Gość jeny jak już robisz taką Napisano Październik 27, 2008 to jest danie sezonowe, kiedy papryke mozna dostac za 3 zl za kilogram:P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość jeny jak już robisz taką Napisano Październik 27, 2008 pomidory wtedy dostaniesz poniżej 3 zł za kilogram, a cebule ponizej złotówki. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość biała papryka po 3 zł Napisano Październik 27, 2008 taaaaaa, chyba żyję w innym kraju ;-) a mówią, że u nas tanio, bo to Polska C :-O W tym sezonie papryka, owszem była po 3 zł prze około tydzień i to tylko ta "najgorsza" taka biało-bezbarwana, podłużna :-( cebula cały sezon powyżej złotówki za kilogram ... pomidory takie szklarniowe, źle dojrzałe na wyprzedazy to owszem były po 3 zł, ale takie to się kiepsko do takiej potrawy nadają ... A i teraz jest koniec października, jakby ktos nie zauważył :-O Więc jak zakładasz teraz topik to może by tak jakies aktualne pomysły?? ... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość jeny jak już robisz taką Napisano Październik 27, 2008 po pierwsze to nie ja zakładałam topic, po drugie to spójrz na pierwszy post i zobacz kiedy powstał topic, po trzecie to ja kupowałam w tych cenach bez problemu dobre gatunkowo warzywa, dlatego się wpisałam. po czwarte, to może sama dodasz coś od siebie zamiast wyskakiwać z pretensjami??? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie czytac Napisano Październik 27, 2008 16:23 Moherowy beret Jadzi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość biała papryka po 3 zł Napisano Październik 27, 2008 Ty napisałaś jakie to tanie zakupy robiłas, a ja że niestety nie miałam takiego szczęścia tego samego lata jak TY. O co ci chodzi?? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość jeny jak już robisz taką Napisano Październik 27, 2008 faktycznie masz problemy z interpretacją słowa pisanego:O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość biała papryka po 3 zł Napisano Październik 27, 2008 no to ulzyj sobie jeszcze :-D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość jeny jak już robisz taką Napisano Październik 27, 2008 nie mam takiej potrzeby, ochoty, ani celu :) Ty jak widac, przeciwnie.masz pretensje ( niesłuszne zresztą) do autork, i o to że przepis nieaktualny i drogi, do mnie że pewnie w innym kraju zyje bo za tanio kupuje i pewnie chcę sobie ulzyć :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o tanie przepisy Napisano Październik 27, 2008 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość BABKA ZIEMNIACZNA JEST TANIA Napisano Październik 27, 2008 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość I SPAGETTI Z TUŃCZYKIEM Napisano Październik 27, 2008 na bakę sobie znajdźcie w necie przepis :) na spagetti napiszę: cebulę drobno pokrojoną zeszklić na patelni, dodać zawartość puszki z tuńczykiem w sosie własnym, chwilę podgrzewamy, zdejmujemy zognia, dodajemy smietanę, przyprawiamy piperzem, ostrożnie solimy, bo tuńczyk moze być słony, ew doprawiamy czosnkiem, wstawiamy na palnik, zagotowujemy mieszając polewamy tym makaron ugotowany i posypujemy serem pyszne Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość a tego Napisano Listopad 15, 2008 tunczyka to razem z ta zalewa dodajemy??? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanie z polotem Napisano Listopad 15, 2008 najtańsza i najprostrza w przygotowaniu jest zupka chińska .Idealna dla leniwych i pozbawionych kulinarnej wyobaźni ludzi . Musiałabym być nie wiem jak glona by to paskudztwo włożyć do ust Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Taniocha Napisano Grudzień 10, 2008 Sluchajcie ja robie danie obiadowe za 1,50 calkowitego kosztu na osobe!! Kupuje w Biedrace Kotlet schabowy juz pokrojony 6,40zł 6 szt. 360g z niemiec przywiozlem sobie kartofel puree za 0,75euro karton = 3 zł w kartonie jest 18 porcji czyli 0,16g za porcje plus surówka obiadowa z biedronki tak ze calosc wychodzi mnie 1,50zł na sztuczne ziemniaczki troszke tłuszczyku i palce lizac za mala kase !! Kupuje tez w aldiku puszki zupy 850g grochówka 0,59euro czyli w granicach 2 zł sam tego nie zjesz z chlebem tak ze mozna za malutka kase przezyc jak sie wie gdzie kupowac !!! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość cndvc Napisano Grudzień 10, 2008 Jakbym zrobila taki obiad jak Taniocha to maż by mnie wygnał z chałupy :-) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość to się pochwal za co maz Cie Napisano Grudzień 10, 2008 nie gna;) swoja drogą to lepszy kotlet schabowy z surowka niż smieciowe zapiekanki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna i inni Napisano Luty 21, 2009 Parzybroda Gotujemy kapustę białą głowiastą (pokrojoną niedbale), w małej ilości wody z wegetą. W drugim garnku gotujemy ziemniaki w osolonej wodzie. Gdy wszystko będzie miękkie odlewamy wodę, dodajemy kapustę do ziemniaków i ubijamy tłuczkiem. Dodajemy troszkę stopionej słoninki ze swarkami, mieszamy i gotowe! Parzybroda tania, sycąca i smaczna. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu_ 0 Napisano Luty 21, 2009 ziemniaki kawałek kiełbaski/boczku/parówka cebulka żółty ser przyprawy: czosnek, papryka słodka/ostra, pieprz, majeranek, bazylia itp itd zależnie co kto lubi >ziemniaki obrać pokroić w plasterki, ugotować, mają być miękkie ale żeby się nie rozlatywały > wrzucić je do naczynia żaroodpornego (wysmarować masłem lub olejem), na to pokrojoną kiełbaskę, doprawić do smaku, posypać żółtym serem. zapiec kilka minut w piekarniku (tak, żeby ser sie rozpuścił) można jeść z ketchupem, sosem czosnkowym, z surówką itp... wedle fantazji i upodobań kulinarnych. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 75 Napisano Luty 23, 2009 mi mała-brawo!!!! popieram ja też tłusto wcale nie gotuję i można tak tanio a smacznie i zdrowo,chociaż pyry z gzikiem sa tanie i zdrowe;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko tak Napisano Luty 24, 2009 Polecam: http://gotowanie.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php tanio, smacznie i zawsze się udaje !!! -dużo przepisów !!! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość czytając powyższy Napisano Luty 25, 2009 przepis zastanawiam się na ile to jest osób? I fakt, wcale nie tanie:( tańsze są kotlety z mortadeli + ziemniaki + surówka Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość czytając powyższy Napisano Luty 25, 2009 spóźniona jestem;) chodziło mi o ten przepis:) Składniki: 1 kg papryki 40 dag pomidorów 40 dag cebuli 10 dag wędzonej słoniny (boczek) 20 dag kiełbasy papryka ostra i słodka mielona Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk Napisano Luty 25, 2009 za 15 zł można mieć ful wypas obiad dla czteroosobowej rodziny :(( z drugiej strony zależy ile i co kto je? znam takich co potrafię sami zeżreć całego kuraka na obiad :(( obrzydzenie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość 13 latka Napisano Lipiec 20, 2009 pizzerka: danie na jedną osobę : 1 cebula 2 parówki 2 jajka sól,pieprz mąka trochę oliwy na patelkę sposób przygotowania : mąkę i 2 jajka rezem wymieszać tak by powstała trochę gęsta masa cebule i parowke pokroic w plastry i wymieszac to wszystko razem , wlac wszystko na rozgrzana patelke jak sie acznie rumienic podlac troche woda smacznego!!! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość zesrac sie idzie ze smiechu Napisano Lipiec 20, 2009 ale tu ktos napisal, ze schabowy ze sztucznymi ziemniakami i sztuczna surowka jest lepszy od zapiekanki z pozbieranych roznosci typu makaron, warzywa itp :D :D :D ani to zdrowe, smak jak dla niedorobionego dziecka, schabowe to chyba najnudniejsze zarcie na ziemi :P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze osób się Napisano Lipiec 20, 2009 oburzy na leczo? Czy dla was tanio = za złotówkę? Nie oszukujmy się, za takie "pieniadze" nie da się zjeść nic wartościowego. A w sezonie kiedy są warzywa świeże i tanie w porównaniu z zimą trzeba jeść takie rzeczy, a nie ziemniaki z pudełka! Co to w ogóle jest? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość justi1003 Napisano Lipiec 22, 2009 A ja moge zaproponowac szybko i tanio Ryz z sosem pomidorowym Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość justi1003 Napisano Lipiec 22, 2009 Ale boje sie pisać jak robie takie danie zeby zaraz mi ktos nie napisał pare obelg : ) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość tanie sa kartofelki Napisano Lipiec 23, 2009 ze sledziem w smietanie albo gar barszczu na dwa dni na udku, a nastepnego dnia potrawka przyrzadzona z tego udka, jesli je sie regualrnie zdrowe posilki nie trzeba takich kosztownych obiadow Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach