Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość trutututu
testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta
testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nadal testuje a pamiętacie jak beata mówila ze ktos sie za nia podszywa????? chyba ona przerabiała to co ja teraz..... tylko ze ona miala cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testuje ta czarna wendy1972 to ja ...wlazłam na ten stary nick zaczerniony szukam dalej starej walniętej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendy 1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj beatko herbatko....... owszem testujesz ale na moim podszytym nicku....... WALNIETA........ ja mam nick walnięta:) i pod ten niestety sie nie podszyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, hej walnięta,testing testing:)? Tobie tez w glowie experymentos :)? hihi eh wiecie co mialam koszmarny dzien,nie chce mi sie o tym opowiadac,powiem tylko ze na dodatek zapomnialam wylaczyc gotujacej sie wody w czajniku...gdyby nie to ze po tym jak wyszlam z domu przyszla do domu moja siostra...spalila bym chate a moze wysadzila blok??? ogolnie beznadziejny dzien :( ale z checia zasiąde tu z wami wieczorkiem popijając cokolwiek,moze byc woda z sokiem ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny klikajac na beatke na jej topiku to pod czarnym nickiem to ma uzytkownika WALNIETA.... A tutaj u Nas jest jako WALNIETA w nicku i jako uzytkownik beatko mścisz sie na mnie?????? mnie nie przechytrzysz...... teraz to wydaje mi sie ze jesteś psychiczna....... i to zdrowo!!!!!! ja nie mam nic do ukrycia!!!!!! a ty????? z tego co wiem to chyba nie jestes tu mile widziana ..nawet pod innym nickiem...... pozdrowienia dla dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no co beatko ... jak zmieniesz ten moj nick?????? powiem krótko...JESTES POJEBANA!!!!! sory dziewczyny.... ale normalnie dziewczyna rzeczywiscie ma jakis problem...ale z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.... normalnie teraz cos wymyslilam......:):):):) jaas tam ania..... miałas rację teraz majty to normalnie...mokrusienkie bo beatka doprowadzila mnie do smiecho- płaczu tymi swoimi krętactwami........ zaraz będzie ciąg dalszy telenoweli.... beata powie ze ja czyli walnięta to ta sama osoba .... albo coosik innego durnego...... i znowu będziecie miały temat na dyskusje...... ja poki co nie będę komentowała jej przyszłych ewentualnych wpisów:) z Wami jestem nadal jako walnięta:):):):) a jej topik ...umarł..... i bidulka szuka nadal sensacji....... pozdrawiam Was kukne tutaj potem..... idę na biegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa WENDY1972 Z duzych liter to tez ...pojebana beatko...... sory juz nie klnę..... tylko się z tego smieje;):):):):) do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojabeata
już "se"idę albo coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie wcinam szaszłyka. \"piwko\" kawowe się chłodzi. a w zanadrzu i czekoladkę mam. istne szleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to faktycznie ona dalej tu i tam sie \"bawi\" ( a na to wyglada ) to naprawde chyba jest psychiczna, ja stawiam na schizofrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężka sprawa Laurka :D \"na szczęście\" mój będzie dopiero wieczorem hi hi a o której zaczyna się mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, widzę kibic pęłną gęba :D może zasnę a może nie zasnę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrawstwujcie Laurka - ach, jak to miło poczytać o takiej rodzinnej sielance, mąż wybywa na mecz, a żonka do kompa ;) :D nie cierpię piłki nożnej chciałabym Wam powiedzieć, w kim się kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstał ! alleluja :D w tv dziś absolutnie nic nie ma. słucham sobie Trójki (\"no no no baby, no no no baby don\'t lie..la la la)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tekst powyżej, którego nie widać :D , brzmi: słuchamy Halinko 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×