Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
@tomtom34 dziś - opiniami na gowork nie ma co się sugerować i to nie tylko chodzi o McD. Czytałam opinie o kilku firmach, w których pracowałam regularnie (bo zleceniówka) i dorywczo i właściwie 3/4 ludzi w tym kraju chciałoby zarabiać tysiące siedzą na palecie i popijając kawkę, a wcale nie było tak źle, a nawet może lepiej finansowo i pod kątem zapieprzu od McD, tylko czy to tak trudno ruszyć d**y i robić tak jak nakazuje regulamin? Stanowczo dla wielu TAK. Najwięcej narzekają ci co najmniej robią. Niestety trafiają się różni kierownicy i różni menadżerowie, ale jak se pościelisz tak się wyśpisz! Z reguły jak się w maku wykazuje inicjatywę, chęć współpracy to takie osoby na ogół się lubi. @gość dziś - na strefie raczej nie znajdziesz tego przynajmniej jako zwykły pracownik. Ogólnie to jest coś o tym wspomniane w książeczce JOC. @ObeznanyMakowiec dziś - no no i pewnie z 4 supporty i przemilczane "wpadki" :). Nie trzeba wcielać się w rolę szarych pracowników. Wystarczy wejść do dowolnego maka w weekend, stanąć naprzeciwko wydawania i popatrzeć w jakim młynie te mrówki pracują :). Ale wiesz jak to się mówi: co wolno wojewodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany z tego co wiem robili.Tylko "guru" nie pracowal ani jednej godziny bo poco jak już się "tyle lat"narobil? pozatym nie zna słowa po polsku to jak miał pracować?co do innych nie wypowiadam bo pewnie w d**e dostali na florze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ObeznanyMakowiec:mnie rozwaliła na łopatki inna informacja ze strefy mianowicie ta odnośnie jakiś tam nagród dla kierasów i podsumowanie(reszta pozostaje milczeniem :( „Kilka sekund spędzonych na scenie w towarzystwie prezydenta McDonald's Europe i prezydenta Centralnej Dywizji były momentem, na który bardzo długo pracowały ze swoimi zespołami.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie pracuj ze 20 lat na kilka sekund spotkania z kims tam kimś tam .powalające stwierdzenie dobrze obrazuje filozofię tej firmy myślenie że pracuje się za pieniądze szacunek godność i przyszłość swojej rodziny to bzdura trzeba pracować na kilka sekund w towarzystwie kogoś bliżej nieznanego wysoko w danej chwili będącego na szczebelkach koroporacyjnej drabinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję rady dostałam wypowiedzenie przed skończeniem umowy mam prawo do odwolania do Sądu Pracy czy warto pracowałam 10 dni a umowa na okres próbny jest do 31 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalas pewno nie bez powodu.Idz do sadu państwo polskie jest bogate te kilkanaście miesięcy procesu udźwignie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powod był nabilam nie tą salatkę na kasę /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się nie chce wierzyć że źle nabita sałatka to powód do zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje rady a nie głupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po rade idz do prawnika a nie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mamy idz na skarge gimbusku i tata przyjdzie i zrobi awanture kierownikowi managerom itp. bo moja curcia jest taka wspaniala i cudowna a tu mobbing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro naprawdę głęboko wierzysz w to że ta sałatka to powód dlaczego Cię wylali to śmiało kieruj się do Sądu Pracy, ciekawe jak oni zareagują jak powiesz im o sałatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium28
Sałatka brzmi dziwnie...Jakbyś źle nabiła to byś gościowi musiała zwrócić pieniądze za nia... U mnie w knajpie nie robia refunda :-/ Kurczaka grilowanego opisuje się na 96h...Czyli od momentu wyciągnięcia z mroźni 24h rozmrażanie w chłodni a później 72h do spożycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goście złorzyli reklamacje że chcieli salatkę z grilowanym kurczakiem mgr.dal im darmawy deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium28
Sałatka na promo nic dziwnego dla mnie...Ale to nie powód do zwolnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokor
Naprawdę teraz już nie jest tak źle, nawet rzekłbym, że jest całkiem dobrze. Na portalu gowork.pl/opinie_czytaj,1549 pracownicy chwalą i atmosferę i pensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic innego się nie zdażyło a pracuje 10 dni,może sie ne nadaje do MC Dodalds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank się nie nadajesz do maka bo w maku teraz się trzyma każdego de....ile wytrzyma ale jak cie wyrzucili to już na pewno bylas ponizej dna twój poziom ze nie wytrzymal kierownik i personalna i przed koncem umowy próbnej ci wręczyli wilczy bilet bo w innych przypadkach się czeka na konie tej umowy lub czeka się na sms typu"pie....to prace więcej już tam do was nie przyjdę" niechby takie osoby ubrania oddaly ale nie.potem wystawiają na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc ostatnim kretynem ,ponizej dna z 5 metrowym mulem, tam nawet downy pracuja i daja rade/sorry za szczerosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega to chyba szczery nie jest z nami . U mnie pracowało wielu debili i raczej pracowali przez ten okres próbny . Więc albo coś od ebałeś / ktoś Cie podpie... / komuś podpadłeś / ale jesteś skączonym WYBACZ kretynem łamane przez idiotę :D . U mnie kiedyś taki artysta pracował okres próbny miał wszystkie UŻ w 1 miesiąc wykorzystał później nie chodził do pracy po 3tyg jego mama dzwoni '' dzień dobry jestem mamą XX czy jest on w pracy ? prosze Pani od 3tyg nikt go w pracy nie widział '' lub '' przychodzi SMS czesc mogę przyjść dziś do pracy ? bo siedze w domu i mi nudno '' / '' nie wiem czy mam przychodzić do pracy bo pewnie i tak mi nie przedłużycie umowę więc ja chyba nie będę przychodzić pa '' '' dziś nie przyjdę do pracy stało się coś okropnego w moim życiu psychicznie nie jestem przygotowana do tego wszystkiego nic nie ma sensu nie chce mi się nic nawet pracować - wybaczcie ja już nie przyjdę do pracy wogole '' czasami to taki ubaw z gimbów :D . Wy pamiętacie jakieś ciekawe smsy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to ja chyba w jakimś nudnym maku pracuje bo odkąd tam pracuje (fakt że niedługo) to nie spotkałam się z takimi smsami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że musze odejśc zatrzeł am się przyzwyczajać idę do innego maku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w maku jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla studentów pierwszych lat, którzy chcą sobie trochę dorobić. Najczęściej można dosyć elastycznie dopasować sobie grafik, a to jest spora zaleta w przypadku studentów studiujących w trybie dziennym. Praca nie jest zbyt trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanko takie czy strefa jest dostępna dla wszystkich pracowników czy od menedżerów wzwyż czy jak? Szukam składów kanapek bo mi potrzebne a nie dostalam wszystkich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komonka3 :praca w mcd jest mega trudna na tyle że 99 % studentów ucieka gdzie pieprz rośnie po jednym ewentualnie kilku dniach .Skoncz se studia i nie zawracaj d..tutaj a potem będziesz prezesem zaraz po tych fantastycznych studiach wiec nie marnuj czasu na prace w makdonaldzie a makdonald zaoszczędzi na badaniach i ubraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo mcd jest tak biedny, żeby musiał na tych szmatach szczędzić :P. Czy praca jest trudna... Dla kumatych jest to kwestia ogarnięcia siebie, dla tych ułomniejszych skumania i ogarnięcia i robienia problemów tam gdzie nie trzeba. Ja sobie od jakiegoś roku czy nawet 2 lat zadaję to jedno pytanie: po co wy studiujecie? Jak wy zaliczacie egzaminy? Skoro największa oczywistość jest dla aktualnych młodziaków i "studentów" zbyt trudna. Zapamiętanie 4 zapadek w opakowaniu graniczy z cudem. Co wy byście poczęli, gdybyście musieli wrzucać timery do binu? To było jeszcze bardziej "skomplikowane" niż aktualnie uhc :D @gość dziś - musisz się zarejestrować na strefie, a konto musi aktywować kierownik budy. Poproś w swojej budce o wydrukowanie jednej kartki ze wszystkimi składami. Chyba taka powinna być. A skład promocyjnych (nyb, royale itd) są wywieszany na kuchni, albo w memo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co wam składy kanapek. Parę razy zrobisz i zapamiętasz. Apropo nowych wrapów.. czy tylko u mnie managerowie ich dalej nie ogarniają i jak wyskoczy to każe zrobić zwykłemu pracownikowi bo on nie umie. Czy tylko mi to wydaje się być śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee ściemniają, bo im się nie chce. W końcu mają build up do góry. Te california to chyba najłatwiejsze wrapy promocyjne jakie kiedykolwiek weszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×