Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość znacie..
tzn sprawdzalem to na poczatku juz ale ja tam tylko widze ze sa jakies big tasty i szejki brzoskwiniowo-czekoladowe, a reszty produktow/oferty nie moge znalesc ,znaczy sie ich cen.. jakbys mogl to prosze podaj jakis dokladny adres albo mnie naprowadza jakos bo ja tam nie moge tego znalesc, szczegolnie ze to sie tak przemieszcza co chwile wszystko tam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamy
jak wejdziesz na strone www.mcdonalds.pl kliknij na tą M żółtą potem jak Ci pojawi się ta strona co tak sie tam wszystko przemieszcza to na dole malymi literami są do wybrania takie opcje: home ,produkty,restauracje ,praca,itp. kliknij na produkty i pokaze Ci się całe menu z cennikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie..
o, dzieki, juz jakis czas temu sie zastanawielm czemu tego tam nie ma:P al to tam bylo wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie..
a jeszcze mam mala prosbe, tam w tabeli wartosci odzywczych na gorze jest napisane cos " GDA" , to o co w tym chodzi tak szczegolowo albo mniej wiecej chociaz prosilbym o wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Gda - tp dzieny wskaznik zapotrzebowania , szczegóły masz w kazdej restauracji mcDonalds , kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie
aha:> a powiedzcie jeszcze tak z ciekawosci zapytam, ile czasu sie uczyliscie tego wszystkiego zeby tam pracowac tak juz normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
ile czasu? mniej wiecej 2-3 dni to nawet łatwo wchodzi do głowy.na kasie jak sie uczysz to musisz pamietac jak co wbic ile sosów do czego jaka kolejnosc podania temp.shakea loda soku napojów zawartosc tłuszczu w shake'u u nas trzeba to wiedzec.ale w miare łatwo jest sie tego nauczyc a poza tym przechodzisz systematyczne szkolenia na coraz wyzszym poziomie wiec tak od razu wszystkiego ze szczególami nie musisz wiedziec ale po miesiącu pracy musisz znac najważniejsze temperatury czasy smażenia itd.nie jest tak źle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie..
aha:> jeszcze jakbyscie mogli cos dodac jakies szczegoly odnosnie pracy tam to prosilbym ,obojetnie na jaki temat:> np jak sie czujecie w tym stroju Mc' D:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
strój taki straszny nie jest a co do reszty to niech tez inni sie wypowiedza w kazdej restauracji jest troche inaczejm mimo ze to w sumie jedna firma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijkaaaaa
ile dostaje zwykly pracownik mcdonalda w krakowie w centrach handlowych?? ok 6zl brutto/h ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Praca w mc jest ciężka, ale wynagrodzenie wypłacają Ci o czasie. I co najważniejsze zatrudniają na umowę o pracę. Grafik ustalają durnowato, ale w razie czego jak masz coś do załatwienia to nie robią Ci problemu możesz wziąć urlop, albo wyjść wcześniej. Kiepsko jest bo pracuje się sobota, niedziela ale jak masz MC koło domu to najmniejszy problem. Ja pracowałam w MC 3 miesiące i zaczynam żałować że odeszłam( wszystko przez to że nie mogę długo stać, bo mi nogi puchną). Ludzie poza tym są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubus_Manufaktura
Hmm troche przesadzacie ja pracuje w Macu od pół roku i mi sie ta praca naprawde podoba na 3/4 etatu wyciągam ponad 600zł chciał bym was poinformowac że stawka zalezy od maca minumum na łodz to 6zł z tego są odprowadzane składki itp wiec na reke to 4,70 czy cos takiego hmm a co do ludzi to tam gdzie pracuje naprawde panuje super atmosfera i jest Ok polecam Łódz Manufaktura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 600 zl to by mi sie
rano sznurowadeł wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
jak ktos studiuje to naprawde za 600zł wyzyje jakos tam a poza tym nie jest tak źle pozdro dla manufaktury Łódź-łódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry jak mozna przezyc za
600zl miesiecznie.? Ja studiuje zaocznie bankowosc: czesne =500 zl miesiecznie za wynajem mieszkania 1000 a reszta na zycie wiec troche trudno mi sobie wyobrazic przezycie miesiaca za 600 zl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubus_Manufaktura
HEHE Dzieki za Pozdrowienia hmm moze ktos z Montany tez napisze lub Magdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
To niewiem ile ty godzin robisz... Ja na 3/4 w listopadzie mialem 1200 wyplaty tylko musi sie chciec pracowac co nie kazdemu pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
No właśnie ! A ja na 1/2 za niecały wrzesień zarobiłam 824,00 PLN do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
ale w Warszawie tyle , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomir - w którym mieście pracujesz? Tak na marginesie - czy we wszystkich warszawskich restauracjach McDonald\'s są takie same stawki? Co to są \"restauracje licencjonowane\"? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
no ja na 1/4mam 380 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubek_Banufaktura
Licencjonowany Mac to inaczej Mac prywatny czyli koles wykłada sam kase na zakup sprzetu postawienie lokalu itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riqe
siema, no ja pracuje w tej cudownej korporacji juz prawie dwa lata i nie narzekam. może dlatego ze pracuje na zmianach nocnych:) ;ludzie sa tam super, nikt ci nie drze japy nad głowa, masz 8h zeby sie wyrobic z zadaniami, a i przy etacie 1/2 wyciagam zrednio 650 zeta. no tyle ze to praca w nocy, ale mozna sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik MCD
hej, takie pytanko, czy ktos z was pisał moze jakas prace na temat MCD? jelsi tak to prosze o kontakt, moje gg to 1644400. dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamaria kinga
Pracowałam w tej firmie 4 miesiące. Tylko dlatego, że robili mi cholerne problemy gdy chciałam sie zwolnic. Kierowniczka nie chciała przyjąć mojego wypowiedzenia. Nie mają ludzi do pracy i robią wszystko, żeby nikt z tamtąd nie odchodził. Co moge powiedzieć. Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami. Zarobki sa tak małe, że nikt nie chce tam pracować. Nie ma premii, bonów na świeta, nie ma nic. Nie należy Ci sie nawet sucha bułka. Wymagają ciezkiej fizycznej pracy i niewiele oferuja ze swojej strony. Atmosfera jest beznadziejna. Pracuja tam niestety sami nieudacznicy, którzy nie znaleźli innej pracy. Ludzie, którzy pracuja tu kilka lat sa dla mnie ludźmi bez ambicji i jak wyzej napoisałam po prostu nieudacznicy. Wyjątek stnowią studenci (dzienni) którzy dorabiają sobie na rachunek telefoniczny :) Takich ludzi rozumiem. Studentów zaocznych i ludzi po szkołach naprawde stać na coś lepszego. Zarabia sie tu takie grosze, a oni zarabiają tak wielkie pieniadze, ze szok. Za taką prace powinno zarabiac sie po 2 tyś a nie po 400-600 zł. Ludzie którzy do nas przychodzili mówili mi tylko ;Dlaczego pani sie tu marnuje?" Dlatego, że nie chcieli mnie zwolnić. Teraz jestem zastepca kierownika w pewnym znanym przez wszystkich sklepie. Kasjerki tez maja ciezko, ale maja za to dobrze płacone. Dostaja raz w miesiacu solidne prezenty, premie, bony. Moga isc odpoczac kiedy tylko chce. Po przejsciach w maku bardzo szanuje pracownikow. Wiem, że to nie maszyny. Moje dziewczyny sa wesołe i uśmiechniete. A w maku? No coż. Jest gorzej niż źle. Wyższa opinia dziewczyny, że po dwóch miesiacach dostała awans na hostesse? Dobre. Az sie uśmiechnełam do łez. Tez mi awans. 30 zł wiecej na miesiąc (byłam hostessa) i zapierdal na max. Nerwy non stop. Prowadzenie urodzinek w maku to żaden awans tylko konieczność, bo żadna dziewczyna nie chce użerać sie z dzieciakami, które na urodzinkach sa okropne. Dzien w dzien boli Cie głowa i marzysz o tym, żeby zabić wszystkie dzieci i ich rodziców. Ludzie! Jeżeli macie szacunek do samych siebie to nie pracujcie w maku. To sa złodzieje i wykorzystywacze. Nie szanuja pracowników. Nie warto za te pieniadze zawracac sobie głowe.Uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biangol
ty to masz jazde dziewczynko:)napisz od razu ze slaba bylas i rady nie dawalas:)ambicje to ty masz:D:D:D:D ja pracuje 2 lata i jesli myslisz ze jestem nieudacznikiem to sory very:D:D:D:D lusterko sie klania;d;d;d Pozdrowisqa dla ludzi z Mc glownie Rumia:D:D:D Bomirrr jedziemy::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
nie podzielam opini ze ludzie w macu sa nieudacznikami a przykro mi(powtarzam sie)ze trafiłam na taki beznadziejny mac.a moze zamiast maca wolałabys siedziec np>w Tesco po12h na dobe za 3,5?pomysl?a poza tym znam ludzi którzy pracuja w macu po10lat i wcale nie sa mało ambitni.po prostu doskonale sprawdzaja sie w tej pracy i wcale nie jest powiedziane ze ludzie po studiach sa niewiem jacy ambitni a nieraz i po studiach sprzedaja marchewke na rynku.z dwojga złego wole maca.zarobki sa jakie sa.ja co prawda studiuje dziennie i nie zamierzam zwiazywac sie z makiem na długo ale napewno bede mile wspominac te czasy.pozdro dla Bomira i pracowników maca z Łodzi.ci którzy pracuja w macu nie sa cieniasami, tak jak osoby, które ida do pracy chociazby w Biedronce.Ludzie tam to jest wyzysk.albo w rossmanie.po macdonaldzie pracodwacy maja do ludzi szacunek bo wiedza ze solidnnie i wytrwale potrafia pracowac.zgadzacie sie ze mna mac ludki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w mc
aniamaria kinga!!!!! Dla mnie Ty jestes nieudacznikiem,jezeli tak oceniasz ludzi w mc.Po prostu jestes beznadizjena i nie potrafisz ciezko pracowac.NIe dalas rady i tyle.A jak Cię tak bardzo nie chcieli zwolnic to trzeba bylo isc do PIP-u moja droga.Bajeczki opowiadasz.Gryzlas się z tym czy odejsc,jednakze cięzka praca nie lezy w Twoich rękach bo jestes beznadziejna.Pamiętaj na przyszlośc: TRAKTUJ INNYCH TAK JAK TY BYS CHCIALA BYC TRAKTOWANA.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
W mc może pracować każdy kto może długo stać. Ja trochę żałuję że odeszłam z maka. Wcale nie uważam , że pracują tam mało ambitni i nieudacznicy. Dla mnie mało ambitni ludzie to tacy, którzy skończyli ekonomię ,pracują w banku za dużą kasę i odstawiają wielkich panów. Owszem są mc gdzie atmosfera jest do kitu , ale to rzadkość. U mnie było spoko nikt nikogo nie lekceważył ani nie pokazywał , że jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×