałam że czasem warto wydać ciut więcej aby być ciut dłużej zadowolonym. Sama bardzo chciałabym wymienić sobie wypoczynek w dużym pokoju (kanapa plus dwa fotele) i mam cichą nadzieję że niebawem mi się to uda. Koleżanka polecała mi sklep agata meble. Byłam, oglądałam i zachorowałam. Co myślicie o takim zestawie? http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/pokoj-dzienny/meble-tapicerowane/komplety-wypoczynkowe/komplet-wypoczynkowy-larsen co prawda jeden fotel ale chyba bym mogła się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deraf
Również uważam, że meble od STudia Prostych Form to dobry wybór. Prezentują się naprawdę ładnie i są całkiem tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według nie warto wybrać się do salonu Agata meble. Tylko wiem że nie w każdym mieście są. jak coś mają swoją stronę i tam też spokojnie można zamawiać i wysyłają kurierem w ciagu dwóch dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posz
Zdecydowanie Studio Prostych Form. Mają świetne meble robione na zamówienie, które warto polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdef
Również uważam, że STudio Prostych Form to dobry wybór. Tym bardziej, że działają oni nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenero
Moim zdaniem studio prostych form. Zwłaszcza jezeli szukasz produktów robionych na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bydgoskie meble, albo etap sofa, inne dla mnie nie wchodzą w grę, przez jakość wykonania i stosunek ceny do produktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że studio prostych form ma całkiem fajne hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę chyba spamujesz, ponieważ już w innym wątku napisałam, że bydgoskie meble, czy etap sofa, czy nawet inni porządni producenci mebli z Polski są lepsi i mają atrakcyjniejsze ceny niż studio prostych form:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że STudio Prostych Form. Jeżeli chodzi o stosunek ceny mebli do ich jakości, to jest naprawdę super hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy takie super? Mają po prostu dobre meble i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam meble od firmy Andmeb. Mają bardzo fajne i co najważniejsze tanie produkty:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Śląską firmę AndMeb. Ma naprawdę swietne meble. Warto się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AndMeb ma bardzo fajne i tanie meble. Niestety też ma jedną dużą wadę. Musisz mieszkać na Śląsku, bo tylko tam operuje firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczanka2
Ja swoje meble zamawiałam przez internet w sklepie: http://www.najlepszemeble.pl/ Zależało mi na kosztach a tam oferowali fajne nowoczesne komplety w dobrych cenach ;) Co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie - jak na tą cenę wyglądają naprawdę świetnie - jak meble z wyższej półki. Z dostawą na szczęście żadnego problemu - wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja osobiście polecam firmę AndMeb. Mają wysokiej jakości produkty niestety działają tylko na Śląśku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze się. Sam brałem u nich meble i spełnili moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do AndMeb to pozostaje mi się tylko zgodzić. Świetna firma z atrakcyjnymi produktami meblarskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andmeb. Rzeczywście warto wybrać. Nie mniej jednak żeby ludziom było łatwiej to warto podać jakieś dane min. nazwisko pana Andrzej Walęciaka czy jego numer telefonu 535461539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×