Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Elwiraaaaaa
na krakowskim.Chyba w najwiekszym w LBN:) Tylko tam młodocianych przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtmaster
to powiedz wszystko co wiesz ;] stawki, godziny, itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia pn
Elwiraaaaaa - hmm na rozmowie kwalifikacyjnej było coś o 40h. Jeśli się nie mylę, to chodziło o to, że jeśli jest się zatrudnionym na pół etatu to trzeba min 40h przepracować.. jupiii wszystko załatwione. Wystarczy poczekać na umowę i od 7 do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
mam pytanko. słyszałam że do tej akcji dla młodocianych przyjmuja tych z badaniami.ja badań nie mam...i nie wiem czy czekać na rozmowę kwalfikacyjną czy robić je sama.jeśli zrobię sama to mi kasy nie zwróca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
stawka podobno 8zł/h pracujesz 7h dziennie max praca na kasie i na lobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowalam i fajnie
hej wam wszystkim ja pracowalam w mconaldzie i byla to moja jedna z lepszych prac zrezygnowalam bo sie przeprowadzilam do szwecji a pracowalam w irlandi w bray nie jest ciezko jesli jest sie kumatym systematycznym i szybkim nie jest ciezko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
Do tych osob ktore naprawde pracowaly bo z 80% zgromadzonych tutaj nie mialo zadnej stycznosci w mc no oprocz tego ze byli klientami a o to pytanie: od czego sa odliczane podatki? Wszystkie place podawaliscie w brutto to podajcie teraz w netto, netto jest bardziej pozadana informacja niz brutto prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
będę wdzięczna za odpis na mojego mposta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InstruktorMc
Elwiraaaaaa odnośnie Twojego pytania, musisz miec zrobione badania tzn tą ksiązeczke, jedyne za co zwraca Mc (przynajmniej u mnie) to za przeswietlenie płuc, reszte robisz na swoj rachunek. Do eXe... Napisze Ci jak to u mnie bylo... Na poczatku podpisujesz umowe o prace na okres próbny na 3 miesiące gdzie masz stawke 7zł brutto/h plus dodatkowo 50gr nieopodatkowane do kazdej przepracowanej godziny. Z tych 7 zł netto wychodzi 5,11/h no i plut te 50grxilosc godzin. Po tych 3 miesiącach podpisujesz kolejna umowe na rok i wraz z ta umowa dostajesz podwyzke (ja miałam 50gr jak inni) czyli 7,5 brutto i wychodzi ci 5,47/h netto. Pozniej juz w zaleznosci od Twojej pracy i od kierownika dostajesz kolejne podwyzki. Ja pracuje w Mc niecałe 9 miesięcy. Miałam juz 3 razy podwyzke. Po poł roku pracy pisałam test na instruktora niom i awansowałam. Pracuje się bardzo fajnie, a wszystko zalezy od ludzi, którzy pracuja i od tego co lubi sie robic i jak podchodzi sie do swoich obowiązków i innych. Ja jestem w 3 technikum pracuje 3 dni w tyg i nie nazekam na moja wypłate. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Pozdrawiam i polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek11111
"i wychodzi ci 5,47/h netto" Nie uderzyła ci woda sodowa do głowy jak zaczęłeś zarabiać taki hajc (oczywiście żartuje :) )? Moja dziewczyna pracuje (a raczej pracowała) w Mcdonaldzie (około roku), jezdzila też na support, no i wiadomo wszystko zależy od ludzi. W jednych restauracjach było super a w innych po prostu beznadziejnie (zrezygnowała bo znalazła po prostu lepszą pracę), ale teraz z tego co się dowiedziałem w trójmieście są coraz większe problemy ze znalezieniem pracowników (co bardzo mnie cieszy, ponieważ uważam, że praca w mcdonaldzie nie należy to najlrzejszych i płacenie 5-6 pln netto za taką pracę to po prostu kpina z ludzi którzy tam pracują), nie mniej jednak nie da się ukryć z warunki zatrudnienia są naprawdę oki, i druga strona medalu jest taka, że mimo marnych zarobków kierownictwo jest uczciwe (bynajmniej tak słyszałem, od osób które w macu pracowalu). Mam tylko nadzieję, że brak rąk do pracy wymusi na korporacji podwyższenie stawek na bardziej godne. Takie moje zdanie, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
aha to świetnie... mam nadzieje ze odrazu bede mogl wziasc pelny etat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
jedni mówią zeby zrobić badania wczesniej a inni żeby poczekać na skiwerowanie po kwalfikacyjnych...kurcze poradźcie i powiedzcie jak to w praktyce wygląda:0 czy preferowani sa ci z ksiązeczkami czy wolą sami dawać skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtmaster
no ja wczoraj sobie oplacilem i mam sie zglosic z probkami za 3 dni. dostalem elegancko rachuneczek i juz :) i tak musza oddac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaya
Witam, jestem z Wrocławia i byłbym zainteresowany pracą w McD w lipcu w ramach Zarób na wakacje. Tylko lipiec bo 14.08 kończę 18 lat. Na stronie McD wyczytałem, że najpierw muszę zadzwonić do nich albo przyjść osobiście - nie wystarczy po prostu wydrukować i wypełnić ulotkę a potem im ją zanieść? Jeśli tak, to do kogo? Z badaniami bym poczekał, i tak nie wcześniej zaczniemy pracę niż 22.06. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
Droga Elwiro. Musisz mieć zrobioną książeczkę sanepidowską, a mianowicie czy nie jesteś nosicielem jakiś tam chorób zakaźnych, musisz mieć RTG płuc i chyba coś jeszce. To musisz zrobić we własnym zakresie. MCD skierowuje Cie na swoje badania do jakiejś prywatnej kliniki i oni pokrywaja kosztych tych dzialan lekarskich. Wypelniasz ankiete, lekarz Cie bada i wystawia papier czy możesz pracować w maku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
Poza tym taka ksiazeczka sanepidowska przyda Ci sie prawie w kazdym zakladzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
dzięki K_ps2:*:) ;) a trudna jest obsługa kasy??? są kody czy obrazki///;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przem3miasto
Hej, a jak wyglądał wasz pierwszy dzień w tej pracxy? przyszliście tam i co potem? szukaliście na własną reke tam jakiegoś wolnego instruktora czy wcześniej już wam kogoś przydzielono? od połowy czerwca będę tam pracowac, ale obawiam się samego przyjścia tam :/ mam jakiś dziwny irracjonalny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
Nie ma problemu Elwierko tak jak nie ma problemu z obsługą kasy :-) Są obrazki i po kilku dniach wylapiesz co gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
dzieki jeszcze raz;) oby mnie tylko przyjęli bo mój kolega ostatnio dzwonił to mu personalna powiedziała że niewiadomo czy bedą przyjmować niepełnoletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InstruktorMc
Przem3miasto w pierwszym dniu swojej pracy masz szkolenie niezależnie gdzie Cie postawią najpierw (gril, garnierowanie, frytki, ściana, serwis). Masz przydzielonego instruktora (jak do kazdego innego szkolenia) który jest z Toba i Cie uczy. Jak czegoś nie wiesz w pracy mozesz smiało pytac kazdego innego instruktora badz pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitss
Hej ludzie i wszyscy kompetentni! InstruktorMc może ty wiesz: ile może podnieść kg kobieta w McDonald's? Kobieta "zwykła" nie ciązowa ;) 20 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia555
Przepraszam, ale czy ktoś wie czy w McDonaldsie w Szczecinie można pracować dopiro od 16 lat? Ja mam 15 i nie wiem czy nawet mogłabym się tam starać o pracę. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
mialbys szybsza gdybys przeczytal caly temat albo odwiedzil stronke MC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabeek
Wie może ktoś z was, czy centrala podjęła już decyzje o zatrudnieniu nieletnich w tym roku ? ;) Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
Jakie 5kg? Nie wiem ile moga podnosic ale chyba 12. Tam cos jest w pracy ciaglej i dorwyczej nie wiem, ale napewno nie 5kg. Zreszta co to za oszustwo. RÓWNOUPRAWNIENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
Mam pytanie odnosnie maca we wrocku na bardzkiej. Mam zamiar tam pracowac i jak tam jest? Drugie pytanie. Jeslibym juz pracowal to czy moge naprzyklad robiac caly etat brac dodatkowe soboty czy nadgodziny i by normalnie placili mi za nie. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×