Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a ja popracowac muszę...cały dzien na kafeterii, to teraz do roboty;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
halo halo.....a mnie zabrakło na inaaguracji topiku:):):):) ale nieźle sie zaczął:) GRATULEJSZYN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moze tak lepsze okreslenie dla nas to \"GANG HERBATY\"?:) :):):):) JUZ CZYTAM COSCIE NAPISAŁY:) teraz to juz majty mam mokrusienkie ze smiechu:p:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestew mjestem:) siedize w pracy ale sledze jak tylko mogę ,w domu tez mam net:) Ja lat 33 + rodzinka 3\"osobowa\" w tych \"3\" dwa ogoniaste:):):):) Rejon....... najbrudniejszy z nieświerzym powietrzem..... Tylko teraz uwaga.......bo kto wie czy znowu beata nie podszyje sie za jakas naszą nowa kolezankę z czarnym nickiem.....i po kilku dniach opisze znowu kolejne kamstwo.... Ale ja tam jestem czujna:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tymi nickami to obczaje ...bo mi raz tez udał osie cosik takeigo zrobic..... kiedys jak był topik o czarnych nikach \"uczyłam\" sie logowac i wymyslalam czarne nicki i udalo mi sie VChyba najpierw trzeba sie zalogowac a potem dopiero z danego profuilu wlesc na jais temat jak obczaje to dam znac.... Aaa ja czytalam wczoraj o tym m..... cos tam cos tam..... ale cosik to było bez sensu...z tym co beatka opisywala..... no coz chwilowo musze cosik popracowac...ale kukam non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnięta gdzieś tam wcześniej -bodajże na 2 stronie - zapytałam o nicki. jak znasz odpowiedź to mnie oświeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wpadło mi to w rece jak zaczęlam kukac na topiki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2866523 czy ta autorka to nie czasem nasza beatka z kolejna wymyslona historyjka???? topik umarł smiercia naturalna....byc moze dlatego ze tamten zaczął sie rozwijac....... ale pisownia autorki bardzo przypomniająca........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta
tralalala... sprawdzam nick co mi sie zapisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm, to wyżej to ja :D tak jakby ten nick nie był już zarezerwowany.. ?? [zdziwiona :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka is back, walnięta is gone :D no właśnie, gdzież ona przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu. Mam nadzieje ze do jutra ta tajemnicza sytuacja sie wyjasni. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×