Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Czy ja wiem nowe ciuchy pracownicze nie są robione już w Niemczech tylko w Polsce więc mogli by też zrobić z ciuchami menadżerskimi . Jest tyle firm które by zrobimy koszule / spodnie za taka same cenę jak te ''ubrania'' obecne z obciachowym materiałem . Wiadomo że menadżer jest od wszystkiego w zasadzie ale chyba zapominają że są oni wizytówką firmy . Rozmiarówka koszul to kpina , ciężko doprać jak się czymś uświnisz , szybko się niszczą , zimną zimno latem gorąco w nich . Dziwna sprawa pracownikom zmienili stroje a menadżerom nie . Ciekawe czy któryś z biura by nałożył te szmaty . PS wg mnie będzie znów oburzenie bo na ulotkach zatrudnieniowych jest napisane wierzymy w młodych w Polsce jak pracownicy obecni / byli zaczną ciskać na FB mcd . Młodi + niedoświadczony = tańszy pracownik tylko dlatego w NICH wieżą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcnuggets
Tja, wielkie słowa, instruktaże pełne nazw typu 'autorytet', ambasador, żeby pewnie połechtać ego przyszłych instruktorów i menadżerów, żeby poczuli się pseudo-ważni, a w zasadzie traktują wszystkich na odwal się babo :). Reprezentuj firmę ciuchami gorszymi niż z lumpa. Gorsze rozmiarówki to chyba jeszcze mają te zwykłe spodnie pracownicze nowe. Kto wybrał taki krój rodem z lat 70'?? (wysoki pas). Ja zazdroszcze wam, że macie chyba inny krój w pasie. Te nasze to mają tak wysoki pas, że jak ktoś jest "mniej wymiarowy" to ciśnie w bebzol, a nawet jak weźmiesz większe to później masz nogawki jak na słonia. Ja stety niestety mam taką męską sylwetkę, że nogi chude, tylko w korbol idzie i mnie wkurwiają te spodnie, chociaż nie jestem grubasem. Poza tym jak jest gorąco to po prostu w ogóle brzuch nie ma jak oddychać. Przecież oni mają w dupie nas. Czy to pracownik z 10-letnim stażem czy z miesięcznym - spierdalaj. Nie oni się męczą, tylko pracownicy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety różnych głupot można tu wiele odszukać . W nowej ulotce zatrudnieniowej dla menadżerów jest praca w stabilnej firmie jasne wystarczy że zmieni się kierownik i może stabilność skączyć się dla pracowników , możliwość awansowania jasne max menadżer zresztą kto by chciał asystenta za takie pieniądze i miec na głowie jeszcze więcej , szkolenia jasne bierz instrukcje i naucz się za to np kierownicy śmigają na szkolenia z obsługi ZMYWARKI - @@wa czy to poważne ? . w jednym się zgodze że stawkę masz w zależności od Twojej pracy ( wiem że to zależy od kierownika ja trafiałem na w miare ok ) i po ostatniej podwyżce jestem zadowolony ze swojej stawki . Kto wybierał ? był przecież konkurs gdzie ludzie głosowali ( i tak wygrała bardziej obciachowa wersja ale sama firma postanowiła ze zmieni trochę strój ) więc ciesz się że finalna wersja nie jest taka jak wygrala faktycznie . Jesli chodzi o spodnie to wg mnie sa lepsze od tamtych tzn lepiej koleżanki z pracy w nich wyglądają heh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pf, otwierają masę tych mcdonaldsów teraz. Żeby człowiek musiał się "bać" każdego roku, że wyleci na inną restaurację. Czekam od kilku lat na "TĘ" rozmowę :). Ale, może, nie jest to takie straszne jak to malują. Można nawet trafić lepiej. Pod warunkiem, że to nie jakieś zad***e... U nas niby mają być jakieś podwyżki, ale chyba bez szału. Pamiętam jeszcze hoho wstecz ten konkurs z projektami ciuchów. Ale masakra to była... To chyba projektowali ludzie, którzy nigdy nie pracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy nabit <3 Prezenter sprzed Lady Serwisowej końca roku we wszystkich makach . Nie wiem jak Wy ale ja chyba napisze do biura żeby w dzwiach witali gości pracownicy ( 1 jedne dzwi drugi drugie ) dawali karty menu i do stolika trzeci pracownik przyjmował z tabletem zamówienia a czwarty latał z tackami i donosił <3 a na kuchni niech robią krasnale :D . 13go znów darmowa kawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie co myślicie i tym Aktywnym Kierowniku Serwisu? 100% czasu przed ladą. U nas menedżerowie mieli już szkolenie to SIO czy jakoś tak. Wkrótce ma być jakiś dyrektor i to wszystko ma być już mniej więcej opanowane i ma działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to po tsk komunie tak sie porobilo ze nikt samodzielnie myslec nie potrafi bo to korzenie w komunie sa u rodzicow i oni uczyli tego 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
hahaha kolejny absurd, z jednej strony ograniczenia przez tpmh a z drugiej wdrażanie pomysłów do których potrzeba więcej pracowników, współczuję kierownikom restauracji ogarnięcia tego burdelu, po za tym niech pomyślą jakie to stresujące zwłaszcza jak przyjdzie banda agresywnych durni, ciekawe co zrobią jak ten aktywny kierownik serwisu dostanie aktywnie w mordę od aktywnego gościa, niech zatrudnią Pudziana na aktywnego kierownika serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwykłym pracownikiem restauracji. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym aktywnym kierownikiem serwisu? Jaką pełni funkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Ale ks nie musi latać z tackami jest napisane ze może to robić pracownik ( wątpię że jakiś ks będzie latać po sali ) więc współczuję pracownikom . Racja przy obecnym nacisku na tpmh to jakieś jaja robią sobie... Tpmh tpmh a ludzie nie chcą zwalniać się non stop do domu.... . I tylko znechceca pracownika do starania sie... . Oni w biurze nigdy nie myślą kto będzie obsługiwał te ich dziwne stanowiska czy myć maszyny typu BIC które zwrócą się za 20lat ( w tym miesiącu 2x karton reklamowalismy mieszankę bo niezeszla i 1 raz wywalilismy 14l ) gdzie te gowno wynaleźli to nie wiem . 13 pewnie będzie znów super debil na promocja na darmową kawę ( tyle dobrego ze tmph podskoczy ) życzę Wam żeby skalomaty dzialaly :D ps Slyszalem przypadek gdzie padły 2 i na mccafe robili hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcng
Te skanomaty to chyba wszędzie nie wyrabiają... Albo są takie badziewne... Nam 1 padł. Ja nie wiem co jest z tym sprzętem? To jest jakieś chińskie g****o czy nie wyrabia tempa czy pracownicy to psują czy kwestia eksploatacji? U nas co jedno się naprawi, to drugie kituje dosłownie. Nowy vertical pod Pi (chyba), a kilka razy już strajkował. Ten stary roundup na palcach jednej ręki miał problemy w ciągu kilu lat, to samo tostery płytowe bez większych problemów. Mnie na szczęście nie ma w trakcie promocji darmowej kawy hehe. Kurwa ludzie znowu się rzucą jakby nigdy kawy nie pili :). Nieciekawie się dzieje. Chyba pora uciekać z tej tonącej łajby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jak praca ale zeby za takzwana diete dostawac 20zl dniowki to wola o pomste rozboj w bily dzien wczesniej placili 30zl wakacje sie skonczyly i ludziom zabieraja nawet te pare groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie mi powiedzieć ile będę zarabiał w pierwszym miesiącu na godzine? I co muszę zrobić żeby pracować na 3/4 etatu, z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swoja prace
Zależy od restauracji (kierownika też) i rejonu. W Warszawie mogą mieć np. inną stawkę niż w Poznaniu. Przeważnie najniższa krajowa, czyli jak wyciągniesz te 3/4 +/-1200-1300zł. Zależy też czy są jakieś inne bonusy typu premie itd., ale na to się nie napalaj bo McD Polska to więcej chce zabrać niż dać. Po pierwsze to swoją dyspozycyjność (etat) ustalasz z kierownikiem, pewnie podczas rozmowy kwalifi. Jeśli już pracujesz i chcesz zwiększyć/zmniejszyć etat to też z takimi sprawami do kierasa, personalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
Obeznany u nas to samo, jeden karton bazy owocowej poszedł do reklamacji, może powinni zrobić opakowania o mniejszej gramaturze, skoro to ma, krótkie terminy, a schodzi w ślimaczym tempie, naprawdę niemożliwością jest wykorzystać cały worek np. jogurtu w ciągu 7 dni, czy nawet mixa owocowego czy frappe w ciągu 14, to jest jakieś nieporozumienie, a jeden woreczek trochę kosztuje i wbij to w straty to zaraz ci skoczy procent. Po prostu to jest porażka i ktoś boi się przyznać, ktoś kto za to odpowiada musi nieźle czarować szefów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcng : u mnie pierwsze 2 lata nie było problemu a teraz... jak nie jeden to drugi się psuje wg mnie to one mają jakąś wadę... a te z McCafe to wogole badziewie non stop się psuje . Ostatnio naprawili i następnego dnia to samo... ( pomijam drogie naprawy ale żeby tyle liczyć sobie za dojazdy ? my np dla BestC... za sam przyjazd kilka stów ) . U mnie w pobliżu jest gimnazjum w tamtym roku to była masakra przed 7 kolejka stała . GOSC1 : w korporacji jest start ok 10,05 za h (chyba że rejon warszawski wtedy ok 12 ) . Zazwyczaj na początek dają pół etatu . Nocny28 u mnie tylko problemy są z wykorzystaniem truskawka-banan jogurt 1.9 tylko raz wywaliliśmy na straty frappe czy mocha u nas schodzi jakimś cudem . Też uważam że powinny być mniejsze worki ( jak są dwa maki w 1 mieście to mogą się dzielić na pół ale u mnie nie ma blisko żadnego i mamy przeje ) . Teraz jest jeszcze ok że przy sprzedaży warunkowej nie jesteśmy stratni . Wg mnie oni wiedzą że to g****o nie idzie niech zmienią smaki bo ta truskawka banan jest strasznie dnie dobry to samo mango ananas frappe czy mocha jeszcze sam osobiście lubię . Czytaliście plakat społecznościowy ?? chyba jednak wiedzą że pracownicy mówią o pracy jak mówią na internetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj, że 10,05 brutto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w McD pracują (jako zwykli pracownicy, nie managerowie itp.) tylko bardzo młodzi ludzie? Czy w wieku 31 lat mogę się starać o taką pracę? Nie chciałabym się czuć jak "babcia" starsza o co najmniej 10 lat od reszty zespołu :(. Nie mam innej pracy i myślałam, żeby zaczepić się w Macu chociaż na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są też i starsi. Są babeczki nawet i po 50-tce, nawet grubo po 60-tce (z własnego doświadczenia). No i są też konkretne kobity 30-40. Zdecydowana większość to jednak osoby młode i widzę, że te roczniki coraz młodsze przychodzą. U nas wiek nie gra roli, jeśli człowiek jest w porządku. Ja osobiście mam super kontakt z tymi babkami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz innych opcji to zatrudnij się w maku . U mnie też pracują w różnym wieku i 20kilka lat i 30latki A nawet kobieta która ma 60 lat ( podziwiam ) . osobiście wolę tych pracowników starszych niż tych gimbusow 18+ którzy biorą UŻ a to nie przyjdzie lub ZL bo paluszek boli . Całe szczęście systematycznie pozbywamy się takich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
Przecież 30-40 lat to nie staruszki, tylko młodzi ludzie, a 20 lat to dzieciaki z mlekiem pod nosem i tak też większość z nich podchodzi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcnocny
Czy orientuje się ktoś ile teraz jest stawka godzinowa nocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombardo
No właśnie ile teraz płacą za nocki? na godzinę czy też są jakieś dodatki? gościu dziś co to za ujowe linki, kompletnie nie w temacie!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ObeznanyMakowiec No nie bardzo, chyba ze tak macie napisane w umowie. Dodatek nocny według KP to 20% stawki godzinowej wyliczonej z minimalnego wynagrodzenia na dany miesiąc. Nie jest to 20% stawki którą się ma. Teraz w październiku wynosi 1,83 zł za każdą godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka260
Ja pracowałam przez trzy miesiące w McDonalds i powiedziałam, że nigdy więcej. Dla mnie to wyzysk pracowników i tyle. Szukałam potem pracy w necie i znalazłam na pracastala.pl o wiele lepszą w dziale kadr. Po studiach nie ma co się ścierać z hamburgerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j2456
Witam, mam takie pytanie: czy jest w ogóle sens wysyłać CV jeśli nie ma się książeczki z sanepidu - czyli przychodzę na rozmowę i dopiero po jej ewentualnym pomyślnym przebiegu wyrabiam sobie ten dokument? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcnuggets
Majka260 wczoraj - no nie da się ukryć ;). U nas jest powoli tragedia ze wszystkim. Zaczęły się studia i oczywiście ukrócili etaty, mają w d. prace w tym przybytku, wieczny gnój i brak dobrze wyszkolonych pracowników, bo nie ma kiedy i kto. j2456 dziś - zawsze jest sens. Zależy od restauracji. Może lepiej nawet osobiście dostarczyć CV do różnych mcdonaldsów w okolicy (o ile masz większy wybór). Najlepiej to żebyś miał grupę inwalidzką to cię przyjmą z pocałowaniem ręki hehehe. Eh. :P Jeśli przyjmują to wysyłają na badania i zwracają hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×