Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biokoo

darmowe probki

Polecane posty

Gość yanka
Witajcie,poszukuje probek jedzonka dla kotka,moze macie jakies namiary na firmy które wysyłaja?bardzo o nie prosze,pozdrawiam serdecznie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
z WHISKASSU WYSYLAJA PACZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monulka
lenistwo bierze nad Tobą góre? poczytaj sobie posty innych którzy sie namęczyli zeby zebrać wszystko i wkleić na te strone, nikt specjalnie nie wyodrębni dla ciebie tylko tych z żarełkiem dla kotów.. nie ma tak łatwo w zyciu.. a nic ci sie nie stanie jak sama poszukasz..(chociaz i tak masz zadanie ułatwione bo wszystko jest na jednej stronie wystarczy poklikać myszką i wytęrzyc wzrok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanka
danielka-dziekuje,monulka nie wymadrzaj sie na drugi raz,bo nie urosniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, , w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D jako osobe polecającą proszę podac dotta84 pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pRóBeCzkA
Rany ale suchar.. wybacz yanka ale Monulka ma racje.. masz ego jak facet prawie że ona Ci dobrze radzi a ty jej tak:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna fajna mila babeczka
A ja sadze ze monulka nie ma racji,moze yance zalezy tylko na roznych stronkach z jadłem kocim,a w tym co podało monula jest ich naprawde niewiele,ot i tyle,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze stron anglojezycznych otrzymalam: 1.Johnson`s baby----balsam 2.eucerin-krem do suchej skory 3.olay 4.prosze do prania dla dzieci--filetti wszystkie strony z koncowka: co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga46
Chciałbyś dostać bezpłatne gadżety, darmowe próbki, katalogi i wiele innych darmowych gratisów? http://free.amciu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzenka
szukam osob ktore chca przystapic do klubu konsultantek firmy ORIFLAME piszczie na moj adres i pomoge wam dzieki i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi223
Cześć dziewczyny! Czemu nikt się nie udziela??? Ja zapraszam na stronkę: http://www.darmowegadzety.pl/?usid=24809. Wystarczy się zarejestrować i wtedy bezpłatnie można uczestniczyć w różnych losowaniach. Nagrody wybiera się samemu!!! Poza tym otrzymałam 5 próbeczek (ale malutkie) z Mincer. Podaję emaila: mcr@kosmetyka.com. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickii
A możecie podać mi adres do issey miyake?I czy oni cośwam wysłali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
hejka!!jestem tutaj nowa, ale już od dawna "buszuje' po forum kafaterii...tak ogólnie to THX:* bo z wielu podanych przezz was stron skorzystałam. Jeżeli sama jakieś znajde to na pewno podam strone, z której coś dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
jak na razie czekam na odpowiedzi z karm Royal i kosmetyków z Bielendy Ziaja przysłała mi negatywną odpowiedź:( ale próbuje dalej pisac do innych firm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
a strony, które w tej chwili moge podać to; 1, www.mavala.com (przesyłają pilniczki do paznokci) 2, www.domy w stylu..pl (katalog+płyta) 3, www.iwostin.pl (trzeba uzupełnić formularz stałej klienntki, żeby regularnie coś dostawać) 4, www.marinex.com.pl (wysyłają jakieś gadżety, ale jak na razie nic nie dostałam:() 5, www.mydła.pl (ktoś dostał od nich próbki mydła w płynie, ale jak na razie mnie nic nie odpisali) 6, www.mmm.pl (katalog+?karteczki samoprzylepne?) 7, www.smycze-reklamowe.pl (smycz) 8, www.confettidirect.co.uk (confetti z płatków róż) 9, www.3m.onyx.pl (to są chyba karteczki samoprzylepne:P) 10, www.lipozone.pl (próbki kosmetyków) 11, Tu mozna poprosić o gadżety firmowe:) (coś dla gadżeto-maniaczek) 1, www.oetker.pl 2, www.kruger.pl 3, www.winiary.pl 4, www.hoop.pl 5, www.lays.pl 6, www.onet.pl (z onetu wysyłają smycze, kubki itp.) 7, www.um.warszawa.pl (podobno są bardzo fajne gadżety) No to jak na razie tyle:) P.S. niech ktoś w końcu się odezwie na tym forum!! czyżby już "upadło"?! musimy je na nowo rozkręcić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
jeszcze znam taką jedną stronke na której się nie dawno zarejestrowałam www.look4win.pl (jeszcze nic nie wygrałam, ale nadal czekam^^może dopisze mi szczęście:)) mam do was ogromna prośbe! jezeli chcecie się tam zarejestrować to w osobie polecajęcej własnie tę stronę wpiszcie urkar naprawde pomoże mi to w rankingu!! Z góry THX:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelcia
mam prozbe :) podajcie jakies strony z darmowymi probkami:) plis.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, że wydaje Ci się to niemożliwe, ale to prawda! Serwis ten powstał po to, aby rozdawać darmowe gadżety. Rejestracja w nim i korzystanie z serwisu były, są i zawsze będą całkowicie bezpłatne. Nigdy nie będziemy chcieli od Ciebie za nie ani grosza – to możemy Ci zagwarantować. Jak to możliwe? Fundatorami nagród są duże firmy i korporacje, które poprzez nasz serwis promują swoje produkty i usługi. To one sponsorują Wasze gadżety oraz ich wysyłkę. Myśląc o gadżetach nie mamy na myśli nudnych notesików i długopisów. Wyszukujemy dla Was najbardziej pojechane gadżety, które są zawsze na czasie. To ile będzie sponsorów i jakie pieniądze wyłożą na gadżety zależy wyłącznie od Was! Im będzie więcej użytkowników serwisu, im z większym entuzjazmem będziecie uczestniczyć w jego rozwoju – tym więcej fajnych gadżetów będzie pojawiać się na naszych stronach. Dlatego bawcie się dobrze, wygrywajcie darmowe gadżety i opowiadajcie o tym znajomym! http://www.darmowegadzety.pl/?usid=41294 www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=41294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link do strony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.darmowegadzety.pl/?usid=41294 Darmowa rejestracja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=41294 Wiemy, że wydaje Ci się to niemożliwe, ale to prawda! Serwis ten powstał po to, aby rozdawać darmowe gadżety. Rejestracja w nim i korzystanie z serwisu były, są i zawsze będą całkowicie bezpłatne. Nigdy nie będziemy chcieli od Ciebie za nie ani grosza – to możemy Ci zagwarantować. Jak to możliwe? Fundatorami nagród są duże firmy i korporacje, które poprzez nasz serwis promują swoje produkty i usługi. To one sponsorują Wasze gadżety oraz ich wysyłkę. Myśląc o gadżetach nie mamy na myśli nudnych notesików i długopisów. Wyszukujemy dla Was najbardziej pojechane gadżety, które są zawsze na czasie. To ile będzie sponsorów i jakie pieniądze wyłożą na gadżety zależy wyłącznie od Was! Im będzie więcej użytkowników serwisu, im z większym entuzjazmem będziecie uczestniczyć w jego rozwoju – tym więcej fajnych gadżetów będzie pojawiać się na naszych stronach. Dlatego bawcie się dobrze, wygrywajcie darmowe gadżety i opowiadajcie o tym znajomym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SARUSA
A NAjakiej stronce zamawialas probki o.b ze ci tyle wyslali ? mozesz podac bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migociaaa
dziewczyny,a miałyscie takie akcje,ze np przyszły wam płatne paczki,jesli prosiłyscie tylko o darmowe gadzety czy probki? albo jakies niemiłe akcje z wykozystywaniem waszych danych osobistych?bo tak naprawde jestem chetna do zabawy w to:P,ale własnie te rzeczy mnie zniechecaja troche.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×