Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
0 szacunku dla pracownika! Powinni to zamknąć już dawno! Wielki wyścig szczurów i brak podstawowej kadry oraz jakiejkolwiek wiedzy na temat czegokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tak, "starsze" osoby też pracują na kuchni itd. Na cafe też mieliśmy kiedyś miłą panią ;). Co do poziomu i wiedzy kadry to cóż... To nie to co kiedyś, ale w końcu kimś trzeba zapchać dziury, żeby chociaż poprowadził zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy jest zapis, standard czy cos takiego co mowi ze pracownik ma prawo czy tez obowiazek dostac bonifikarte? Czy to wszystko zalezy od restauracji i czy jest to lic/korp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie..ciekawe czy w lic.są bonifikarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są bonifikarty i w korpo i w lic. Co 3 miesiące w trakcie zmiany ktoś je rozdaje a jeśli Cię nie ma a chcesz ja mieć to po prostu zgłoś komuś że nie dostałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mleko sojowe jest w restauracjach bez osobnego kącika McCafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu tak cicho?obeznany jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Jestem. gość : mleko sojowe powinno być ograniczenia są w ofercie ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 33
ObeznanyMakowiec 2017.07.19 Ta firma nie szanuje wieloletnich pracowników. Czemu pracując np 10 lat mam trochę większa stawkę niż menadżer który pracuje 3 lata? A te gowniaro-menadzerki robiących z siebie ch... Wie kogo to żal Powiedz czy jest aż taka różnica w doświadczeniu na tym samym stanowisku pomiędzy 3 letnim pracownikiem ,a 10 letnim żeby za to płacić znacznie więcej ? Jakieś nowe kompetencje się w tym czasie nabywa ? rozwija się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
To po części wina samej firmy zrobili te śmieszne działy RDM nazwali kierownikaim działu stawka wyższa. Ja tam mam głęboko bycie asystentem czy kierownikiem śmiesznego działu. Ale są menadżerowie którzy pracują kilka ładnych lat mają swoja inicjatywe sa zaradni ale nic z tego nie mają. Ja mam np 50 gr więcej niż jakaś przygłupia zapitamenadżerka która wszystko robi i nic nie kończy i kilka razy błysneła tak że śmieliśmy się z niej kilka tygodni. Nie wiem czemu jeśli jest młodszy menadżer i menadżer czemu nie ma starszy menadżer. Prawda jest taka jak w d**e nie lubisz wchodzić to i mieć dobrze nie będziesz.  Wiadomo że pracując np 10 lat większe maszz pojęcie o wszystkim niż ten 3 letni pracownik - menadżer ale co zrobisz. Wiedza potrzebna ale też jak ktoś sam ogarnia sporo i często po pracy i nawet dzięki nie usłyszysz to niech się ......    mi się coraz bardziej odechciewa ta robota. Najlepsze są awanse na mgr sporo osób odchodzi lub się degraduje i komu to dać menadżera.... hmmm   a pracuje 5 lat to mu damy to nic że nawet instrutkorem jest przeciętnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiecie, że tutaj pracownik ch*jowy i pracownik dobry znajdują się na tym samym szczeblu i to się chyba nigdy nie zmieni... Po co tu się starać? Jestem "świadkiem" od wielu lat takiego podejścia do pracownika, a często gęsto jeszcze ten ściemniacz dostanie awans, a nie ten popie*dalacz, a później wielka sraczka, bo rzeczywistość dosięga kozaka, który myślał że siedzi się w kanciapie i żre kanapki :). @Obeznany - u nas za "kierownika" RDM nie ma większej stawki, a nie powiem, że nie trzeba u nas robić i ogarnąć więcej + czasem charytatywnie. No chyba, że ktoś ma to w d***e. Są u nas zaradni, ale ci nowo awansowani smerfy to w 99% przypadkach to tragedia... Nawet się nie starają, nawet pozorów nie stwarzają. Każdy się uczy, ale po prostu stopień w jakim oni mają wy*ebane i nie kończą podstawowych swoich zadań na zmianie jak wbijanie śmiesznych rzeczy do systemu to już zakrawa o pomstę do nieba... Mówisz raz, drugi, nie po co. Później ktoś inny zapie*dala za dwóch. Nie mam sił... Już nawet nie reaguję. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były u was degradacje, że to instruktor czy mng sam wyszedł z inicjatywą własnej degradacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były, ale raczej z menago na instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako praca dorywcza dla studenta to warto? Czy lepiej szukac gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że w sklepie rtv ogólnopolskiej sieci pracownik na start ma 17 zł a w mcd tyle to ma menadżer i jaka jest praca w sklepie rtv agd a jaka w maku dla menadżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Jako praca dorywcza dla studenta to warto? Czy lepiej szukac gdzieś indziej? " Myślę, że warto dać szansę tej pracy i spróbować swoich sił. @Obeznany - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;). Wszędzie jest zapieprz. Ostatnio byłam w znanej sieci rtv/agd i też było dwóch pracowników i kolejka że hej ;). Gdyby ktoś chciał jakiejś porady to nawet nie było by kogo zapytać, bo wszyscy kasjerzy wystawiali faktury itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale bardziej mi chodzi o to, że zwykły pracownik ma na start 17 zł a u nas ile? 15 zł ? Bo 17 to ma menadżer ( i to nie każdy) i to jest kpina. I teraz przyrównaj menadżera (KZ) w maku i jakiegoś KZ w sklepie RTV AGD. My mamy koszule, ale i tak klepiesz kanapki jak trzeba myślisz za kilka osób na zmianie (bo czasami myślenie boli) patrząc na pracowników wysyłaj jakieś głupie tabelki do 12 oczywiście info na e-mail, bo Ty na kompie siedzisz wiadomo a ten w RTV AGD nie lata jak szalony nie poci się jak szczur nie musi robić wyjec itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15? ha ha, chyba w stolicy, albo cuś ;). Nie chcesz wiedzieć ile u nas mają na start. Menagiery już mają faktycznie nieporównywalnie lepszą stawkę (chociaż tyle, bo pamiętam czasy gdzie instruktor miał z 50gr mniej niż menago). Żal jest mi trochę tych zwykłych pracowników, a zwłaszcza tych którzy mają łeb na karku i wiedzą po co przychodzą do pracy. No jest inna specyfika pracy... Co zrobić. Skoro tak uważasz i masz doświadczenie w pracy z ludźmi, prowadzeniem zmiany i zarządzaniem to dlaczego nie spróbujesz sił np. w takim elektroniku czy podobnych sklepach, gdzie czas nie pędzi? Albo np. w niszowych fast foodach, które raczej nie są popularne w Polsce? Z tego co wiem "król" raczej ruchu nie ma, a stawki menadżerskie są lepsze. Przecież tu lepiej nie będzie, a jak już coś się poprawia w kwestii warunków pracy to raz na X lat i dobrze o tym wiesz. Jeszcze te wymysły z dostawami, zamówieniami internetowymi, cytem itd. Będzie coraz ciężej. Ja na razie nie planuję się zwalniać, ale Ty to chyba już masz dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercik
Tak mówicie o tych pieniądzach to aż żal mi moich pracusiów, gdzieś w zachodniopomorskim pięknym mieście, pracownik na start 13,10, instr 13,60, młodszy 14,10, menadżer 14,50 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O. No widzisz. Mnie rozwala w ogóle jak różnica między pracownikiem/instruktorem a mgr wynosi magiczną złotówkę brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
faktycznie wszystko wyrzucane jest na straty ale to odgórnie jest dla wszystkich restauracji ustanowione. zarobki słuchajcie ja nie wiem gdzie wy pracujecie no ale ja zaczynałam od 1/8 etatu później 1/2 a teraz 3/4 najmniejsza wypłata jaką dostałam to 900 zł, a najwyższa 1800. nie narzekajcie na tą pracę, wszystko wszystkim przysługuje L4 urlop, i faktycznie grafik można sobie dopasować. Skończyłam maturę, studia. okres pracy w tej korporacji to 4 lata. Więc strasznie nie jest, a co do managerów owszem są darmowe posiłki ale cóż pomyślcie ile należy do naszych obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Ja tam nie szkoduje nikomu jedzenia i po zamknięciu restauracju niech sobie zjedza co zostało w UHC ale powiedziałem im jasno jeśli beda specjalnie wstawiać dużo mięsa to z automatu idzie na straty. Wracając do jedzenia menadżerów nie ma czegoś takiego jak darmowe! Jest takie cos jak test jakości a czy menadżer może coś zjeśc zależy od kierownika jedni pozwalają wbijać na promo inni nie. Znam takich mgr którzy chyba w domu nie jedli żeby napchać się w pracy za darmo. Słuchaj L4 i UW to nie przywilej dla pracownika a obowiązek pracodawcy. Toż to żałosne żeby menadżer nie miał prywatnego ubezpeczenia ktore pokrywa pracodawca kiedyś mi jedna z biura powiedziala że korporacja nic nie daje za darmo zawsze trzeba coś zapłacić z własnej kieszeniu. Czytaliście dzisejszyy biuletyn? ciekaw jestem ile milionów pójdzie na reklamę skoro ma być radio / TV / bilbordy /FB/  itd jak do tej pory wszystkie reklamy zachecające do pracy w tej firmie to nei wypał (ciekawe czemu usuwają komentarze na FB). Dziwne że nikt z biura nie wpadł że najlepszą reklamą pracowdawcy jest zadowolony pracowniik a większość pracowników ma złą opinie więc mogą sobie 5mln wydać i tak nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS mają być przedstawione historie kilku pracowników jak wiadomo w tej firmie zawsze znajdzie się kilku i...tów którzy 4 litery wyliżą za premie - pin czy obiecany tablet apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nikomu nie bronię. Lepiej, żeby ktoś przyszedł i po ludzku się zapytał czy coś może skubnąć niż jak by miał "ukraść". Znajdzie się kilku takich i już się syf robi. Wiesz co. Ja wiem, że ta praca jest jaka jest. Są różne budy - lepsze, gorsze, z milszymi pracownikami i takimi co cisną i to jest też kluczowe. Pracować w takich molochach trzeba wszędzie, ale trzeba jeszcze CHCIEĆ, a nie wiecznie narzekać że mak kaczka jest taka zła, a jednak ci najbardziej krzyczący jakoś ciągle pracują i wiercą dziurę w brzuchu. Przykład z mojej budy: mamy takich malkontentów, że pasek od wypłaty siaki owaki ******* firma ****** wypłata... Mamy dodatek extra do każdej godziny (bez mgr), ale jak się zapytasz zostaniesz, pomożesz? NIE! Nie wspomnę o spóźnialstwie, L4 itp. To tego już nie widzą, że to się odbija na ich wypłacie. Nie, nie jest łatwo. Nie jest fair zapieprzanie za 13zł brutto, nie jest sprawiedliwe zapieprzanie za czterech, ale nikt nikogo nie zmusza do tej pracy. Jeżeli ktoś z takich osób to czyta: To weźcie się zastanówcie i przejrzyjcie na oczy, a nie ciągle narzekacie. Jest wiele innych prac, ale niektórzy to chyba są sfrustrowani i świadomi brakiem perspektyw. Prawda jest taka, że dasz palec to wezmą całą rękę. McD zaoferuje jedno, to będą gadać że za mało i że gvwno tak jak u mnie. Co można zrobić, żeby ten pracownik był "zadowolony"? Dajemy kasę - źle. Robimy konkursy z różnymi nagrodami (kasa, bilety) - źle i starają się może 3 osoby. Paradoksalnie później są skargi, że nie ma żadnych premii i konkursów. Dostaną więcej i tak 3/4 pracowników jest zbyt ograniczonych, żeby umieć sobie to przełożyć na swój zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sebek
od jutra kawy darmowe .wszyscy janusze Grażynki sebki jessiki itp. się zlecą jak sępy i stojąc w mega kolejkach po darmochę będą komentować : nieroby się ruszają jak muchy,czemu nie są wszystkie kasy otwarte, pozwalniać ich,za dużo zarabiają że im się ruszać nie chce,to skandal,ja to zgłoszę ,jesteś zwolniony,ja was załatwię itp. zdania z życia wzete z poporzednich edycji .Macie jeszcze jakieś powiedzonka z kolejek po darmową kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhhh
gość 2017.10.10 tez tak uważam ze nie doceniają ze sa konkursy dodatki.Biora l4 uz to prawda.Ale globalnie patrząc nic to nie zmieni poki drastycznie nie podniosą stawek .to jest w całym kraju w każdej firmie.Czasy ze się robilo za piny awanse(o zlotowke stawka w gore)minely i czas się z tym pogodzić.Mnie to wnerwia ale taka rzeczywistość nastala.Teraz gowniarze nie przyjdą za 13 zl za godz brutto bo więcej maja siedząc u starych kieszonkowego,najnowsze smartfony,ubrania markowe,wikt i opierunek.i tu żadne rdm itp. nie pomoga.Nie pomoze tez rygor jak za dawnych czasów bo na tych nierobów już to nie działa.Trend jest taki ze spoleczenstwo jest roszczeniowe i chcą kasy tu i teraz i natychmiast I niestety lub stety firma musi w końcu zauwazyc co się dzieje i podnieść drastycznie stawki Nie wiem o ile,moze o 50 % na początek Bo bez tego i tak nikt nie będzie chciał pracować wiec zamiast otwierac będą musieli zamykac budki swoje Bo do otwarcia budki już nie jest potzreba gruntu i chętnego licencjiobiorcy ale ludzi którzy by tam pracowali A tych nie ma i nie będzie Wiec dlatego maja tak mało placowek Biedronki już nie będą się otwierac bo tez nie ma komu tam pracować Lidle daja wszystko lepsze socjal umowy stawki dodatkowe profity a tez nie maja ludzi Ile ludzie pracujący tu wytrzymają za ta kase robiąc za 3,4 osoby co dnia?za te 13 zl brutto Z perspektywa premii co jakiś czas 50 lub 100 zlotych netto? Na iles miesięcy?za pin?za jakies naklejki? Ten system się zawali chyba szybciej niż myslimy I może dobrze bo w pl ceny jak w Niemczech a zarobki dokładnie 4 razy nizsze niż w Polsce Teraz nikt nie będzie pracowal za 7 lub 8 zl netto za godzine A sa reklamy na fb co chwile ze praca w mcd a komentarze usuwane Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Nic zamykać nie będa własnie dlatego wprowadozno kioski i wałkuja żeby uczyć użytkowania ''Gości'' za jakiś czas będzie mozna w aplikacji zamówić i zapłacić online i będa przychodzić tylko na odbiór (ilez to będzie skarg zimne frytki itd) w WWA już dziala mak samoobsługowy. Jak widać w końcu firma zauważyła coraz więcej osób odchodzi po jakimś czasie lub nie chce nawet zaczynać pracy. Wracając od wynagrodzenia wg mnie menadzer na dniu powinen mieć 2,5 tys na rękę asystent minimum 3tys toz to wstyd że menadżer ma 1700 zł. Na FB to racja dobre jaja z komentarzami ludzie albo jaja sobie robią albo pisza prawdę i oni usuwają komentarze. Drodzy pracownicy biura możecie wydać 100 miln na reklamę ale więcej od tych 100 mln warte jest to jak oceniają pracodawce obecni pracownicy i jak mówią o nim wśród znajomych. I teraz pomyslcie jak mówią i czemu nikt nie chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany dobrze gadasz. nic sie nie zmieni bo oni maja to w d***e. kioski im nie zrobia kanapek ani nie posprzataja ani nie wydadza manager powinien miec 3000 zl po kursie samodzielny 2 asystent ogarniety okolo 3500 kierownik tego burdelu jako ze nierzadko odpowiada za 70 lub wiecej osob kolo 6000 a pracownicy 2500 na caly etat oczywiscie netto nikt tu nie przyjdzie bo to obok biedronki najgorsza praca w Polsce obecnie i zadne reklamy tego nie zmienia pracowali 25 lat na ta opinie to maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w maku 2 lata.. Ludzi do roboty coraz mniej, chyba też już podziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sebek 2017.10.15 - tzn. powiem, że zawsze trafi się jakiś burak, więc poprzednich "promocji" nie wspominam jakoś traumatycznie. Ta "edycja" kuponów to jakieś wcielenie szatana. Nie dość, że dostają żarcie i picie za darmo (kawa, burger, a następnie muffin), a żarcie z kuponów za pół darmo typu fantastyczne czisy za 4zł to jeszcze przychodzą i pałują się o istną pierdołę. To jest tragedia. W tej chwili to co się dzieje jest nie do opisania, a nie chcę myśleć co jest w tych McD bardzo wysoko obrotowych. Pomysł z tym, aby kupon na cb był do wykorzystania tylko raz - genialne. Jaki kasjer chce się kłócić? Kto ma na to czas i co to zmienia dla kuchni? Widocznie nagle przejrzeli na oczy jaki zator powoduje ten kupon na kuchni. Nagle nie można wielokrotnie korzystać z kuponu. Weź to wytłumacz. Jaki polak nagle powie "no dobrze to wezmę te za 10 i kolejne za 16" :D. Ja tam dziękuję. @gośćhhhhh 2017.10.15 - problem jest ogólnie chyba w większości maków w PL. Nie ma komu robić, nikt nie chce robić, u nas masowe zwolnienia, pracownicy się frustrują i są przemęczeni, menadżery to jeszcze cicho siedzą, bo tak wypada, ale tak naprawdę wszystko sklejają do kupy i robią za pracownika kuchni, serwisu i menadżera i na ostatnią chwilę robią swoje rzeczy. Tak gówniaków wychowują starzy to tak będzie. Pytanie czy w ogóle biuro wie co się dzieje? Jak na razie budki się otwierają, a nie zamykają, więc kryzysu nie ma. obeznanymakowiec 2017.10.19 - czekam na to co zrobili w hameryce - wymienili pracowników na kioski ;). Trzonem firmy są ludzie. Nie będzie ludzi nie będzie makdonaldów. Może kiedyś do tego dojdzie, że klękną. A to się już zaczyna dziać. Ludzie nie chcą pracować, a ostatni wyjadacze już długo nie wytrzymają w takich warunkach bez odpowiedniego wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×