Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość licencjamakowska
Zmieniłem miasto, i zatrudnilem sie w maku , awans dostalem po miesiacu . w tym pierwszym miescie bylem juz mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjamakowska
obeznanymcd- tak sobie czytam poprzednie wpisy i sie zastanawiam, czy ty nie jestes zakochany w makdonaldzie? wez uwazaj zeby sie tam nie "za siedziec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjamakowska
I juz tak nie mow o tych podwyzkach, bo nie dostaniesz nie wiadomo ile- nawet licencja nie może dać nie wiadomo jakiej podwyzki- bo ma wytyczne "widełki" z mcd. Oczywiście licencja przyzna premie i sprawa zalatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licencjamakowska : A co nie mogłeś się przenieść jako menadżer ? . Tak jestem zakochany pracujesz i nie wiesz że nie którzy mają M-ki w oczach i keczup w żyłach ?? . A tak serio to pisze jak jest atmosfera w restauracji zależy od kierownika miałem ich kilku i każdy był inny ten obecny jest ok i nie narzekam ale poczytaj więcej co pisałem bo pisałem też co w maku jest chu*owe . Tak się składa że w licencji trudniej dostać podwyżkę . A myślisz że nie wiem że są widełki dla każdego stanowiska . Irytujące jest czytanie podwyżka 50 czy 60 gr to po co ona ale gdyby nie dostał taki wogole to też źle a to 100 zł brutto zresztą jak się komuś nie podoba to niech idzie do Kerfura robić za 5 zł za godzinę na umowie śmieciowej . WANKSTA : dzięki Tobie zrozumiałem że nie warto idę pisać wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BohdanZenobi
Hej, jeżeli chodzi o prace w MCu to chyba nie ma co oczekiwać cudów ale przynajmniej duża firma, wiadomo że nie zbankrutuje:) Znalazłem taką ciekawą dyskusję o tej firmie jeszcze: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,37364 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopiero co menager
Witam, dopiero co dostałam awans na menagera, i jak można się łatwo domyślić mam na razie najniższą stawkę menagerską. W październiku idę na SMC, czy jeśli zdam pomyślnie test, to automatycznie mogę liczyć na podwyżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjamakowska
@obeznanymcd- z korporacji do licencji nie tak łatwo się przenieś. Mówisz że w korpo łatwiej o podwyżkę, może taka dla wszystkich to tak. Ale w licencji jak robisz swoje możesz liczyć na comiesięczną premię, często "pod stołem" żeby nie odprowadzać podatku. co nie zmienia faktu ze licencji przewaznie jest gorzej. p.s. poczytałem trochę twoje wczesniejsze wypowiedzi i mam do ciebie pytanie: wiążesz przyszłość z tą firmą? p.s.2. dostał byś propozycje z firmy w pobliżu za 5tys netto- to dał byś radę zmienić pracę, wytzymał byś bez mcd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co menager - Różnie to bywa to zależy jaką stawkę dali przy awansie jak ''normalną'' to nie dostaniesz kolejnej ale wszystko zależy od kierownika . Już dostałeś aneks ? icencjamakowska : Na chwile obecną być może ale nie dla tego że mam m-ki w oczach a raczej chodzi o rynek pracy w moim mieście jeśli w maku mam blisko 2tys na rękę a 70% mieszkańców na zarabia 1200 to sam rozumiesz . To zależy jaka firma jak jakaś mała to chyba nie jak większa to być może . Ale wiem do czego pijesz więc powiem Ci że nie przesiaduje w maku 24h i nie śnią mi się hamburgery do więcej prywatnie omijam te miejsce a w czasie urlopu nawet tam nie chodzę :) A pisze tu bo pamiętam przed zatrudnieniem się czytałem te forum wiele farmazonów się naczytałem więc staram się pisać prawdę ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stawkę menagerską(...)" ależ sie usmialem. ta pensja, jak to nazywaja w tym fast foodzie pracownikow od wszystkiego-managerow, nawet nie lezala obok managerskiej pensji. Odpowiedzialnosc spora, obowiazkow wiele, liczne nagany i co chwile to wyzsze wymagania, a pensja, szkoda gadac. Niech biuro utrzyma się za 1500 zł, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa88
Witam! Mam do Was pytanie... znalazlam ofertę pracy na stanowisku menagera ds. personalnych. Czy ktoś mógłby mi przedstawić zarys tego stanowiska? Na każdym forum wygląda ono inaczej :/ Jakie są zarobki? Jakie KONKRETNIE obowiązki? Czy jest to stanowisko typowe dla działu HR, kadry i płace... czy taka osoba również ma inne zadania? Zmianowość? Czy wygląda to jak praca biurowa czy raczej wszytsko ubrane jest w ładne słówka? z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość : Żeby więcej zarabiać trzeba więcej umieć . Znajdź firmę w której zatrudnią Cie w takim charakterze jaki daje McDonald's ? Zrozum że oni zatrudniają ludzi bez doświadczenia więc nie dadzą 3tys na rękę chyba oszalałeś ? . Jak chcesz mieć więcej to idź do firmy w której chcą 30 letniego człowieka najlepiej z 15 letnim doświadczeniem na takim stanowisku . A po drugie nie znam menadżera który jest ogarnięty i zarabia 1500 zł stawiki są zróżnicowane i nikt mądry nie przyzna się do tego ile zarabia więc każdy mówi standardowo 1500 zł więc zamilcz i nie gadaj głupot jak chcesz zarabiać więcej to trochę rusz głową i pokarz że warto Tobie dać więcej . I zejdź na ziemie są miejsca w Polsce gdzie ludzie na całym etacie zarabiają 1100 zł . Olgaaa88 : Zarobki? to zależy gdzie z WWA standardowo więcej a poza różnie . Obowiązki ? to zależy od kierownika jeden chce żeby personalną i zmiany prowadziła , drugi żeby serwisy trzeci żeby tylko swoimi rzeczami się zajmowała . Układanie grafików , urlopy , korekty , aneksy , podpisywanie umów , sprawdzanie czasu pracy , odpoczynki , wydawanie ciuchów , skierowania na badania bla bla jest tego trochę :) Najlepiej zajdź i zapytaj jaki zakres obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała93
odradzam pracy w Mc Donaldzie gdyż nie zawsze jest tak jak mówią niektórzy jak masz słabe nerwy nie ma po co tam się pchać.. byłam w tym roku wytrzymałam miesiąc i 6dni i powiedziałam nigdy więcej. miałam okropną szefową która nic nie umiała siedziała cały dzień w kanciapie i oglądała nas.. i jak coś źle owal niezły.. odeszłam jako pierwsza a za mną 15 innych osób zastanawiam się dlaczego ta pani jeszcze jest na tym stanowisku... ale nie o tym miałam pisać... robota jak robota wiadomo zależy jakie stanowisko ci przydzielą na kasie chyba najlepiej bo po zmianach tylko stoisz i przyjmujesz zamówienia, składanie maskara nie masz frytek nie mozesz nałożyć kanapek itp kuchnia najgorsza... a po za tym jak manager czegoś nie wie to ciebie opierdala przy szefowej.. a jak nie ma szefowej to cię z łaską przeprosi.. i na okrągło tak menagerowie dużo nie wiedzą a po zmianach to w ogóle nic.. współczuje tylko tym co idą tam pracować.. zastanówcie się kilka razy czy tego chcecie.. bo ja głupia byłam ze tam poszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obeznany Ty chyba naprawdę masz M-ki w oczach i ketchup w żyłach....Każdy przedsiębiorca dbający o swoją firmę (czyt. pracowników) mobilizuje go w postaci premii bonów na święta itp.1100zł stawka w mc donalds w pierwszej lepszej pizzerii zarobisz 1600zł.Praca 365dni w roku gdzie wszyscy inni mają wolne Ty musisz iść. Śmieszne bonifikarty,nagany za to, że nie powiedziałeś smacznego,ciągłe narzekania...ale co Ty o tym możesz wiedzieć pracując na nocnej zmianie? Zostałeś już Tym menagerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajtkowa
Rozbawia mnie fakt tzw. trzymania wysokiego standardu. Smaż mięso na grillu wg. schematu i ściągaj w kolejności w jakiej nakładałaś, dlaczego ogórek nie jest na środku, to są standardy i musisz ich przestrzegać. Taa jasne. A stoi taki instruktorek przy binie, kanapka ma czas 10 minut? Sprawdza czy dobra i z powrotem na bin. Kanapki leżą u nas po 20 minut i dłużej. Mięso na białej smażone raz na kilka godzin. Porażka totalna. Byle by nie było strat. Klientowi sprzedaje się śmiecia a nie produkt. Produkcja maszynowa. Nie myśl rób. Mrożone mięso jakie to świeże? Świeże to w KFC podają. I czyściej jest. Nie możesz wziąćś miotły i pozamiatać. Robisz w sałacie, mięsie, bułkach po 8 godzin i kopiesz z miejsca na miejsce. Brak ręczników papierowych tylko ścierki. Dobrze grilla nie wytrzesz, bo wszystkie ścierki masz usyfione. Lubię standardy. Menadżer stwierdził że jak będę chciała awansować powiedzą mi dopiero. Totalna porażka. Jeden wielki syf. Mało kto ręce myje co godzinę. Menadżerowie pracujący wolniej od Ciebie a drący się że za wolno, że serek nie z tej strony. Porażka. Jestem rozczarowana marką. Restauracja na licencji i zupełne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajtkowa
Klient nie dostaje tego za co płaci. Dobrym przykładem jest tutaj sałatka grecka lub sałatka z kurczakiem. Jak pracownik weźmie w dłoń i nasypie do pudełka to tyle klient będzie miał. I z resztą składników podobnie. Niesprzedane sałatki na koniec dnia z lodówki zanosimy do chłodni. Na drugi dzień przemetkowuje się. Zresztą jak większość półproduktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Potrzebna do badania warunków pracy kobiet. Ankieta jest anonimowa, więc nie wstydźcie się pisać. Pomoże to ocenić skalę tego okropnego problemu kobiet w czasie pracy. http://www.ankietka.pl/ankieta/120080/klopoty -kobiet-z-pecherzem-w-czasie-pracy-ankieta-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, posiada ktoś przykładowe testy SMC? Byłabym wdzięczna za podesłanie :) z góry dzięki, kasienka05@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho? wszyscy liżą rany po promocji big mac za 5 zł? Swoją drogą u nas koszmar był, jeszcze raz o tym usłyszę to z miejsca biorę w te dni unż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdego z pracowników zbiera na wymioty na słowo big mac . To co się działo to ciężko opisać... u Was też zabrakło bułek do Big Maka ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakPodlasie
Oj ja na szczęście pracowałam jedynie w sobotę ale bicmaki to zamykaliśmy jak maszyny od kierowniczki wiem ze w godzine sprzedanych było 200, a nas na czerwonej to momentami było 7 osób i tak nie wyrabialiśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek2013
a ja miałem nockę i wyjeb... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Mc Donaldsowa
Hej właśnie przyjeli mnie do Mc jutro na badania w czwartek bhp a w piątek ustalamy kiedy będę pracować... Dziwnie się jakoś czuje ze świadomością że będę pracąować ale trudno stalo się... Powiedcie mi jak to jest 9.80za godzine się ma plus to 60gr za ubranie czyli 10.40? Będę na okresie próbnym narazie więc jak to wygląda? Ile można wyjsc finansowo? Jaki czas pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Mc Donaldsowa : Na umowie próbnej jest napisane jaki masz wymiar pracy czy 1/2 , 3/4 lub cały sprawdź :) . Tak jak masz stawkę 9,80 za każdą przepracowaną godzinę . Jeśli chodzi o pranie / buty ( dodatek ) jest on nie opodatkowany przy całym etacie jest to 80 zł więc można łatwo policzyć ile jest przy połowie etatu :) Finansowo nie wiemy jaki masz wymiar pracy ( cały ? 3/4 ? 1/2 ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie mam umowy więc nie wiem... A jak że świętami Bożego Narodzenia? Bo ja sobie nie wyobrażam żeby miała pracowac w Boże Narodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze otrzymuje stypendium mcdonalds z tytyłu nauki? widzialam takie ogłoszenie w pracy ze ktos kto sie uczy i pracuje conajmniej rok, moze sie o takie stypendium starac, mnie to jeszcze nie dotyczy bo mam za krótki staz pracy, ale czy ktos cos wie na ten temat? czy wymagane jest wyrobienie okreslonego etatu? czy niewazne jaki etat mamy w umowie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ''wiem'' to trzeba mieć jakieś tam oceny w miarę dobre bo jakaś tam średnia musi być liczy się też cena pracownicza :) ale o więcej szczegółów najlepiej zapytać personalną albo napisz do McDonald's pewnie wyślą regułkę jakaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe ubranie
mam pytanie odnośnie nowych ubrań czy są lepsze od tych starych (czerwonych) chodzi mi czy sa wygodne i z jakiego materiału są wykonane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% wiskoza, gotujmy się i odparzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik McDonalds
Witam. Mam problem. Dnia 3 sycznia skończyłam lat 18, już 24 stycznia rozpoczęłam pracę na 1/4 etatu w McDonald's, potem pracowałąm już na 3/4 etatu. Mam bardzo trudną sytuację rodzinną, tacie nie dawno wykryto raka. Ma przyznaną niezdolność do samodzielnej egzystencji. Dałam wypowiedzenie z pracy, ponieważ mama pracuje w pełnym wymiarze godzin. Obowiązuje mnie oczywiście 14 dniowy okres wypowiedzenia, ale już od dnia 2 września nie miał kto zająć się tatę. Więc zgodnie z obowiązującym prawem przysługuję mi do wybrania opieka na tatę. Tak też zrobiłam i od 2 do 6 września miałam zwolnienie lekarskie, żeby opiekować się tatą. Teraz pracodawca straszy mnie, że naśle na mnie ZUS. Jest bardzo nie miły i straszy mnie. Odmówił mi nawet kiedy poprosiłam o podanie mi godzin jakie wypracowałam w poprzednim miesiącu. Od wczoraj tato trafił do szpitala bo jego stan sie już bardzo pogorszył. Wiem, że nic mi nie grozi. Przez te 5 dni tato był w domu a ja razem z nim. Ta opieka była zgoda z prawem. Ale nie wiem co mam robić. Boję się bo mnie straszy ZSU'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulina, dodaj, że w czasie, w którym masz l4 od lekarza rozpoczęłaś pracę w innym miejscu. a za to zus cię już ścignąć może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×