Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nie :D okolica Danusi :D zapomniałam dodać, że oprócz targowicha widzę z okna pomykające pociągi :) to ponoć tzw. Jaśkowa Dolina ? szalenie mnie się ta nazwa spodobała odkąd ją usłyszałam w tramwaju od jakiegoś starszego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s ano właśnie Wajdeloty wędruję sobie zawsze na kolejkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przedstawiam : Ania-31lat , 2 córki, 1 mąż , a moje miasto to stolica polskiej piosenki i niestety bardzo żałuję, że nie było u nas Mandaryny ze swoimi hitami:P No cóż Opole to nie Sopot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. akurat z powodu braku męża i dzieci nie jest mi głupio, wręcz przeciwnie, jest mi całkiem dobrze :D ale pani Halina - to brzmi dumnie :D i nie mam na imię Halina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik Beaty sledzilam przez caly okres jego trwania (bez czynnego udzielania sie co prawda). Popieram Was! I to mi sie wlasnie u Was podoba! Zadnych krzykow, wyzwisk, zadnego chamstwa. Mila, sympatyczna rozmowa. Pelna kultura! Chetnie sie przylacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam z Panią Halinką same dobre skojarzenia. była moją sąsiadką przez pierwsze 7 lat życia - boska kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eskarina ;) no właśnie ja też mam z panią Halinką dobre wspomnienia, pracowała swojego czasu z moją mamą i była najfajniesza - zawsze mi pozwalała pieczątki stawiać, jak byłam mała i dlatego została moją patronką heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak się składa, że ta moja sąsiadka była jednocześnie i moją Panią z przedszkola :) pamiętam jak kiedyś przebrała się za Mikołaja i przyszła po sąsiedzku, ale rozgryzłam ją od razu :P :D Laurko----> pierścionki z Mają to było to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiekszosc sie przedstawila wiec i ja to zrobie. Lat mam 25. Dzieci nie posiadam choc bardzo marze. Niezamezna ale narzeczona, w przyszlym roku slub a od pazdziernika wspolne mieszkanie.. grrr. (co to bedzie?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Halinko-takie imię zobowiazuje:).A gdzie Walnieta i ciocia Klara??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka heh, głupio, albowiem jak by nie patrzył, stanowię na tym topiku może nie przedszkole (ani ja nie jestem taka młoda, ani Wy takie wiekowe :P ;) ), ale na pewno szkołę średnią :D a Wy poważne studentki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... Smiechem zartem ale po lekturze topiku popadlam w lekka paranoje. Na szczescie mi przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, jeszcze o Przystopuj zapomniałam albo mam inny pomysł dziś jest środa, ogłaszam promocję, potrwa do końca tygodnia - bezpłatny paszport dla każdej nowej członkini Koalicji Przeciwko Kłamstwu, Herbacie i Mężom Kasującym Numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was ale ja niestety pracuje ( i tak mam nienajgorzej bo przeciez często udzielam sie tu w godzinach pracy więc musze sie tajniaczyć) ja jestem za was najstarsza , lat mam 35 , bez dzici, bez męża ( dopiero co kilka dni temu ostatecznie rozwiedziona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oranyy, troche mnie nie było, a tu już kolejne dwie strony sie dopisały:) cóż, nadrobię wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie po głowie chodziło tylko jedno - co znaczy dokładnie ten mąż/ facet mizojakiś tam - chodzi mi o formułkę "encyklopedyczną". muszę sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poważnie
to ja teraz jak czytam jakiś topic to mam wrażenie że wszyscy zmyślają :). I już trudno będzie mi się przestawić. Nie mówiąc o radach z dobrego serca. Ale nam beata namieszałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się, pewnie też raczej jako obserwator- czytelnik jak w WIADOMYM temacie ;) Pijacie tylko piwko, czy i HERBATĘ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie-----> nie jestes jedyna. Kiedys podzielilam sie na forum swoim problemem i wiekszosc uznala to za prowokacje. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja się oddalam zakręcić jakiś obiadek i to nie jest prowokacja, ja naprawdę umiem gotować!! zupkę ogórkową sobie ugotuje, o! małpka - ja to herbatę nawet lubię, tylko teraz będzie mi się źle kojarzyć :D do usłyszenia, a raczej do poczytania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×