Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
U mnie w Macu dopiero masakra...stoisz na frytce, robisz ogrzewanie i jeszcze wozek po sniadaniu myjesz rewelacja hehe ciagle trzeba dluzej zostawac w pracy a jak masz dzien wolny to wydzwaniaja zeby przyjsc do pracy...ogolnie katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliscie nowe nagrania na strefie?jak to sie chwala co oni nie zrobili i nie zrobia wspanialego oczywiscie po angielsku aby starsi pracownicy sie nie wku...jakie glupoty piernicza. no i oczywiscie kolejny tytul pracodawca roku 2017!!! to jest jakas alternatywna rzeczywistosc czy co? nie kumam tego nikt nie chce u nich pracowac nawet ci co pracuja sie zwalniaja lub zamierzaja w najblizszym czasie to zrobic a tu taki tytul? za co po co i ile za niego dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Mnie to te ich pomysły ro...... i tu mam prośbę szczególnie do menadżerów zakładajcie konta na portalach z pracą gdzie można napisać opinie o pracodawcy i piszcie jak to super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer nie widzi instruktor się wstydzi menadżer je myszy jak kot... kierownik bez serca ma czerwony nos..on może grafikiem zmienić los Daleko od maka od maka najdalej nic tu nie kupuj omijaj lokale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mc Donald's spotkajmy sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznanymakowiec wczoraj nikt nic nie napisze ,mgrs maja to do siebie ze cierpia w milczeniu po czym odchodzą w milczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo pewnie nowa promocja ciekawe co dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drwal zbojnicka gorska itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julio1269
czy tylko u mnie w mcd jest tak że ukraincy się panoszą? Już stanowią prawie większość i nadal "nie panimaju", obrabianie tyłków innym, oczywiście nie po polsku i teksty kierownika, że mówimy tylko po polsku na nic... Ja nikomu nie bronię, ale mamy już kilku po awansie na menagera (po niecałym roku). jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaPysia12
Ja kiedyś pracowałam w McD i nie polecam. Strasznie ciężko, szczególnie w lokalach gdzie często przyjeżdżają wycieczki. Teraz pracuje w Drukarni Ellert na introligatorni za te same pieniądze ale praca jest o wiele łatwiejsza i spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julio1269 wczoraj - tonący brzytwy się chwyta ;). U nas nie zatrudnili jeszcze żadnych ukraińców, acz w licencji podobno byli czy tam są. Powiem tak: z opowiadań są roszczeniowi i bezczelni, bo na rozmowie o pracę są zdolni powiedzieć, że oni nie przyjechali tutaj sprzątać (a nam tu na myśli standardowe prace jak stoliki, tacki, nocki itp). Moim zdaniem jeżeli ktoś przyjeżdża do obcego kraju to wypada znać podstawy, albo chociaż podstwy angielskiego nawet na zasadzie kali być. Dużo już młodych zna angielski to nie problem powiedzieć do nich pojedynczymi wyrazami, a nie na poziomie nie wiem Oxfordu. To jest bardzo słabe, że my jako Polacy dajemy sobie w twarz pluć i chodzimy na palcach wokół całych tych imigrantów. Za to od nas się wymaga angielskiego, niemieckiego, francuskiego kiedy jedzie się do nich i musimy czuć się wiecznie gorsi. To są takie zamknięte grupy, które jak widzą, że ktoś się śmieje i coś gada to zaraz jest wyśmiewanie, bo mieliśmy tak z niepełnosprawnymi, a nikt nie miał nic złego na myśli. Dla mnie obiboki i krętacze mogą nie istnieć :). Nie można się z Polakiem dogadać to co dopiero z ruskiem. Ja podziękuję. Jeżeli ktoś na starcie wyjeżdża mi z pretensjami to mam wyrobioną opinię o takim człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik licencji śląsk
Proszę o informacje pytanie techniczne czy kosze do frytek są u was z takiego metalu że jest ciężki do tego dojdzie nasypana porcja frytek z rozsypywarki i trzeba mieć ,,trochę pary w ręce aby to podnieść".Kiedyś mieliśmy kosze do frytek mniej ciężkie inny stop metalu .Powinni zamówić u producenta inny materiał z którego są wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec1
Mi wystarczy jak rozmawiam z kierowcami HAVI jak Ci banderowcy pracują na magazynie. Więc wcale się nie dziwie że ktoś pisze że w restauracji są z nimi problemy. Pytanie z innej beczki nie ma tam facetów? jakby raz z takim porozmawiać to by jego roszczeniowość zmalała. PAMIĘTAJ ŻE NA ILE IM POZWOLISZ NA TYLE BĘDĄ SOBIE POZWALAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pracownik licencji śląsk wczoraj - e, nie wiem, ale chyba większość takich metalowych rzeczy zamawiamy ze znanej firmy gastro na "F". Może mieliście jakieś "stare" gdzieś tam zamelinowane. Raczej dla mnie są one lekkie. Nie wiem czy w tej firmie można jakieś inne kosze zamówić inaczej wykonane czy coś... Jeśli to jakiś problem dla większej ilości osób to zgłoście to. Pewnie i tak wam nie zamienią, bo kasa poszła się kochać :). @obeznanymakowiec1 wczoraj - w mojej budzie to zaraz laski wyhodują jaja do kolan niż będzie można na jakimś facecie polegać w jakim kolwiek aspekcie czy będzie to przykręcenie śrubki czy stanięcie w obronie pracownika. Co do pozwolenia sobie: jak sobie góra daje pluć w twarz i przyjmują takich cwaniaków, bo już nawet polacy nie chcą w tej firmie pracować to co zrobić? Boją się tej fali zwolnień to trzymają każdego debila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna i niewdzięczna praca, chyba bym się nie zdecydowała. Mam znajomą, która pracuje w Maku i szczerze tego nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjasni mi ktoś w jaki sposób odnawiaja aplikacje zeby móc odbierac ponownie kanapki>\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem ogłoszenie pracy w macu nocna zmiana po zamknięciu maca pracuje ktoś tak stawka jest większa co należy do obowiązków jak wyglada praca ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec1
To zależy od restauracji czasami jest tak że jest dwóch pracowników + menadżer albo 1 pracownik + mgr i trzeba sprzątnąć wszystko. Jeśli chodzi o to co się robi masz przez noc wszystko sprzątnąć : Łazienki dla Gości, sala McCafe, Lobby (sala ogólna), zmywak (wszystko zmywasz) sprzęt (2x grill, wyczyścić i przefiltrować frytkę) dodatkowo ogarnąć lodówki i mroźnie po stoły itd. Później szatnie i łazienki dla personelu zaplecze crew room zebrać śmiecie wszystkie i skompaktować i wyrzucić d kontenera. Ogólnie wbrew pozorom na nocy nie jest lekko szczególnie dla osób które są przymulone ludzie z dnia gadają że na nocy to jest fajnie a prawda jest taka że na dniu i nocy jest ciężko tylko inaczej wygląda praca. Wracając do wynagrodzenia na nocy masz w godzinach nocnych do stawki godzinowej +20% w skali miesiąca trochę się uzbiera. Jak masz jakieś jeszcze pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się wypowiem na temat nocek ale później.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie ile zarabiacie pracując na pełnym etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to od jutra znow darmówka... i znow po 10 będą chcieli brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze praca w barze szybkiej obsługi to dobry pomysł na start, na pierwsza prace. Ja pracuję w jednym z takich barów i nie narzekam na warunki – naprawdę mogło być gorzej, zwłaszcza że osoby z małym doświadczeniem zawodowym mają małe pole do popisu jeśli chodzi o robotę. A generalnie w gastronomii poszukuje się sporo pracowników. Np. tutaj http://praca-zachodniopomorskie.pl/ możecie sobie poczytać na tym i poprzeglądac oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kkk
Hej Mam pytanie. Czy pracownicy dostają jakieś bony albo paczki na święta ? Albo dla dzieci ? Jeżeli tak to trzeba jakiś określony czas pracować aby dostać ? Pracuję od września na pół etatu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik licencji śląsk
Wprowadzili teraz ubezpieczenia dla pracowników jakie jest zainteresowanie tymi ubezpieczeniami w waszych budkach .Chyba dobry ruch ponieważ nie było takich.U nas licencjobiorca przystąpił do tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, niedługo zaczynam prace i prawdopodobnie dadzą mnie na kasę, jak wyglądają takie początki na kasie?od razu pracuje się samemu czy najpierw się obserwuje jak ktoś inny obsługuje?ciężko jest wszystko ogarnąć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj - teoretycznie menadżer, albo instruktor powinien ci wszystko wytłumaczyć i z tobą tam (chwilę) postać. Kasa skomplikowana nie jest. Są oczywiście pewne niedogodności i rzeczy, których z początku można nie rozumieć, zwłaszcza jak się nie zaczyna od kuchni czy nie pracowało się w gastro. Są osoby, które to szybko łapią i są takie co mają trudności. Jak jesteś średnio rozgarnięty to chyba dasz radę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuję jak to jest z kursem SMC pod względem ważności. Tj. Pracowałam jako manager po kursie SMC, zwolniłam się i teraz po 4 latach chce zacząć znowu pracować w McDonald’s. Czy kurs SMC jest jeszcze ważny? Dodam że przyjmuje się jako zwykły pracownik ale w przyszłości liczę na awans, stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam takie pytanie. Ilu asystentów maja knajpy gdzie pracujecie ? Jest jakiś odgórny limit ilu asystentów może mieć kierownik w swojej restauracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuje to wraz ze zwolnieniem kurs traci ważność, ale mogę się mylić. Co do asystentów to znam restauracje z jednym jak z 3. To chyba zależy od potrzeb i jak wysokoobrotowa jest ta budka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiecQ
Teraz kurs nie traci ważności. Tylko spytaj się jeśli zwolniłes się kiedyś czy zaliczasz się do tego czy nie. Tu nie ma reguły ilu ma być asystentów i tak kazdy taki awans ustala kierownik z operacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×