Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Hostessa...
Ejcie, ale przecież shoper ponoć nie może zamawiać promocyjnych kanapek. Zawsze tak było... Chyba, że coś sie zmieniło i o tym nie wiem. Poza tym oni są ograniczeni pewną kwotą, kiedyś to było 13 zł, ale teraz w związku z systematycznymi podwyżkami cen, ta kwota też uległa zmianie. W mojej restauracji pewnie w takiej sytuacji gdy tajemniczy zamówiłby Emke to wysłaliby reklamacje. Zreszta już nieraz tak robili. Shoper tez czasem potrafi naściemniać w formularzu... Pamiętam jak kiedyś była afera o frytki, bo shoper napisał, że zimne dostał. Posprawdzali wszystko na kamerach i okazało sie, że dostał swieżutkie, ledwo co usmażone. Oczywiście poszła rekalamacja z dowodami niewinności ;)) No i zaliczyli, bo co mieli zrobić. Jak coś sie nie zgadza to od razu reklamacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Jak bym miał kamery u mnie w knajpie to bym tam nie pracował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w mc ;p
ja dziś startuje z drugim dniem w pracy i jak na razie stwierdzam, że nie ogarniam tego wszystkiego! ;( przez to boję się tam iść ;p;p;p wczoraj był u nas tajemniczy klient i został zaliczony pozytywnie ;) mam nadzieje, że w najbliższym czasie nie trafie na niego, bo pewnie bym nie zaliczyła ;> mhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obawiam się ze miałam
tajemniczego goscia:o takie mam dziwne przeczucie, ale jak cos to go i tak nie zaliczyłam, bo to nie moja wina, że musiał długo na hamburgera czekać!dzisiaj ide do roboty i pewnie się dowiem czy go miałam czy nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy_nocnik
u mnie są, ale na szczescie nie na kuchni:) A co do nocek to wcale tak glosno nie jest, chyba ze ktos wlaczy swoja nute na cala pizde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcD
Nie trzeba się martwić za bardzo tajemniczym gościem. A praca w Maku jaka jest taka jest to racja. Większość zalezy od atmosfery. Ja obecnie po roku przerwy w maku wracam powrotem do pracy, ponieważ mi się po prostu podobała w szczególności ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostessa...
Mateuszu z Mc muszę Cię zmartwić, ale siła postępu jest tak wielka, że w koncu nie uchowa się żaden mak bez kamer... Nam po remodelingu zamontowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyann23051
Może ktoś mi powiedzieć ile się zarabia na dzień dzisiejszy w MD w Warszawie? Jakie stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Wypowiem się ogólnie (z tego co słyszałem o MC), otóż stawki są różne od 7,50brutto do 10,00brutto dla zwykłego pracownika, a w niektórych mackach dochodzi premia (za nie spóźnianie się, brak L4 itp) od 1,50zł do 2 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
P.S. Co do tych 10,50 brutto to mała poprawka- teraz raczej tyle się nie dostanie, bo z tego co wiem po "kryzysie" obniżyli stawę. Na marginesie to według mnie MC nie przeżył żadnego kryzysu, no chyba że w Islandii, a w Polsce nawet jest chyba więcej osób bo zamiast jeść w drogich restauracjach, ludzi idę do maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyann23051
A więc lipa..... W KFC ma się 9-10 brutto + ekwiwalent. Od dłuższego czasu chodzą pogłoski, że w Macu o wiele więcej się zarabia. Więc, że tak powiem-zdziwiłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
8,0zł brutto +0,5zł na ubrania, bylam na okresie probnym, ale i tak mi nie przeduzyli, bo teraz moj mcdonald z licencji przechodzi na prywaciarza i tym, ktorym konczy sie umowa nie przedluzaja, wiec m.in i mi nie przedluzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bstok
Bstok to ok.6zł. wiec masaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bstok 2
8,00 brutto + 0,50 netto, dla początkującej osoby będacej na okresie próbnym, nie wiem skad wziąłeś/wziełas te 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcD
Nie wiem ludzie skąd wy bierzecie te liczby ale obecnie w WARSZAWIE i okolicach stawka wynosi 11 zł/brutto za godzinę wiem, ponieważ pracują tam moi znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyann23051
mcD> A nie orientujesz się jaka jest stawka na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa5320,1132
Warszawa to warszawa, w pozostałych restauracjach na start 8,00 brutto + 0,50 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcD
W Warszawie i okolicach na początek jest właśnie stawka 11 brutto na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafir266
Witajcie czytam od dłuzszej chwili wasze wypowiedzi. Jestem w szoku. Otóż zadajcie pytanie sobie czy wolicie mc donalds czy prace na chłodni , gdzie nie dosc ze nie dadzą ci ciepłego ubrania rękawic ciepłych - wszystko musisz sobie samemu kupić. Każą prać fartuszki za swoje pieniadze a w sezonie codziennie jestes brudny ! zapieprz od 12 do 16 godz. przez 3 miechy w kazdy dzien tyg. musisz dobrze prosic zeby ktos cie zastapił jak chcesz wolne . NIe zwracają za książeczkę sanepidowską .Narobili kierowników na których trzeba zap... a ty robisz za marne 6 zł netto na umowę o prace i cały rok marzniesz w tej chłodni . podwyżki nie bedzie bo szefy wreszcie przypłaciły za ta chytrosc włamaniem. z kas zgninęło ponad 70 tys. ale jak chcesz umowe o prace i 7 zł. to nie ma takiej opcji. ale na maszyne za miliony to jest !! więc szanujcie wiec swoją pracę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...jejku
Przechodzenie z licencji na prywaciarza to tautologia jakaś... Zastanówcie się co wy w ogóle tu piszecie! Przecież licencja to już jest prywatny mcd. Szczyt inteligencji! Nie dziwie sie, że nie przedłużyli Ci umowy. A poza tym jeżeli rozmowa toczy się o stawce brutto to popieram bstok 2. Skąd ktoś wziął 6 zł... Przecież zatrudnienie w Polsce pracownika na umowe o prace z taką stawką jest najzwyczajniej nierealne w świetle obowiązujących przepisów. Minimalne wynagrodzenie wynosi 1317 zł brutto na pełny etat. Taką tez stawke musi mieć pracownik na pełnym etacie w maku, czyli tj niewiele ponad 8 zł brutto za godzine. No i faktycznie w korporacji stawka wyglada tak,że masz 8 zł plus 50 gr ekwiwalentu. Co do licencji to zależy od właściciela. A ze stawki 11 brutto też się tak nie ma co cieszyć, bo przechodzi się w wyższy próg podatkowy i w konsekwencji dostaje sie niewiele wiecej od pracownika, który ma 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
do ...jejku po prostu zle sie wyslowilam i nie musisz sie tak unosic!przykro jak takie cos sie czyta, no ale rozni ludzie sa...I to nie jest tak,ze tylko mi nie przedluzyli-w tym samym czasie co mnie przyjmowali bylo przyjetych 5innych osob i im tez teraz nie przedluzyli wiec...zreszta w miedzyczasie szukalam innej pracy no i znalazlam, wiec nawet gdyby chcieli mi przedluzyc to sama bym nie przedluzyla, dla porownania za caly miesiac w macu-3/4etatu czyli 120h dostalam na reke 780h,a tu mam caly etat i 1400zl netto, wiec wiadomo gdzie lepiej no i tutaj nie musze tak harowac jak w macu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Jak jest z ubezpieczeniem?? pracodawca mi je zapewnia czy jak... bo przeciez z pensji podatek odciagaja...z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
No przecież jesteś ubezpieczony, pracując w Macu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubby
Witam,mam pytanie troche z innej beczki do osób które tam pracują,czy ktoś wie jakich zapachów używa się w toaletach Mc??tzn chodzi mi o takie kostki które sa przyklejone do ściany w wc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na okresie próbnym
no i dziś mi powiedzieli, że mi nie przedłużą:-(nie rozumiem dlaczego, miałam tylko szkolenie na kasie i na kasie tylko stałam-nigdy nie miałam manka, zawsze starałam się szybko obsługiwać gości, jak w danej chwili nie było ludzi no to nigdy nie stałam bezczynnie-tylko zawsze coś robiłam-wycierałam tacki, zamiatałam, uzupełniałam kubki itp, a tu nagle takie coś, że mi nie przedłużą:-(jak myślicie zapytać się ich-jaki jest powód, że mi nie przedłużają czy lepiej nie?nigdy nie słyszałam jakichś narzekań na mnie-jestem pracowita i dlatego podobała mi się praca w macu, bo tam zawsze coś trzeba robić no i czas szybko leci;)jestem załamana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcD
Pewnie, że idź się zapytać masz do tego prawo a oni pewien obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario213
W Macu mają w dupie czy się starasz. Masz standardy i masz się do nich stosować, a jeśli jest to niemożliwe bo np. na stanowisku jesteś sam, a zapierdol na maxa, to też to mają gdzieś bo masz się wyrabiać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Jesteś pewien? Może jak kierownik/kierowniczka jest w restauracji to tak, a jeżeli jest tylko menager to on ci każe nie wiadomo jak zapierdalać? Przecież WIĘKSZOŚĆ menagerów też była kiedyś pracownikami i wiedzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario213
Głownie miałem na myśli kierownictwo. A z managerami różnie bywa. Jak z ludźmi. Jeden od razu pomaga, a drugi woli stanąć i patrzeć dodatkowo wytykając najdrobniejsze błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloda
DZIS BYL OSTATNI MOJ DZIEN W MC... PO 3 LATACH... PRACA? BYWALO LEPIEJ I GORZEJ... SKRZYWILI MI PSYCHIKĘ, WYCZERPALI I WYRZOCILI... DLACZEGO? DLATEGO ŻE RZEKOMO PODWAŻYŁAM AUTORYTET KIEROWNIKA RESTAURACJI NO OCZYWISCIE PARE POWODOW SOBIE DODALI... MNIEJSZA Z TYM... DEBIL TWIERDZIL ZE PLACEK MCWRAP PARUJE SIE 3 MINUTY A POLEWE TRUSKAWKOWA TRZYMA SIE W SUCHYM:))) KOCHANA GÓRO O WIELKA WARSZAWO... NIE DAWAJCIE IM JUZ KIEROWNIKOW DEBILI. BYLEM MANGEREM ZOSTALEM FRAJEREM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×