Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Mateło
U nas od razu jak przeszliśmy na platforme to zasłonili. Ale niestety codziennością na platformie jest, że ludziom nic nie pasuje... ostatnio mamy duże braki w ludziach i mam na serwisie np 2-3 osoby. A ludzie tylko z pretensjami, czemu kasjer w ciągu minuty nie podejdzie do kasy, czemu mój numerek jeszcze nei ejst gotowy a następny jest... teraz na kuchni temperatura dochodzi nawet do 40-50 stopni ludzie za tak marne pieniądze tak się starają a tu pretensje. Dzisiaj to nawet panowie zażyczyli sobie by zapalić światło na lobby! i ich nie interesuje, że dostaliśy polecenie oszczędzania energi :) A co do bonifikarty to ja również nie zawsze sprawdzam, raz że jakiejś szałowej zniżki to tu nie ma a druga sprawa, że w 90% jeśli ktoś wie o bonifikarcie to raczej ją posiada. A jak ktoś jest miły to ja zawsze jakieś kupony polecalem itd. Poprostu wyznaję zasadę, że miłych ludzi trzeba traktować jak najlepiej bo z dnia na dzień przychodzi ich coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Mateło dziś - bo platforma nie jest do ujechania kiedy jest deficyt ludzi! Nie wiem jak, ale na starym systemie działało to inaczej nawet przy niedoborze ludzi. Kuchnia nie wyrabia i tyle. Obsługę do d*py będą sobie zasłaniać jakimś AKS czy sloganami typu "magiczne", "ambasador", "gościnność", "gość" itd :D. Ludzie i tak wyjdą z negatywnymi odczuciami przez powolną i zdezorganizowaną obsługę. Niestety, na korpo chyba tak będzie do tzw. usranej śmierci. U nas po przejściu na licencję znacznie poprawił się komfort pracy. Czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale na razie nie jest to ta patologia znana wszystkim z korpo. W takich momentach większość osób twierdzi, że w pewnym sensie platforma jest lepsza od poprzedniego systemu. To norma po przejściu na PI, że wszyscy narzekają, zwalniają się, nie chcą. U nas to też był taki właśnie moment, w którym buda leżała i kwiczała. Temperatury współczuję. Wiem jak to jest pracować w takim maczku. Najlepiej jakby nam czapki z bidonami i rurkami od razu do ust dali. Można utonąć we własnym syfie. To nieludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc : tak wszystkie maki maja miec ta ściankę :) mateło : z tym światłem to bez przesady z rana praktycznie tylko w WC paliło się / obszar serwisu i kuchnia i G&F potem stopniowo coraz wiecej :) było dać nr do biura niech piszą skargę że im ciemno hehhehe. Co do bonifikarty My tam nie sprawdzamy a pytamy np jak wygląda ( u mnie jest 1 mcd i pracowników swoich znamy i stałych gości którzy dostaja je ) . U mnie to samo z pracownikami ogarnięci na urlopach sporo nowych i ogólnie mało ludzi -NORMA. gosc : Bo licencjobiorca myśli inaczej jeśli myśli logicznie to wie że ogarnięci pracownicy to podstawa lepiej mieć 80% załogi ogarniętych i 20% średniaków niż 70% idiotów a 30% ogarniętych każdy widzi jak się pracuje nawet z miejszą ilością ludzi ale ogarniętych a jak robi się z bandą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że myśli inaczej. Tylko czy tacy do końca "ogarnięci". Mamy więcej pracowników, ale duża część i tak się wykrusza, kolejna nie jest szczególnie wyróżniająca się. Na stworzenie dobrej i zgranej ekipy potrzeba dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateło
A w korporacji jak jest ze standardami? Kurczowo się ich trzeba trzymać czyli typu nie inicjujesz zamóienia jak nie ma półproduktów na kanapki albo nie składasz jak czegoś brakuje czy też z przymróżeniem oka? Bo na licencji to wiadomo wykorzystuje się każdą możliwość byle tylko przyśpieszyć obsługę. ObeznanyMakowiec no u nas to lobby było nawet troszkę oświetlone. A panowie sobie odpóścili jak pracownik zapytał się czy ma zawołać kierownika restauracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie idzie się na skróty, a jaka na to jest reakcja to zależy już od współpracowników - kierownika, menadżerstwa, instruktorów, a nawet właścicieli. Ważniejsze to jest jak wjedzie jakaś wizyta, ale to już wychodzi szydło z worka jak ktoś sobie długo olewał. Standardy... Mam wrażenie, że teraz to pikuś w porównaniu z latami wstecz i wielu ma gdzieś stosowanie się do słów osób wyżej. Przynajmniej u nas... Nie można liczyć na żadnego bata, a przydałby się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:03 pisze ze przydalby się bat.teraz nie bata teraz jest niańczenie dzieci pocieszanie proszenie nie wychodz z pracy bo ktoś podniosl glos..płacz jest codziennie czasem agresja czasem szantaż typu po 1 dniu laska mowi tu jest mobbing podam was do sadu teraz srednia dni pracy nowych to pare dni czasem mniej dlatego my obraliśmy taktykę szkolenia nowej osoby na jednym tylko stanowisku,raz ze weryfikacje robi z niego kilka razy(rekord klkanascie podejść do smażenia miesa na grillu) a dwa ze i tak zaraz PORZUCI prace po co się wysilać? co do starej załogi jest teraz moda wziąć l4 na cale wakacje i tak mi skocza bo mam umowę na czas nieokreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chodzi o bata na rozpieszczone dzieci. Jakby byli świadomi jak kiedyś, że idzie się na dywanik, dostaje się naganę (tak było kiedyś u nas), a instruktor miał by wsparcie menadżera i kierownika (tak jak u nas chodzili nakablować, że jakiś kot się nie stosuje) to może nie byliby rozpuszczeni jak dziadowski bicz. A teraz to instruktor i menadżer musi się bać, że taki debil pójdzie nakablować. Oni nie rozumieją tego, że nie są już w szkole, tylko mają nad sobą przełożonych i mamusia już nie napisze usprawiedliwienia i nikt im w tej firmie nie pomaga tego zrozumieć. Co za czasy. I dobrze, że się zwalniają. Niech sobie będzie taki parę dni. Nie potrzeba ciepłych kluch w tej pracy, ani dwóch lewych. U nas niedobitki starej załogi raczej nie grają w lewe L4. Raczej kwestia zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszMcDonald
Witam ! Poszukiwane osoby z doswiadczeniem w pracy w McDonalds zarowno zwykli pracownicy jak kierownicy zmiany, zainteresowani praca w Norwegii ( Stavanger i okolicie ) prosze o CV i kontakt na adres : mateusz.solecki(malpa)no.mcd.com Chyba wiecie na czym ta praca polega :) Dodatkowo gwarantuje mniejszy stres :) nikt na was krzyczec nie bedzie,troche lepsze zarobki niz w Polsce :D :D PS: To nie jest zadne posrednictow pracy. Zalezy mi po prostu na osobach z motywacja i checia do pracy . Uwaga wymagany tez jest komunikatywny jezyk angielski. Tak zebyscie sie na rozmowe o prace dogadali :) Pozdrawiam Mateusz Solecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz McDonalds
Adres mailowy powinniscie zalapac, bo normalny mi wykrywa jako spam i nei hcce sie opublikowac czyli w miejsce malpy udzyjcie @ i bez nawiasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no teraz to jest jakiś cyrk przyznaje zwrócisz uwagę to już że się czepiasz mówisz fajnie robisz ale rób to trochę szybciej ( a co to obóz koncentracyjny ) ? bierzesz do menadżerskiego na rozmowę to później to mobbing . Najbardziej przykre jest to jak przychodzą 'chłopaki '' po 20 kilka lat oparzą się trochę i płaczą później nie przychodzą wogole hehhe :) . Chciałbym żeby wrociły stare czasy... nagany menadżer zawołał i zdrowo opie olił jak coś źle robiłeś itd . Teraz? pożytek żaden z tych nowych na przerwę ich pójść daj najlepiej fotel kawe ciasto i głaskaj po glowie :) Czego Wy się boicie ? jak kierownik Cie zawoła to mów że chcesz konfrontacji z tym który to powiedział ( przeważnie te osoby nie powtórzą tego przy Tobie i sprawa jest jasna ) . Bezstresowe wychowanie się kłania :) Co do L4 to jest jeden który często '' choruje '' ze starej ekipy reszta czasem ma dość to też bierze L4 ale na dzień dwa ( nie dziwie się ) sam chyba niedługo zaczne jeśli ja przychodzę pracuje sumiennie itd i dostaje tylko wypłatę tak jak te nieroby to co ja mam się zajechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McD
Obeznany Makowiec Sam sobei odpowiedziales. Nie ma sensu dawac z siebie wszystkiego, stracisz tylko nerwy i zdrowie. Chyba ze chcesz byc kierownikiem i masz realne szanse na awans. Inaczej to trzeba podchodzic do tego z dystansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
McD : swego czasu dawałem z siebie sporo bo coś z tego miałem ale jeśli już jest sierpień a w tym roku nie dostałem żadnej podwyżki a premie tylko raz ( nie biorąc pod uwage tajemniczych ) więc od ok miesiąca luzuje pośladki i nie spinam się przychodzę na równo idę na przerwę wychodzę równo nie pucuje się z załatwianiem niczego ani z zamawianiem . Kierownikiem w tym przybytku ? szkoda zdrowia nawet na asystenta :) poczekam czy dostanę podwyżkę w tym roku jak nie to będę chorowity w końcu idzie zima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateło
ObeznanyMakowiec Jest kilka osób co lekko sie poparzy albo skaleczy to już chce piankę albo plaster. Ja po pracy na czerwonej to cały rok mam zapisany na rękach :) A się poparzyło i się jechało dalej. A niektórych nowych to nawet przy największym ruchu można puścić na przerwe bo i tak się nie przydadzą. A te osoby co ogarniają to zazwyczaj osoby idące na studia i tak przyszło 6 ogarniętych osób na 10 i od września wszyskie odchodzą bo idą na studia. I co się wyszkoli to trzeba znowu szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahz
U mnie to samo. Ostatni sort mlodych pracownikow jest w miare ogarnietychy i ogolnie spoko (poza paroma wyjatkami oczywiscie) ale pplojda na studia to zostanie nas garstka. A szczescie ruch bedzie mniejszy. Btw. Spodziewacie sie dzisiaj tj. 15 sierpien 'wiekszego ruchu' w waszych budkach? Jestescie na to przygotowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateło
Nie dzisiaj raczej bedzie spokój. Poza falami wracajacych z nad wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spodziewam się tłumu ludzi w końcu sklepy dziś pozamykane ludzie muszą coś jeść. Tydzień temu byliśmy zmuszeni zamknąć restauracje na 20 minut gdyż cały system się zawiesił, nie można było kasować zamówień itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateło : ja na początku całe ręce miałem poparzone mój 1 kierownik aż się za głowe złapał ( sporo miałem nocek a tam to łatwo zaczynając poparzyć łapy ) nic nie smarowałem i żyje dalej :) na przerwę ? można ich wysłać do domu hehe jeden ciężko pojmujący ok niech sprząta lobby / łazienki / tacki ale jak masz ich trzech :D jeden lobby drugi frytka a trzeci.... u mnie to ostatnio żadnego ogarniętego nie przyjeliśmy same ...... . aahz u mnie od 4 dni utargi większe niż w niedziele . Przygotowani zadam inne pytanie czy nie trafi się taki pracownik który pomyśli '' dziś będzie zapie '' wezmę UŻ + 2 nieogary i leżymy kwiczymy . Cały system? mieliście instalacje kiosków ostatnio? dziwne że zamkneliście na 20min kasowanie zamówień to nie problem chyba że coś innego jeszcze było ? ile razy nam monitory padły ale co zrobisz jedziesz :) znam jeden przypadek jak system się sypną w pewnej licencji wiecie na co wpadli ? zapisywali w zeszycie co kto zamawiał a wieczorem nabijali :D jak to mówią czas to pieniądz a kreatywność to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Polako
do matelo : to ze miales cale rece poparzone, to nie jest powod do dumy i chwalenia sie. To tylko i wylacznie twoja glupota i nie przestrzeganie przepisow bhp. Mysle ze macie tam szkolenia itp. Pamietaj to twoje zdrowie jest najwazniejsze :) nie mysl sobie ze jakakolwiek korporacja bedzie sie o ciebie martwila. Ty masz tylko zapierdzielac i zarabaic pieniadze i najlepiej sie nie odzywac. To jest obowiazkiem zabezpieczyc skalecznie czy poparzenie przez zakazeniem itp. Tylko idiota tego nie robi, a glupiec sie z tego smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Polako
przepraszam, to nei do mateo, tylko do pana makowca z powyzszego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elpolako : czytaj może ze zrozumieniem WTEDY MIALEM SPORO NOCEK a jak ktoś robił na nockach chociaż trochę to doskonale wie że na początku każdy chodzi poparzony ( szczególnie kiedyś jak były tostery ) . A druga sprawa to nie chwale się tylko mówię jacy teraz przychodzą ludzie pi zdy niby facet a gorzej od baby bo one nie zachowują się jak te wspomniane pi z dy . Dzięki że uświadomiłeś mnie odnośnie BHP NIE wiedziałem hehehehehehehehe . Dalszego Twojego wpisu nie skomentuje ponieważ nie czytasz ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maeło
El Polako specjalnie rąk nikt do tostera nie pcha. Ale czasami ciezko to bhp przestrzegać , szczególnie jak sie szkoliło na czerwonej :) czy też trzeba było z zamówieniami nadążyć. A niestety czasem ławo sobie cos zrobic wystarczy gorszy dzien pospiech... ale to ryzyko zawodowe :P w koncu wybralem prace gdzie wiekszosc sprzetow ma wysoka temperature. a dzisiaj tak jak myslalem spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kiedy kanapki beef i wrapy california ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za nowa promocja 26 sierpnia na strefie nic nie ma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Bedzie shake waniliowo-malinowy, polewa do lodow malinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójny McRoyal , Podwójny McRoyal Pikantny, Grand McWrap Klasyczny , Grand McWrap Bekon DeLuxe, Kartofelki , Shake Bounty , Lodowe Marzenie Aero , McFlurry Aero tyle . Zakończenie sprzedaży: Bacon Clubhouse Beef Bacon Clubhouse Chicken McWrap California McWrap California Pilkantny Chipsy z sosem śmietanowym Mozzarella sticks  Sos żurawinowy  McFlurry Twix  Lodowe Marzenie Twix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć0
Aero :D hahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dzisiaj dostaliśmy w dostanie nowe opakowania do nugetsów do 6 nie ma tych do 6 tylko te same co do 3 stripsów i do piatki skrzydel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×