Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Iza...poprostu;p
Maja:) slicznie ja przez cala ciaze planowalam ze moja corcia bedzie Maja a po porodzie nie wiem skad mi sie to wzielo dalam Nicole:) ja dalej czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
justysia ja tez mam pierwsza corcie Weronike a ile twoja ma latek ja niestety jeszcze nie wiem co bede miec mam sie dowiedziec 1 czerwca i chyba do wtorku zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
hej Agisia moja skończxyła 1 kwietnia 3 latka a twoja córcia ile ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
hej Dziewczyny, znów wylądowałam w szpitalu na duphastonie i lutce, wyniki mam super, ale zmów plamienie. dzidzia ma się dobrze to już koniec 15 tyg, kilka dni temu zaczęłam czuć jakie dzidzia robi balety ;) trzymajcie kciuki żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej kobietki,26 pod wieczór wylądowałam w szpitalu,boli mnie podbrzusze, wczoraj mnie wypuścili,niby jest wszytko ok,ale cały czas czuję albo ucisk,albo kłujący ból.Na szczęście z dzieckiem jest wszystko dobrze:) jak mi robili usg to się okazało,że jednak na 100% będę miała synka,a nie córkę jak mi powiedziała moja gin.Zresztą nie ważne co będzie,byle było zdrowe,mój Adam jest w 7 niebie,że będzie miał synusia.Jak mu pokazałam zdjęcie z usg to aż mu się łezka zakręciła:) .W poniedziałek jadę po wypis do szpitala,bo wczoraj mi nie dali,a potem do mojej gin.Powoli już muszę zacząć kompletować ciuszki i resztę rzeczy dla synusia.Pozdrowonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
dziewczyny chcialabym sie was zapytac o faze lutealna, mysle, ze w tym temacie to jestescie tutaj najlepiej zorientowane. Staram sie o dziecko, w grudniu poronilam, przyczyna nie byla znana, ale to byla ciaza tzw. biochemiczna i powiedziano mi, ze sie zdarza. W maju zaczelismy znow starania, dzis jest 26 dc (moje cykle 28-29 dni) i od wczoraj mam takie lekkie plamienia. 25 dc. lekko brazowe, 26 dc. sluz z krwia, ale tylko troche. Wczesniej po poronieniu, jak sie o dziecko nie staralam, bo sie zabezpieczalismy to nie mialam takich plamien. Poza tym 25 dc. bolalo mnie podbrzusze i glowa. Czy to moga byc oznaki niedomagajacej fazy lutealnej. Z drugiej strony mierze temperature (teraz mam 36,7 od 10 dni) wczesniej byla nizsza i juz sama nie wiem. Prosze o porade, go ginekologa ide dopiero 11 czerwca na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
nikt nic nie wie? plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wątpie żeby mogły to byc oznaki niedomogi fazy lutealnej. Idź do apteki po test i sprawdz czy nie jesteś w ciąży :) Plamienia przed okresem mogą pojawic sie z wielu przyczyn. Czasami nawet bez przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
natalka ale ci zazdroszczę, ja mam jeszcze trochę do połówki.... póki co wszystko układa się dobrze...spokój na "froncie" mam cichą nadzieje że wyjdę jutro. He he mój Adaś czeka na kucyki bo synusia już mamy jeszcze trochę i będzie można podglądnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
martolinka89, dzieki za odpowiedz. Mam nadal lekkie plamienie, ale znow jest brazowawe, ale malo poki co, brzuch mnie boli tez, wzielam 2 buscopan, dzis dopiero 26 dc, wiec tak po prostu mysle co to moze byc. Jakby byla ciaza, to bardzo bym sie ucieszyla, chociaz troche sie boje, bo juz raz poronilam i tak jak czytalam to mi sie wydawalo, ze to ta lutealna niedomaga. Poza tym to mam takie jakby parcie na pecherz, jakby mi sie chcialo siku, ale w sumie jak ide siku to tylko 2 kapki... no i ciagle mysle, ze juz dostalam miesiaczke, ale tez nic. za 2-3 dni zrobie test, to sie okaze... no chyba, ze szybciej bedzie @. Ale czemu myslesz, ze to nie moze byc problem z lutealna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
justysia moja skonczyla w lutym 6 latek rany jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martolnika89
Wątpie, aczkolwiek nie wykluczone :) po to sa badania hormonalne aby sprawdzic poziom progesteronu w II fazie cyklu :) jesli jest za niski to podaje sie luteine lub duphaston. Jesli kuracja tymi lekami nie pomoze, tzn plamienia nadal beda wystepowac, oznacz to ze problem tkwi w czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaABC
Wiatm Was :) Mam pytanko: czy po propnieniu poprzedniej ciązy w 6tyg. (ok.1,5 roku temu) mogę brac luteinę, by kolejnej nie stracic? Cykle mam regularne (26-30dni), owulacyjne- z tego co mi wiadomo, z zaciążeniem nie miałam problemu-udało się przy 1szej próbie. Chcemy z Mężem zacząc starania o dzidziusia :) jednak nie chciałabym stracic kolejnej fasolki (poprzednio luteinę miałam przepisaną na podtrzymanie po tym, jak zaczęłam krwawic, ale nie pomogło:( ) zatem, czy branie lutki po owu w kolejnym cyklu w trakcie staran pomoże, czy powinnam zacząc branie już teraz- za kilka dni (obecnie 10 dc) Bardzo proszę Was o odpowiedź. Moj gin jest niestety nieosiągalny, a strasznie zalezy mi na tej wiedzy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
ja tez bylam po poronieniu i praktycznie lutke zaczelam brac w 2 miesiacu po poronieniu i od 16 dc liczac cykl od pierwszego dnia krwawienia i po czterech miesiacach zaszlam w ciaze ale niestety nie z pomoca lutki tylko moja gin zmienila mi w ostatnim miesiacu na Duphaston lutke bralam wczesniej 3 miesiace i nic i troche zle sie po niej czulam dlatego moja gin mi zmienila a z duphastonem po jednym opakowaniu zaraz sie udalo podobno duphaston jest mocniejszy i lepszy ale duzo drozszy od lutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki. u mnie 19dc i 19 cykl co do tego plamienia przed @ - ja miałam tak samo. 5 dni przed spodziewaną @ plamiłam jedna dobę i była ciąża ale niestety biochemiczna Życzę samych fasoleczek kochane :* ja staram się dalej, od nastepnego cyklu biorę ziolka na I fazę i m idzie za jakiś tydzień na badanie nasienia zobaczymy czy się polepszylo od ostatniego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 22 cykl staran :| za tydzień, w dzień ślubu powinnam dostac @... po prostu bosko :/ w przyszlym miesiacu jedziemy do kliniki. musza w koncu zaczac dzialac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula 83
Ja teraz dostałam cykloprogynove, 1 opakowanie, na regulację cyklu. potem mam brac luteinę. Tak bardzo chcę dzidziusia. mam nadzijeje, ze się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ze dwa miesiące mnie tu nie było! U mnie nic ciekawego, odstatni cykl miałam chyba 47 dni, a w obecnym mam już 58 dzień :( Robiłam ze 3 dni temu test, wyszedł negatywny. Bez sensu :| Znowu mi się coś w organizmie narąbało :( Może przez castangusa, którego brałam, a jak nie, to nie wiem przez co :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej ale mnie tu dawno nie było ale widze ze u żadnej nie ma fasolki . Ja męzulkowi podaje Salfazin Mace i żeń szeń żeby sie żołnierzyki wzmocniły ja staranka zaczne moze pod koniec listopda lub w grudniu juz sie nie moge doczekac a poki co łykamy witaminki i pewnie zrobimy wszystkie badania Musze meza wysłać zeby wrazie co juz działac bo czas niestety ucieka Pozdrawaim was wkrotce pewnie znowu zajze co tam u was słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej to już prawie 37 tydzień,coraz bliżej porodu,coraz więcej nerwów,strach przed tym co mnie czeka na sali porodowej... ale z drugiej strony nie mogę się doczekać naszego synka:),już prawie wszystko jest gotowe:) ubranka wyprane,wyprasowane,łóżeczko kupione,fotelik itp,zostało tylko pomalować mieszkanie i dokupić parę drobiazgów.Torbę spakowałam już tydzień temu,bo moja gin powiedziała,że praktycznie w każdej chwili mogę urodzić.Co do samopoczucia to różnie bywa,bo przytyłam ponad 20 kg,jest mi ciężko chodzić,mam nadal spuchnięte nogi i ręce.Wczoraj wybieraliśmy imię i będzie Szymon,albo Wojtek.Coś nie widać reszty "ciężarówek" laski,co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl13
Witam ja mam brać luteina od 25czerwca na regulacje @ i na szybkie zajście w ciąże.I powiedział że mam przyjść na usg tylko nie wiem kiedy bo poprostu zapomniałam? i po co ?nie wiecie po którym cuklu idzie się na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy macie odsprzedac luteine i clostilbegyt??? kupię każdą ilośc prosze pomózcie mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Hej ja byłam dzisiaj u lekarza i jestem już w 37 tyg dał mi już skierowanie i mówi ze pomału robi mi się rozwarcie. U mnie tez już WSZYSTKO PRZYGOTOWANE tez przytyłam 20 kg i tez mi nogi spuchły i juz nie mogę sie doczekać kiedy bóle mnie złapią pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
hej dziewczyny u mnie okropna zgaga juz sie nawet pogubilam ktory to tydzen ciazy musze obliczyc fajnie dziewczyny juz niedlugo bedziecie miec dzidzusie w domku ja tez nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2308
WITAM u mnie wykryto PCO dlatego mam problemy z zajsciem w ciaze,chyba brak owulacji a ostatnio bolesne i nie regularne miesiaczki, wiec dzis lekarz mi ja wypisam na 3mies, ALE CZY POMOZE ONA MI ZAJSC W CIAZE????? bo na innych forach roznie pisza ze niby tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mi luteina nie pomogła, miałam cykle bezowulacyjne, teraz lekarz przepisał mi clo+duphaston i już po pierwszym cyklu stosowania owulacja powróciła, sama luteina owulacji Ci nie przywróci,luteina jest pomocna w II fazie cyklu i we wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2308
wlasnie mysle ze mi moze cos po tych3mies przepisze na ta ciaze? choc powiedzial ze mnie nie bedzie leczyc jak nie dostarcze wynikow nasienia partnera,a on powiedzial ze tego badania nie zrobi bo juz dziecko jedno ma i niewiem czy zmienic lekarza ktory mnie bedzie leczyc bez tego badania nasienia??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×