Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

dziewczyny :) troche mnie nie było ale nawał spraw miałam więc Was tylko pod czytywałm :) CO do tempki to jest tak :) tempka w pierwszej fazie cyklu powinna być niższa niż w drugiej fazie cyklu. W dniu owulacji tempka raptowanie skacze do góry i wtedy po owulacji pozostaje na wyższym poziomie temperatur aż do końca (może spaść kilka dni przed @). Czasem dzieje się tak, że w dniu owulacji tempka nie wzrasta a dzieje się to np. dzień lub dwa wcześniej lub też dzień lub dwa później. Takie już są nasze dziwne organizmy. Ale zasadniczo przyjmuje się, że w dniu owulacji tempka wzrasta. Tuż przed owulacją nieznacznie spada - o 0,2-0,3 stopnie, do 36,3-36,4. Po owulacji podnosi się o 3-4 kreski, do 36,9-37,2 stopni Celsjusza. Ten skok temperatury jest wynikiem wzrostu poziomu progesteronu w organizmie kobiety w czasie owulacji (progesteron to hormon, który sprzyja utrzymaniu ewentualnej ciąży). mam nadzieję że troszkę Wam to przybliżyłam :) Co do mierzenia to najlepiej rano odrazu po obudzeniu nie wstawać na siusiu i zawsze o tej samej godz. lecz szczeze powiem żtempka w pierwszej fazie cyklu powinna być niższa niż w drugiej fazie cyklu. W dniu owulacji tempka raptowanie skacze do góry i wtedy po owulacji pozostaje na wyższym poziomie temperatur aż do końca (może spaść kilka dni przed @). Czasem dzieje się tak, że w dniu owulacji tempka nie wzrasta a dzieje się to np. dzień lub dwa wcześniej lub też dzień lub dwa później. Takie już są nasze dziwne organizmy. Ale zasadniczo przyjmuje się, że w dniu owulacji tempka wzrasta. Tuż przed owulacją nieznacznie spada - o 0,2-0,3 stopnie, do 36,3-36,4. Po owulacji podnosi się o 3-4 kreski, do 36,9-37,2 stopni Celsjusza. Ten skok temperatury jest wynikiem wzrostu poziomu progesteronu w organizmie kobiety w czasie owulacji (progesteron to hormon, który sprzyja utrzymaniu ewentualnej ciąży). krop.ka mam nadzieję że troszkę ci to przybliżyłam:) No i najlepiej mierzyc ter rteciowym owulacyjnym ( w aptece około 9 zł trzyma się 3 minuty)w pochwie zawsze sprawdzac o tej samej porze i bez wstawania na siku od razu po obudzeniu :) A ja mam też do Was pytanko bo własnie kończy mi się 3 cykl luteiny ( dostałam ja na hormonki ) i tak jak wam pisałam kiedyś cykle mi sie skruciły o całe 10 dni i wczoraj powinna byc @ bo dostawałam ją w 23 dc ( przez 2 ostatnie cykle luteiny ginka kazała mi ją brac od 16-25 dc no chyba że nastąpi @ ) więc przez 2 ostatnie miesiące była zawsze w 23 dc dzisiaj mam 25 dc wziełam ją ostani raz ale @ się nie pojawiła :o i teraz nie wiem czy któraś z was tak kiedys miała że na luteinie 2 cykle były kruciutkie a potem w 3 cyklu wszystko się zmieniło czy może powinnam zrobić tesciora ?? Bo czuje się dobrze brzuch nie boli sluz mam bardzo biały i bardzo gęsty szyjka jest wysoko twarda piersi mam jak 2 balony :o i już sama nie wiem czy sobie wmawiam że sie udało czy to normalne nie ukrywam że o 2 dzidzi marzymy :) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinka - po pierwsze zrób test jeśli masz wątpliwości, bo odstawienie może zaszkodzić niż pomóc w ewentualnej ciąży.. dziekuje ci za wyjasnienie, juz mi łatwiej, wiec moje 36,3 jest przed owu... dziś już 36,5 i podejrzany sluzik :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELUS- to ja trzymam kciukasy :) i działaj niech iskry lecą :) No ja jeszcze z testem się wstrzymam do jutra i zobaczę co będzie :) Nie chciał bym się nakręcać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
no czesc dziewczyny ja chyba oszaleje @ u mnie jak nie bylo tak nie ma a dzis jest moj 29dc cycuchy bola ze dotknac sie nie moge wczoraj moj kochany mial ochote na figle no i kurde u mnie suchota jak na pustyni zadnego sluzu hmm...czy w ciazy zmiejsza sie sluz bo juz kurde kobitki nie pamietam moja cora juz prawie 6 latek ma a tak dobrej pamieci to ja nie mam? troche mnie to zdziwilo bo az tak nigdy u mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck... nie wzielam wczoraj jednej tabletki luteiny... jakie to moze mieć skutki... temp spadla o jedna kreskę :( któras tak miała.. odrazu z rana wzielam jak tylko sie obudziłam.. agisia może teścik ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Więc ja testowałam i jest 1 krecha :( ELUS- wierz tą tempke to tak z ;) trzeba traktowac dopiero można brać ja pod uwagę jak się mierz około 3 miesięcy w tedy widac kiedy spada i kiedy masz skok czasem to zalezy od tego czy piłaś alko czy nie wstawałaś w nocy itd bo jest wiarygodna po pełnych 3 h snu :) a jak spadła o jedenn stopień to jeszcze nie tragedja czasem przed owu gwałtownie spada a w dniu owu nagle się podnosi :) więc głowa do góry👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej ale sie rozpisałyście Luteinka też tak myśle jak Elka i może zrob test Eluś co do mierzenia tempki to ja sie na tym kompletnie nie znam bo nie mierze A luteine bierzesz rano czy wieczorem ? Ja brałam wieczorem i rano i jak zapomnialam to w południe dodatkowo jedno wziełam bo tez zapomnialam ale czy dobrze zrobiłam nie wiem jak pojdziesz na kolejna wizyte musisz spytac Agisia nie wiem czy tak jak pisałas luteina może cykle ci namieszac ale skoro ostatnie 2 cykle mialas krotsze to moze czas na test moze jest tam jakis prezencik na mikolaja A ja dzis na 17.30 do gina na monitoring śmigam kurcze chyba ostatnio owulka byla w piatek a nie w sobote bo mnie jajnik lewy kuł jak niew iem i moze dlatego nie ma fasolki ale i tak bym nic nie zrobila bo M nie było jezeli ten cykl bedzie taki jak poprzedni to owulka powinna byc sobota niedziela a najpozniej p[oniedzialek to by bylo super bo mężulek bedzie w domku Miłego dnia życze ale sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANFORA- dzięki ale robiłam rano i I krecha więc czekam spokojnie :) Niby po odstawieniu luteiny @ powinna się pojawić w przeciągu 7 dni więc poczekam i zatestuje jeszcze raz jak by się miała nie pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tu macie jeszcze o tempce ja z tego korzystałam:) Metoda termiczna Dokonujemy codziennego pomiaru porannej podstawowej ciepłoty ciała, dzięki czemu możemy zaobserwować w pewnym momencie istotny wzrost temperatury (min. o 0,4-0,5oC). Następuje on w chwili pojawienia się jajeczkowania, czyli owulacji (jajeczkowanie to podstawowa, powtarzająca się cyklicznie czynność jajnika polegająca na wydaleniu dojrzałego jaja z pękniętego pęcherzyka jajnikowego). Podwyższony poziom temperatury utrzymuje się przez trzy kolejne dni i jest to okres płodny w cyklu miesięcznym. Spadek temperatury świadczy o zakończeniu jajeczkowania, a następujące po nim dni są okresem poowulacyjnej niepłodności, podczas której mamy pewność, że kobieta nie zajdzie w ciążę. Aby wyznaczyć okres niepłodności przedowulacyjnej (która jest jedynie prawdopodobna), od pierwszego dnia wzrostu temperatury należy odjąć co najmniej 6-8 dni. Metoda termiczna ma wiele uwarunkowań, bez spełnienia których nie będzie wystarczająco skuteczna. Poranną podstawową ciepłotę ciała należy więc mierzyć: * codziennie, * tym samym termometrem, * w pochwie lub pod językiem, * o stałej porze, tuż po przebudzeniu i bez wstawania z łóżka, * po co najmniej 6-7 godzinach snu. CD TERMICZNEJ Warto przy tym pamiętać, że przyczyną błędu w prawidłowym odczytaniu wykresu temperatury mogą być takie sytuacje, jak podróż, zmiana klimatu, stresy, infekcje, wstawanie w nocy, np. do dziecka lub w czasie dyżurów nocnych, picie alkoholu, zażywanie wielu leków, zmęczenie, ale także np. wyjście do dyskoteki czy na bal. Metoda Billingsów (obserwacji śluzu) W antykoncepcji naturalnej zaleca się także obserwację śluzu szyjkowego, czyli metodę Billingsów, małżeństwa australijskich ginekologów, którzy za pomocą prób i błędów (dochowali się licznego potomstwa) zaobserwowali zmiany w śluzie szyjkowym w zależności od fazy cyklu miesiączkowego. Wyróżnili oni dwa rodzaje śluzu: * estrogenny (charakterystyczny dla okresu okołoowulacyjnego), * i gestagenny (pojawiający się już po owulacji). Śluz estrogenny (występujący w płodnym okresie) jest śliski, przejrzysty, szklisty, elastyczny i ciągnący się. Ma małą przyczepność i daje uczucie wilgotności w pochwie. Czasem zawiera domieszkę krwi. Natomiast lepki, nieśliski śluz gestagenny (w niepłodnym okresie) ma białawy lub żółtawy kolor. Jest nieprzejrzysty, mętny, kłaczkowaty, gęsty, przyczepny i nie ciągnący się. Nie daje uczucia wilgotności w pochwie. Dzięki swojej konsystencji gęsty i lepki śluz gestagenny staje się nieprzepuszczalny dla plemników, dlatego też są one zatrzymywane w oczkach sieci śluzu szyjkowego. Tam obumierają po około 8-12 godzinach pod wpływem kwaśnego odczynu (pH) pochwy. Bezpieczny okres rozpoczyna się trzy dni po stwierdzeniu obecności gęstego, lepkiego śluzu gestagennego. Śluz szyjkowy ma również zdolność do krystalizacji, możliwej do zbadania za pomocą tzw. testerów płodności, które można kupić w aptekach (np. PC 2000, PG 58 itp.). W ich skład wchodzi minimikroskop, dzięki któremu możemy codziennie obejrzeć i określić rodzaj śluzu szyjkowego pobieranego na odpowiednie szkiełko. Śluz oglądamy po wyschnięciu pod silnym źródłem światła. Jeżeli jest to śluz estrogenny, wtedy widać wyraźnie, że krystalizuje on w kształcie podobnym do liści paproci czy jodły. W śluzie gestagennym krystalizacja jest słabo widoczna, a na szkiełku zauważymy jedynie bezpostaciową masę. Trzeba tu zaznaczyć, że prawidłowe rozpoznanie rodzaju śluzu jest możliwe po około 9 miesiącach obserwacji jego cech fizycznych. Pary decydujące się na tę metodę powinny codziennie (a lepiej dwa razy dziennie) pobierać kroplę śluzu szyjkowego z ujścia zewnętrznego szyjki macicy. Jak to zrobić? Podobnie jak podczas zakładania tamponu lub gry wstępnej (może to zrobić sama kobieta lub jej partner) należy włożyć jeden lub dwa palce głęboko do pochwy i dotknąć szyjki macicy (uwaga: ocena cech śluzu pobranego z przedsionka pochwy jest niemiarodajna!). Następnie obejrzeć wydobyty śluz i określić jego cechy. Kłopoty ze stosowaniem tej metody mogą się pojawić następnego dnia po stosunku, gdy dochodzi do zjawiska tzw. lubrykacji śluzu szyjkowego (jego upłynnienia). Problemy mogą mieć też kobiety po poronieniu, porodzie, w okresie okołomenopauzalnym, z przewlekłymi stanami zapalnymi pochwy. Oczywiście, najskuteczniejsze z metod naturalnych jest ich łączne stosowanie, czyli tzw. metoda objawowo-termiczna polegająca na równoczesnym pomiarze temperatury oraz obserwacji śluzu. ZASADY BADANIA SZYJKI MACICY Sa 3 objawy: otwartość, miękkość i wysokość. Jeśli kobieta nie potrafi rozpoznać któregoś z tych objawów, to może go pominąć i badac pozostałe 2 albo tylko 1. Badanie polega na wprowadzeniu 1-2 palców do pochwy. Kobieta przyjmuje zawsze taką samą pozycję: np. jedną nogę opiera na krześle a drógą stoi na ziemi. Bada dotykiem miękkość szyjki oraz jej otwartość oraz głębokość na jaką musi sięgac aby dotknąć szyjki. Badanie przeprowadza się jeden raz dziennie o stałej porze, w jednej pozycji po badaniu śluzu, bo badanie szyjki może zaburzyć obserwacje śluzu. Badanie szyjki można prowadzić kilka razy dziennie, ale nie ma takiej potrzeby. Nie powinno się badać po wypróznieniu ponieważ wtedy szyjka zmienia swoje położenie. Należy więc trochę odczekać. Jak sie nauczyć obserwacji? Najpierw należy poznać, jaka jest róznica pomiędzy: - szyjką miękką i twardą - szyjką uniesioną i niską - szyjką otwarta i zamknietą W tym celu kobieta zaczyna badać szyjkę w czasie niepłodności poowulacyjnej (np 4 dni po skoku temperatury). Wtedy szyjka powinna byc nisko zamknięta i twarda. Bada ją aż do końca cyklu. Wtedy już wie co to znaczy, ze szyjka jest nisko, twarda i zamknięta. Następnie nie obserwuje szyjki aż do pokazania się bardzo płodnego śluzu. Wtedy jest to czas największej płodnosci więc szyjka bedzie uniesiona otwarta i miękka. Należy ją wtedy badać żeby zobaczyć, co to znaczy, że jest ona wysoko, miękka i otwarta. Mając takie porównanie można teraz już zapisywać ciągłe objawy szyjkowe. W czasie największej płodności szyjka jest uniesiona miekka i otwarta, czasami jest tak wysoko, że nie można jej dostać. W czasie niepłodności szyjka jest nisko zamknięta i twarda. Nie ma oddzielnej metody wyznaczania czasu niepłodnego tylko za pomocą szyjki, ale w literaturze można znaleźć takie zasady: -czas niepłodności jest od początku cyklu gdy jest twarda zamknięta i nisko aż do pierwszego "ruchu" szyjki w kierunku wyższego położenia, miękkości lub otwartości az do 4-5 dnia wieczorem po tym jak będzie jej szczyt położenia otwartości i miękkości. Warto ją włączyć w planowanie poczęcia. Owulacja występuje najczęściej w ostatni dzień gdy jest ona jest wysoko otwarta i miękka. Zatem jesli kobieta wie z doświadczenia ile czasu jej szyjka jest otwarta uniesiona i miękka to w danym cyklu łatwo okresli kiedy jest czas bliski owulacji. Po prostu czeka tyle dni uniesienia miękkości i otwartości szyjki ile było w poprzednim cyklu i podejmuje współżycie w ostatni taki dzień. OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miJako podpowiedź dodam, że szyjka leząca nisko da się bez problemu zdiagnozować, gdy leżąc wysoko - jest trudna w dosięgnięciu Jej. Miękka jest wtedy, gdy odczuciem przypomina dotyk naszych ust a twarda wówczas, gdy kojarzy nam się z czubkiem własnego nosa. ękka MYŚLĘ ŻE WAM STARACZKĄ SIĘ PRZYDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko biore rano i wieczorem. wieczorem nie wzielam.. ale wzielam o 5:30 jak wstalam.. wiec dzis powinnam wziasc jeszcze dwie czy wziasc tylko jedna wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinko bardzo mi przykro że jedna krecha... dzieki za te informacje, napewno sie przydadza.. anafoko czekamy na relacje od ginka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus ja mialam tez dwa razy dziennie i wzielam 3 i nie wiem czy dobrze zrobilam moze d=zadzwon do gina i sie spytaj bedziesz spokojniejsza Luteinka bardzo mi przykro wiem co cujesz zreszta tak jak tu wszyskie staraczki wiedza eh bedzie dobrze bo jak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus ja mialam tez dwa razy dziennie i wzielam 3 i nie wiem czy dobrze zrobilam moze d=zadzwon do gina i sie spytaj bedziesz spokojniejsza Luteinka bardzo mi przykro wiem co cujesz zreszta tak jak tu wszyskie staraczki wiedza eh bedzie dobrze bo jak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to biorę
Dziewczyny czy po luteinie bolą was piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez to biorę" - szczerze to sie nie zastanawiałam czy to od tego. teraz np. bolą mnie ale tak jakby od góry... anaforko kurcze nie wiem czy dzownic... wezme chyba poprostu normalnie dziś dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
kurcze ja tez kiedys zapomnialam wziasc jednej tabletki i poprostu ja pominelam a nastepnego dnia zaczelam brac jak zwykle a teraz sie zastanawiam czy od tego mi sie cos nie poprzestawialo teraz nic poczekam jeszcze pare dni i zrobie tescik ale normalnie sama nie wiem czy chce go zrobic bo jak znow bedzie jedna krecha to zalamka a gdzie sie podzialy przyszle mamusie? zaciazyly i teraz juz nie pisza.a skad wy bierzecie te buzki usmiechniete albo smutne co wstawiacie pod tekstem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
czytam to wszystko i normalnie mam dola to nie sprawiedliwe niektore kobiety nie chca miec dzieci i bez problemu zachodza w ciaze a my tu wszystkie tak bardzo tego pragniemy i ile musimy wczesniej zniesc te tabletki mierzenia temperatur i badania szyjki o kurde jakie to zycie pokopane o matko mam prawdziwego dola dzis beee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
jestem jestem,ostatnio nie miałam czasu,szukaliśmy autka :) i wczoraj kupiliśmy,co prawda stary cop,ale na chodzie hehee jak dla nas narazie wystarczy.Wiec tak,ogólnie to czuję się do bani,ciągle chce mi się wymiotować,a nie mogę,czasem w głoowie mi się kręci,ciągle bolą mnie piersi,nie wspomne o chodzeniu do toalety,do tego wzdęcia i zaparcia :( muszę zmuszać się do jedzenia,bo wszystko mi w gardle staje no oprócz chleba ze smalcem,pomidorem i cebulą :/ na śniadanie 6 kanapek wciągłam,ale to nic jakoś daję radę hehehe.Co do luteiny to mi też się kiedyś zapomniało o 1 tabletce,ale nic się nie stało.W poniedziałek idę na usg,ciekawe co mi powie moja gin,pozdrowionka laseczki,postaram się częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
agisia masz w 100% rację,znam osobiście babkę,która teraz będzie rodzić 10 dziecko masakra,ja półtora roku się starałam,niektóre nadal się starają a są takie co wogóle nie mogą,a taka ma 10 i dzieci,wychowują dzieci bo patologia tam jest jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
masz rację agisia,ja znam taką co teraz 10 będzie rodzić,a dzieci wychowują się praktycznie same,bo patologia tam jest jak cholera,on robi jak wół(czasem pije)a ona to co zarbi mąż rozpier.......na nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Agisia ja myśle ze to nie od tego ci sie tak poplątał ten cykl moze to fasolka albo poprostu ci sie wydłuży stres tez robi swoje a ktory masz dc ? Moze warto by jutro z porannego moczu zrobic test Hej natalia wspolczuje ci tych dolegliwosci ale one mina a czego sie nie zrobi dla fasolki nawet te dolegliwosci jakos sie przeżyje A co do tych kobiet ktore nawet 2 razy do roku ros=dza ( moja sasiadka ma dziecko ktore urodzila w styczniu 2005 a drugie w grudniu 2005 a ma ich 12 pomijajac fakt ze dzieci maja dzieci z wlasnym ojcem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
no wlasnie takie zycie natalko nie przejmuj sie tymi nudnosciami bo to znaczy ze wszystko jest ok i jedz poprostu to na co masz ochote chocbys miala jesc codziennie smalec he he ale wierz mi to minie ja to ci nawet zazdroszcze ze masz te objawy bo wiele z nas o tym wrecz marzy ale nie zazdroszcze zlosliwie tylko zycze ci jak najlepiej i dbaj o siebie bo jak to robisz to dbasz tez o swoje dziecko tak kobitki musimy same myslec o sobie bo jak nie my to kto?Eh ja przez to ze poprzednio zaszlam w ciaze zostalam zwolniona z pracy i tak sie tym wszystkim przejelam az poronilam a teraz znow sie staram,ale powiedzialam sobie ze jak sie uda to niech sie wali i pali a ja mam wszystko w nosie bede robic to na co mam ochote nawet jak mam lezec bezczynnie caly dzien takze dziewczyny dbajcie o siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie pod uwagę że
są kobiety które świadomie decydują się na wielodzietność. Ja mam dzieci rok po roku. Teraz jestem w ciąży z trzecim. Jak się urodzi będzie rok różnicy między najmłodszym a średnim. Nie wiem czy zdecyduje się na czwarte. Na dzień dzisiejszy nie, ale może mi się odwidzi. Nie jesteśmy patologią. Moje dzieci mają wszystko czego dusza zapragnie. Kocham je najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
sorki dziewczyny ale musialam sie wygadac a raczej wypisac tak anforko zrobie test ale poczekam jeszcze do konca tygodnia a to jest moj 30dc juz jeden tescik zrobilam ale to bylo chyba zawczesnie no i nie z porannego moczu wiec poczekam jeszcze dzis cos mnie troche jajnik lewy boli ale nie wiem poprzednio jak bylam w ciazy to pierwszy test wyszedl mi ujemny a pozniej nastepne dwa pozytywne z tymi testami to tez roznie bywa niby 99% ale wcale nie zawsze tak jest moja kolezanka byla w ciazy i zrobila 3 testy kazdy wyszedl negatywny a teraz ma juz synka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
do wezcie pod uwage ze.... my cie bron boze nie potepiamy my raczej mowimy o tych kobietach co nie chca miec tych dzieci a je maja a ty skoro swiadomie sie na to decydujesz i jestes dobra matka to chwala ci za to zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
z tymi testami bywa różnie ale to taż zależy do tego jaki (kobieta w ciąży) ma poziom hormonu "ciążowego" bo jeśli ma bardzo niski to test zawsze będzie ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej przepraszam ze wczoraj nie dalam znac co i jak u gina A wiec u mnie wczoraj był 12 dc i nic cisza i na prawym i na lewym jajniku wyglada na to ze owulki nie bedzie ale w piatek kazal mi przyjsc zobaczymy moze jakies pecherzyki sie pokaza w co watpie bo to toche za pozno jak w 14 dc poł wieczora przeryczałam ;( i wiem ze ten cykl jest stracony i nie bedzie prezentu na mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko nie wszystko stracone.. na innym forum kolezanka też się dowiedziła ze owu nie bedzie, a jednak bła i zacviazyla, wyobrazasz sobie? sama jej pisalam zeby nie dawala za wygrana i dalej działała, i zaszła.. Agisia masz linka do buziek :) http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×