Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a sio a kysz niedobre czytacze. co to w mordę, telenowela ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wódka z kompotem
Kuna ale mi się tu u Was spodobało. Mogę zostać? Będę grzeczna - obiecuję :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff.....kamień z serca mi spadł, bo już myślałam, że Stokrotce też sie śniłam, i byłam facetem !!! :-P Ile wódki wypijamy ?? A bo ja wiem, zacznę od tego, że wódki nie pije, a jeśli już, to tylko z gęstym sokiem malinowym, tak, żeby wódka była na wierzchu, sok na dnie. No i tego potrafie \"dużo\" wypić, ale należy brać poprawkę na to, że w tym małym kieliszku do wódki 3/4 to sok, a 1/3 wódka, więc to jakieś śladowe ilości są. No i tylko w tej postaci mogę pić wódkę, najlepiej Finlandię, bo jak woda smakuje :-) Drinki owszem, ale jeden, bo od większej ilości robi mi się niedobrze - no, taki to pijak ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si si, to wściekły pies. lubię. wódkę pijam w drinam i samą też - ale wtedy kileiszek na dwa razy :D wino lubię bardziej :D piwo też lubię. wszystko lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wódka z kompotem
No dobra - próbuję kulturalnie włączyć się do rozmowy. Wiek no tego 30 hmm, hmmm skończone kiedyś tam :D:D:D:D:D:D:D Dziecko mam. Nawet męza mam :D:D:D:D I jeszcze mam psa. I bzika też chyba mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ostatnio odkryłam pyszny drink - Pinacolada, i tego to nawet 3 mogę wypić, a potem muszę sobie zrobić przerwę. W sobotę był u nas znajomy, i mieliśmy pójść do knajpy, a przedtem \"wstawić\" się w domu. No ja całe 2 kieliszki swojego majstersztyku wypiłam i sie tak \"wstawiłam\"< jak nie wiem - panowie wypili po 2 kieliszki absyntu i też sie poddali. A w knajpie oni wypili po 3 litry piwa, a ja całe 0,6 (oczywiście z sokiem malinowym) i mi się niedobrze zrobiło. Więc ja byłam trzeźwa - oni nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok malinowy + wódka + tabasco = wściekły pies :-) To, co pije Kropka: sok malinowy + wódka = teraz polska (bo to jak flaga wygląda, i taką ma ponoć nazwę w klubach) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę - w przypływie \"czułości\" możemy do Ciebie mówić - Wódzia ??? Proszę, proszę.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy zwracać się per \"wódeczko\".. lub nazwą swej ulubionej wódki :D np. ja bym mogła mówić \"drogie Helsinki, w jakim wieku masz dziecię? \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Myszorku, to jest taka wódka \"Helsinki\" ?? Bo ja tylko Finlandię znam. Stokrotka, na czym byłaś w teatrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze możecie mi mówić wodo ognista, wodo życia...tylko nie Żubrówko pliiiissssss Dziecie 4 letnie, ja na razie bez pracy 😠 Ale może to się zmieni wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żóbrówki nie cierpię - \"zatrułam\" się nią na studiach :-P Od tej pory nie piję, więc spokojna głowa, nigdy tak Cię nazywać nie będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie muszę odpaść - za późno dołaczyłam :-( Zakupy muszę zrobić bo mi wicher w lodówce hula. I obiad ugotować bo ja niepracująca kobieta jestem. Proszę przygotować zestaw pytań to jak wrócę to odpowiem. Tylko....to ma być łatwy zestaw :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem Stokrotko, ale myślisz, że po podaniu tytułu sztuki, już wszyscy będą wiedzieli, co i jak ?? A ja powiem, w piątek byłam na sztuce pt. Letnicy, w nie rodzinnym mieście mojego nie męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, patrząc w ten sposób, to w Wawie rzeczywiście tłumy :-D Stopki mi się znudziła, chyba inną wstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie. wypiłam już ze 4 filiżanki i zaczyna mnie mdlić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już mam inną stopkę - wziętą z kalendarza. Czy prawdziwa ? A bo ja wiem ?? I Myszore też stopkę zmienił :-) Myszorku - nie śpij - jeszcze tylko 2 godz. i 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałyście już o prezentach na Święta ?? Bo ja już powoli listę będę robic, co dla kogo, co dla mnie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie się wstrzymuję, bo może mąż bezie miał służbe i nigdzie nie pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w eszłym roku tak miałam :D ale w sumie i tak kupiliśmy wszystkim drobiazgi w podróży poślubnej w tym czasie mniej więcej więc wyszło na to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, a jak Ty obchodzisz Święta, jako ateistka ?? Ja nie mogę na ostatnią chwilę, tzn. kupić to mogę, ale muszę wiedzieć co komu kupię, i właśnie zaczynam się do tego przymierzać. Co kupujecie Mamie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice w domu mają małą choinkę (taką śliczną ze światłowodami, nie trzeba już lampek wieszać), robi się kolację dla rodzinki i to tyle. Ja w sumie traktuję to jak ucztę imieninową na przykład, bo w sumie tylko choinka jest elementem różniącym :D a jak w zeszłym roku byliśmy sami to nic nie robiłam. Choinki nie mamy, może kiedyś kupię dla dziecka. W końcu choinka to pogański zwyczaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×