Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość labrador
Ja od sierpnia ide na pol etatu i zobaczmy jak bedzie. Zaloga jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Życzę powodzenia. Pewnie jak we wszystkich tych restauracjach będzie ciężko nawet na wyższym stanowisku.- Natomiast w większości są fajni ludzie i da się przeżyć. Dużo zależy od załogi i kierownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazabek
hejka!!! Ja wlasnie pracuje w Mc'Kwaku rodzine tez tam wciagam planujemy wygryzc taka jedna tzw Zuzie co chodzi i do wszystkiego sie czepia nikt jej nie odpowiada nawet zarzad w sumie awansowala na menagera ale nie wiem kto ja wybral "moze bylo w losowanie jak w lotto " hehehe bo ja takiego pasozyta bym w zyciu nie wybrala.Najbardziej lubie lobby >> hehehe na poczatku zostawialam worki na smieci na centrum mckwaka zeby mercedesa (tzw. upychacz do smieci) zaniesc na zaplecze , ale mi pwiedzieli ze nie mozna tak robic bo dziecko moze sie potknac i odszkodowanie beda placic aa ostatnio inspekcja odwiedzila nasze skromne progi i byly generalne porzadki wiec czyscilam z 3 godziny szczoteczka do zebow szufladki na kurczaczki bleeee i tak sobie mysle czasy Hitlera szyldy wygraberowane w kuchni z napisem M my w bialych fartuchach jednorazowych (uzywanych parokrotnie) i te szczoteczki,chlor, i cif ... ale 4,30 leci padaka jak tak dalej pojdzie to bede kolekcjonowala mnustwo drobnych ............ Jażąbek z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
witam. widze niezbyt pozytywne opinie na temat pracy w MC DONALD's. ale chyba tam pojde bo juz mam dosyc szukania roboty!szukam juz 6 miesięcy.ale pracodawcy chcieliby takiego czlowieka(troche ironicznie) :wiek-20 lat(ten warunek spełniam),5 jezykow obcych,studia skonczone,10 lat doswiadczenia,wlasny samochod itp!!!ale w ty mc donald's po przeczytaniu waszych opinii nie jest zbyt ciekawie:/nie lubie jak mna ktos pomiata.i znajac moj charakter jakby sie tak dzialo to powiedzialbym niech sie pierdolą i bym wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Masz całkowitą rację z tym szukaniem pracy. Ja też już miałam dosyć i poszłam do MC DONALDA i przyjęli mnie od ręki. A co do pomiatania ludźmi to zależ na jakiego maka trafisz. Mnie się może poszczęściło i w moim jest na razie spoko. Napewno jest to szok dla osoby, która przez 8 lat pracowała w biurze. Jest to praca poniżej kwalifikacji, ale jak się nie ma znajomości żeby znaleźć coś lepzego to się lubi co się ma. Zawsze to jekieś parę złoty. Można się zatrudnić na 1/2 etatu i szukać czegoś w między czasie. Taka jest moja idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
no ja mam 20 lat i pracowalem w hurtowni przy wykladaniu towaru.ale nie przedluzyli mi umowy:/szkoda.teoretycznie pracowalem 8 h ale 30 min to przerwa+przerwy na papierosa:)a w MC mozna jarac?moje GG 4441762 zapraszam to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Można zajarać w MC, ale tylko jak menadżer Ci pozwoli. Zawsze się znajdzie luka na zapalenie papierosa poza przerwą np. przy małym ruchu jak są na kuchni 2 osoby. Pracę w MC zawsze zaczyna się od garnierowania bułeczek. Gorzej jest potem na kasie z zejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC DONALDS
W MC teraz jest okropnie w takie upalu robimy po 11 godzin dziennie ludzie nie wytrzymuja tempa i odchodzą zresztą w MC to rzadkosc zeby ktos popracowal tu dluzej,chyba ze szybko awansujesz na menagera i zbijasz bąki caly dzien.ale co zrobic jak pracowac gdzies trzeba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25 wawa
Witam ja pracuje juz 5 lat (wiec zdarzaja sie i tacy jak ja ) i w sumie nie narzekam, praca jak praca bywaja gorsze , podstawa jest dobra ekipa w resteuracji w miare sensowny kierownik (z tym drugim u mnie gorzej :) ) pieniadze ja zarabiam ok 900 zl netto za 3/4 etatu, poczatkowa stwka na ten moment to 8 zl brutto , po 3 miesiacach 8.5 zl brutto, napewno lepiej jest w mc.donalds niz w tele pizzy.Podstawa w macu jest to ze napewno to co ci sie nalezy dostaniesz wiec nie ma mowy o jakims przekrecie kadrowym .W sumie polecam ta prace Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Jedyne co jest niedogodne w tej pracy to to że cały czas się stoi. UWAGA :Ta stawka 8 PLN za godzinę brutto dotyczy tylko Warszawy. W innych miastach są o wiele niższe stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole a ja wolewole a ja wole
wole siedziec w domu niz pracowac w MC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od piątku jestem zatrudniona w Pizzy Hut i jak na razie jestem zadowolona. Przyzwoita pensja. praca raczej nie meczaca, mila atmosfera i mozliwosc dofinansowania studiow (co dla mnie jest dosc wazne gdyz zaraz po magistrze wybieram sie na studia podyplomowe) wiec chyba jest ok:) Bardzo wiele osob mnie zniechecalo do podjecia tej pracy ale na chwile obecna jestem bardzo zadowolona:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
"Wole a ja wolewole a ja wole" - wiesz jak masz za co żyć to możesz siedzieć sobie w domu na garnuszku u rodziny. Polaa a na czym polega ta niemęcząca praca w Pizzy Hut? Czy nie stoi sięcały dzień tak jak w MC Donalds? Czy Ty masz jakąś tam biurową pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy biurowa ha chyba nie:) jestem zastepca kierownika resteuracji w warszawie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
no to dziwne zebys nie zachwala.dyrygowac to kazdy potrafi i zgarniac ze 2000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunio: czyzby zawiść przez Ciebie przemawiała? Uwierz mi, że podczas studiow imałam sie różnych zajęć i niezawsze łatwych i dobrzepłatnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
zadna zazdrosc ani zawisc.tylko piszesz ze nie narzekasz a robisz w pizza hut-w kazdej robocie w ktorej jestes przyslowiowym ROBOLEM jest ciezko.cos wiem o tym...gdy kierownicy lecza wlasne kompleksy wyzywajac sie na pracownikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie generalizuj nie kazdy pies jest wsciekły i nie kazdy kierownik jest zly czy zakompleksiony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
no racja polaa.uogólnienia sa niesprawiedliwe:)przepraszam.a nie mam tam u was roboty dla studentki(mojej siostry)jakiejs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
a ile placicie za 1 h??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
ja pracuje od 5 lat w kfc na stanowisku instruktora 2.5 i mam 7.5 na godzine w trojmiescie pojecia nie mam czy to duzo pozdro dla wszystkich fanatykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
ale brutto czy netto??bo ja netto to zajebiscie a jak brutto to i tak spoko(przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
brutto mistrzu poza tym nie polecam tej pracy w mc daja duzo wieksze mozliwosci rozwoju i nie ma ograniczen co do stawek rosna pod warunkiem ze ty wytrzymasz dlugo i moga siegac astronomicznych wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
ja po ocenie rynku moge stwierdzic ze na takim stanowisku i w tym rodzaju pracy stawka powinna wynosic okolo 10 zl netto na godzine po 5latach pracy i to tak nie jest duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
takie i pokrewne firmy robia okolo 250-350 tys zl miesiecznie z czego 40% to czysty zysk a to sa tylko male oddzialy wielkich korporacji wiec sam ocen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kelnerki to zarobki sa (chyba) 5 zl netto/h + napiwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25wawa
Tak czy inaczej zarowno w kfc jaki w mc placa grosze na ta prace jaka sie wykonuje .Wiadomo ze zastepca kierownika czy asytent zarabia od 2000 w gore a taki zwykly pracownik zdecydowanie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunio
ja jakby zarabial 1000zl za prace np po 10 h 5 dni w tygodniu to bym wcale nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×