Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość dirtmaster
noo chcialbys ;] znizki sa, a napoje tylko do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GF
dzis byłem macku z zapytaniem o robote dla nieletnich na wakacje, i przyszła babka całkiem miła dała kwestionariusz do wypełniena i omowiła ogolnie warunki. Ze pracuje sie 4 dni w tyg po 7godz stawka za godz 7,50zl. jak wymieniała obowiazki było tego troche mniej niz na necie pisza. W kwestionar. był moj tel i powiedzieli ze koł 20.06 zadzwonia i bedzie jakies spotkanie dla wszystkich kondydatow i sposrod nich wybiara tych ktorych zatrudnia. TYLKO TERAZ PYTANIE CZY ABY łASKAWIE ZADZWONIA!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrr
kurwww!! osobiście nie ludzię jak młodociani przychodzą pracowac :/ Bez obrazy, ale nie jest to tylko moja opinia. z młodymi trzeba się delikatnie obchodzić nie wolno im robić tego czy tamtego i robią generalnie mniej niż normalny pracownik, a dostają taką samą kasę. przychodza takie laseczki z paznokciami sztucznymi i trzeba m w pracy dopiero uświadamiać, ze takie pazury to się w domu zostawia, a one w szku, bo "nie wiedziały."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4
GF i jakie są te obowiązki? 7,50zł brutto czy netto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GF
Takie jak na www.mcdonalds.pl A stawka to 7,38zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benzi
Mam do was pytanko czy w waszych miastach to trudno się dostać do maka w ramach programu "Zarób na wakacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
trudno sie dostać niedstety:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Do Elwiraaaaaaa, jeśli dobrze pamiętam to jesteś z lublina tak? Pytałaś się może o warunki w maku na krakowskim? Jak płacą (na ręke). Jak coś wiesz konkretnego to napisz. Lub ktokolwiek jeśli wie coś o makach w lubliniel. Będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczyman prace po nd. i prawde mowiac mam metlik w glowie,bo czytajac wasze opinie to juz nie wiem co o tym wszystkim myslec.jedno jest pewne,ze jak tam jest to dowiem sie jak zaczne tam pracowac.obawiam sie tylko tego czy uda mi sie zapamietac jak robi sie te wszystie kanapki itp.powiedzcie jak dlugo uczyliscie sie to zapamietywac?przeraza mnie to ,ze nie opanuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoo
mnie to zajęło ze dwa dni. jak zrobisz dziennie po kilkadziesiąt (jak nie więcej) różych kanapek to ci to wejdzie w krew. ja na początku nawet jak w domu sobie kanapki robiłam to jak automat. jedna rada: nie wczuwajcie się tak w tą prace i nie traktujcie jej jak byście boga za stopy złapali. ja tam pracuje od dwóch miesięcy, a praktycznie pojawiam się kiedy chcę i wychodzę też jak mi apsuje (no może bez przesady!) czasami tak potrafią przypieprzyć grafikiem, ze mam ochote utopić kierownictwo w oleju. ta praca to gówno. podziwam ludzi, którzy siedza tam dłużej niż pół roku. ja się po okresie próbnym zwalaniam... no ewentualnie o wakacjach ;) pozdro i 3maj cie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalas mi otuchy,dzieki,bo naprawde obawiam sie czy zapamietam kolejnosc skladnikow w tych roznych kanapkach.ciekawa jestem ile bede zarabiac,bo w sumie bede robic na 1/2 etatu ale chetnie dorobie wiecej o te mozliwe do dorobienia 40godz.bo potrzeba mi kasy.nie wiem tylko ,czy sama mam sie upominac o dokladanie mi godzin ,czy jak?czy tez moze oni samio to proponuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4
GF a w jakim mieście będziesz pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraaaaaa
O szczegóły się pójde dopytać we wtorek. A Pani Ania (personalna) robi Ci straszna łaskę że wogóle rozmawia;/ Jak nie wyjdzie mi z Macem to jadę na zbiory. Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GF
Ja w Żorach (Górny Śląsk) Ale czy bede pracował to sie dopiero okaze po tym spotkaniu, o ktorym maja mnie telfonicznie poinformowac ale czy to zrobia to sie dopiero okaze ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4
A nie orientuje się ktoś ile w te wakacje dają nieletnim w MC w Krakowie? Np. w Plazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Ponawiam pytanie o warunki (zarobki) w makach w lublinie. Jak ktoś coś wie to niech pisze. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Ale mam rozumiec że 8 na początek a po probnym 8,5zł to jest brutto tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
I czy te 8.00 to juz z dodatkiem na pranie? Wybaczcie ze tak sie dowytuje ale co chwila cos innego przychodzi mi do głowy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak daja sobie rade w mc osoby po czterdziestce i starsze,bo ponoć tam takie pracuja skoro wielu młodych 20 latków strasznie narzeka,że nie daja rady.Może jest na forum jakaś starsza osoba, to niech napisze jak sie jej pracuje i jakie miała początki.Ja mam 19 lat to chyba dam spoko rade mimo tego ,że będe jednocześnie studiowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8,00 brutto za godzine a po próbnym 8,5 brutto osobno za pranie 0,50 a ile zarobisz to policz mnożąc ilość przepracowanych dodzin razy 8,00 i potem razy 0,7 i dodaj do tego przemnożone 0,5 razy ilość przepracowanych godzin.zaraz podfam ci przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli przepracujesz 80godzin to liczysz tak 80 * 8,00 * 0,7 + 40( za pranie) i masz wynik 488,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananavbgf
mowisz o maku w lbn, ale którym...? w tym na Puławskiej jest na poczatek 7.70 brutto, a potem jakos 7.90//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulinka3458
Mam do was pytanko ile trwa wyrobienie tej książeczki sanepidoskiej i nadanie NIP\'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transvisssion
j4 ok 6,50 na rękę, plus 50 gr za pranie do każdej godziny. jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Widac ze Ewcia2121 nic nie wiem o makach w lublinie i prawdopodobnie o żadnym tylko powiela posty niewiadomo poco (jak nie umiesz odpowiedziec na pytanie to nie pisz głupot i nic nie pisz najlepiej a nie wprowadzasz ludzi w błąd). Jak sie Ciebie pytają o stawke na godzine to nie pisz im bajek bo sporo ludzi sugeruje sie ta stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Ewcia2121 najwyrazniej nic nie wie o makach w lublinie i o zadnych innych skoro pisze takie głupoty (jak masz tak pisac co nie pisz bo nic nie wiesz i niewiadomo po co powielasz tylko posty). Wielu ludzi sugeruje sie ta stroną a ty im kłamstwa wciskasz. Moze sprawia Ci to jakąs satysfakcje... Poprostu żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Cię przepraszam ale taka stawka jest w Katowicach.możesz sam sobie sprawdzić.Poza tym jak pytalam personalną to mi powiedziała ,że takie sa w większości dużych miast ,więc sądziłam,że Rzeszów to też duże miasto...........Widocznie pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Ciężko było o tym wspomniec od razu? Ludzie myślcie to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×