Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość Pani_Halinka.
I tacy......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Pani_Halinka
kombinuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, cwaniak lepiej kombinuje, kropkowanie i dodawanie spacji mi do głowy nie przyszło :D nie będę tego hasłować, bo już mi się nie chce, zresztą nie zapamiętam tylu haseł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_HaIinka.
Ale już mi się nie chce....Pozdrófka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanisławo :D wybacz, że posądziłam Cię o bycie obciągaczem :D (jakkolwiek śmiesznie to zabrzmialo :D:D ) czy byłaś też tym pierwszym pomarańczowym, który posądził mnie o posiadanie dziecka z pękniętego balonika? buhahaha myślę, że nie :D:D no nie mogę, jaki mi humor od rana zrobili fajny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od ranka :-) u mnie piekne słonko :-) Halinka podziwiam za pomysłowosć od ranka :-) chyba mocno Ci się marzy ten czołg :-) podszywaczy ignorujmy , myślę, że jak tyle ze sobą rozmawiałyśmy możemy szybko sie zorientować kto to ... Walnięta - przemyślałam sprawę i... nie będę zgadywać. Bo gdybym zgadła to możesz potwierdzic a nie musisz ;-) dla mnie bez różnicy , dla innych też a niepotrzebne jest mówienie więcej niż by się chciało lub kłamanie ... nie powinnam tego proponować ... wczoraj nie oglądałam M jak... bo wolałam Bajm :-) a Wy czego słuchacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ droga Pani Halinko...ten pierwszy post to oczywiście nie mój. Dopiero ta zabawa w zaczernianie wszystkich opcji związanych z nickiem mi się spodobała. Już się nauczyłam, że pomarancze na kafe są niestrudzone...w podszywaniu się :-D No i...nie obciągam...z połykiem, bez połyku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słucham różności różnych najbardziej to chyba lubię muzykę lat 80. wszelkiej maści, maanam, kult, stare kombi, lombard, itp., starą madonnę, dużo by wymieniać, no i czasem hiciory Czesia Niemena, czy Szczepanika :D najlepsze balety z moimi friendami są właśnie przy tym, albo jak połomski ryknie a pogibać się mogę przy każdej skocznej muzyczce, no oprócz disko z pola, a jak jest jakaś fajna murzyńska muzyka, to też [jakaś taka mało składna wypowiedź mi wyszła] śniadanko muszę zjeść, co by siły mieć na opowiadanie dalszych głupot Stasia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś wstałam godzinkę wcześniej o 6. Bo i o pracy pszyłam na 8 a nie na 9. Ale śniadanie pochłaniam zawsze w pracy - to pierwsza rzecz jaką tu robię zaraz po uruchomieniu kompa, wejściu na kafe i w ulubione :D teraz czeka na mnie drugie śniadanko :D ryżyk czekoladowy. no i wczorajsze płatki do podjadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba. niestety. do roboty :D a ty Laurko? jakiś wychowaczy ? (nie znam się na tym kompletnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wczoraj było w MjM ? Dzisiaj szykuję się na Magdę M., bo mnie nawet zainteresował ten serial. Czego słucham ?? WSZYSTKIEGO - podpisuję się pod Halinką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MjM: - zachorował psor uczący jednego z braci Ksero (strasznie mnie się to określenie spodobało :D ) - i Paweł sie wprowdził na jakiś czas. sprowadził tam Muchę, by ugotowała rosół dla chorego. - zakochana Klara wycofała zarzuty przeciw Norbetowi na uczelni - Stefan jedzie do Niemiec na mc pomóc mamie. Goście oczywiście to nie przeszkadza. wczoraj rzuciła tekstem: \"to miło,że bierzesz moje zdanie pod uwagę \" czy coś w tym stylu :D więcej nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane o 8 to ja włączm kompa i wchodze na kafe ;-) ale juz po 10 więc zaraz sałatka warzywna na drugie śniadanko. Ale jak tak o tym jedzeniu gadacie to ja juz myślami przy obiedzie jestem - a dziś mam zupke pomidorową i pierogi ( niestety kupne ;-( ) Laurko siedzenie w domku tez może być fajne byleby nie w nadmiarze a jakiej pracy szukasz? I w jaki sposób ? W wyborczej jest dużo ogłoszeń w pon. nawet to na kafe , ale pewnie to wiesz ... moze jakoś CI można pomóc? Dzięki za streszczenie mjakm ale już chyba tracę wątek. Za to lubie Bajm i Budkę i takie tam lata 80 :-) cos w tym musi być - czy któraś z nas słucha czegoś innego? Acha ale ja jeszcze lubie ... muzykę poważną - BAch , Betovenn choć jak ego słucham w samochodzie to ludzie dziwnie patrzą - niemodne ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się chyba starzeję - ostatnio wygrzebałam Zdzisławę Sośnicką i \"Aleją gwiazd\" - co z odlot ;-) Rybko, ja też czasem słucham muzyki poważnej, głównie Bacha i Mozarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ale w Trójmieście jest przecież Ziaja - próbowałaś tam? Interesuje Cię tylko labolatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu miałam taki pomysł dla kolezanki z Ziają ale to raczej praca handlowca a w tym się trzeba dobrze czuć.... mam koleżanke tez laborantke i .... sprzedaje systemy jakieś telefoniczne chyba ciężka branża. Może czas się brzebranżowić? Są różne szkolenia i kursy fundowane prze Unię . Pracowałaś kiedyś w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ponownie:) chyba pojdę sobie kupic płatki fitness i mleczko 0% :) Siedzę w pracy i cosik głowa mne boli....:( W przyszłym tygodniu będę Was musiała opuscic niestety.......:( Wybieram sie na \"leżakowanie\"...:(:(:(:( starość nie radość...... ale mam nadzieję ze tylko tydzień....... bo jak nie to zwariuję...:(:(:(:( Poki co jestem :) Jak tak zaczęłyście pisac o tym co słuychacie mi zachciało się tańczyć:):):) Kurcze poszalałoby sie w sobote kajs:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, czasami warto robić cokolwiek ,żeby mieć doświadczenie w pracy wogóle. Zdarza mi sie prowadzić rekrutację i wiem,że człowiek bez doświadczenia ma mniejsze szanse. Szkoła to teoria a dopiero życie weryfikuje umiejętności i perdyspozycje. To trochę okrutne ale niestety prawdziwe - szacuneczek za doktorat :-) Jeśli myślisz o pracy to spróbuj po prostu wejść w to środowisko które CIę interesuje nawet na innym stanowisku i daj sie poznać odpowiednim ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Walnięta ;-) a mleczko 0% Ci smakuje? ja jakoś nie mogę się przestawić na taką wodę ;-( na ból głowy polecam kawę albo Ibuprom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×