Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość olenka153
A moze ktoś napisac jakie badania sa potrzebne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Badania: książeczka na nosicielstwo( sanitarno -epidemiologiczna), ogólne badanie krwi i moczu, w mc donalds robią jeszcze ekg, RTG KLP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam kiedyś w KFC
było 3,60 za godzinę rok temu nie wiem czy się coś zmieniło czy nie. badania to książeczka zdrowia kał,wr i prześwietlenie klatki piersiowej.Jak Cię już przyjmą do pracy wtedy dostajesz na badania skierowanie do lekarza pracy. kokosów w kfc nie zarobisz nie będę Cię oszukiwała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
W mc donalds płacą 7 brutto za godzinę. Podejrzewam, że praca jest tak samo ciężka jak w KFC. To jeden misiek gdzie pracujesz. Wszędzie Ciebie wykorzystują. Zasady są podobne masz umowę na 3/4 etatu tj 30 godzin tygodniowo a pracujesz ponad 40.Grafik układają tak, że pożal się Boże. Ludzie mają nawet po 12 godzin stania na nogach. Jeśli nasz problemy z nogami (np. płaskostopie), z kręgosłupem to nie polecam Ci tej pracy. Jak zobaczysz,że to nie dla Ciebie praca to nawet nie możesz odejść za porozumieniem stron z dnia na dzień tylko masz dwutygodniowy okres wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc donalds
Ja pracuję w c mc jestem instruktorem i na caly etat zarabiam 800zl na reke fakt praca nie jest lekka,przyznaję ale ludzie są fajni imprezki po pracy:-) a jak ktos ma dwie lewe rączki do pracy to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc donalds
Boze ludzie co wy gadacie.Nigdy nie pracowalem 12 godzin max 10 ale jezeli wypracujesz w 3 dni 30 godzin to pomysl sobie ile pozniej masz wolnego kwestia wyboru czy robisz po 6-8 czy 8-10 jak wolisz!!!(przynajmniej tak u nas jest) a nigdy nie bedziesz robic nadgodzin mi przez dwa lata w pracy zdarzylo sie miec w miesiacu 3nadgodziny i oczywiscie za nie placą.Jest ciezko ale nie najgorzej a tu wyplaty masz na czas skladki odprowadzane regularnie i co najwazniejsze umowa na czas nie okreslony!!!!! a po pracy piwko z fajnymi ludzmi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulio4
Co wy wogole piszecie pracowalem w macu na MArszalkowskiej w wawie.. stawka poczatkowa to 7zl brutto..po okresie probnym (3 miesiace) 7.50 caly etat to 140 h w miesiacu i wcale nie prawda ze trzeba pracowac do 24..ustalasz dyspozycyjnosc np 7-22...lol..;/a teraz pracuje w macu w Pruszkowie:} Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Od lipca stawka w mc jest 8 zeta na początek potem 8,50 brutto. Nie jest źle. Co do godzin to już wiem że trzeba się dogadać.Ludzie w mc rzeczywiście są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macko San
Mam pytanie odnośnie badań na które ma mnie skierować Mc Donald. Otóż co dokladnie one obejmują ? I jeszcze jedno, ile czasu sie czeka na wyrobienie książeczki sanepidowskiej ? Z góry dziekuje za odpowiedzi i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulio4
Na ksiazeczke czeka sie okolo 2 tygodni. Ksiazeczke robicie na wlasny koszt lecz bierzecie od lekarza fakture i Mcd wam zwraca:} w sklad badan wchodzi kal..mocz..krew...rtg klatki piersiowej:} Pozdrawiam:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Do badań w stępnych do MC robią jeszcze EKG czy masz serduszko zdrowe, bo w kuchni gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazon
7 zl?? 8zl?? ja dostaje 5.36 brutto czyli na reke jakies 3.80 mi wychodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
A z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałąm w mcd... hmmm nie była to rewelacja. dobrze ze sie zwolnilam. pozniej dostalam wypłate u dopiero wtedy sie ucieszyłam, heh. na początku było tragicznie, z kazdym dniem troche lepiej ale mimo wszystko ęczarnia. najgorzej jak chciałam pracowac 5h bo wiecej nie wytrzymywałam to omijała mnie 30min przerwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw- ja dostawałam w łodzi na poczatku 4,5chyba a opzniej byla ogólna podwyżka i 6zł wychodziło. niby brutto ale na ręke tyle dostałam wiec nei wiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
W Warszawie są takie stawki 8 zeta za godzinę na okresie próbnym potem 8,50 umowa na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaa
mam pytanie: czy orientuje się Ktoś jakie są zarobki w PH na stanowisku kierownika zmiany? i jak sie prezentuje grafik, weekendy i swieta z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
PH to pizza hut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaa
tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Z grafikiem pewnie jest spoko tak jak w MC donalds można sobie go ustalić z osobą układającą grafik. W Maku jest specjalny zeszyt życzeń co do dni pracujących i godzin w dnaym tygodniu. Dzięki temu można sobie coś zaplanować. W jednym tygodniu możesz pracować więcej godzin w drugim mniej. Ale musi być przy tym wyrobiona miesięczna norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaa
dostałam propozycje pracy w Pizza Hut jako kierownik zmiany ale troche sie waham gdyz jestem na 5 roku studiow(zaocznych) w tym roku obrona i troche sie boje ze trudno mi bedzie to pogodzic tymbardziej ze wiem ze niektore lokale pracuja nawet do polnocy i jak potem do domu wracac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
To prawda ciężko jest pogodzić jakąkolwiek pracę ze studiami. Ale w MC lub Pizza hut nie zostajesz niespodziewanie po godzinach tak jak w innych pracach. Jest powiedzmy 21:00 - kończysz zmianę i dowidzenia. W mojej poprzedniej pracy oczekiwali żebym robiła za magazyniera (miałam pracować jako fakturzystka w sklepie), kasjera itp. Robota w biurze leżała nie zrobiona i automatem zamiast 8 godzin nieraz pracowało się po 11. W MC tego nie ma (pewnie w PiZZa Hut też jest spoko) jeśli pracujesz powyżej 5 godzin masz półgodzinną przerwę. A tam gdzie ja pracowałam to potrafiłam pracować 9 godzin bez przerwy (nawet tej 15 minutowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie
Wole siedziec w domu niz pracowac w MC lub PH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala Polska
woli siedziec w domu!!! wspolczuje ludziom pracującym w MC ale ich tez szanuje ze tak harują...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Nie jest tak źle w MC. Da się przeżyć. Ludzie są fajniejsi niż w jakimkolwiek biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracyjana
Czesc!! Szukam pracy na wakacje i chcialabym pracowac w mc w Warszawie. Robilam badania rok temu do innej pracy i mam ksiazeczke, czy musze powtarzac badania? A poza tym moze ktos slyszal gdzie kogos potrzebuja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
W MC Donalds zawsze potrzebują jeśli nie boisz się ciężkiej pracy. A badania prawdopodobnie każą Ci powtórzyć tak jak mi. Ale to nie jest problem. Do maka przyjmują od ręki. Nawet na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam we wtorek spotkanie z kierownikiem regionalnym Pizzy hut. wtedy dokladnie sie dowiem wszystkiego i zdecyduje czy wziasc tę prace czy nie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZZZZZ
uh tez tam pracowałam 3 miesiące napoczątku było tragicznie.. ale z czasem coraz lepiej wszytsko by było.. oki i bym nawet została.. gdyby nie ludzie... ehhh jesli ma sie fajną ekipę.. to naprawde da się przezyć:) CHOĆ fakt jest to harókwa niezła.. stawka 5,39 brutto :/ najgorsze są te przerwy 30 minut w tym płatneTYLKO 15 MINUT czasami cie w ogole nei puscili na przerwę. chodziłes głodny jak wilk.. i w k** bo goscie zarli na twocih oczach a ty musisz harowac.. z zoładkiem.. pustym mc uczu pracy ja miałam 1/2 etatu i przez te 3 miesiace zarobiłam najwiecej 690 pare złotych i to MIAŁAM PONAD godziny w tym czyli przepracowałam wiecej niz powinnam ALE NAJLEPSZE JEST TO ZE.. ZAłOGA HARUJE JAK.. WóL A KIEROWNIK.. TYLKO SIEDZI NA DUPIE W BIURZE JESLI OCZYWISCIE JESZCZE PRZYJEDZIE...DO RESTAURACJI I JEZDZI PO RóZNYCH WYCIECZKACH A TO ZA SREDNI CZEK A TO ZA KONKURS NA FRYTKACH ITP A TY DALEJ HARUJ NA KIERWNIKA I CO BAGATELA KWIRWINIK ZARABIA NAJWIECEJ A GóWNO ZA PRZEPROSZENIEM ROBI!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×