Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie. Tajemniczy przychodzi, składa zamowienie(klejka przesuwa się szybciej, bo kasjer tylko nabija, nie składa zamówień). W momencie, jak szoperowe pojawia się na monitorze wszyscy rzucają się je składać, a biedni goście czekają na swoje zamówienia:). czas jest krótszy, niż wcześniej. Łatwiej i szybciej jednym słowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obaznany: dzięki za radę, ale wolę wyżalić się tu, za darmo:D odnośnie tego nowego systemu, rozumiem że wiąże się to z "optymalizacją" ludzi w pracy. a co do bonifikart, teraz praktycznie cały czas mamy kupony, które są bardziej opłacalne ( z kilkoma wyjątkami) niż nasze pożal się boże zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieganie
Nie chwalę się że dostałem awans po 4 miechach, po prostu śmieszą mnie licencje i ci ludzi co są mgr, po tygodniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pracuje 5 lat w maku to pierwsza najnizsza stawka menagerska to powyżej 15 zł, gdzies od 3 lat 15,50zł z tego co pamietam. Menadzer z najwyższą stawką jakiego znam to 19 zł. Oczywiście wszystko brutto i oczywiście bez dodatku na ciuchy. No ale to Wawa... Instruktor zaczyna od 12,50zł. Osoba zatrudniana od 11 lub 11.50 nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor84
Najlepsi są menago, którzy dostają awans za lizanie d**y i skuteczne pozoranctwo, później np. taki po zawodówce dostaje awans, a Ci, którzy studiują i mają większe aspiracje są skazani na takiego głąba, akurat spotkałem się z taką sytuacją, przykre ale prawdziwe i zdarzyć może się tylko w maku, tam trzeba być dobrym cwaniaczkiem, bo nawet duże zaangażowanie i bdb praca mogą nie wystarczyć. Kierownicy restauracji też nie zawsze myślą logicznie i można się srogo zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość : no tak tylko to trochę traktowani Gościa jak śmiecia jest tajemniczy i ma czekać .Ta firma jest pełna absurdów wszystko za bardzo wyolbrzymiane i gdyby się trzymano tego jak powinno być to tajemniczy za chiny ludowe nie był by zaliczony . Ps szybciej ? sporo słyszałem że ludzie się skarżą na NOP-y siedzą w WWA oderwani od rzeczywistości i wymyślają zamiast konsultować taki rzeczy z kierownikami bądź operacyjnymi . gość : tak z WWA są wyższe stawki ja napisałem w jakim przedziale jest reszta PL :) instruktor84 : niestety przyznam racje żeby dostać ten awans trzeba dobrze żyć z kierownikiem ( poprostu Ci polubi ) albo lizać d**ę . Szkoła nie ma znaczenia jak ktoś jest pracowity to ni widzę problemu kto po jakiej szkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor84
Obeznany tu akurat w tym konkretnym przypadku gość totalnie przycwanił, komplemenciki dla kierownika, praca na pokaz itp. i wystarczyło na awans, dużo raczej gimnastykować się nie musiał. Zresztą tak jak kiedyś zauważyłeś, MCD to dziwna i specyficzna firma szczególnie chyba w Polsce np. z jednej strony masz być uśmiechnięty, miły i kulturalny dla "gości" a z drugiej pracownika traktuje się jak bydło czasami, nie ma co ukrywać ale trochę brak konsekwencji, nie twierdzę, że nie ma normalnie zarządzanych maków bo i takie się zdarzają na pewno, ale większość działa na takiej zasadzie jak wyżej, dlatego jest tak dużo krytycznych komentarzy ze strony byłych jak i obecnych pracowników. Po prostu McD Polska nie spełnia oczekiwań pracowników jakie zawarte są m.in w tych ich śmiesznych broszurach rekrutacyjnych, które są jedną wielką ściemą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instruktor84 : Wiem o co chodzi u mnie też jest taki jeden lata jak pies za panem ( kierownikiem ) co tu dużo mówić w maku powszechnie wiadomo na lizaniu pośladów kierownika wychodzi się najlepiej premie wyższe x2 jak i te które nie są wypisane oficjalnie :) . McDonald's sam sobie kopie dołki po 1 głupotą jest wysyłanie kierowników Bóg wie skąd np 200 km od domu do jakiejś restauracji wiadomo brak znajomych a d*powłazy to wykorzystują pod przykrywką bezinteresowności a potem się zaczyna kolesiostwo i święto krów jeden mgr może wszystko a inny za takie rzeczy by wyleciał . Fakt sporo obłudy jest już nie wspomnę o obrabianiu d**y za plecami każdy na każdego a w 4oczy klepią po ramieniu . Ogólnie praca może być ok tylko patrząc w przyszłość to jak kiedyś pisał Fast ( kto czyta systematycznie to kojarzy ) jakie są perspektywy na przyszłość... trochę ma racje i nie dziwie się że olał asystenta i znalazł inna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do obeznanego i reszty, u nas w mieście otwierają nowego "maca", i szukają 5 mgr. Moje pytanie brzmi, czy jak nigdy nie pracowałem na podobnych stanowiskach to jest w ogóle sens składać papiery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że jest sens, jak się nie sprawdzisz to najwyżej nie przedłużą umowy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram spróbuj nic nie ryzykujesz a jeśli się sprawdzisz to będziesz mieć pracę nie jest idealna ale w tych czasach normalna umowa , pensja na czas to McDonald's zapewnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieganie
~~~~Obeznany już nie mów że tak trudno o pracę za takie pieniądze. Oczywiście na wioskach, wsiach może nie ma pracy, ale w miastach, i w pobliżu o pracę za pieniądze podobne do maka nie trudno. Wiadomo, 2 koła to już trzeba poszukać, ale te 1500 bez problemu mężczyzna może dostać na produkcji/magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier**le tą prace. Ostatnio umówiłem się z operacyjnym na rozmowę (oczywiście poza makiem) miało być niby ananimowo a on wszystko dla kierownika wygadał po nazwisku co mówiłem (A chodziło mi że jak kierownik jest to menadżerowie wszystko według standardów robią a jak wychodzi to se w menadżerskim siedzą i wpierdalają wszystko co się da) Od tamtego czasu menadżerowie mnie wysyłają na najgorszą robotę kible, mop i głupie prace zewnętrzne jak nie pada. Swój cel osiągnęli dziś złożyłem wymówienie i wziąłem urlop co mi się należy i mam ich gdzieś. Dodam że to mój 2 mak w którym pracowałem i tam było z***biście ale z względu na studia się przeniosłem. Napisz tu co już nie raz było pisane dobra ekipa to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś głąbowaty ten operacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w McDonald's przez 1,5 miesiąca i byłam przez ten czas praktycznie bez jakiegokolwiek życia. Ta praca zżerała moje życie towarzyskie. Jak pensja przychodziła to nie wiedziałam czy się śmiać czy wyrzucić laptopa zza okno, ludzie! Nie warto! Na pewno nie za takie pieniądze, tyle godzin... Jeszcze Ci zrąbani ludzie, all'a "manager" haha bez studiów, po ogólniaku. Wielki PAN, żenua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby ktoś napisać, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na manager'a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość : Źle zrobiłeś przeważnie operacyjny żyją bardzo dobrze z kierownikami ( kolesiostwo tam też wita ) zanim zdecydowałeś się napisać to mogłeś zorientować się jakie maja relacje miedzy sobą :) . Ale nic stracone jesli złożyłeś wypowiedzenie zadzwoń do biura i poproś o nr telefonu lub e-mail do babki ( nie pamiętam chyba Beata nazwisko Ciąćka ) skontaktuj się z nią poproś żeby przyjechała powiedź co się działo , że zgłosiłeś operacyjnemu a on wszystko powiedział dla kierownika i miałeś z tego powodu nie przyjemności . Co więcej te zlecanie Tobie najgorszych prac podlatuje pod mobbing i proponuje powiedzieć konkretnie nazwiskami który menadżer tak się zachowywał wobec Ciebie !! Na Twoim miejscu bym tego nie zostawił nie pracujesz tam ale może komuś innemu tym pomożesz a Ci debile w koszulach ( 70% to ludzie bez własnego życia śpią w pokojach z M-kami , i takie tam mcDonald's 4life ) . I ludzie nie dajcie się dymać w dupska przez menadzerów sam jestem od pewnego czasu i nie sądziłem że w tym gronie jest aż tyle fałszywych twarzy na zebraniach napier***** na pracownika x następnego dnia menadzer y chodzi się śmieje klepie po plecach ba jeździ do niego na ognisko . Ja ogólnie lubię tą prace ale jak żyje tylu fałszywych ludzi nie widziałem to jest jedna rzecz która mnie irytuje a to że pisze tu często to tylko i wyłącznie z tego powodu że sporo tu farmazonów piszecie a czasami też i komuś coś poradzę bo to że w mc jest poje*any system awansów , dawania asystentów , kierowników to już inna bajka . Przydała by się afera na miarę Biedronki i nie chodzi tu o wyzysk pracownika fizyczny a o udupianie go psychicznie dawaniem premii dla dupowłazów , menadżer x może wszystko a ten y za to by wyleciał itd :) Więc nie dawajcie się dymać i nie piszcie do operacyjnych bo łatwo Was udupić wtedy a sprawę zamieść pod dywan TYLKO DO BIURA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieganie
$$Obeznany- dla mnie ty jesteś bardziej z mkami w oczch niż te twoje 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka2005
pracuję w tej firmie 8 lat i jest ciężko to fakt a niby gdzie jest tak łatwo.?wychowuję sama dziecko i pogodzić pracę i wychowanie jest trudno.nigdy nie miałam problemów typu że wolnego nie dostane na L4 muszę iść bo dziecko chore.mały ma 9 lat:)mimo że różnie to bywało pracuję jako menager.placą mi za każdą przepracowaną godzine dostaję premie i nie siedze tam niewiadomo ile godzin,nie musiałam krzyczec na ludzi za byle co w d...e dla kierownika włazić itp.żeby dostac awans,kierownik(kobieta) jaka jest to jest ale wiem że mogę na nia liczyć w razie problemów.a żeby nie było tak słodko to potrafi tak wku......ić człowieka że ma ochotę wyjść i drzwiami trzasnć.!!!to chyba zależy od knajpy i od ludzi.jak czytam niektóre wpisy to mi śmiać się chce,ktoś kto pracuje 4 miesiące nie wie nic o tej pracy.nie chcecie ludzie to tam nie pracujcie znajdzcie inna prace lepiej płatną,....itp.najlepiej taka gdzie nie trzeba pracować zarabiac pięć tys.i nie mieć kierownika na karku jak znajdziecie taką to dajcie znac też chętnie zmienię.bo człowiem nigdy nie ma dobrze zawsze chciałby mieć lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie, czy mógłby ktoś napisać coś o rozmowach kwalifikacyjnych do maca. Na stanowisko mgr'a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie jak wyglądają, i jakich pytań można się spodziewać z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieganie
Myślę że bardzo podobnych do pytań standardowych na zwykłego pracownika,dodatkowo może jakieś pytanie o doświadczenie,czy jesteś mobilny (w sensie jakbd chcieli przenieś cię do innej knajpy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w środę mam rozmowę na menadżera w szkoleniu. Ciekawa jestem jak wygląda taka rozmowa i o co pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up@ w Szczecinku :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facebook21020
40% które zdobędą posadę mgr w szkoleniu zwolnią się w ciągu 3 miesięcy. A dobra wiadomość: 50% będzie pracować dalej, licząc że dostaną w końcu podwyżkę i będą zarabiać tyle co zwykły mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up zwolnia sie czy zostana zwolnione ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ; ObeznanyMakowiec po Twoich wpisach wnioskuje, że jesteś sfrustrowanym kolesiem... zmień pracę na inną, załóż własną firmę... nikt nie musi pracować w McDonald's i nikogo się do tej pracy nie zmusza. czytając inne wpisy typu praca za grosze, mobbing itp... po co pracujecie w Maku jak jesteście tacy niedocenieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ObeznanyMakowiec 'Już było kilka przypadków w Polsce że kierownik się pożegnał ze swoim stanowiskiem w trybie natychmiastowym ( tego samego dnia co rapcjesja ) ' daj przykład bo to brednie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facebook21020
@gość- łącznie zwalnia się i zostaje zwolnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facebook21020
Nie napisałem, 10% stwierdza że to praca nie dla niego i nie przychodzi z dnia na dzień, bez żadnego wypowiedzenia ;] Ale to takie moje wyliczenia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×