Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość McLady
ja pracowałam w mc ale nie na bardzkiej ale tez we Wrocku powiem ci jak jest co do nadgodzin to mozesz je robic ale ...np chcesz miec etat 3/4 czyli 120 h w miesiacu to podpisujac umowe masz napisane że za dodatkowe 40 h płacą normalną stawką a nie podwyższoną wogole jak masz taki etet to moga ci dac w grafiku 160 h a na umowie dalej pisze ze masz 3/4 etatu wiem bo sama na 3/4 etatu pracowalam i tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśśś
Hej ludzie, jestem po drugim dniu pracy w tej jak wy to nazywacie najczęściej \"mordowni\" i albo większośc z ludzi którzy tak mówią o pracy tam to kaleki kompletne, albo chuiee jeszcze w życiu nie pracowali. Elegancko 8h ze spoko instruktorem, który wszystko pokazal co i jak, pilnował, wytłumaczył, fajni ludzie do okoła, żarcie prawie za firko, dostep do neta w czasie przerw i do chuia pana lajtowao jak narazie jest. te dwa dni minęly mi jak z bicza trzasnął. Lepsze to niż siedzenie w domu, bo do czlowieka kurwa samo nawet 100zł nie przyjdzie. a i zawsze ciekawe znajomości, ładne koleżanki i jak nrazie jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznyk
Piotruśś racja. szczególnie pierwsze pare dni jest najgorszych. dopóki nie poznasz ekipy. Jeśli po 2 dniach Ci się podoba, to na pewno długo tam zostaniesz. A Wy głąby i nieroby jak wam sie nie podoba, to znajdźcie sobie po prostu lepszą prace. Chcecie sie opier**lać na serwisie? przeszkadza Wam jak ktoś podejdzie i poprosi o ubicie kosza? aTylko największe matoły i nieroby wypisują tu bzdury. To praca a nie ściemnianie. U mnie w Mc nie ma dużego ruchu ale jak nie ma co robić to sam chodze i sprzątam i dokładam. Faktem jest, że Mc dobrą pracą na przyszłość nie jest. Ale cieszcie się, że jest taka praca dla uczniów uczących się/studiujących. Pracuje w Mc już troche ponad rok i zwalniam się, bo skończyłem szkołę i ide do pracy gdzie płacą 5x więcej. W Mc na wszystko można znaleźć sposób, żeby ułatwić sobie prace. Nawet zarobki można zwiększyć. (pewnie głupi nie napisze) A co do siedzenia na drive to też ciężka praca? siedzenie kilka godzin z gazetą i kawą? też źle? przy dobrej ekipie można jeść co się chce, kawe sobie zrobić, herbate, wyjść zapalić, napić się, pościemniać... Rozmowa z ludźmi to ciężka praca? PALANTY JESTEŚCIE A NIE LUDZIE!!! OSŁY I NIEROBY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznyk
I co jeszcze Wam Mc dodatkowo daje? Paczki na święta (2 reklamówki), premie za tajemniczego gościa, którego tylko głupi nie rozpozna, gadźety darmowe, kubki, breloki, długopisy, zniżki na jedzenie, czasem jedzenie za free... 100 zł więcej w łapie. Dla tych co twierdzą, że to ciężka praca nie ma już nadziei na inną. Trzeba wiedzieć, że to praca a nie opier**lanie się. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
pozdrawiam przedmówcę:) jeśli czyimś zajęciem jest urąganie całemu światu zamiast wzięcia sie do roboty..to współczuje Waszym mamom...Praca jest po to żeby pracować..i każdemu obojętnie jaka robotę wykonuje nalezy się szacunek. A tak na marginesie to plotkują niedowartościowani, którzy być może w Mc pracowali ale im nie wyszło.Pozdawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
albo jakis znajomy go widzial zza lada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
Witam bede pracowal w macu na bardzkiej we wrocku. Tylko muze ksiazeczke sanepidu zrobic. Ktos wie gdzie we wrocku mozna taka wyrobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difer
Wiecie czy przyjmuja w tym roku nieletnich ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
spytaj sie rodzicow to temat o mc a nie sanepidzie nie wiem, ale wciaz na oficjalnej stronie mc pisze o wakacyjnej pracy dla nieletnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
different, ta książeczke sanepidu ja robiłam na ul. Składowej we wro. Od kiedy zaczynasz prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos z was wie do kogo z mozna sie zwrocic, jesli w waszej restauracji zle sie dzieje? mam na mysli przekrety z urlopami, obcinanie wypracowanych godzin, niemiłych mgrow i kierownika, z którym zupełnie nie idzie się dogadac? słyszałem o czyms takim jak rap sesja, ale nie wiem co ile się one odbywają i nie chce mi się tyle czekac na kolejna, bo sytuacja w naszym maku jest do bani... chcielismy (załoga) napisac zbiorowo skarge, ale nie wiemy do kogo się dokładnie zwrócic. I czy musimy podawac swoje nazwiska, czy możemy wystąpic anonimowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos z was wie do kogo z mozna sie zwrocic, jesli w waszej restauracji zle sie dzieje? mam na mysli przekrety z urlopami, obcinanie wypracowanych godzin, niemiłych mgrow i kierownika, z którym zupełnie nie idzie się dogadac? słyszałem o czyms takim jak rap sesja, ale nie wiem co ile się one odbywają i nie chce mi się tyle czekac na kolejna, bo sytuacja w naszym maku jest do bani... chcielismy (załoga) napisac zbiorowo skarge, ale nie wiemy do kogo się dokładnie zwrócic. I czy musimy podawac swoje nazwiska, czy możemy wystąpic anonimowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtmaster
ile podatku jest odliczane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLady
Składowa blisko mnie jest jak chcesz to Cię zaprowadzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki eXe, ale mi chodzi o jakies naczelne dowództwo maca w Polsce. Gdzie oni siedzibe maja jakas i kto jest szefem, czy tam osoba odpowiedzialna za te sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin MC
W zeszłym roku pracowałem jako młodociany pracownik restauracji i powiem, że praca była wyjątkowo nie trudna ;d Przedewszystkim na samym początku zatrudnili za dużo osób i na jednej zmianie potrafiło być 30 młodcianych pracowników. W trzech rzędach na serwisie i drugie takie stado na lobby. Oczywiscie kuchnia drive sprzatanie toalet nie wchodziło w gre bo to zbyt niebezpieczne. Niestety po miesiacu zwolnli 40 osób i praca nie była już taka lajtowa. Ale przynajmniej było co robić ;) W tym roku prawodpodobnnie też się tam wybiorę tylko już niestety nie w charakterze młodocianego pracownika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
Siedzibę mają w wiekszych miastach tak jak Gdańsk, warszawa, na stronie gl mc sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workinggMc
Po maturze i trochę na studicah tam pracowałam. Praca łatwa, ale jest jej dużo i jest nudna. czas mi szybko leciał. Na początku praca przy toaletach wydawała się być dla mnie okropna, płakałam wręcz jak mi tam dniówkę przydzielili, ale.... własnie tam było najmniej roboty i można się bylo obijac. za niedługo kończę studia, pracuje już w swoim zawodzie. Robię to co lubię, praca lżejsza, kasa nie wiele większa niż dzisiaj w McD (niestety..). Najgorzej było jak pracowałam do 22, to w domu byłam przed północą. Osobiście wspominam miło mcdonalda. Praca tam otworzyła mnie na ludzi i zachartowała. Uwzględniłam ją w swoim CV i mój obecny pracodawca powiedział w czasie rozmowy kfalifikacjnej, coś w stylu że "ceni ludzi, którzy nie boją się cięzkiej pracy dlatego dobrze, że istnieją mcdonaldy". Ludzie, jak nie macie co robić w wakacje to dajcie odetchnąc portfelom waszych rodziców i sami zaróbcie na swoje fochy i zapotrzeowania ;) to wam w przyszłości zaprocentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
sad cat ja zaczynam na bardzkiej we wrocku pracowac za okolo poltora tygodnia. Bo dopiero probki :D zaworze do sanepidu w nastepnym tygodniu pon wt sr. i czekam na wyrobienie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonyaaa91
witam! mam 17 lat i w ta sobote ide na rozmowe kwalifikacyjna;] mam nadzieje, ze bedzie dobrze. moze osoby z doswiadczeniem doradza jak powinnam sie ubrac, i czy na rozmowe wchodzi sie pojedynczo? bo bede z kolezanka i nie wiem czy pogadaja z nami razem czy osobno?;) z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia pzn
dziewczynoo.. rozmowa kwalifikacyjna to rozmowa kwalifikacyjna a nie pokaz mody. Ja wpadłam na chwilkę po szkole wszystko pozałatwiać i było sii. Pani biurowa opowiedziała mi co i jak, wypytywała dlaczego chcę pracować, w jakich godzinach etc. i po tygodniu oddzwonili z pozytywną odpowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtmaster
hej Elwiraaaaaa ile za godzine placa? i brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonyaaa91
wiem ze nie pokaz mody ale zawsze lepiej jest wypasc dobrze niz zle. u mnie bedzie 8,50 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
z tego co wiem to 8zł za godzine brutto!!!!!!!!!! ale ja zastrzegam NIE PRACOWAŁAM tylko dopiero bedę pracować. zresztą jak to było juz wałkowane setki razy stawka zalezy od wielkości i usytuowania restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor ci doradzi
Ale to jest mc donald's a ty startujesz na zwykłego pracownika restauracji. idź normalnie ubrana jak chodzisz na codzień. wyśmiali by cię gdybyś przyszła odwalona jak na pierwszą komunie. i tak dostaniesz tę pracę. masz być przede wszystkim miła i usmiechnięta, bo to w tej pracy niby priorytet (zaraz obok czystości i "jakości")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrtyui
Może ktos z Was pracuje w mc w Białymstoku przy makro ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtmaster
to ile podatku jest odejmownae ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ps2
lacznie ze wszystkim skladkami z tego co pamietaj kolo 25% musisz odliczyc od pensji brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtmaster
juz wiem ;p jestem po pierwszym szkoleniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×