Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziewczynki wybaczcie ale nie zrobilam testu.. sytuacja sprzed m-ca się powtarza, ja do testu a tempka o dwie kreskii w dół :(wiec nie zrobilam go bo po co.. bardzo głęboko zastanawiam się czy to nie owu bo na moim wykresie temp. nie ma fazy wyższych temp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Hej Elus ty nie zrobiłaś testu a ja nie moge sie powstrzymac zeby go niezrobic a dzis 23dc ale moze nie wszystko stracone moze tempka podskoczy napewno wszystko w ciagu kilku dni sie wyjasni tak jak u ciebie Poziomka cierpliwie trzeba czekac wiem ze nie jest łatwo bo sama to przechodze i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!już po pracy więc odpoczywam,z tego wszystkiego źle policzyłam i dzisiaj jest 25 dzień cyklu-lada chwilkę powinnam dostać @.Ten różowy sluz raz sie pojawia a raz znika-czuję mokro więc co chwilę latam do wc czy już nie przyszła zmora-biust boli i po za tym zadnych objawów na cokolwiek,zmierzyłam sobie rano tempke i zamiast lecieć w dół przed @ znowu jest 37,ale i tak znowu przyjdzie jak co miesiąc-więc znowu dół.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagolada25
czy można zajść w ciąże biorąc luteinę nw wywołanie okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagolada25
bo ostatni okres miałam w październiku, i myślałam że może mi się udało ale gin powiedział że ciąży nie ma ale za to jajniki policystyczne są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagolada25
dzisiaj 10 dzień biorę luteinę na wywołanie okresu i się właśnie zastanawiałam czy można zajść, ... chciałabym bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagolada25
nogdy nie przypuszczałam że będę miała problem z zajściem w ciąże, a tu już któryś mc z kolei, a najgorsze jak każdy miły członek rodziny wyskakuje z tekstem : coś się słabo staracie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma ten sam problem co ty-każda z nas chce zajść i nie może-u mnie w marcu miną 2 lata jak staram sie o 2 dziecko.dwa lata temu byłam w ciąży i ciąża obumarła miałam łyżeczkowanie,co jakis czas mam torbiel na prawym jajniku i jakoś muszę żyć-każdy miesiąc to dla mnie koszmar oczekiwania choć nigdy nie łudzę się że mogłam zajść.U mnie cudu drugi raz już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witaj jagolada w naszym gronie poziomka juz ci odpowiedziała na twoje pytanie ale widze ze masz pco a z tego co wiem to utrudnia zajscie w ciaze Moja znajoma ma pco i właśnie dowiedziała sie ze jest w ciąży i to w 1 cyklu brania CLO moze idz do gina i niech zmierzy endodrium ci czy nie jest za małe (CLO zwieksza je) bo jesli jest male to zarodek nie zagnieździ sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
poziomka nie mozesz tak mowic napewno bedziesz miala jeszcze dzidzie przeciez masz juz jedna co prawda byłaś 2 raz w ciaży takze problemow jako tako nie masz zeby nie zajsc Napewno potrzeba czasu i dobrego gina bo to jest podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagolada25
u mnie oprócz mojego PCO jest jeszcze zagrożenie niepłodności u mojego męża miał usuwanego wodniaka z jądrą i żylaki, teraz właśnie chcemy zrobć badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagolada25
staram się myśleć pozytywnie, ale jak zapewne wiecie ciężko :( pozdrawim was serdecznie i dziękuję za odp na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam plamienie, myślałam ze @@ wpadnie do mnie, ale nie, uspokoiło się, pełna nadizeji zrobiłam test dzis rano, niestety 1 krecha. tempka podskoczyla o 3 kreski, owulacja? Implantacja?? sama nie wiem, czekam co bedzie dzisiaj... Poziomka współczuje, ale ciesze sie też że masz takie dobre podejscie i nie załamujesz sie :) Anaforko jak tam?? Jagolada witaj Dorothyyy co slłychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
dwa serduszka-jedno bicie mój aniołek na całe życie,w poniedziałek byłam u gin i usłyszałam najpiękniejszy dźwięk w moim życiu-bicie sedrduszka mojego maleństwa:) to było niesamowite :) po za tym wreszcie mi założyła mi kartę ciąży,no w końcu to już 13 tydzień.Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś czyżby przyszła?natalka wiem jak to jest usłyszeć bicie serduszka maleństwa-Boże jak ja za tym tęsknię,a jak tym co zaszły zazdroszczę.Mam takie podejscie do tego bo co miesiąc jest to samo,pisałam wcześniej ze się nie łudzę,jest mi przykro,chce mi się ryczeć ale co mam zrobić?To już prawie dwa lata starań a mam 34 lata,moja córcia ma 10 może już jestem za stara na drugie dziecko?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj też tempka skoczyła w górę na 37 i tak przyszła i tak przyszła-elus podczytuję was na drugim forum i widzę ze u was też ciężko z zajsciem w ciążę,nie chcę cię dołować ale @ u ciebie przyjdzie-ty miałaś tak samo dziwne dawkowanie luteiny(z tego co pamiętam)wydaje mi się ze ta luteina u nas tak namieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witajcie Elus ja sie ciagle powstrzymuje nie moge doczekac sie testu a rano temp zmierzyłam i jest 37 a wczoraj 36,9 także moze cos tam jest Poziomka u mnie leci 17 cykl staran i nie mam dzidziusia i co miesiac jak kazda z nas przeżywa przyjscie @ ale musi nam sie wkoncu udac bo chyba innej opcji niema Natalia to napewno był najpiekniejsza chwila w twoim życiu jak ja ci zazdroszcze oh nawet nie zaczynam rozmyslac bo doła złapie zycze spokojnych 9-ciu miesiecy oby dzidzius mial sie jak najlepiej Jagolada moze u twojego meza jest wszystko wporzadku nie nalezy zakładac tak odrazu ze jest zle teraz naszczescie sa kliniki i leki ze mozna jakos sie podleczyc wrazie czego Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
no i zapomnialam napisac ze mam bol jajnika lewego i ten bol raz sie nasila a raz mniej boli wczoraj to nie mogłam chodzic a naszczescie pecherzyk był na prawym jajniku wy tez tak czasami macie przed @ ze bola was jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Dziewczyny a jak to jest wogole z mierzeniem temperatury bo ja na tym kompletnie sie nie znam z tego co juz wczesniej napisalam to ona rosnie czyli na fasolke czy na @ Jaka tempka powinna byc na @ a jaka na fasolke czy dobrze ze ona rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura przed @ powinna spaść do podstawowej a kiedy jest fasolka tempka powinna się utrzymywać nawet po terminie @-nie powinna skakać tylko utrzymywać sie na poziome 37,nie pamietam czy brałas luteine ale po niej organizm fiksuje-ale zrób tego teściora i daj nam znać co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że po owulacji temperatura na poziomie 37 utrzymuje się do dnia @ na dzień przed albo w tym samym dniu spada do temperatury sprzed owulacji-mam nadzieję że zrozumiale to napisałam,bo piszę dość chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej Dzisiaj mierzyłam tempke i 37,0 jest Poziomka ale u nie za wczesnie na test dzisiaj25dc dopiero w niedziele mam testowac I nie brałam luteiny tylko mialam stymulacje CLO i monitoring Czyli moja temka powinna utrzymywac sie na jednym poziomie czyli np 37,0 czyli mozna wywnioskowac ze ciazy nie ma tak bo ja nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!wydaje mi się że szansę na ciążę masz i tego ci zyczę z całego serca-jeśli monitoring był to tym bardziej nie wiem jak jest po stymulacji,ale jeśli temperatura utrzymuje sie cały czas to być może.U mnie @ trwa ale biust nadal boli choć w dniu kiedy przyszła powinien przestać-tak długo trzyma luteina?pozdrawiam was i zajrzę później bo lada moment powinnam lecieć do pracy-buziole a po za tym ja bym z testem tak długo nie wytrzymała-gratuluję cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
poziomka tylko ja sie juz powoli trace cierpliwosc tak mnie ten test kusi ze masakra ale staram sie nie myslec o tym musze wytrzymac do niedzieli o ile sie nie zjawi @ bo brzuch zaczyna boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej serduszka ja dziś 2dc, liczę już te wczorajsze plamienie jako 1dc, dziś to też nie do końca @ taka jak co m-c no ale już jestem zmeczona gdybaniem, nie boli mnie ani brzuch a ni piersi. Może castagnus mi troche namieszał. Wezme w tym m-cu luteine, ale wezma ja na swoja odpowiedzialnosc, po owulacji, nie kuźwa 11dc.. a co mi tam. zaryzykuje. biorąc od 16dc to u mnie za wczesnie bo ja owu ok 20dc.. Trzymjcie sie dziewczynki kochane :* Anaforkoooo mocno mocno trzymam kciuki zeby sie udało, i nie rób mi tu żadnego testu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×