Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Justysia860410
Hej dziewczyny ja tu do was dzień w dzien zaglądam u m,nie jak u natalki wymioty nawet w nocy ale cóż takie uroki ciązy ale co się nie zrobi dla takiej małej istotki pozdrawiam i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Hej dziewczyny ja tu do was dzień w dzien zaglądam u m,nie jak u natalki wymioty nawet w nocy ale cóż takie uroki ciązy ale co się nie zrobi dla takiej małej istotki pozdrawiam i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisi29
dzieki za linka u mnie bez zmian @jak nie bylo tak nie ma jutro z rana zrobie chyba tescik az sie boje go robic czy ktoras z was dziewczyny czekala tak dlugo na @po odstawieniu luteiny zdarza sie tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
to jest moj 31dc i luteinki nie przyjmuje juz tydzien ale strasznie boje sie zrobic ten test bo jak nic nie bedzie to sie chyba zalame na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
wyobrazcie sobie dziewczynki ze ja mieszkam w niemczech i normalnie zalamka test ciazowy kosztuje okolo13euro dla porownania w polsce okolo10,12 zl niezle co?dlatego musze robic to oszczednie chyba jak zajade do polski to obkupie sie w testy i bede tu sprzedawac he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
agisia ja teraz brałam luteine i jak nie miałam chyba tydz po skończeniu robiłam sobie test i wyszło że jestem w ciąży mam nadzieję że tobie też się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
agisia,ja po luteinie dostawałam zawsze po 3-4 dniach, a test zrobiłam po 7 i wyszedł pozytywny :) więc Tobie też może się poszczęści :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
agisia,ja po luteinie dostawałam zawsze po 3-4 dniach, a test zrobiłam po 7 i wyszedł pozytywny :) więc Tobie też może się poszczęści :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
a ja po luteinie @ mialam po 10 dniach i tez myslalam ze sie udalo ale niestety nie :( a ja dzis znowu pedze do gina i zobaczymy czy sie cos dzieje czy nie ale jestem nastawiona juz ze nie eh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
no i tak jak myślałam owulki nie było i nie bedzie nie ma ani jednego pecherza :( i gin przepisał mi Clostilbegyt i zobaczymy czy bedzie w nastepnym cyklu owulacja a teraz to nie wiem nawet kiedy do mnie zawita @ Miłego weekendu i zabawy andrzejkowej jeśli ktoras sie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
no niestety dziewczyny nie wiem co jest grane dzis z rana test zrobilam i wyszedl znow ujemny a @ jak nie bylo tak nie ma dzis jest32dc i nic a piersi jak bolaly tak bola tylko dziwne ze rano po przebudzeniu mniej bola i sa mniej nabrzmiale a pozniej w ciagu dnia twarde i tak bola ze dotknac nie moge dziwne co?czekam cierpliwie na@ ale juz sama nie wiem co myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
juz bym chciala zeby ta malpa przyszla jak nie ma fasolki bo takto bedzie mozna od poczatku zaczac staranka a jak nie ma @ to nie ma jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
agisia musisz byc cierpliwa a przed branie luteiny zawsze jakie długi mialas cykle ? Mój przed ostatni cykl mial 43 dni i nie było fasolki nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale chyba psychika tutaj robi swoje skoro test wykazał 1 kreche pozostaje cierpliwe czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
anfora przewaznie cykle mialam po 30dni ale po lutce mi sie uregulowalo troche napewno nie dluzsze niz 32 dni ale co mi pozostalo czekam nadal moze sie na cos doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Agisia i jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej dziewczyny,właśnie wróciłam od gin,widziałam moje maleństwo :) jestem w 6 tygodniu,prawie się poryczałam jak usłyszałam ''jest pani w 6 tygodniu ciąży'' i pokazała mi naszego bobaska :) niezapomniane uczucie,aż brakuje słów jak się zobaczy taką małą istotkę :) moje kochanie szczęśliwe jak nigdy,też łezka mu się zakręciła :) nie mogę opisać tego jak jesteśmy szczęśliwi.Trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.ja w zeszłym miesiącu brałam luteinę dopochwowo od 16dc przez 4 dni bo po 4 dniach dostałam okres odstawiłam odrazu.poszłam do lekarza na tak zwany monitoring owulacji czyli co drugi dzień usg pęcherzyk urósł do 32mm i lekarz też już myślał że owulacji nie bedzie ale po następnym usg okazało się że pęcherzyka nie ma i owulacja była choć ja tego za bardzo nie odczułam.od kilku dni odczuwam pewne objawy ale nie wiem czy sie czasem nie nakręcam nie potrzebnie a wiec mam strasznie obolałe piersi mam wyższą temperaturę spię ciągle i zaczęłam duuużo jeść co wcześniej sie nie zdażało nawet przed@,sama nie wiem co myśleć bo juz dośc długi czas staramy sie o dziecko,ale myśle nad zrobieniem badania krwi bo test to raczej nie wyjdzie.proszę o jakąś wskazówke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Natali napewno to dla was wielkie szczescie i napewno nie da sie tego opisac Gratuluje raz jeszcz Agisia a do ciebie przyszła @ Justynko a ty jak sie czujesz nadal masz nudnosci Asiek a ktory to dzien cyklu u ciebie? Napewno pewniejsza bedzie beta a co do objawów to nie zawsze one wskazuja na ciaże bo nie raz doszukiwalam objawow w sobie i przychodzila po kilku dniach @ ale trzymam kciuki zeby to była fasolka a ile sie staracie o dzidzie? Ja przez weekendu duzo odpooczywałam i zabawa andzrzejkowa była przednia staram sie nie mysleć i doszukiwac dlaczego owulacji nie ma choc w piatek kuł mnie jajnik jak na owulacje ale nie bylo naewt pecherzyka malutkiego jak na wizycie byłam takze mam nadzieje ze clo wroci mi owulacje i bedzie ok tylko gin przepisal mi duza dawke bo 2x1 a z reguły przepisuyja 1x1 gdzies na forum jakims wyczytalam i to mnie tylko zastanawia Miłego wieczorku życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój 23 dzień cyklu.A staramy sie z mężem juz prawie 2 lata o dzidzie,najpierw miałam zbyt wysoką prolaktyne a potem te cykle bezowulacyjne i torbile...tyle razy juz przechodziłam tylko te jedną kreseczke na teście że juz więcej nie chce robic testu ale ze względu na to że biorę bromergon to było by dobrze wiedziec wczesniej bo mi lekarz mi powiedział że jak juz zajde w ciąże to odrazu odstawić tabletki.zobaczymy jak to bedzie brzuszek mnie pobolewa jak na @ głowa boli praktycznie non stop może tym razem coś z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
asinek a jak dlugie masz zawsze cykle ? Bo moze jeszcze zawczesnie jest tak mi sie wydaje skoro to dopiero 23 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anafora ja mam cykle 28 dni zawsze tak miałam nawet pojecia nie miałam ze mogę miec coś tam nie tak z tą owulacja tylko przez przypadek sie dowiedziałam jak w zaszłym roku pojechałam do anglii i zmiany pogodowe zrobiły swoje dowiedziałam sie ze miałam torbiel na jajniku i zapalenie jajników i od tego sie zaczeło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anafora ja mam cykle 28 dni zawsze tak miałam nawet pojecia nie miałam ze mogę miec coś tam nie tak z tą owulacja tylko przez przypadek sie dowiedziałam jak w zaszłym roku pojechałam do anglii i zmiany pogodowe zrobiły swoje dowiedziałam sie ze miałam torbiel na jajniku i zapalenie jajników i od tego sie zaczeło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinek, mnie również wydaje się, że to trochę za wcześnie na sprawdzanie. Może odczekaj jeszcze parę dni i jeżeli @ nie przyjdzie w czasie, to po kilku dniach zrób test. Trzymam kciuki, żeby to była dzidzia, ale nie nakręcaj się za wcześnie. Anaforko, staraj się nie myśleć; bardzo fajnie, że zabawa się udała :) Chyba musisz częściej szaleć, żeby mniej się zastanawiać nad tym, czemu nie idzie tak, jak powinno ;) Być może wtedy szybciej zaciążysz :) Ja mam 16 dc, szalejemy trochę z mężem, ale jakoś w tym miesiącu się nie spinam i nie robimy tego z myślą, że musi wreszcie coś z tego wyjść. Co ma być, to będzie. Zacznę się zastanawiać od przyszłego roku, co dalej... Dziewczynki, 3majcie się cieplutko. Na pewno nam się uda :) a Justyś i Natalka muszą dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) czemu nie zagladacie na tamto forum :( u mnie 26dc, temp tak niska że szok, zaczynam sie zastanawiać czy moj termometr nie świruje dziś juz nie biore luteiny, miałam brac do wczoraj.. zostaje tylko na castagnusie, witaminach i foliku. teraz zobaczymy co sie bedzie dziac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dorothy mam nadzieje ze ten czas kiedy zaciaze nie bedzie dlugi bo pomalu opadam z sil Elus ja nawet wczoraj na to forum zajzalam ale czuje sie tam obco tak jakos moze sie przemoge ? A u mnie 18 dc i mam sluz plodny i jak mialam wizyte u gina to mnie jajnik niezle kuł myslalabym ze mam owulacje gdyby nie monitoring takze wiem ze nie zawsze moglam miec owulke chociaz objawy na to wskazywaly Dziewczyny wiecie cos o clo i jego skutkach ubocznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Wtam anaforko już mam mniejsze mdłości niż na początku tylko bardzo chce mi się spać ja idę pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko, spokojnie, będzie ok :) Niestety o clo nic nie wiem :/ Elus, ja tam byłam kilka razy, ale tak jak Anafora- czuję się tam obco... Zresztą ostatnio znowu ciągle w biegu i tak jakoś czasu nie ma. Pozdrawiam babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
czesc dziewczynki no i przyszla@mam juz trzeci dzien ale jakas slabsza niz zwykle ,a najwazniejsze ze przyszla bo mam narazie problem z glowy a w tym miesiacu jade do polski na odwiedziny no i ze staranek nici bo moja polowka zostaje tutaj takze w dni plodne nie bedziemy razem sorki ze sie nie odzywalam ale jestem w trakcie szukania mieszkania i nie bylo czasu pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×