Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość kobittka
szkolenie bhp koles przez godzine gada o bezpieczenstwie w pracy przepisach przeciwpożarowych itd bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przeżyłam pierwszy ośmiogodzinny dzień pracy,głównie kanapki a potem grill ze wszystkim co tam się robi.Jestem zszokowana ,że tak dużo ludzi wcina te jedzonko.Roboty mnóstwo,ludzie fajni,czas szybko leci...kasa może faktycznie nie za duża jak na taką charówke ale miec ja a nie mieć to duża różnica.Kurcze generalnie to jest fajnie....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
Ewcia przyzwyczaisz się do zmęczenia xD Ja przez jakieś pierwsze dwa tygdoenie chodzłam jak z krzyża zdjęta, a teraz to luzik w sumie. eXe ja nie wiem jak jest w macu, w którycm będziesz(?) pracować. ale wiem, jak jest u mnie. Zależy im na ludziach, którzy chcą pracować na cały etat. bo jak powszechnie wiadomo: brakuje rąk do pracy w mcdonaldach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Widze Ewcia2121 że jesteś zadowolona po pierwszym dniu hehe, ja zaczynam w czwartek (bedzie moje pierwsze 8 godzin) a pozniej juz tylko noscki bo mam obiecane przez personalną, z reszta brakuje im ludzi na nocki. W lublinie jest 6,75zł brutto na początek + 50gr za pranie, nie wiem jak po 3 miesiącach próbnego (ludzie mowią ze podobno jest 50gr wiecej ale to nie jest potwierdzone w przypadku lublina). Z tego co czynałem to w lublinie płaca najmniej chyba hehe ale zobaczymy, mam nadzieje ze wezmą mnie na cały etat i ze z dodatkiem nocnym bedzie chociaz 1100zł na ręke. Ewcia2121 opisz jak wyglądał Twoj pierwszydzien, bardzo sie gubiłas w tym wszystkim? Ludzie sa przyjazniej nastawieni na ''nowych''? Czy najpierw dają im w d..e a pozniej zaczynają sie odzywac? hehe Ciekawy jestem jak to bedzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynałam o 8.00 więc były śniadanka do 10.30 szybko połapałam sie w nich ,bo w sumie są proste ,tak jak smażenie omletów i jaj sadzonych a po sniadaniach jak sie zaczęło to ....nie wiedziałam jak mam na imie.To była sobota ,więć full ludzi.Wydaje mi sie , że strona grilla jest łatwiejsza ,byłam tam . razem z jednym pracownikiem robiliśmy tam wszystko.Tempo niezłe i sama w to nie wierzyłam jak czytałam na forum ale naprawde to ja sie juz zrobi kilkanaście jakchiś kanapek to juz sie pamieta skład i robi się automatycznie.Pracownicy mili.cierpliwi bo mówią ,że sami też kiedys zaczynali więc wiedza jak to jest....Byłam padnięta,że nawet obiadu nie jadłam.hehehehe schudne wreszcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracownicy śmieja się ze jak sie wyjdzie na kasy to jest tak jakby sie wyszlo do lepszrego swiata ale mnie sie wydaje ze tam tez jest ciezko i do tego dochodzi odpowiedzialnosc za kase........u mnie jest 8,5 na poczatek brutto a po okresie probnym 9,00 a do tego oczywiscie 0,50 za pranie.tak jest oczywiscie w katowicach.nikt nie mówi kiedy sa jakieś podwyżki ,a też mnie to ciekawi .zreszta nie wiem na jakich zasadach daja premie o ile wogóle daja.a tak na marginesie czy daja cos na urodziny pracownika?Kierowniczka mi mówiła ,że nie ma juz nagród pieniężnych w rocznice zatrudnienia,szkoda....Napisz jak było w tym Twoim pierwszym dniu.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
Hajleselasi: mi osobiscie to nic Pytam sie z czystej ciekawosci... w sumie tez nie wiem w jakim macu bede pracowac a nawet w jakim miescie :) do konca wakacji musze znalesc odpowiednie miasto no i musze drydnac do centrali mc na slepo nie mam zamiaru jechac ;) musze miec 100% pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
ewcia2121 a Ty jesteś pelnoletnia? czy "zarób na wakacje?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak w Mc jest fajnie :) Proszę, oto pańskie zamówienie, za chwilkę zrobię panu jeszcze loda :P Cała kolejka w śmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 100
kurcze a ja zaniosłam im juz papiery mieli dzis do mnie dzwonic ale jakos nie zadzwonili wiec nie wiem o co chodzi miałam miec jakies szkolenie bhp myslicie zebym sama tam zadzwoniła??a jak to jest z bhp robia szkolenie dla jednego człowieka czy musza zebrac wieksza ekipe??jak to było z wami:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozza
a czy to prawda, że można sobie ustalać grafik tak jak nam pasuje? Generalnie chodzi mi o to, że ktoś wcześniej pisał, że powiedzieli mu, że nie przyjmują jedynie na miesiąc, więc jeżeli chciałabym tylko na lipiec, a w sierpniu i wrześniu pracowałabym tylko w weekendy i to może nie wszystkie to dało by się tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w macu pracuje kilka osob tylko w wekendy wiec i tobie pewnie by pozwolili.zreszta jet roznorodnosc w zatrudnionych ,bo pracuja na 1/8, 1/4, 1/2 , 3/4 i na caly etat jak kto moze i chce.ja wlasnie skonczylam osiemnastke wiec robie jako pelnoletnia.ja jak wypisalam kwestonariusz to od razu dostalam skierowanie do lekarza i na szkolenie juz mi dali umowiony termin wiec nad zatrudnieniem ciebie moze sie jeszcze zastanawiaja.poczekaj jeszcze troszke albo najlepiej zadzwon. a ty jak dasz rade to pracuj w wekendy jak zacznie sie rok szkolny-zarobisz sobie jakies kieszonkowe... pozdrawiam i powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
eXe w mc było bardzo dużo chętnych do pracy, szczególnie teraz, a najchętniej i w pierwszej kolejności przyjmują właśnie takich na cały etat. Ja mam cały a w tym tygodniu mam 4 dni wolnego. To jest tak , ze jeden tydzien jest zawalony i pracuje sie 11-12 godzin, a drugi taki free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozza
no ja właśnie chciałabym coś mieć z tych wakacji(: ale myślę też, że we wrześniu to takiej wielkiej nauki nie będzie, więc dałabym radę w weekendy (: Narazie to muszę poszukać odpowiedniego McDonaldsa, bo jak narazie to wszędzie gdzie pytałam mają komplet pracowników:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
no tak, bedziesz miała. kase. a wyjechać mozesz nawet na weekend we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak to jest jakoś dziwnie jaksie pracuje na cały etat.Ja obawiam sie tego.chyba lepiej jest pracować na 3/4 i jak sie ma czas to dorobic sobie nadgodziny...Ciekawa jestem ,czy chetnie podpisuja nowe umowy po skonczonym okresie probnym?mam zamiar tam kilka miesiecy popracowac.jak to bylo z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
ale nadgodziny też mam ;) podpisują. A taka umowa już jest z większą stawką za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4
A nieletni nie mogą robić nadgodzin, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
Ja dzisiaj zacząłem prace w "zarób na wakacje". Napier były płatne 2 godziny BHP a potem do 16 w restauracji. Wypełnianie papierów i takie tam. Potem na trzy godziny stałem na kasie. Z początku trudno ale stoi obok ciebie ktoś i ci pomaga. W ostatniej godzinie nawet już wiedziałem co i jak, nawet mc flurry robiłem xD. Ekipa u mnie zajebista xD wszyscy mili sympatyczni. Każą do siebie po imieniu mówić, narazie to trudne ale się przyzwyczaje. Możecie zadawać pytania na tyle co wiem odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWBR
Siema. Chciałbym zaczac prace w MCDonald's. Mam 16 lat więc mogę pracowac tylko przez wakacje. Czy uczniowie mogą pracowac na cały etat i ile wynosi średni zarobek na miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
Jako że jesteś nie letni możesz pracować max. 5dni w tygodniu po 7h. za godzine masz ok 10zł brutto plus 0,50gr netto. Jeżeli jeszcze nie miałeś badań to moim zdaniem uda ci się pracować najwcześniej w połowie lipca. O ile sa jeszcze wolne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
ki-cek, hmmmm 6,75 brutto to dla ciebie około 10 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
nie wiem jak ty ale ja mam 10 zł brutto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeB
hej wszystkim:) zastanawiam się nad pracą w MC Donaldzie w wawie,najlepiej na lipiec slyszalam ze:stawka to ok 10.50 za godz +dodatki(0.50zl), maksymalnie 7 godz dziennie(pon-pt) mam 17 lat(dowod bede miec pod koniec lipca), czy muszę wyrabiać badania sanepidowskie(czy mogę w trakcie pracy w MCu?), a co z tym nipem? mnie chyba nie obowiązuje jeszcze?słyszalam ze na badania czeka sie ok 2 tygodni, jesli wiecie cos wiecej to piszcie:) z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McPracownica
Jestem mile zaskoczona ze coraz wiecej osób całkiem pozytywnie ocenia Mc. Ja jeszcze dla nowych pracowników dodam, że przez Ronalda McDonalda :P są organicowane co jakiś czas tzw CREW PARTY - miła imprezka w gronie McPracowników. Można się nieźle zabawić no i poznać współpracowników od innej strony /czesto bardziej ludzkiej, mniej sztywniackiej; po kilku piwach za McKupony to już wogóle zabawa bez ograniczeń :) / Tylko dodam, że wypowiadam sie w swoim imieniu; nie wiem jak inni te imprezy wspominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
Do NeB'a: Jeżeli chcesz pracować tylko lipec to przez połowę okresu masz 10zł brutto (czyli bez odliczenia) i 0,50gr na ręge za pranie ubrań za h. Druga połowa to już 11zł plus pranie. Ja pracuje w warszawie i badania muszą być przed pracą... Jak to sobie wyobrażasz? przyjmą cię tydzień preacujesz i przychodzą wyniki a tu okazuje się że od tygodnia ludzi salmonellą zarażasz. I tak badania trwają min. 2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
PS: Dowód niepotrzebny wystarczy legitymacja szkolna. NIP potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eXe
Nip niepotrzebny bo bedziesz pracowac na umowie-zlecenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_E_D_I_
T_E_D_I_ (tedi-19@o2.pl) tedi-19@tlen.pl Pracuje w maku juz troche i jest spoko zaj**isci ludzie magerowie tez mili wyglupiamy sie zachowujemy sie jak dzieci jest zaj**iscie fakt jest zapieprz ale czeba to przeczymac nie prawda ze ktos zostaje po 9 10 czy wiecej godzin 8 wtym przerwa 15 min platne 15 nie czyli razem przerwa 30 min kierowniczka jest zaj**ista nieraz jak przyjechala dostawa to przezucala kubki itd ato nie leekie ale jest fajnie pracuje caly etat czyli okolo 168 godzin i zarabiam okolo 1200 neto wiec niech nie pie**ola ze malo sie zarabia a w korporacji jeszcze wiecej ale tam sa wieksze wymogi ja pracuje w licencji o awans nie trudno jest co moge dodac jeszcze jest spoko smiejemy sie jezeli o siku czy pic pijemy napoje takie jak coola fanta itd ile chcemy na przerwie ciasteczka cukierki zawsze mamy w crurumie jezeli chodzi o szkolenie jest takie cos tak ale to sa kosy przeprowadzone przez instruktora a te temperatury tez ale nie cisnienie parownika gramy kanapek tez ale ktos by musial byc przyglupem zeby nie zapamietac jak robisz to prawie codzienie hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_E_D_I_
Pracuje w maku juz troche i jest spoko zaj**isci ludzie magerowie tez mili wyglupiamy sie zachowujemy sie jak dzieci jest zaj**iscie fakt jest zapieprz ale czeba to przeczymac nie prawda ze ktos zostaje po 9 10 czy wiecej godzin 8 wtym przerwa 15 min platne 15 nie czyli razem przerwa 30 min kierowniczka jest zaj**ista nieraz jak przyjechala dostawa to przezucala kubki itd ato nie leekie ale jest fajnie pracuje caly etat czyli okolo 168 godzin i zarabiam okolo 1200 neto wiec niech nie pie**ola ze malo sie zarabia a w korporacji jeszcze wiecej ale tam sa wieksze wymogi ja pracuje w licencji o awans nie trudno jest co moge dodac jeszcze jest spoko smiejemy sie jezeli o siku czy pic pijemy napoje takie jak coola fanta itd ile chcemy na przerwie ciasteczka cukierki zawsze mamy w crurumie jezeli chodzi o szkolenie jest takie cos tak ale to sa kosy przeprowadzone przez instruktora a te temperatury tez ale nie cisnienie parownika gramy kanapek tez ale ktos by musial byc przyglupem zeby nie zapamietac jak robisz to prawie codzienie hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×