Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Witajcie!też miewam takie dni że jestem nie do zniesienia-wszystko mnie wkurza,wszystko mi przeszkadza,szukam kłótni a jak przychodzi kolejna @ to płacz i wyrzuty samej sobie.Dzisiaj u mnie 15 dzień cyklu i od jutra luteina ale zauwazyłam że mam taki śluz koloru kawy z mlekiem-nic nie boli,nic nie piecze więc sama nie wiem co to?dziewczyny pomóżcie co to moze być?temperatury na razie nie mierzę boję się że znowu nie zobaczę skoku temperatury i znowu będzie rozgoryczenie ze @ przyjdzie.Całuję was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dziewczyny ale chyba zle mnie zrozumiałyście ja nie chce mu tłumaczyć dlaczego teraz sie do niego nie chce oddzywac do żadnej sprzeczki miedzy nami nie doszło ja sama nie wiem dlaczego sie tak zachowuje że nie chce rozmawiac i płacze chyba mam gorsze dni może przez to że @ jest a w zasadzie to jej ostatni dzien i dzis kolejna tbletka CLOMoze to jest jakies wyładowanie stresu Zawsze z m o wszystkim sobie mowimy takze ja i on nie mamy przed soba tajemnic a zwłaszcza w tych sprawach Chciałabym odpoczac od tego ale narazie chce doprowadzić do tego aby owulacja była u mnie co miesiac niczym wywoływana bo narazie jest ale przez CLO dlatego jeszcze 4 cykle z clo nie liczac tego i koniec ze staraniami bo wyladuje w wariatkowie dzis juz sie lepiej czuje moze to słoneczko za oknem na to tez wpływa Elus nie martw sie ja tez mam testosteron ciutke za wysoki ale to nie przeszkoda tak mi gin powiedział daj znac ja wrocisz od gina Martolinka moj facet chyba jest jakis inny bo on to wszystko bardziej przezywa niz ja nawet nie chce mu wszystkiego tłumaczyc dosłownie On bardzo kocha dzieci i nadawałby sie za nianke mojego siostrzenca pilnował jak miał 2 miesiace i to przez 4 godzinki i nawet potrafił przewinac nakarmic i widac to strasznie po nim dlatego moze tez tak to mnie przytłacza i on pamieta nawet daty moich @ nie musze notowac i dni płodne nawet wie kiedy powinny byc On siedzi w tym zbyt głeboko zeby przestł o tym myśleć nawet juz nie chce myslec jak nie zajde w ciaże przy clo ibede chciała odpoczac to nie wiem jak on zareaguje boje sie nawet pomyslec ale jeszcze troszke czasu mam zeby go do tego przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bąbelki kochane ja po wizycie. na najblizszy wolny termin biegne na szczegółowe usg. progesteron po owulacji jeszcze do zrobienia i cały komplet badań juz bedzie. Mój m musi zrobic badanie nasienia i to najwazniejsze, zeby wykluczyc jego! a jak z nim bedzie ok to chyba bedzie musiala dać mi na 3 miesiace anty oby to pomogło bo jak nie to zapowiedziała drożność. zrobiła mi cytologie bo miałam ją w tamtym roku w marcu i nie u niej tylko u innego.' anaforko a Twoj robił nasienie?? bo jak ja jej wspomniałam o clo to mi powiedziała ze dopoki nie bedzie miala progesteronu i wynikow meza to nie bedzie mnie leczyc takimi specysfikami bo moze wina lezy po jego stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dzownilam do kliniki rozrodczości i za dwa tyg zdecydowalismy sie zaniesc do badania nasienie. trzeba czekac tydzien na wynik i kosztuje 100zł. W koncu bedziemy wiedziec na czym stoimy i u kogo jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Anaforko to sama nie wiem co jest lepsze.....kłotnia od czasu do czasu czy jak M liczy Twoje dni płodne... Chyba ciężko mieć wsprarcie w osobie która przezywa to bardziej niz Ty sama... może się myle :) To jeszcze nie badano waszych M? jestem w szoku...moja lekarka zaczęła właśnie od badań nasienia, żeby od razu wiedzieć "kto jest winny". U nas nasienie rewelacyjne-masa zdrowych i silnych żołnierzy ;) Ale w tym cyklu zaś brak owulacji-brak bólu piersi i podbrzusza...:| i już wiem ze kolejny miesiąc starań w plecy :/ muszę umówic się na wizyte i sprawdzić drożność jajowodów. Jeśli będa drożne to zdecydujemy się na inseminację. Co do badań nasienia: 100zł to bardzo duży koszt. ja poszłam do naszego laboratorium i za badanie nasienia wraz z posiewem zapłaciłam 65zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Ja mam skierownie na badanie ale nie ma kiedy zrobić bo moj maż jest kierowca wiec i czasu nie zabradzoe jest a laboratorium u nas otwarte od 7-18 a jak m jest o 22 to nic nie da sie zrobic ao urlopie to nie mam mowy za zeszły rok zostało mu 18 dni do wykorzystania i zapewne jak co roku dostanie za to pieniadze a urlop mu rozpisza takze albo go nie ma albo zaczynaja sie dni płodne jak nie jedno to drugie ale chyba jutro bedzie mial wolne to moze podjedzie ale to nawet na 100% nie jest pewne Ja przy nim nic nie moge zaplanowac na kuzynki wesele spoznił sie 3 h myslalam ze wyjde z siebie Elus clo gin mi przepisał nie odrazu tylko po tym jak byłam u niego na monitoringu i nie było owulacji i przepisał mi clo i jak na razie jest ok chyba powiem mu zeby mi dał dushason albo luteine zeby pomoc w zagniżdżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
no hej kobietki, mój M właśnie pojechał więc mogę teraz tu do Was ze spokojem zajrzeć :-) u mnie 23 dc, więc jeszcze duzo czasu do tego by zacząc spekulować. Wydaje mi sie ze owulka była ale raczej koło 17-18 dc. Monitoring sobie darowałam bo w górach bylismy więc nie miało to sensu, badań Anaforko oczywiście jeszcze nie robiłam - jakoś tak zimno ostatnio i motywacji mi brak :-) może bliżej wiosny... Elus - nie mysl ze jak nie piszę na forum to mnie nie ma ;-) - jestem jestem. Tylko , że jak mojego M nie ma to staranka są zawieszone i nie bardzo mam się czym Wam pochwalić :-) pozdrawiam wszystkie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam was Donia miło że sie odezwałaś i trzymam kciuki żeby sie tym razem udało u mnie 8 dc i jutro kończe clo a w srode do gina i oczywiscie m nie zrobił tych badań w czwartek bo nie dosć ze zawiało nas i byliśmy odcieci to wieczorem musiał kur zrobić i chyba dopiero w sobote przyjedzie jak dobrze pojdzie A co u was słychać dziewczyny taka cisza nastała ja ostatnio nie mam na nic czasu albo zasypiam przed tv i w nocy ide sie wykąpać i dalej kłade albo cos jest do zrobienia Miłrgo weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a no jakos cicho sie tu zrobilo...:) nawał pracy, nauki....obowiazki w domu...:) u mnie 15 dc tak jak już pisałam prawdopodobnie bezowulacyjnego...wiec co tu pisac :) nawet ochoty na czułości nie mam...już chyba zaczynam psychicznie "odpoczywac"... smutno mi ale co zrobie :( nie wyczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam ale tu przez weekend cisza u mnie 11 dc i w środe lece na monitoring i chyba poprosze go o dusphaton albo luteine moze to cos zadziała bo chyba bez nie da rady podejrzewam ze owulacja bedzie w czwartek tzn 14 dc bo za kazdym razem jak była owulka to była 14 dc i niezależnie od tego czy cykl 28 dni czy 33 czyli cos jest u mnie nie tak z faza lutealna skoro po owulacji 14 dni powinien przyjsc @ a do mnie zawitał po 18 dniach a co wy o tym myslicie bo ja juz sama nie wiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 30
hej Anaforko! no z ta owulką to róznie bywa, mnie sie wydawało ze zawsze wiem kiedy mam a jak wtedy latem miałam monitoring i chodziłam to wydawało mi sie po bólach i śluzie ze juz powinna być a ona jednak była chyba 3-4 dni później ( nawet nie wierzyłam lekarzowi i sie śmiałam po cichutku ze pewnie to jego usg niedokładne jest) ale potem faktycznie okres miałam równo14 dni od jego wyliczeń wiec juz teraz to sama nie wiem. myslałam zeby zainwestowac w testy owulacyjne ale tez czytam rózne opinie na ten temat wiec sama juz nie wiem. U mnie 28 dc ale jak na razie cisza, wydawało mi sie ze owulka byla póxniej wiec i pewnie okres sie przesunie - no nic poczekam jeszcze ;-) pozdrawiam i trzymajcie sie wszystkie ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. ja nie mam czasu pisać przez kilka dni bo mam mały nawał pracy, a w domu jak to w domu.. obowiązki.. a do tego mamy na tydzien kociaka do pilnowania a wiecie jak sie maly kot zachowuje sam w domu przez 9 h? nie życzę nikomu :P :P ja do ginka w piąteczek :) całuski dla Was kochane. 3mam kciuki, ja dziś 19dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Testy owulacyjne to pic na wode-używałam ich. Są bardzo niedokładne. U mnie również 19 dc :) nic szczególnego sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej u mnie 12dc i jutro biegne do gina ale z tego co wiem tow nocy znowu ma byc sniezyca i nie wiem czy drogi beda przejezdne a w jedna strone 30 km i same pola prawie wczoraj jak jechałam to było w miare gdzieniegdzie tylko jednym pasem sie jechało ale mam nadzieje ze do 18 bedzie poodsniezane a mi sie cos w domu komp popsuł masakra w tamtym roku go wymienialam na nowy takze jak mi sie uda dojechac to postaram sie w czwartek napisac co i jak o ile bede w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej laseczki,ale mnie zasypało,od soboty do wczoraj byliśmy odcięci od świata,dobrze że lodówka pełna hehe,dopiero wczoraj popołudniu nas odśnieżyli,a ja jeszcze się przeziębiłam,masakra głowa mi pęka a z nosa jak z kranu cieknie,po za tym jest ok,za tydzień znowu wizyta u gin,mam nadzieję że zobaczę mojego aniołka:) ciekawa jestem jak wygląda i jaką ma płeć:) niedługo powinna zacząć odczuwać ruchy,w końcu to początek 16 tygodnia(ale ten czas leci|) cały czas mam w głowie datę 20.07.2010r i nie mogę się doczekać chwili kiedy wezmę w ramiona moje maleństwo,chociaż przyznaję że na myśl o porodzie mam zawroty głowy(strasznie się tego boję)pozostaje jeszcze kwestia ustalenia miejsca porodu:wągrowiec.oborniki czy chodzierz? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Natalka-nie boj sie porodu! To mimo wszystko piekne przezycie! A co do szpitala, to polecam stronke "rodzic po ludzku". Tam sa rankingi i wypowiedzi pacjentek. Poglaszcz brzusio ode mnie-juz niedlugo bedzie ci ta mala zabka w brzuszku skakac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam was Natalko jak ja bym chciała już bać sie porodu bo zawsze sa obawy czy z dzidza wszystko ok a narazie musze sie martwic że dzidzi nie ma U mnie dziś 14 dc i owulka przesunieta bo wczoraj jak byłam na monitoringu to były dwa pęcherzyki na lewym jajniku i miały po 17 mm jeżeli beda równo rosły to jest szansa na bliźniaki ale bym chyba skakała ze szczescia w sobote na 13.30 nastepna wizyta bo wczesniej nie ma sensu no i nie przepisał mi nic kazał jesc CLO i nic wiecej ale moze teraz cos od niego wyciągne bo chyba bez recepty nie dostane Mój komp ma wirusa i dopiero w sobote go naprawia :( Donia czy jeździsz VW polo lub golf ciemny bo zdaje mi sie ze ostratnio cie widziałam jak jechałam z PLeszewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak staranka? które dc? ja 21.. jutro do ginka na podgladniecie wnetrza :P ogólnie na oblukanie czy wszystko jest wporzadku.. czy narzady i jajniki ok, czy nie ma torbieli i innych.. czy gin może potwierdzić owu??? bo chcialabym zapytac jej czy była i mniej wiecej kiedy... któras wie? Anaforko ale by były jaja :) całuski serduszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale mialam przeprowadzke no i tam nie mam jeszcze netu a teraz korzystam z uprzejmosci szfagra ale czym sie chcialam podzielic?okazalo sie laseczki ze mam moje upragnione dwie kreseczki bylam ostatnio w polsce i moja gin przepisala mi zamiast lutki duphaston i przy pierwszym opakowaniu sie udalo moze wy dziewczyny tez powinnyscie zmienic na duphaston bo ja bralam tez lutke i nic sie nie udawalo a tu teraz wzielam duphaston i juz za pierwszym razem klaplo pozdrawiam buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Agisia moje gratulacje ja chciałam zeby gin mi przepisał ale nie chce moze w sobote uda mi sie od niego wymusic przeciez słono płace za wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 30
Anaforko - ja jeżdzę albo Skodą SuperB albo Astra II - oba autka ciemne więc może gdzieś tam sie mijałysmy ;-) u mnie 31 dc, cisza jak narazie ale chyba bedzie sie jednak @ zbliżał bo tak mi sie coś wydaje, dam znać za kilka dni ;-) pozdrowienia dla wszyskich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agisia GRATULACJE!!!!!!!!!!!! to podsumowując ile sie staraliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 21 dc :) i narzekam na paskudne wzdecia :| mam taki wielki brzuch jakbym byla w 3 miesiacu ciazy :P właśnie ja tez jestem ciekawa czy lekarz moze stwierdzic czy wystapila owulacja w danym cyklu :) Agisia-moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
GRATULACJE AGISIA:) W KTÓRYM TYGODNIU JESTEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki. wrócilm z usg wczoraj no i wyszło że: jajniczki ok, owu była i torbieli nie ma.. wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 23 dc jutro mam wziac ostatnia luteine... niestety dzisiaj zaczelam plamic (ni to czerwone ni to brazowe) i bardzo boli mnie podbrzusze....nie wiem co sie dzieje ale na pewno nic dobrego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej wkońcu moge do was zerknac bo kompa musiałam oddac do serwisu i prawdopodobnie bedzie albo w sobote albo dopiero za 2 tyg masakra U mnie juz po owulacji 16 dc była i buyłam w sobote na 10.30 u gin i jeden pecherzyk pekł podczas monitoringu a drugi w ciagu kilku godzin miał peknac i oczywiscie przytulanko było ale chyba za poźno tak wiec czekam na @ oczywiscie zadnej luteiny ani duphastonu nie przepisał i sie wsciekłam na niego jak w tym cyklu nie bedzie ciazy ( a to jest znikome ) to w nastenym cyklu pojde do innego gina i niech mi przepisze albo cos bo nie wyrobie a to bedzie 3 cykl z CLO i jak po 3 cyklu nie zajde to sa znikome szanse na zajscie z CLO Postaram sie was odwiedzac jak to tylko mozliwe bedzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. alez mnie dziś bolało to pobranie :O jaky mi w siniaka wsadziła igłę :O jutro wynik rano.. martolinka jak bedzie sie rozkrecac to odstaw lutke? anaforko to cie zalatwił !!! a przed nie przytulalaliscie sie? a ja wam powiem newsa.. dziś mam 25dc i lekkie plamienie wewnatrz przy szyjce.. a do @@ jakieś 10dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Elus w sobote byla owulka a w srode ostatni raz sie przytulalismy takze nici z ciazy pewnie dlatego nie licze nic bo wtedy mi sie cykl wydłuza Moze to plamienie srodcykliczne albo zagniezdza sie zarodek moze to byc ciaza takze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×