Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Rumia...
a co do czyszczenia kibli...nie badzcie smieszni:):):)a przemopowac podłoge to kazdy moze nawet menagerowie czasem mopuja.Jak chcecie komus wkrecac filmy to pizcie tak o KFC:)Mc Donalds Rumia rulesss:):):)Pozdro dla Wiolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
no jasne ze tak. nie jest tak źle a jak juz wczesniej pisałam Mc donalds nie jest dla cieniasów!tak pracuja osoby silne psyhicznie no i w miare fizycznie:p.jest fajnie i na serio nie ma tego o czym piszecie. nie wszedzie. u mnie kilka osób przyszło i po jednym dniu na kuchni stwierdziły ze rezygnuja., nie wytrzymałt tempa a zap..u nas konkretny bo mamy restauraje na najruhliwszeh wyjazdówce z łodzi.wiec nieciekawie. ale za to ludzie sa super!polecam Łódź i łódke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumia...
U nas tez takie Asy sie zdarzaly i z nich beka:):):D:D tez mamy na trasie przelotowej Mc dzienne zamowienia dochodza do ponad 1200:D:D czyli niezła beka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Niezla niezla zczgólnie jak oby poryach do 3 a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Moje gratulacje Rumia.Podziwiam twoją wytrzymałość 12- 14 godzin dziennie. Ja pracuję po 8 godzin dziennie za 1500 do ręki i mam wolny tzw. piątek świątek, ale coś za coś ludzie nie są tacy fajni jak w MC. Muszę przyznać, że tęsknie za atmosferą MC donalds. Było cięzko(nie mogę długo stać), ale ludzie życiowi i fajni. Tam Ci nikt nie szpanuje wycieczkami zagranicznymi, domami, laptopami, bluzeczkami od 119 PLN wzwyż, butami od Ryłka od 400 PLNl w zwyż, futrami z norek. Jak macie zdrowie to nie szukajcie czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legolas
Rumia ,jestes niewolnikiem tego zasranego fast-foodu ,bo jak ktoś tam wytrzymuje wiecej niz pare miechow (ja wytrzymalem jeden) to albo nie ma wiekszych ambicji albo lubi byc wykorzystywany. Ludzie ,szanujcie się i nie pracujcie po 12-14 godzin !!! 8 godzin + do 10h nadgodziny ,sam bylem maks 11h ale to był wyjątek ,nawet kierowniczka się zdziwiła !!! Wy tam spędzacie połowe swojego życia za marne grosze !!! Atmosfera atmosferą ,ale bez przesady ,nie lepiej się spotkać po pracy ??? TO SIE NAZYWA NIEWOLNICTWO I WYZYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Legolas [ble jaka ksywka] Jest jeszcze 3 wyjscie poprostu za miekki byles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zap...
po 18h na dobę bez zycia prywatnego i okna na świat, w dodatku jeszcze wmówią Ci że jest fajnie i super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legolas
Bomirr -> ja akurat pracowałem w Pizzy Hut w szczycie ruchu (wakacje) i za nic w świecie bym tam nie chciał pracować spowrotem ... zmywak gdzie się można było zakopać w talerzach ,separatorach ,blachach i innych ,albo stanie na piecu ,gdzie czasem trzeba było ściągnąć naraz po szesc pizz !!! Nie mówiąc o dostawie ,gdzie trzeba było wnieśc towar z paru palet !!! To wszystko za 5 zl na godzine ,koszmar bo to jest jałmużna ,większe kieszonkowe a nie wynagrodzenie. Popie***** kraj i odpowiadam ci ,ze tak wymiękłem bo było za ciężko. Niewiem jak jest w Maku ale to ta sama firma i fast food a nie restauracja jak PH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Nierozumiem cie pizza hut i mcdonald to ta sama firma? Chyba niebardzo :) A w McDonaldzie w poruwnaniu do tego co piszesz to rewelka . chyba ci sie tematy pomilily Lego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
co prawda to prawda stanie po10 godzin powinno byc zrekompensowane jakas dopłata za prace w ciezkich warunkach bo po wyjsciu z maka mam tak szorstkie dłonie smierdzace cebula ogórkami(nawet po umyciu)zatłuszczone włosy ze na serio powinni cos dopłacac. u mnie 11h to rzadkosc.przepisów sie przestrzega zawsze4 niedziela jest wolna.na to nie narzekam zycze tego samego wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
witam, czy moglibyscie mi powiedziec czy macie jakies znizki na jakies napoje, szejki, kanapki jako pracownicy , czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
owszem mamy a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
poprostu zastanawia mnie to, czy jak jest takie dosc skromne wynagrodzenie, czy sa jakies znizki chociaz na cos i jak duze te znizki, a moze za darmo cos jest, prosilbym o opisanie tego co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipt0n
ale pewnie jak widzą jak to się robi to nie chce im się jeść tego gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
to zalezy pewnie od mc , tzn od lokalizacji, w jednym jest tak, w innym inaczej, tak mi sie wydaje...:P a nie ze wszedzie syf i syf i chamstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojoj
ja bym tego gówna nie zjadłas nawet gdyby mi ktoś dopłacił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Proste- Znizki sa takie - kanapki 3,5 lod-1 zl i wsumie tyle a i srednie frytasy za 2,5 zl Gadacie ze gowno.... zapewniam ze robi sie kanapki normalnie wiec ja sam chetnie jadam mimo iz pracuje w mc Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
teraz bedzie nowa oferta kanapki4zł nugetsy6szt-4zł i srednie frytasy 4zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
sorry frytki3zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
No no ja juz karte mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbląg
elbląg pozdrawia ludzi z Rumii;tych co byli na SMC :-) ....i wszystkich z Mc:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
a mozecie powiedziec jak to jest z awansem jakims? od czego to zalezy zeby wspiac sie troche wyzej niz na taka normalna funkcje, ktora pelni kazdy nowy pracownik, ktory tam przyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w mc
zawsze mozesz piąć się w górę,wystarczy że wykażesz się dobrą pracą i wysokim poziomem wlasnej inicjatywy.Zaczynasz od zwykłego pracownika,awansujesz na instruktora a jezeli jestes dobrym pracownikiem,napewno to dostrzegą i zostaniesz menagerem.Zostaniesz najpierw kierownikiem serwisu,odbedziesz troche szkolen w tym kurs kierowania zmianą i potem mozesz juz sam prowadzic zmiany.Ale nie musisz juz spoczywac na laurach,bo zawsze mozesz piąc się wyzej.....Powodzonka w mc naprawdę nie jest źle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie obecnie są stawki w MC Donald\'s w Warszawie? Pozdrawia eks-pracownik tejże restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mc.
prawdopodobnie cos kolo 8-8,50zl brutto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Zalezy jakie stanowisko ... W rumii masz : Pracownik-6.0 Hostesa,Instruktor-6.5 Menager-7.5 Wiec troszke miniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234567890
to ja wam wspolczuje za takie krocie pracowac 7.5 menager ? nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie..
znacie adres strony jakiejs gdzie jest cennik tego wszystkiego co Mc' D ma w ofercie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamy
www.mcdonalds.pl tam jak juz wejdziesz wybierz PRODUKTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×