Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
kurs smc jest wazny jeśli od razu osoba jest przyjeta na managera jeśli na zwykłego pomywacza to kurs już nie wazny trzeba od nowa zaliczyć (jeśli się dostaje po jakims czasie awans ) dla kier niby się oplaca takiego zrobić wiec od razu mgr ale kto zrobi w ciemno? raczej lepiej zaplacic niż brac w ciemno nie wiadomo kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystentow wybiera sobie kierownik i nie pyta się zadnych operacyjnych teraz oper tylko weryfikacje robia nic więcej przynajmniej w licencji gowno maja do gadania w sprawach awansow oczywiście pensje maja rownie wysokie jakby cos robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obeznanymakowiec2
Zależy od budki i operacyjnego znam takich że nawet kierownik pyta jak chce dać awans na menadżera. Więc nie pisz że to tylko decyzja kierownika bo mało wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby op.znal pracowników i wiedział czy który się nadaje na mgr.akurat dużo się znam.wiec wiem.stanowisko mgr jest tak niskie ze byle kogo sie robi aby liczby się zgadzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, że to chyba zależy od tego jak sobie przynajmniej na licencji ustalą. U nas do pewnego momentu asa wybierał "koordynator", a teraz to raczej wybór kierownika. Pewnie i tak to musi skonsultować, ale jak chce kogoś wypchnąć do góry to tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i do pewnego momentu miał też wpływ na swingów. Teraz to aby zapchać dziurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was w restauracjach mcd normą jest to, że zwykły pracownik szkoli nowe osoby (mimo że jest instruktor) i nic z tego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda...z reszta z nowymi to jest tak na 5 nowych jak 2 zostaje to jest sukces ciagle braki w obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie cos na temat kurczakoburgera? maja go wycofac? czy sos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca przez internet. Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów naklikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki oczko.gif Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation http://wgmoney.club/9685319705723/ Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polko357
No właśnie, wycofują mcmexa to znaczy ze nie będzie już kurczakburgera ? Co oni znowu kombinują ? Po ostatnim nabicie domyślić się również można ze wraca do nas nielubiane maestro ☹️ Czerwone i białe szuflady, portion pale- No trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te "kurczak" burgery to powinni całkowicie wyjebać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem zapytać o zarobki na start pełen etat ile można wyciągnąć kasy. Będę wdzięczna za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagosc
Jest ktoś w stanie dać zdjęcia butów i gdzie kupili do prscy w McDonalds? Chodzę po różnych sklepach i nic nie widzę ciekawego, a nie chcę butów BHP jak czytam, ze ludzie kupują zwykle w zwykłym sklepie tylko skóropodobne, lub skórzane? Jest ktoś w stanie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Ankagosc dziś - no zwykłe buty/trampki czarne, zakryte wystarczą takie za 20-30zł nawet ze straganu. Trwalsze są niekiedy niż te szmaty z cc czy D. Byle były dla ciebie lekkie i wygodne i z jakimś nie zjechanym bierznikiem. Nie widzę filozofii. Popatrz jakie noszą inni pracownicy, albo popytaj się dziewczyn w pracy na pewno pokierują do najbliższego sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagosc
Dopiero jutro idę na pierwszy dzień „reprezentowy”, i trochę się stresuję przez te buty. Byłam oglądać w sklepach, ale chyba przez zimę nie ma takich butów, a jak już są to maja jakieś dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Maku to bym pracować nie mogła. Niedawno wpadłam do zakopiańskiego (szczyt sezonu) i naprawdę było mi żal pracowników, gdy zebrały się ze dwie-trzy wycieczki turystów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są, tylko nie szukaj w sklepach firmowych typu właśnie Deichmeny czy inne ccc, bo tam faktycznie masz sezonówki. Zobacz na te działy z ubraniami w Tesco czy innych kołchozach, jakieś stragany, albo butiki osiedlowe. Szkoda zresztą kasy na jakieś wyrafinowane buty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagosc
Musza hyc te buty skóropodobne, lub skórzane, czy mogą być zwykle szmaciane trampki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie oglądałam w auchanie, i są tylko męskie całe czarne skóropodobne, ale za duże niestety. Masakra jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym większym mieście powinien być jakiś typowy sklep z odzieżą BHP albo zaopatrzenia BHP, poproś o buty do pracy w kuchni na pewno ci coś dobiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wy tak serio czy jaja sobie robicie? Przerasta was kupno butów w sklepie? To nie dziwię się, że teraz praca nawet w maku sprawia problemy większości pracownikom... Wystarczą czarne trampki nawet materiałowe o takie: https://5.allegroimg.com/s512/01cc98/1a70899c47fab4b01deb47c92365 Albo nawet czarne buty z gumą na czubkach jak na lekcje WFu :D. Jakieś nie noszone już adidasy z domu... Póki kierownik to nie jakiś psychopata, który wymaga butów BHP, ale w/w w zupełności wystarczą przecież w maku nie brodzi się po kostki w gorącym oleju! Trzeba tylko uważać, żeby przypadkowo coś nie spadło... A nie jedna to potrafi w baletkach robić... Najważniejsze, żeby były lekkie i przewiewne, bo w ciężkich buciorach nie ujedziesz po kilku dniach. Moim zdaniem szkoda przepłacać nikt ci nie zwróci za drogie trepy, chyba że już w jakiejś dalszej perspektywie ci się przydadzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i żeby bieżnik nie był zjechany, chyba że lubisz adrenalinę w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można dostać na start zaczynając prace jak wyglądają zarobki pełny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w McDonaldzie w latach 2008/2009 w Krakowie na Floriańskiej. Ech, to były czasy. Raczej wspominam dobrze ta pracę tam. Fajnie było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj w zwykłych trampkach i nie polecam, chyba ze lubicie się ślizgać jak na lodowisku w tej kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam buty bhp do menagerskiej spodnicy. Mega dizajn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×