Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

TSH 1,34 , norma 0,27 - 4,20 :) Martwi mnie delikatnie podwyższone Ob o 2pkt. Wyszło mi 10mm/h a norma 0mm/h - 8mm/h anaforko na tamtym forum pokazuje kiedy masz urodziny tzn. widać że w ciagu 7 dni bedą :P pewnie dziewczyny beda skladac ci życzenia :D jutro lece do gina a tymczasem zmykam do okulisty. Anaforko moze bedzie tylko plamienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej ja jestem w 9 tygodniu,termin mam na 20 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anaforko, to widzę, że jesteśmy w tej samej sytuacji. Kolejny miesiąc w plecy... Pozostaje nadzieja na Nowy Rok... Życzę Wam wszystkim kochane spokojnych i radosnych świąt. Oby ta świąteczna gorączka nie dała się za bardzo we znaki... Nie wiem, kiedy teraz wlecę, bo zaczyna się szał przygotowań... Buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysqa
Witam dziewczęta :-). Przesledzilam cześć wątku ale nie miałam czasu czytać wszytkich 30 stron. Jestem bardzo zainteresowana tematem jak każda z wypowiadających się tu pań. Byłam dzisiaj u ginekologa, okres spoźnia mi się 6 dni nigdy mi się to nie zdarzało, mam regularne 26 dniowe cykle. Chyba w 21 dc zauważyłam trochę różowo zabarwionej wydzieliny (czytałam ze w 16-22 dc dochodzi do zagniezdzenia i może wystąpić plamienie implantacyjne). W 5 dniu po terminie zrobiłam test, wyszedł negatywny. Lekarka mi dzisiaj powiedziała ze testy w ta stronę się nie mylą. Zbadała mnie powiedziała ze wszystko jest w porzadku ale nie jestem w ciąży. I ze brak okresu ma pewnie podłoże psychologiczne. Przepisala mi na 5 dni po 2 razy dziennie po 2 tabletki luteine na wywolanie okresu. Co myślicie na ten temat? Czy test i lekarz mogli się pomylić? Bo ja czuje ze jednak jestem w ciąży. Pozdrawiam edysqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edysqa jeżeli jestes w ciąży to luteina nie powinna zaszkodzic tylko pomoc wiec bez obaw. ja bym na twoim miejscu piątego dnia brania zrobiła test dla pewności. jeżeli bedzie jedna krecha to odtsaw tak jak kazała, jak dwie to pędź do gina i pytaj co dalej.. bo luteina jest też podawana na podtrzymanie ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Agisia jest jeden plus bo wiesz ze masz owulacje choc powinnas w przyszlym miesiacu tez iśc dla pewnosci bo ja pierwszy miesiac monitoringu mialam owulacje a juz w drugim nie lepiej to sprawdzic Nowy rok przyniesnie nowe nadzieje Elus wyniki najlepiej skonsultowac z gin on ci wszystko wyjasni a my mozemy tylko gdybac A mi sie dzisiaj @ rozkreciła choc jest jakas dziwna moze przez to ze nie było owulacji Justynko i Natalia macie termin na lipca i w nastepne śiwta bedziecie maialy swoje skarby przy sobie oh jak ja wam zazdroszcze Dorothy moze ten rok 2010 bedzie dla nas szczesliwy edysqa tak jak ela pisała weż luteine tak jak gin ci przepisała to ci nie zaszkodzi zrob kolejny test najlepiej bobo test strumieniowy on jest bardziej czuły niz te płytkowe albo acon tez jest dobry Ji wtedy bedziesz wiedziala czy przestac brac czy udac sie do gina oby to drugie zycze ci tego A ile sie stracie o dzidzie ? Elus ja urodziłam sie 25 grudnia taki prezent pod choinke dla rodziców a mama miala termin na 1 stycznia widocznie chcialam spedzic je juz z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
........._/|_ ........>,\"< . .....♥ WESOŁYCH ._/|_ ........._/|_ .>,\",\"< ............ŚWIĄT ♥.. " . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +' . + . " + . " + . ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$$ Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
........._/|_ ........>,\"< . .....♥ WESOŁYCH ._/|_ ........._/|_ .>,\",\"< ............ŚWIĄT ♥.. " . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +' . + . " + . " + . ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$$ Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem po wizycie.. dalej mam luteine od 11dc i castagnus brac.. luteina tak wczesnie bo ma wyregulowac cykl ( zapytalam tym razem czemu tak wcześnie) mam brać jeszcze dwa cykle taki zestaw a w marcu zrobić reszte hormonów i mój m ma mieć badania nasienia. jak hormony beda ok to klinika a jak złe to leki na regulacje.. w sumie żadnych rewelacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysqa
Dziękuje Wam za rady i zainteresowanie. W maju podjęliśmy z Mężem decyzje o tym ze nadszedł czas na dziecko ale niestety nie każdego miesiąca udawało nam się w odpowiednim czasie współżyć czyli można powiedzieć ze na luzie podchodzilismy do tematu. Teraz postaram się może bardziej pilnować dni plodnych, chociaż jak mi w poniedziałek lekarka powiedziala trzeba się cieszyć ze współżycia a nie myśleć tylko o prokreacji. Życzę Wam wszystkim i sobie tego czego najbardziej pragniemy żeby spełniło się jak najszybciej. Sciskam edysqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
edysqa po to tu jestesmy zeby sobie pomagac i uzupełniać wiadomosci Elus jeste na dobrej drodze skoro lekarz ci tak przepisał leki to pozostaje ci tylko sie dostosowac i czekac na efekty Dzieczynki ja bym juz chiala wam złożyć zyczenia bo nie wiem czy jutro dam rade usiasc przed kompa Tym zafasolkowanym życze wspaniałych i spokojnych 9-ciu miesiecy ten okres bedziecie wpominać całe zycze . Życze wam spełnienia kolejnych marzeń nawet tych maleńkich Oby wasze faolki rosły zdrowo i ksiąkowo a przy tym zero zmartwień Staraczkom życze wytrwania , cierpliwości w staraniach, wiary na nowy rok ktory napewno bedzie owocniejszy . A co za tym idzie swoich upragnionych fasolek ktore napewno pojawią sie w najmniej oczekiwanym momencie . ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY (TEJ Z BĄBELKAMI I BEZ) :* MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam się do życzeń, jutro napewno nie będzie czasu na kompa :O W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!! Oczywiście zyczę też nie zafasolkowanym - fasolki a błogosławionym - szczęśliwego donoszenia i rozwiązania :) całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.90.
hey ;) za niedługo pierwszy raz będę stosowała luteinę dopochwowo i nie mam pojęcia jak to zrobić xD mam sobie ją tam włożyć, zostawić i wsio ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
nowa 90 tak dokładnie ale bedziesz miala uczucie mokra wiec najlepiej włożyc sobie wkładke i poleżec 30 min ja tak robiłam bo jak chodziłam to ze mnie leciało Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.90
czyli wyjmuje tabletkę z opakowania, normalnie całą wkładam i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać dziewczynki? jak po świętach?? ja przejedzona na maxa :P dzis 16dc... temp strasznie niska, wiec owu jeszcze nie było, w tamtym cyklu w tym czasie tempka była wyższa o ok 4 kreski a teraz??!! i sluzu zeroooooo... masakra, ja kuźwa oszaleje kiedyś :O właśnie poijemy z moim szampanka :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Witajcie dziewczynki Uf wkońcu święta się skonczyłyitrzeba bedzie troszke poćwiczyć żebyzgubic tu i uwdzie Ja dzisiaj mam 3 dzień CLO naszczescie nie mam żadnych dolegliwości związanych z tym lekiem i mam nadzieje że coś on da Eluś moze odpusc toszke i przestań mierzyc tempke bo to tylko cie nakreca teraz moze podejdziesz do tego tak na spokojnie to moze sie uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko mam mierzyc, gin mi kazała, dziś troszke wzrosła wiec jest szansa :) ja też musze co nie co zrzucic :P caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej dziewczyny,dzisiaj znowu byłam u gin,miałam usg:) i mam fotkę mojej kruszynki :) ale jestem szczęśliwa:) teraz muszę porobić badania w tym na gr krwi(jak ja nie cierpię igieł) jakoś to przeboleję,tak po za tym to przez całe święta jadłam śledzie w śmietanie,i pierogi i i schudłam 20dag (teraz mam 53,8kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
natalia super wiadomości a to zdjecie napeno jest wspaniałe A tobie to dobrze bo ja sie objadałam i przytyłam (zaznacze ze śledzie w śmietanie ) jaka ja mialalm ochote na nie masakra wszyscy mysleli ze w ciazy jestem hihihi ale teraz biore sie za siebie dzisiaj do pracy jechalam rowerem zeby zrzucic kilka kg ale mialam ubaw bo ślizgawica u nas jest jak nie wiem ale jakos dojechalam Naszczescie nie mam daleko do pracy bo jakis 1km ale zawsze jakis wysilek Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
ale tu cisza na tym forum sie zrobiła Ja jutro ide na monitoring i zobaczymy co znowu tam sie z moja owulka dzieje oby tym razem była łam z m że jesli clo to dajemy spokj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko co dajecie spokoj?? ja wczoraj napisalam ale mi zeżarło posta :( daj znac jak po monitoringu.. a który masz dc?? ja 20dc i obawiam że że owu jest wlaśnie i znów wszystko opoźnione :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej Tak Elus dajemy spokój z dzidzią bo ja dłużej psychicznie tego nie wytrzymam i moj m tez widze jak mu jest ciezko bo on bardzo pragnie miec dziecko widze jak sie opiekuje dziecmi siostry czy brata dlatego jak sie nie uda po 6 miesiacach odpuszczamy a za rok jak nic nie bedzie to planujemy adopcje juz sie dowiadywalismy bedzie nam łatwiej bo moja kuzynka jest teraz na etapie adopcji także jestem na bieżąco U mnie dziś 10dc CLO jakos zniosłam choc dziwnie sie czułam tak jak bym caly czas pijana chodziła ale juz przeszło Dam znac jak u gina było wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia !! Zycze Wam kochane spelnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze :) Anaforko i jak tam?? czemu nic nie piszesz?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam Przepraszam ale coś mi komp nawala i nie mogłam go wogole włączyć Byłam u gina i jest pęcherzykna prawym jajniku jupi :) Z tym że jest już dosc duzy i lada dzień powinien pęknąć dlatego wczoraj i dzis przytulanko a 2 stycznia na wizyte Chcial mi dac zastrzyk jakis na p zeby pękł w ciagu 3-4 h ale nie ma u nas w aptece i nici ale wazne ze jest Powiedział że bardzo dobrze zareagowałam na lek i zmiejszył mi dawke z 2 na 1 dziennie bo za szybko pecherzyk rośnie Wczoraj był 10dc i pecherzyk 26 także ten cykl powinnam mieć krótki Niestety moj gin wczoraj wyjezdzał i dlatego nast wizyta tak pozno ale moze sam peknie oby Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam wszystkie w tym nowy roku dzisiaj bylam u gina i pecherzyk nie pękł ani nie urósł jest taki sam jak na poprzedniej wizycie takze albo peknie albo sie wchlonie kurcze zawsze cos tam sie musi dziac ale w poniedzialek ide na kolejna wizyte i zobaczymy co z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Anaforko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!jestem w podobnej sytuacji jak wy-z moim M staramy sie prawie 1,5 roku o dziecko,mam już 10 letnia córkę a dwa lata temu przeszłam obumarcie ciazy i łyzeczkowanie od tamtego czasu nasze starania nie przynosza rezultatu-chodziłam do lekarza,badania prolaktyny i progesteronu w normie,owulacja jest wiec nie wiadomo gdzie leży przyczyna?ostatnio lekarz przepisał mi luteinę od 6 dnia cyklu przez 5 dni 2x1 tabletkę pod język-(od 24 grudnia do 28 grudnia)od kilku dni bola mnie sutki a eraz doszedł bół piersi a i wydaja sie wieksze-staranka były w trakcie przyjmowania luteiny-teraz nie wiem czym spowodowany jest ten ból?na @ nigdy nic mnie nie boli(po łyzeczkowaniu zanik napiecia przedmiesiączkowego)do kolejnej @ jeszcze trochę czasu(ok13-15 styczeń),tempke mierzyłam 37-czy miałyście tak dziewczyny?strasznie sie stresuję-mam nadzieję ze nic mi nie dolega-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Poziomka-jesli lutke bierzesz to mozesz po niej miec taki efekt. Mi dodatkowo chcialo sie strasznie spac i zwiekszyl sie apetyt i zgaga. To przeciez progesteron-hormon typowo ciazowy i daje takie skutki...niektore kobiety nie cierpia, a inne tak. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×