Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość sznyk
kasssia68jest (kasssia68@wp.pl) A więc 1. Jakie jest prawdobodobieństwo tego że mnie przyjmą??? I czy w ogóle jakieś jest?? Odp:jest duże. To zależy od osoby która przyjmuje w dużym stopniu. Po rozmowie można poznać człowieka. Czasem przychodzą osoby, które mają problemy z rozmową, powolne, jąkają się, lub są wredne itp. 2. Co wchodziłoby w sklad mojej prcy?? Nie rozumiem o co dokładnie chodzi :)) Jeśli chodzi o przydział stanowiska, to możesz na początku powiedzieć, że czujesz się dobrze na kuchni, lub na serwisie, albo hostessa + serwis (czyli odprawiasz urodziny małym dzieciom). Ta prośba może Ci pomóc tam gdzie chcesz iść, jednak często szkolą osoby np na kuchni i serwisie, ponieważ Mc potrzebuje doświadczonych osób, które w razie potrzeby pomogą na kuchni jeśli jest mało osób. 3. CZy wszystkie restauracje w Polsce mają możliwość zatrudnienia młodocianych?? Nie. Ale jak się ktoś postara to może się udać ;) 4. Czy opłaca się ogólnie pracować?? To już zależy od Ciebie. W wieku 16 lat to bardzo dobra oferta dla młodocianych. Praca nie wszędzie jest ciężka. Poznać możesz jak odwiedzasz Mc w godzinach szczytu, widzisz jak pracują. W niedziele jest jeszcze więcej ludzi. Można przyjść, zjeść i poobserwować ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_m
u mnie w mc jesli nie masz pelnej dyspozycyjnosci tzn pn- niedz nie mozesz miec FT DLATEGO TAK NAPISALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollcia
co do pracy na wakacje dla "młodocianych" to lepiej ludzie się spieszsie bo u mnie np. już 2 czerwca wszystko w całym mieście było zaklepane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
bywa niestety i tak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyy
jestem po 3 dniu i nóg nie czuję. jeszcze za bardzo nie wyrabiam i nie pamiętam co wchodzi w skład niektorych kanapek. wszystko się tak szybko dzieje. (3miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipaaa
Nie wiem jak szefostwo restauracji wybiera osoby do pracy ;// zapewniano mnie, że ktoś się odezwie i wałek ;| rekrutacja została zakończona, a ze mna nikt sie nie kontaktował. Moim zdaniem, powinno się spotkać z każdym kto zgłosił chec podjecia pracy i nastepnie wybrac osoby do pracy. Widocznie działa to na zasadzie "pierwszy lepszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HordeMan89 DO rpiotr
No więc wyglądało to tak: wchodzę, oznajmiam że przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjną - siadam - czekam ze 20 minut, bo kierownik rozmawiał jeszcze z jakąś dziewczyną. Czas mija, kierownik kończy pierwszą rozmowę, wchodzi do tej kanciapy swojej - czekam. W końcu wychodzi, podchodzi, pyta: pan M.....? Ja na to że tak. Przechodzimy do stolika na uboczu restauracji. Chłopak może w wieku ~25 lat, zaproponował coś do picia, usiedliśmy i jakoś leci. W trakcie rozmowy kierownik pytał o dyspozycyjność i informował o warunakch, pytał jak długo chcę pracować, w jakich godzinach, pytał o postępach w badaniach Sanepidu etc. W ogóle to nie była typowa rozmowa kwalifikacyjna, raczej informacja o warunkach. Wszystko trwało niecałe 10 minut (w tym czasie poszedł jeszcze po nowy długopis bo ten co miał się wypisał ;) ) i było raczej miło, tak więc nie ma się czego bać. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipaaa
tak bardzo chcialem pracowac w lipcu w mc, i nie wyszło ;|;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mclady
do sad cat Ja pracowałam we Wrocławskim Mc na licencji pół roku :P Jak mi sie podobało ? Bardzo fajna ekipa po pracy od razu na piwo albo imprezy :D w pracy jak to w pracy trzeba sie narobić zazwyczaj pracowałam po 10h dziennie weekendy miałam wolne Wiem że teraz ekipa się pozmieniała , wiadomo duża rotacja i pracowników i kierowników itd ale podobno zmiany są na lepsze jest jeszcze lepiej niż było , Polecam MC na ul.Księcia Witolda i ul.Słubicka :P WROCŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rpiotr do HordeMan89
Dzięki za odpowiedź i mam pytanie dostałeś tą pracę? Wiesz może czy są tam jeszcze wolne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimor
Wie ktoś czy ze wszystkimi się kontaktują co złożyli podania, czy tylko z wybranymi ? Chciałem się zatrudnić w ramach programu "Zarób na wakacje", podanko złożyłem miesiac temu i do tej pory nikt sie nie odezwał. Gdy zadzwoniłem powiedzano mi, że rekrutacja się zakończyła. Czyli nie wiem jak mam to rozumieć, czy będa teraz kontaktowali się z osobami, które złożyły podanie czy już sobie kogoś wybrali i zatrudnili. Jeżeli ktoś pracuje w mc i orietnuje się jak to jest byłbym wdzieczny za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbus
Eh, tak wyszło, że w tym roku w moim mieście (Białystok) młodocianych nie przyjmują. A że są tylko dwie restauracje, w tym jedna licencjacka , etatu nie dostanę gh ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzajmnie
Ja wczoraj złożyłem podanie w Gliwicach, ktoś tam pracował? Facet powiedził mi że kierownik będzie oddzwaniał, po jakim czasie powinny zadzwonić? W ogóle oddzwonią? Bo facet mówił, że z góry zaznacza że jest bardzo dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiicc
Może mi ktoś napisać jak wygląda praca w Maku w RZESZOWIE ?? bardzo proszę o opowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_m
jezeli chodzi o mlodocianych to zazwyczaj pierwszenstwo maja ci co juz pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janikaaa
w Rzeszowie są 2 maki, polecam ten na powstańców Warszawy większy ruch ale lepsza atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
Brytyjczyk Luke Pittard, który półtora roku temu wygrał w lotto 1,3 miliona funtów szterlingów nie chciał mieć wiecznego urlopu i wrócił do pracy. Nadal sprzedaje hamburgery w barze McDonald's w walijskim Cardiff, gdzie zarabia 5,85 funtów szterlingów za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
pracuje w mcd w warszawie, jest zajebiscie. za miesiac maj pracujac na 3/4 etatu zarobilem 1700zl. praca moze i trudna, ale w pierwszych miesiacach. potem robisz wszystko automatycznie nawet nie myslac. jednak gdyby nie fajni ludzie ktorzy tam pracuja, ciezko by bylo wyrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedmil
Oto sposób na szybkie zarobienie kaski, firma jest sprawdzona i na 100% płaci są na to dowody w necie 1. Wchodzimy na Witamy - PayPal, wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam. 2. Wchodzimy na http://bux.to/?r=jedmil i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak: Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola: * Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z plemion * Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków) * Confirm Password- Potwierdzenie hasła * Email Address- Adres E-mail * Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam * PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal. * Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz. * Referrer (if any)- Tam wpisujecie charustoboos (bo wrazie co to biore wszystko na siebie) * Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy) * Security code-przepisujemy kod z obrazka I wciskamy Register. Logowanie się: Klikamy Login w prawym górnym rogu. Username (Twoja nazwa): Password (Hasło): Security Code (Kod zabezpieczający, który widzisz na obrazku): A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce: Wciskamy Surf Ads Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link. (I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną) *Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność. Czasami w tym samym dniu pojawiają się nowe reklamy, więc najlepiej wchodzić wieczorem! Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats Najważniejsze jest: Balance Information Tam podają ile $ aktualnie posiadasz. Jeżeli będzie powyżej 10$ to możesz je przerzucić na paypal wciskając cashout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
Pracuje w mcdonalds w Irlandii Polnocnej.MOJ SZEF ZE PARE TYGODNI ROBI NABOR W POLSCE.Prosze o odpowiedzi ludzi powaznie zainteresowanych wyjazdem i praca tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
Dodam,ze warunki sa oczywiscie o niebo lepsze niz w polsce oraz gwarantowana jest pomoc w urzadzeniu sie w nowym miejscu.Bardzo prosze o przemyslane odpowiedzi jesli ktos bedzie zainteresowany podam maila lub gg.TO NAPRAWDE POWAZNA PROPOZYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnejasne
ktos pojedzie a ty mu ukrecisz łeb. To sa wlasnie zanjomosci przez internet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson5624
Jak by ktoś mógł mi odpowiedzieć na kilka pytań bo bym chciał zacząć pracować w ramach programu "Zarób na wakacje": 1. Ile czasu to trwa od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej do zaczęcia pracy? 2. Czy aby dostać NIP mogę się udać do urzędu skarbowego nie będącego w moim województwie? 3. Jak to jest z tymi badaniami czy można zacząć pracować a w międzyczasie donieść te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
-jedmil- a jak sie z tego paypal wypłaca kasiore??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
no i czy ty cos na tym zarobiłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
Po pierwsze nie szukam jak to okreslasz znajomosci tylko firma szuka pracownikow.Po drugie wszystko bedzie legalne a spotkania z chetnymi odbeda sie w wybranych urzedach pracy w lipcu.To powinno przystopowac twoj tok myslenia...Zreszta nie wdaje sie wiecej w durne dyskusje.Czekam na powazne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedmil
sd: przelewa się na inne konto np do mbanku, inteligo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedmil
do sd: To na pewno pewne, tyle najpierw trzeba uzbierać 10 $, za jeden kliknięty link (odczekujesz 30sec , dostajesz jeden cent - dziennie 12 linków). Zapraszam nowe osoby, bo np jak jedną zareferuje to ona tak jakby zarabia na mnie, i im więcej osob mam, tym szybciej powieksza sie stan konta. I np Ty się rejestrujesz i referujesz sam osoby, i tak to sie kreci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awszedc
hejka a ja mam takie pytanie . Ile zarabia manager restauracji w Polsce (również i takich typu fast food). Dostałem propozycję na stanowisko i za tydzień mam rozmowę, zaoferowałem ponad 3 tyś zł. Myślicie że to dużo? hm..ciekawy jestem jak to jest w Polsce (wróciłem z Irlandii tam byłem managerem restauracji za 2 tyś eu/mc. janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boro416
Czy to prawda że pracownicy McDonald'a dostają za darmo jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×