Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość123321
ObeznanyMakowiec dziś Przy normie 176 h na rękę coś ok 2500zl.Pracuje 8 lat i ta stawka to kpina ...to faktycznie bida straszna. Jak tylko mozesz zmieniaj robote. Jakie masz wykształcenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłyMłodociany
Cześć. Aplikuje o prace jako młodociany Wiec proszę "starszych" kolegów o kilka info jak to wygląda; jakie obowiązki? Czy tylko będę obsługiwał kasę czy jeszcze robił jakieś desery, kawy, napoje? Jakie buty trzeba posiadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie szarpnęli na 25 lecie dla pracowników hehe.karta i to miesiac ważna(czemu nie 3-za duzo by stracili chyba) jaki list ojeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Nie bój Ty dostałeś karte i tak wydasz w maku. A w biurze dostaną ładną premię w końcu gdyby nie Oni nie było by nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obeznany jak zwykle w punkt Pracownicy (można się bez nich obejść)zniżki na jedzenie po kosztach food cost premie pójdą gdzie indziej,zapewne do tych którzy najbardziej ciężko pracowali Mogli docenić ludzi którzy pracują ileś lat zamiast tych hostess i butli z helem (na prawie 400 budek się uzbiera kwota) a tak dostali ci po tygodniu i 20 latach pracy tą samą kartę na 3 tygodnie i list napisany z błędami przez program komputerowy dlatego tylu ludzi chętnych do tej pracy jest czekam na strefie az będą zdjęcia z czwartkowej gali ciekawe komu przyznają nagrody i statuetki obstawiam kilka nazwisk tych co zwykle ale tort był smaczny chociaż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o pracę jako pracownik młodociany mogę polecić- ale chyba tylko jako młodociany, bo max 2 miechy na wakacje. Jako młodociany nie możesz wstawiać frytek, pracować na "kuchni" i uwaga -obługiwać bitej śmietany. Pracujesz 7h dziennie i masz wolną niedziele i sb/pon ( zależy od miesiąca) . Wolna niedziela- tak to jak zbawienie, bo to w maku chyba najgorszy dzień(niewliczając wycieczek). Ludzi jak mrówek, milion zamówień i czasami nie wiadomo, gdzie ręce włożyć, bo tyle pracy. Obecnie poszukuje pracy ( i przysięgłam sobie), że jak nie znajdę NIGDZIE to tam wrócę , chociaż jest to ostatnia ewentualność. Wszystko zależy od ludzi na zmianie, od menager'ów i aktualnych humorków klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, orientujecie się może ile wychodzi na rękę PLN za godzinę przy stawce 12 zł brutto/h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Kwota netto: 9,42 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie co ta praca ma w sobie takiego ze mimo tej pensji I zapierdzielu tak ciezko odejsc... Ja robie 2 lata wiec podziwiam Obeznanego 8 lat to juz wyczyn u nas jedna osoba pracuje 15 lat serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Po prostu jest jak jest i człowiek pracuje (ale coraz więcej osób odchodzi). Ja robię 8 lat i nic z tego nie mam nawet umowy na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że nie masz takiej umowy, u nas tym starym pracownikom dają coraz częściej na czas nieokreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Jestem niepełnoletnia (17 lat) i chce iść na miesiąc na wakacje do McDonalda. Zaproponowano mi 12 zł /h. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile to będzie netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jednak już było to pytanie, więc jest nieaktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany jak nie masz umowy na czas nieokreślony jak pracujesz od 8 lat??no sorry ale 3 umowa jest na czas nieokreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mgr = magister nie manager!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w maku mgr to manager taki slang o co ci chodzi??? jak masz mgr bo magister to na nagrobku sobie każ wykuć po swojej śmierci MGR tzn magister mysle ze odkad weszly studia płatne ze każdy ma za zaoczne i placenie mgr to gowno znaczy w maku czy przychodzi mgr czy ktoś z podstawowka ma tyle samo czyli najnizsza krajowa i życie i praca weryfikują to a przeważnie jest tak ze takie wielkie magistry nawet nie wiedza jak pranie wlaczyc zresztą temat rzeka nie chce znow tego tematu poruszać bo już było o takich debilach nieraz jak masz takiego mgr jedz na cebulki do Holandii tam się nadasz i zarobisz tyle ile ci się wydaje ze powinieneś bo wszak masz studia i tytuł po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy pracownicy macdonald mają tańsze zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez happymeale mają stałą cenę więc nie wiem skąd ten wniosek że mogą być 'tańsze' .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Refleksja na dziś : są goście i są parapety. W większości parapety. I kiedy idziesz wkurwiona do mgr poprosić by ściągnął Cię z okienka, bo masz już dosyć tego, jak wyzywają Cię od kurew dostajesz tylko zapytanie czy dostał ciasteczko? Polityka zajebista. Ja się płaszczyć i przepraszać nie będę za to, że jakiś gamoń mi naubliżał. Mam nadzieję, że w innych makach mgrzy są NORMALNI i zamiast próbować włazić klienteli w dupę są po prostu ludźmi. Tego życzę i Wam makowicze, i sobie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ale taka jest polityka firmy globalna..trzeba wchodzić do d... klientom..a co się spodziewałaś???trochę śmieszne podejście chyba się nie nadajesz do tej pracy uważając że kierownik zmiany będzie bronił twojej czci za wszelką cenę to nie dom rodzinny tylko praca dla dorosłych ludzi Jak wchodzi alert albo skarga to nie taki jak ty odpowiada za to ale manadzer i kierownik Ty masz zero odpowiedzialności mimo ze w większości spraw to przez pracowników sa skargi a oni się nie tlumacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzają się debile i divy operowe czyt. frustraci, którym pewnie naubliżał ich własny szef, więc najlepiej wyżyć się na jakiejś małej kasjerce, bo w końcu to jej wina, że słońce świeci, a mak ma takie i siakie standardy :D i nic na to nie poradzisz. Znacznie częściej trafiają się moim zdaniem i tak miłe osoby. Wystarczy po prostu być fair i miłym i nie chodzi mi tu o to głupie amerykańskie szczerzenie się, bo nie każdy taki charakter ma, żeby się cieszyć jak głupi do sera. Jak kasjer na starcie ma problem to się nie dziwcie, że ktoś przyjeżdża wpieniony (mieliśmy takich kozaków na okienku najczęściej). Najlepiej takich prowokatorów zlać, albo im bez wulgaryzmów odpowiedzieć. A to, że ty chcesz zejść z jakiegoś stanowiska: to nie jest koncert życzeń. W złe dni każdemu jest ciężko i każdy pracuje. Są sytuacje, że zamiana stanowisk nie jest wygodna, a pewnie sam wszystkiego nie umiesz i byłby ryk, że ty przecież nie masz szkolenia. To też nie jest wina menadżera, że najczęściej jest jak jest: brak rąk do pracy i kolejka do drzwi i najbardziej dostaje w pi*de, chociaż wam się wydaje, że przecież za zamkniętymi drzwami nic nie robi i nie odpowiada za nic i za nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Kiedyś na SMC właśnie mówiliśmy o tym jak ludzie wyłudzają jedzenie lub wyzywają pracowników mając ich za śmieci. Usłyszeliśmy, że Oni o tym wiedzą i że to też wina polityki firmy. Co do idiotów, którzy obrażają ja pracownikom mówię, żeby informowali jak się taki trafi. Szczególne nasilenie kretynizmu jest nocna na drivie panicze przyjadą passerati kupią BOX-a i myślą, że mogą przy okazji poniżyć kogoś. Już o łomotaniu w okno, bo czeka 2 minuty już na zamówienie. Słowo dla KZ nie róbcie z siebie śmieci i z pracowników. Dla swojego komfortu napiszcie notatkę służbową swoją i pracowniika, który był wyzywany (lub świadków) i wyślijcie dla kierownika lub operacyjnego. Jak napisze ktoś skargę macie podkładkę. Kierownik nie musi się tłumaczyć a dział prasowy wyślę mu jakiś bełkt, żeby się ucieszył. Najlepsze jest jak czynna jest linia Drive i buraki przyjadą :D chyba nie znajdą tej zasady nie drażnij osoby, która robi Ci jedzenie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tja, nocny drive. Na szczęście nie muszę się z tym użerać na razie. Oblężeniem są od jakiegoś czasu te rzekome niekompletne zamówienia. Nie chce mi się wierzyć, że na skalę krajową ciągle ktoś czegoś nie dostał. Patent na darmową wyżerkę czy faktycznie coś jest nie tak? Mimo, że pracownik zarzeka się, że wszystko było w torbie. Polaki cebulaki. W ogóle śmiać mi się chce z tego, że w restauracjach z prawdziwego zdarzenia to cebula zachowuje się nobliwie, a w maku to myślą, że co pracownik nie wie i nie słyszy obelg i głupich komentarzy? :D są 2 osoby, z którymi się nie zadziera jedną z nich jest lekarz, a drugą... Chyba sami wiecie ;). Wielu by się zdziwiło, że to nie jest głupia praca dla debili bez perspektyw, których można wyśmiewać, więc ta metka o makpracy jest trochę krzywdząca moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy DW na grafiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DW dzien wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu dniach pracy dostaliście bonifikarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu możesz jako pracownik. Zależy też czy się nie skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam się o nią kierownika zapytac? Bo nie dostałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie o nowej promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×