Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no ja myślałam ze stokrotka to taka zońcia:) kochana .....ale kiedys jak pisała o pończoszkach to se pomyslałam ze żoncia perwers:p ale pozytywny:):):):) a kropcia Ciebie,.... to własnie sobie tak wyobrażałam ... jako taką czarnulkę:) no z myszorkiem.... to jestem nawet zaskoczona .... bo jak pisała ze ona w spodniach i takie tam inne to nie sądziłam ze w niej tyle kobiecosci:) i znowu zaskoczenie pozytywne:) rybkę wyobrazalam sobie podobnie :) wiedzilam ze musi byc sexy kobietka...sama nie wiem .... takie milłam wyobrazenia o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że naszemu Halikowi daleko do Orleańskiej :D :D :D :Dd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta-zmieniajac temat, i co wyszpiegowalas, bo chyba dzis mial byc skok na kadry? Nie wiem moze nie doczytalam albo zle zrozumialam, to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Orleańskiej, to może nie, ale do dziewicy to tak :-D :-D :-D :-D A czy mnie, to zawsze wszyscy sobie dokładnie tak wyobrażają, jak wyglądam ?? Zero zaskoczenia ??? 😠 To ja się tak nie bawię :-p Eeee Walnięta, to Ty kobieto na bieżąco nie jesteś, Stokrotka daje takie rady, że jest przew szystkie czytaczki lubiana :-) Buntuje nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko......:( to halinka nie dziewica:P ups...... chyba rzeczywiscie jestem do tyłu...... no coz takie mam wyobrazenie o niej i koniec!!!!!! hihihihi:) kropciu..... nie wsciekaj sie:P ale myślałam ze jestęs grubsza:P hihihihihi no kurde nei wiem...skad mi sie to wzięło......:( no to ja Wam powiem o sobie.... ja to jestem dziewica orleańska NAPRAWDE!!!!! tzn ja taka spokojna grzeczna zonka jestem:p cat..... akcja chyba zaczyna sie jutro od ranca.... kadry odpuszczam do jutra .... bo jak zawale dzisiaj to przewalone:( a jak trza bedzie to ide na zywioł........ mam kilenta adwokata od rozwodow i akurat był u mnie w firmie... i zapytałam go co jest dowodem na rozwod? to ze go napkryjemy jak włazi do chałupy z laska i wychodzi np rano czy poi kilku godz to tez dowod? bo czy sie bzykaja to mogę nie widziec:P przeciez a adwokat mowi ze ot dowod i mowi : nie chialbym byc w skorze tego faceta ,bo mu po krotce opowiedzialm sprawe..... a ze tio stały nasz klient to moglam sobie na to pozowlic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Walnięta, no wiec jutro trzymam kciuki za powodzenie akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jednak, ktoś sobie mnie inaczej wyobrażał ;-) Oj Walnięta, Walnięta - a my się tak o swoich wagach rozpisywałyśmy milion lat temu ;-) Też tak się zastanawiam skąd Ci się taka charakterystyka wzięla, może ja mówię grubo ??? :-D :-D :-D Ale tu o PEWNEJ osobie jest cicho - czy panna Laurencja, to w ogóle fotkę do Walniętej wysłała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropcia....moze te 3 kropki mi sie takjakos skojarzyłyv np. z fałdami na brzuchu hihihihihihiihih:P no nie wiem ,ryjek masz szczuplutki:) itaka jestes \"delikatna\" laurencja poslij mi fote:) kameleona@tlen.pl i Ty cat... tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha - dobre, dobre - skojarzenie trzy kropki z trzema fałdami na brzuchu :-D :-D A się zastanawiałam, skąd ja sobie swoją nazwę wzięłam. No ale tak serio, to jak będę dalej sobie folgować, to pewnie będę miała te głupie trzy fałdy na brzuchu i będziecie mogły mnie nazywać trzy fałdy ;-) No właśnie Cat - dostaniemy Twoje zdjęcie ??? Prosimy bardzo ładnie 🌼 Hmmmm.... to chyba miłe, że jest się delikatną ? To w takim razie dziękuję za komplement :_) Laurka, gdzie Ty się chowasz, bo ja zaraz do domu idę i sie nie pożegnamy ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrota1
jestem i zaraz idę :( Walnięta, wreszcie doszły, a te z rana chyba nie doszły:) a co do wyobrażenia to ja jestem taka "do tańca i do różańca" jak trzeba to milutka, slodziutka żonka, a jak trezba to wredna baba, która w dupę też potrafi dać a wiecie co? nie pisałam wam chyba, ale córka ma już tego pieska i kupiłam od razu książkę o tresowaniu psów i o postępowaniu z psami, przeczytałam ją i stwierdziłąm, że ja normalnie faceta jak psa traktuję, że w tej książce to jest o mnie :Dtzn, że jak mąż coś dobrze zrobi to pogłaszczę a jak zle się zachowuje to w tyłek, czyli system kar i nagród, jak z pieskiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
to wyżej to oczywiście ja :D :D :D literkę zjadłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Stokrotka - niezła jesteś :-D :-D Laurka - będzie bite :-p najpierw z Haliną konwersuje, potem ucieka, a teraz się nawet nie pożegna - jak ten Twój chop z Tobą wytrzymuje ?? :-D :-D Mam nadzieję, że córcia do zdrowia wraca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa dziewczynki, aż żałuje ,że nie moge podyskutować ale pomysły macie niezłe a tresura psa faktycznie przypomina wychowanie faceta coś w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka daj maila, Walnietej wysylam , no i Was tez prosze o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathea..... dziękuję za fotki:) kolejna blondinka:p ,sexy ,zgrabna ,ładna i inteligientna:p:p:p a co posłodzić sobie nie mnozna:p ej czarnulki..... hihihihihihi:) czarnulki poszły do domu....:( papa czarnulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zdjecia od Walnietej i Laurki---------no no,no, co za laski,to zupelnie przeczy teorii, ze na kafe przesiaduja brzydkie i glupie!!!!!! ty Walnieta to Twoj kolor???? Jesli tak,to zazdroszcze, super z Ciebie laska, no i ten kolor :), tak sobie Ciebie wyobrazalam :) Laurka, tak jak Tobie napisałam...poza tym, co Ty masz do swojej figury, to nie wiem? pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski:) laurka dzięki za fotki... kolejna urocza czarnulka:p hihihihih.... laurka ..a od pasa w dół tez poslesz fotki?:p:p:P czy cosik ukrywasz?:) hihihihihih:) cathea..... tak to moje włosy ,ale pisałam ze mam pasemka:p no to fakt cathea..... ja tez myślałam ze na necie siedzą same pasztety:p i szczena mi opadła jak zobavzyłam Koalicyantki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tramwaj. zawsze mnie w nim śpiączka łapie, bo kołysze i ciepło. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nasze Koalicjantki :-) Widzę, że przesył zdjęć nadal trwa :-) Cat, zaraz się cofnę do Twoich wypowiedzi i popatrzę, czy masz w nicku adres mailowy, to Ci zdjęcia wyślę. Jak nie masz, to już tak prewencyjnie podaję swojego maila: didi-dexter@wp.pl Belluś, gdzie jest Belluś - oglądałam wczoraj Na Wspólnej, to byśmy poplotkowały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak oglądałaś to mi opowiedz :classic_cool: znaczy się wątek Kingi poproszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat, mam Twój adres mailowy, zaraz prześlę zdjęcie :-) Myszorku, czy Ty też masz problem z porannym wstawaniem ?? Fajnie masz w tym tramwaju, ja to jak jadę autobusem, tramwajem i metrem, to jest taki tłok, że zastanawiam się, czy mnie nie zgniotą, nie ma mowy o przysypianiu i kołysaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj popatrzyłam tylko na friendsów i kątem oka na mdłości. nawet magdę my olałam, bo znudziła mnie już tak, że mi się oglądać odechciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam sama do 22.00, więc maseczki, śmeczki i seriale - od 100 lat obejrzałam MjM - no niewiele ciekawego się dzieje, Na Wspólnej, wątek Kingi jest zajebisty, jędza świetna. Więc tak - nie znam wszystkiego, ale wczoraj ten chłopak, grafik, co Kindze pomagał przyniósł jej płytę CD z jakimś projektem, a ona ją chciała sprawdzić. Więc on jest zły na nią że mu nie ufa, itd. Po tej akcji już myślałam, że knuje coś z jędzą. Ale potem przyszedł do Kingi z 2 faxami - jednym dobrym, drugim złym z godz 17.30 (czy jakoś tam). No i okazało się, że ten zły fax musiała wysłać albo Renata albo sekretarka, bo tylko one o tej porzebyły w firmie. Poszli do sztywnego przełożonego i to powiedzieli, on wezwał jędzę, a ta na niego naskoczyła, ze to atak na nią, i ma alibi bo nie była w firmie, tylko na spotkaniu. Potem namówiła jakiegoś kolesia w pracy, żeby skłamał i powiedział, że ona była z nim na spotkaniu, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdę M. to kątem oka widziałam - miałam długą przerwę, więc mi się podobało. Coś sie w sumie tam dzieje :-) No i Przyjaciół to obowiązkowo widziałam. Oglądałam też Fakty, Kurier TV i Wiadomości, i dostałam rozstroju nerowego o tych informacji 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koalicjantki:) Tutaj to tak jakby grupa bab jak na seksmisji :) hihiihihihihihihi:).............kolalicja rządzi ..kolalicja radzi.... koalicja nigdy cie nie zdradzi!!!!!!!! Moj maz dzisiaj jest agentem 007 lub j23:) 3mam za niego kciuki:) ja dziekii Wam jestem na biezaco z serialami:) abonamentu nie musze płacic!!!! hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×