Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Off I dw to to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11122233655
2017.07.10 nie idz do mamy się rozplacz zalosne naprawdę jak te pajace co teraz się przyjmują traktują ta prace i a ni me ani be ani kukuryku tak kieras przyjdzie i się ciebie spyta jakie masz potrzeby może bonifikarte? może dupke podetrzeć teraz pelno 16 latkow masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
:D Ci nowi to masakra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest nowy konkurs na rekord drive...kto to wymysla???wydaje mi się ze kolejna siksa na wakacje przyjeta..może mlodociana? sorry ale sa wakacje każdy ma wyj****e na obsluge pracują młodociani tylko a klienci wyjechali ..znow nietrafiony konkurs ale taka polityka mcd zwolnic starych przyjąć siksy niech wymysla no i wymylaja goscibnnosc rdm i inne tego typu debilizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, nie narzekajcie na tych młodych. Jasne, że to dzieciaki, ale u nas wydają się bardziej kumaci i ułożeni niż niektórzy 20-paro latkowie. Rok temu też mieliśmy ogarniętych. Zawsze to jakaś pomoc, chyba że wolicie we wakacje zapier.. w 4 osoby na floorze. Nie wiem, takie jest moje zdanie, może mamy szczęście do nich. Może kwestia regionu? Co do tego ko kursu na drive... No... Nagroda w formie pinów mnie rozwaliła ;P. Rdm, ciekawi mnie jak to funkcjonuje w innych restauracjach. Czy to sobie jest na papierze czy faktycznie rozdzielenie obowiązków przyniosło wam jakieś korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o rozpoczęciu pracy w Mc Donalds będąc w ciąży? Chodzi dokładniej o Gniezno, gdzie są 3 zmiany- restauracja otwarta 24 h /7 dni w tygodniu.Aktualnie jestem w 4 miesiącu (14 tydzień) Ogólnie co myślicie o rozpoczynaniu takiej pracy spodziewając się dziecka? Dodam, że nie miałam nigdy styczności z pracą w takim miejscu, więc nie wiem czego w razie rozpoczęcia pracy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od pytania kto Cię zatrudni w 4mc ciąży? Jaki lekarz medycyny pracy pozwoli Ci zacząć prace?. Kobiety w ciąży nie mogą pracować w nocy! Zresztą mcd to miejsce gdzie lepiej pozbyć się kobiety w ciąży (l4) niż ja trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedyś sami rozdzielalismy obowiązki na zebraniu i było lepiej. Rdm to sciema i ładnie wygląda na papierze. A wrzucanie do nich pracowników to kabaret co pracownik może zrobić w administracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta firma nie szanuje wieloletnich pracowników. Czemu pracując np 10 lat mam trochę większa stawkę niż menadżer który pracuje 3 lata? A te gowniaro-menadzerki robiących z siebie ch... Wie kogo to żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zapomniałam się spytać o istotną sprawę- jak wyglądają badania przed podjęciem pracy? W poprzedniej pracy (Velux) nie dostałam przedłużonej zdolności ze względu na wadę wzroku, jakie badania są przewidziane w Mc Donalds, czy potrzebna jest typowa zdolność? Czy muszę informować ewentualnego pracodawcę o odmiennym stanie czy nie jest to wymagane? Czy o zdolności do pracy mogę pomarzyć będąc w ciąży, czy wystawienie zdolności nie będzie w tym przypadku stanowić problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak potrzebna jest typową zdolność, na każdym wstępnym badaniu do pracy pada pytanie o datę ostatniej miesiączki i zapewne również o ciążę więc aby informacja o twojej ciąży nie wyszła na jaw musiałabyś skłamać a za to jest paragraf. McDonald's to nie jest praca dla kobiety w ciąży, trzeba dźwigać, łatwo o poślizgnięcia i upadki wszystkie kobiety w momencie informacji o ciąży od razu idą na L4 i to nawet nie tyle że chcą tylko kierownik je wypycha bo nie chcę problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.czym to idzie ale u nas nie.przyjmuna mlodocianych musi byc 18 . Was tez tak wkurza ta promocja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RDM nic szczególnego nie dał. Obowiązki nadal mają mng, a pracownicy są przydzieleni, bo musieli i nic po za tym. Czy u was też wchodzi, że każdy mng ma przeprowadzać rozmowy o prace itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgubiłam ostatnio plakietkę z imieniem, a umowa kończy mi się pod koniec lipca i raczej już tej plakietki nie znajdę. Ile mogą mi za nią potrącić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie powinni zabrać. Sam koszt palkietki o ile pamiętam chyba do 15zł (10-13 zika?). Nie bój żaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Identyfikator 1szt kosztuje 7 zł (nikt Ci nie będzie kazał oddawać kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w zadnej innej robocie sie tak nie docenia starych pracjwnikow.I osob.ktore zapieprzaja jak w maku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie heheheheh... w********** maja na nas jak w wiekszosci firm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to głównie od was zależy, jaką macie atmosferę w pracy. To praca, jak każda inna. Trzeba pracować i tyle. Szanować innych i dobrze wykonywać swoje obowiązki a nie wymyślać i się wymigywać, jak się da. Nikt nie chce mieć takiego pracownika, a jak niektórych widzę, to brak słów... niektórzy powinni się zastanowić co yam robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i nie. Niestety jest to chyba norma w makach, że bardzo często pracownik wyróżniający się, ale mający jakąś skazę (np. umie wypowiedzieć swoje zdanie) jest nie doceniany. Z kolei te pustaki, które po awansach zaczynają rzucać l4, nie dają sobie rady, migają się taką okazję dostają (a tacy dobrzy byli :P). Atmo, mak makowi nie równy. Ja bywałam w takich spoko, a bywałam w takich co menadżerki chodziły z zadartym noskiem, a jak kierownictwo jest pod presją to później pracownicy też są spięci i nie mili do nowych czy osób z supportu. Zero wyrozumienia, że w nie każdej budzie wszystko stoi w tym samym miejscu jak w ich zas*anej, bo pewnie sami w d***e byli gowno widzieli :P. Ale poznałam też wielu super ludzi. Współczuję osobom, które trafiają do takich dyskontów i przybytków z juhowymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kto dostaje awans decyduje kierownik który też pyta innych menadżerów. To że ktoś pracuje dobrze to jedno a drugie to charakter są pracownicy którzy są dobrymi i instruktorami ale nie mają predyspozycji do zarządzania ludźmi. Ale są też tacy którzy po prostu pracują i widać że mają predyspozycje do zarzadzania ludźmi i np. własną inicjatywę. Sprawa trzecia kierownik dając awans patrzy też czy osoba X nie jest jakaś marionetką która po 1 krytyce będzie srać do własnego gniazda lub będzie gadać że coś coś komuś powie. Kto pracuje jako menadżer doskonale powinien wiedzieć o czym mówię menadżerowie muszą być zgrani i nie podkładać sobie kłód pod nogi. Uprzedzam pytanie nie jest tak że ja każdego mgr lubię prywatnie ale staram się tolerować. Jeśli nie dostajesz awansu na menadżera to po prostu wynika to z czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ale ja mam swoją opinię na ten temat. Niektórzy albo boją się mocnych ogniw, albo nie mają predyspozycji do bycia dobrym psychologiem. Niestety znam to z autopsji i widzę to, że te ideale achy i ochy mocne w gębie wykruszają się i pajacują z dyspozycyjnością i elkami (bo taki problem jest dodać kilka kartonów i policzyć warzywka na gramy ;)), a ci popier*alacze którzy już z łaski dostali swinga, tylko mieli jakąś wadę wg. niektórych (kto nie ma?) najlepiej cisną. Bo w końcu muszą za niektórych ściemniaczy. Świnie są wszędzie. Chyba nie wierzysz w to, że w twojej kadrze mgr nie ma jakiegoś kreta, który słodko psipsia KR i nie donosi na innych, nie mówi o każdej pierdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacun z 10 lat w tym grajdole...ale znamy obeznanego forum i wiemy jaki ma staż...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie rozbraja przyp********lanie sie do najbardziej z*********lajacych...i dajacych z siebie maks.... widze nie ma sensu bo i tak cie w piz..dzie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak śląsk
Będąc na dworcu w Gdyni było ogłoszenie szukamy do pracy w restauracji w porcie lotniczym Gdańsk zarobki 2400 zł brutto .Taka ciekawostka co do zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spit
u nas juz ulotki odnosnie pracy po ukraińsku przygotowane jak tam TBG gotowi na przejęcie?-bo chyba was kupili z tego co słyszałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja przeciw wam
Te ich programy upadły.te dzieciaki pokolenie y już nie pracują.goscinnosc rdm.zdechlo.i co na to mcd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spit
niech płaca konkretnie i szanuja nieco ludzi...to moze dobrych zatrzymaja....choc nie sądze no bo ileż można.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdarzają sie osoby po 30 pracujące w MC lub Mcafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×