Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no proszę. widzę, że jeszcze raz zastrzegłaś nick - to dopiero 1szy wpisik jako walnięta - i już walnięta a nie wendy... jak mozna zdjąć hasło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta
to ja stara walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze są wszędzie :) pisz walnięta. jeśliś walnięta :D gdzieś tam się przewinęło wcześniej, że beata informatykę studiowała. ty też ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był kiepski żart :P :D halo halo jest tu ktoś jeszcze Dziewczęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale jaja sluchajcie weszłam na preferencje i zalogowalam sie jako walnięta czyli \"ta stara z 200 postami? i wpisałam tam w uzytkowniku inny moj nick wczesniej zaczerniony- i kliknęlam potwierdzam i okazalo sie ze to automatycznie wywalilo mi haslo i dlatego Wy i wczesniej beata majac nick czarny wpisywała sie jako pomaronczowa.... No wiec jak zobaczylam ze walnietych wpisow na pomoarnczowa jest kilka to szybko znowu zaczernilam i kurcze okazalo sie ze profil zostral dodany i jako nowa walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wiec teraz musze wyczaic zeby wpisywac sie jako stara walnieta tam gdzie jako uzytkownika wpisalam wendy1972 bo tam mam ponad 200 postow zaraz wyczaje:) no a swoja droga to beata niezle musiala kombinowac skoro kilka razy nick miala pomaranczowy znaczy ze zmieniala zaczernione profile..... czaje dalej zaraz klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta
sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzaj sprawdzaj, zaraz ktoś się przypałęta i ci złośliwie nick zabierze tfu tfu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka pisz co serwujesz na obiadek. ja wstąpie chyba w drodze pracy do Piotra i Pawał i też nabędę cosik dobrego (w tygodniu rzadko kiedy gotuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje myszorku .....juz go zabezpieczyłam hasłem:) No wiec tak: 1. zaczernilam... juz kiedys....nick wendy1972 potem zalogowalam sie na walniętą i jako uzytkownika wpisałam wendy1972...... iwtedy automatycznie walnieta została odbezpieczona hasłem i wendy tez........ znowu je zabezpieczyłam.....:) i teraz musze jakos wleść na walniętą co ma wpisanego uzytkownika wendy1972 ale ta stara walnięta z postami ponad 200...... narazie wyczaiłam tylko tyle ...czaje dalej...widac tak sie da skoro beatka miala zsumowane posty.... cdn....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mój właśnie dzwonił - wybiera się już na tę integrację. przy okazji natchnął mnie nadzieją, taką malutką.ja żyję nią już ładnych parę miesięcy i chyba wreszcie coś się ruszyło. chyba, bo dowiem się więcej jak wróci. czekam już tak długo w mordę, jeśli okaże się że jest choć cień szansy na zrealizowanie naszych planów - będę przeszczęśliwa :) na razie nieśmiały uśmiech, bo mnie się ta nadzieja co moment wypala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja stara walnięta:):):) ta Walnięta z duzej W.... to tez ja:) na wszelki wypadek zarezerwowalam :) ale ta Walnieta...... to jakas podróba:p:p:p brrr a moze to beata herbata???:):):):) czaje dalej co z tymi uzytkownikami bo chce powircic do starej walniętej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedługo zmykam. będziecie wieczorem? zajrzę na pewno :) z dogiemindefogiem lub kawowym bezalkoholowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia jestem jestem ..ale po liftingu:P:p:p czaje dalej.....:) skoro beatce sie udałao mi tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we fristailu :D dobre dobre aż mnie się łezka zakręciła - przypomniałam sobie jak przy fristajlerze w Parku na Niepodlgłości tańcowałam :D a teraz człowiek stary..ale jary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko kilka sztuczzek zroobie z nickami i poklikam sobie \"na brudno\" nie gniewajcie sie ...bynajmniej topik będzie up up up podnosil sie:):):):) chyba wiem gdzie popelnilam bład ale muszę to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×