Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość PITER1
McDonald's zwolnil przcownikow bo niby kradli -niby ,Bo nie maja zadnych dowodow na to!!!ale sprawe w sadzie zalozyli !!!!po 3 latach pod koniec marca tego roku sad uznal ze sa nie winne!!!!ciekawe czy firma zaplaci za postojowe za 3 lata+ odsetki ustawowe!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awkrk
Bylam w Warszawie na tym Mcekspercie i musze wam powiedziec ze niezla imprezke na urzadzili :)))))) Nie spodziewalam sie... Przeszlam do finalu i w maju bede walczyc o wyjazd na igrzyska do Pekinu i kase! Wiec moze przestancie narzekac jak czlowiek chce to sam sobie moze sprawic przyjemosc. To wszystko zalezy od nas!!! A ludzie z MCD potrfia sie swietnie bawic i napewno nie sa debilami!!! Zycze powodzenia w maju wszystkim finalistom Mceksperta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha83krk
"awkrk" z ktorego maka jestes (zakladam ze z Krakowa) tez bylam. ja kraków VIII Metro-M1 ;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
witam, chcialbym sie dowiedziec pewnej informacji na temat tych kart co sie podobno dostaje na ktore przysluguje znizka na niektore kanapki - chyba 50% ? jak mozecie napiszcie na co jest ta zniszka dokladnie i czy we wszystkich nielicencjonowanych mc sa takie karty na znizki? oraz czy jak sie ja juz dostanie to czy ta znizka jest tylko w tym macu co sie pracuje czy w kazdym nielicencjonowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
nie ma opcji edytuj - szkoda, jeszcze jedno pytaniem. stawka nocna to jest 20% od jakiej kwoty ? tej ktorej sie zarabia netto za godzine? czy minimalnej stawki ? ps. tam mialo byc znizka , a nie zniszka, taki blad, ale wpadka..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awkrk
gocha83krk ja jestem z VI Wielicka! Jak Ci poszedl Mcekspert?? :) Pozdrawiam! pytanie... Odnosnie tych kart to dostaja je wszyscy pracownicy napewno w restauracjach korporacji, nie wiem jak jest w licencji... ?Na ta karte masz wszystkie duze kanapki po 4zl (oprocz Big Tasty) i srednie frytki za 3zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
hm, ale wtedy ta karta dziala we wszystkich korporacyjnych mc? czy tylko w tym co sie pracuje?? i czy jest jakis limit na to aby tak brac te kanapki po 4zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awkrk
Nie znam dokladnie regulaminu bonifikarty (podobno jest dostepny na stronie mcd), ale jednego jestem pewna, ze jest wazna w kazdej restauracji nie tylko w tej, w ktorej pracujesz. Musisz ja tylko pokazac kasjerowi zanim cos zamowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Karta zniżkowa na kanapki w MC jest ważna w każdym MC w Polsce. Przynajmniej jak miałam tą poprzednią to tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Hmm przeczytałem te wasze opinie na temat Maca i zauważyłem , ze zdanai są podzielone z przewagą tych negatywnych. Najwiecej oczywiście zależy od ludzi z którymi się pracuje i oczywiste jest , że nie wszyscy będą w porządku , wszędzie śa czarne owce , bez wyjątku. Ja w McDonaldzie pracuje 1,5 roku w malym miescie tj , niecale 70tys ludzi , obecnie jestem instruktorem , robię też dostawy i pracuje na zmianach nocnych. U nas stawka podstawowa , to 5.70 z tego co pamiętam , ja osobiście mam 6.70 więc nie narzekam , bo w porównaniu z kolegami , którzy pracują w innych branżach i zapierdziel maja wiekszy ode mnie , wypadam nawet lepiej ;) Na plus należy zaliczyc grafik , kiedy sie chce wolne to się ma , przynajmniej u nas . Co do standardów jedzenia , są u nas bardzo wysokie , sam jem w naszej restauracji bez obaw . W McDonaldzie na pewno czlowiek nauczy się pracować , nie wszyscy sobie dadza radę, ale wiadomo ludzie są różni... Na pewno nie jest to praca dla ambitnych ludzi, bo na dłuższa mete dużo sie tu człowiek nie nauczy i po pewnym czasie sam zauważa , że stoi w miejscu, ja jeszcze jestem mlody ,więc moge sie jeszcze troche tu "pomeczyc"... Szczerze to wspolczuje tym , na ktorych krzycza , gdy musza isc do ubikacji , ja jak musze , to tylko mowie ze schodze do WC i nei interesuje mnei to , czy dostane pozwolenie , czy nie , bo to jest dla mnie wiadome... Przy mniejszym ruchu na fajke mozna zejsc bez problemu , rzerwy zazwyczaj sa w polowie choc czesto mozna z menegerem ponegocjowac... Co do opazen , to przynam sie , ze pare razy sie oparzylem , ale NIE POPARZYŁEM !!!, poparzyc sie mozna jezeli ktos szczegolnie nei uwaza , i wtedy za takie cos powinien moim zdaniem dostac solidny opierdziel !!! Bywaja dni , kiedy chce sie ta bude wysadzic w powietrze , bywaja i dni ze sie smiejesz caly dzien ... Dobra to tyle z wazelinka , teraz troche in minus...: Premie - tu praktycznie tylko shopery itp ... o premii na swieta mozna zapomniec -bony na swieta itp ... smieznie niskie kwoty , my np z bonow bozonarodzeniowych zrezygnowalismy , bo wstyd z takim bonem isc do sklepu, w to miejsce zrobilisme skromne crew party Kazda restauracja ma jakas tam pule pieniedzy do wykorzystania wlasnie na bony , crew party , paczki swiateczne , czy na jakies tam kolacje menegarskie, U nas np .. zdecydowana wiekszosc idzie na paczki dla dzieci , ale w sumie zly o to nei jestem , bo sam jak bylem maly mialem paczki na swieta i to o wiele wieksze niz w McDonaldzie , niech dzieci maja nalezy im sie, Winna tu jest z polityki McDonalda , ktorej glownym zalozeniem sa premie za programy motywacyjne Pamietajcie Nie dajcie na siebie krzyczec ani sie pomiatac , jezeli macie problem z jakims manedzerem , a kierownik nei moze pomoc , kontaktujcie sie z konsultantem , to na bank pomoze Wszystkim McDonaldowicza zycze dobrej , godziwie platnej i ambitnej pracy, bo dobrze wszyscy wiedza , ze praca w McDonaldzie do takich nie nalezy i z tym sie chyba wszyscy zgodza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha83krk
No poszedl jak poszedl mogloby byc lepiej, chociaz jestem na liscie rezerw ;]. fajnie byloby pojechac znow do Wawy ale w tym momencie to muszialabym liczyc na jakiegos fuksa. no coz zycie ;] heeh ;/ Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
dzieki za to info z tymi kartami na znizki ,sprawdzilem na stronie i to promocja jest i niedlugo sie konczy jeszcze, a myslalem ze to na stale juz tak zrobione. ciekawe czy przedluza to albo zrobia cos innego ciekawego, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Chodzi ci rozumiem o kanapkarty??? Nowe wychodzą jakoś co 3 - 4 miesiące i jest to oferta stała , z tym że istnieje możliwość podniesienia ceny, czy zmiany czegoś w ofercie , pewnie niedlugo wprowadza fish nuggets(rybki) , ale wielka szkoda , że nei ma już lodów tych za 1 zl, ale i tych do zestawów za 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
aha, czyli te kanapkarty sa stale, tylko oferta sie zmienia na co jest ta znizka, to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awkrk
No tak Gocha zycie, ale ono pisze rozne scenariusze, wiec wszystko mozliwe, ze dwie krakowianki spotkaja sie w maju w Warszawie :) zycze Ci tego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Mozna to nazwac stałą ofertą , bo praktycznie od kilku lat niewiele się zmieniło, wzrosły ceny o 50 gr to jest Kanapki : Bigmac,McChicken,WiesMac,Filet-O-Fish, Tortilla, 6 McNuggets sa po 4 zł ( doszly do oferty Nuggetsy i Tortilla - kiedys ich nie bylo ) , dawniej te kanapki kosztowały 3.5 Srednie frytki skoczyły z 3 zł na 3.5 zł A z ofert wycofano rożka za 1 zł Niemniej jednak jest to oferta stała, aktualizowana co jakiś czas... Jeszcze w tamtym roku mieli wycofac kanapkarte- takie memo przynajmniej przyszlo- zastanawiano sie nad nowym systemem , ale ostatecznie , kanapkarta została! Od niedawna można na kanapkartę brać nieograniczone ilości kanapke, np jezeli chcesz 50 big macow to je dostaniesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator_rzeczywistosci
Czesc, mam pytanie do was- czy w macu mozna zatrudnic sie na okres 1 miesiaca? chcialbym zaczac od czerwca i pracowac do wrzesnia z tym ze potrzebuje miec 2 tyg wolne w lipcu. Dlatego rozwazam prace przez miesiac bądź przerwe 2 tyg w pracy- czy ktores z tych opcji jest w ogole mozliwa w macu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omiatacz
Generalnie to mozesz zatrudnic sie nawet na jeden tydzien. A to dlatego, ze na okresie probnym okres wypowiedzenia wlasnie tyle wynosi. Czyli robisz tak: -Idziesz do Maca i rozmawiasz o pracy (na tydzien przed poczatkiem czerwca - musisz wypelnic troche formalnosci, zalatwic ksiazeczke z sanepidu, zdobyc NIP itd.) -Pracujesz 3 tygodnie -Skladasz wypowiedzenia argumentujac to tym, ze praca jest ciezka i nie dasz rady :P -Po miesiacu jestes wolny jak ptak. Potem mozesz zatrudnic sie jeszcze raz xD Nie wiem jak to bedzie wygladalo z urlopem, ale jakos cienko to widze. Nie znam przepisow, ale watpie zebys po miesiacu pracy mogl wziac dwutygodniowy urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omiatacz
Aha - i nie mysl, ze ktos ci bedzie sapal ze po 3 tygodniach skladasz wypowiedzenie. W McD to standard, tylko nieliczna grupka przechodzi przez okres probny. Srednia dlugosc pracy w restauracji to szokujace 3 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka87
generalnie można spróbować dostać urlop bezpłatny ale nie wiem jak to w Mc jest.... ja bynajmniej po miesiącu pracy w KFC złożyłam podanie o niego (bo miałam też zaplanowany wyjazd przed podjęciem pracy) i nie ma problemu (bo tylko na 10 dni) warto spróbować..... ale wg mnie nie wiem czy warto zresztą podjąć pracę akurat w Mc bo o wiele więcej można zarobić rozdając głupie ulotki:P (ja przynajmniej nie narzekałam u siebie w mieście, ale to dobre na wakacje a nie cały rok i teraz pracuje w KFC - i jest naprawdę ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasssxD
Chce zacząć prace z koleżankami z MC Donaldzie, czy przyjmą nas na ustalone wczesniej 2 miesiące, ewentualnie miesiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzu
pracownik w mc kim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Do dasssxD Szczerze to powiem ci , że zatrudnianie pracownika na jeden miesiac to totalny bezsens - badania , szkolenie itp . dodatkowo w jeden miesiac nie nauczy sie pracowac dobrze, wiec szczerze to wątpię , czy zatrudnia cię na miesiac !!! Oczywiscie umowe dostaniesz na 3 miesiace i wczesniej mozesz sie zwolnic , ale jak dla mnie to zwykla kombinatoryka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator_
Dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie- czy dyspozycyjnosc ktora okresla pracownik dotyczy tylko dni tygodnia czy rowniez godzin? przykladowo 10-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omiatacz
Dotyczy rowniez godzin. W umowie podpisujesz np. piatek 08-20, sobota 08-18 itd. Oczywiscie bez przesady. Nie mozesz wpisac "piatek 08-14", sobota "14-16" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak86
czesc pracuje w mc donald's w lodzi na inowroclawskiej wszedlem tu przez przypadek ale widze ze fajnie tu piszecie o swojej pracy wiec moze sie tu zadomowie :) na wstepie pozdrawiam rojka 86 :) i wszystkich ktorzy pracuja na inowroclawskiej . bardzo lubie swoja prace jestem instruktorem nie zarabiam zle wystracza mi na wszytsko no prawie wszystko :) a jaka jest atmosfera ??? zarabista sa naprawde fajni ludzie z ktorymi mozna pogadac posmiac sie i gdzies potanczyc no ale zdazaja sie wyjatki o ktorych lepiej nie pisac :) ogolnie bardzo lubie swoja prace lubie kontakt z ludzmi a w tej pracy to jest najwazniejsze bez zgranego zespolu nie ma wynikow :) jeszcze raz pozdrawia ekipe z inowroclawskiej 3majcie sie i do zobaczenia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor z maka
a my wygralismy wycieczke do Tunezji 10maja wylot!!!:-):-):->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lizak!tez cie pozdrawiam. Na Inowrocławskiej mimo wszelkich negatywnych opinii o naszej restauracji jest fajnie. Zapraszamy wszystkich chetnych z Łodzi do pracy.Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix menager Olsztyn
Witam Boże wszyscy jećzą płacą w McD 500 600 zł za etat. Paranoja!!!! Wiem taka jest rzeczywistośc. W mojej rest. aktualnie zwykły pracownik na pełen etat zarabia 0k 750zł. 7,20zł brutto za godzinę. Ja przez 1,5 miesiąca sprzątałem zamiatałem, aż w końcy awansowałem i mam 9zł za godzine brutto oczywiście i zarabiam 1300zł na rekę. nieźle co pozdro odpowiem na wszelkie pytania związane z McD. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix menager Olsztyn
błąd !!!!! zwykły pracownik ma 6.20 zł brutto za godzinbę przepracowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×