Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

witaj rybko:) tak trzy kropki:) masz racje przede wszystkim atak!!!! Ona była slepo zapatrzona w niego...on piął sie po szczeblach kariery ..ona w domu wychowywala dzieci..... gdzie po drodze ..pewnei i ona popełniała błedy... nie wiem moze stała sie za bardzo matka polką..... tak czy siak bezgranicznie mu ufała..... do czasu ...... to ona chciała abym dzwonila tu i tam i popsrawdzała ...... pytam sie jej i co dalej??????zeby sie zastanowiła czego ona chce..... ona mowi ze prawdy..... i w zaleznosci od tego jak on sie zachowa to albo beda albo nie z soba..... napewno nie będa zyli w trojkacie.... Ona wie ze przed nia powazna decyzja..... i ona podejmie ja sama, poki co chce znac prawdę..... stokrotko ja nie mam jeszcze dzieci.....i wiem ze to trusna decyzja ...ale tak czy siak ja tez nie chciłanbym byc oszukiwana... laski ..gdybyscie codziennie słyszały,,..... te sciemy to napewno przyznałybyscie mi racje...... ja to zawsze noisę pomoc ,czy to kolezance ,czy to kotu na sietniku ,czy wroblom w zimie..... taka jestem....... i wiecei co ten ciulas mowi mojej kolezance jak ona chce z ni mpogadac ,aaa bo seksu nie ma miedzy nimi o 2,5 roku... on nie che gadac a jak juz gada to mowi ze nie ma baby ,ze ja kocha i ze \"wszystko będzie dobrze\"... kużwa ale co to oznacza?????? Ona tez jest mloda i moze zanalaząlby sobie kogos ,prawda? a ta czeka tylko na co???? na kolejne kłamstwo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski...... ona tez na początku mowila ze jakby on mial kochanke to by posikała sie ze smiechu..... kazdy tylko nie on...... wiec lepiej nie smiejcie sie za wczasu:):):):) albo nie z tego!!!!!!!! Ona musi miec te dowody aby udowodnic mu zdradę!!!!!!!! a potem sie zastanowi!!!!!!! bez tego nie ma szans na nic!!!!!!! bo niby o rodzine dba ,kase daje i to wszystko...... jesli powie jej ze sie zakochal ..to bedzie miala czysty układ... no co zrobi? nic... ustala wychowanie dzieci i koneic..ale nei będzie miala juz nadzieji na miłosc....... a jak bedzie fikał to go udupi....... ale napewno nie bedzie w to angazowac dzieci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Walnięta ? To teraz mi się scyzoryk w kieszeni otwiera - jak Twoja koleżanka tłumaczyła sobie brak seksu przez 2,5 roku ???? Bo jeśli po tak oczywistym \"znaku\" sie nie poznała, to jak można być aż tak ślepym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu udowodnila ze kase z konta przewalil ....to prawie sie zesrał ....:( oczywiscie sciemnial ze kasa jest a ta mu dala .... wydruki z konta to ten ciul powiedzial ze pani w banku sie pomylila buahahahahahahaaha a moja kolezanka miala kazdy wyciag kazdy jego podpis ...tp wtedy... zmiana frontu i powiedzil ze pozyczyl kaske kolegom......i ze mu oddadza po poł roku ..... oddal kase ..ale co z tego....... kłamstow goni kłamstwo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, ale cieżki temat... az mnie w dołku scisnelo, u mnie na froncie cisza, przygladam sie mężowi, raczej jest czysty... no ale tak jak ktoras z Was powiedziala- oczy i uszy mam otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? Normalnie, jak mi to piszesz, to aż ię denerwuję 😠 co za dupek, to już nawet na miano glonojada nie zasługuje. Nienawidzę takich kłamców. Pewnie, że zawsze trzeba być czujnym, dlatego, pomimo, że mnie śmieszy wizja mojego lubego z inną, słucham swojej intuicji i dyskretnie Go kontroluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ona myslala: ze jest dla niego nieatrakcyjna fizycznie i obwiniała sie za to ...... potem .... ze byc moze on ma problemy zdrowotne /impotencja/ ze przepracowany ,ciagle go w domu nie ma a jak wraca do domu to ona swoje ..i gderala dlaczego..dlaczego ...dlaczego...... i pomyslala ze jak przestanie gderac to wszystko sie zmieni...... czuła sie winna.najgorsza ,najbrzydsza ,glupia i pyskata... myslala ze jak ona sie zmieni to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, KAŻDY powód jej do głowy przyszedł - tylko nie \"ten\". Kurcze - biedna kobieta, jak piszesz, że jeszcze młoda, to bez sensu sobie życie marnuje, i pewnie jeszcze go kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczesciej, w przypadku zdrady, kobieta nie moze sobie swojego chlopa z inna wyobrazic, Iksiński to tak, ale nie moj...., absurd, no i zycie to weryfikuje, czesto jest tez tak ,ze wszyscy dookola wiedza, a ona dowiaduje sie na koncu . Ale fakt 2,5 roku bez sexu, i ona sie nic nie skapnela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Cat, w sumie nie byłyśmy nią. A wszystko to pewnie jest skomplikowane, jak każda tego typu sprawa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Kropka, trzeba cos przezyc na wlasnej skorze, zeby przewidziec swoja reakcje, a w takich krytycznych chwilach sama, czasem zachowuje sie jak debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..... potem trafila na kafeterie i czytala rozne topiki..sama równiez sie dopisywała...... i tak na kafe poznała mnie......... zanim podała m iswoje gg minęlo 4 miesiace..... nie miala zaufania do nikogo tylko do niego........ ach ...... wiecie ..ciezko Wam bedzie zrozumiec Ja..... ja non stop ja opierdzielałam...... ach ...... mowilam ze to nie jest mozliwe ze pracuje cały tydzien ze w kazdy weekend.... delegacvja ,albo awaria ,albo nie wiem jeszcze co innego........ A jak ona miala jazdy to dawał jej kase....np 1000 kup sobie cos ,albo zaraz remonty w domu i wtedy taki dobry kochany męzus..... potem wyjazd ..jej fochy...potem powirt znoeu kochany mezus ...i tak w kólko...kochany ale bez seksu...... poprostu film.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w sumie, Walnięta w pewien sposób tą kasą zamknął :-o A kobiety szybko się przyzwyczajają do wygodnego życia, tym bardziej przy 4-ce dzieci. I Twoja koleżanka sie chyba tak trochę przyzwyczaiła. Ale nie wiem, czy to dobrze - no owszem opływa pewnie w \"luksusy\", ale czy tak chce spędzić życie ?? Być okłamywaną i tak naprawdę w oczach męża być nikim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnieta- wygląda na to, ze ona jest lub byla w takim toksycznym zwiazku, wplywal jej nawet na psychikę, a kaska uciszal, brrrr, mi moj tez ostatnio kupil kurtkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat, nie tragizuj, rąk nie załamuj, tylko kobieto obserwuj :-) Obserwacja, to bardzo ważny szczegół w związku, i słuchanie swojej intuicji. Mój też mi kupuje różne rzeczy, ja Jemu też, i do głowy by mi nie przyszło, że mnie zdradza. Cat, trzymam kciuki, żeby to było nie \"to\", a jak będziesz potrzebowac pomocy, to pamiętaj, że jest Walnieta, a w Warszawie masz mnie i Stokrotkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona myslala ze dajac jej ta kase to mu na niej zalezy..... w pewnym stopniu moze sie tak wydawac ze kasa zam,ykal jej gębe ja nawet tez ja opieprzałam ze kasa zatyka jej ryj:) darłam sie na nia!!!! no ale co? cat....... oddałabys kurteczkę mezusiowi? jakbys myslala ze on tak idobry????? niby dbał o nich w sensie finansowym...... aczkolwiek w luksusach to ona az takcih nei zyje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cat...... a co u Ciebie bo ja nie dzisiajesza jestem w topiku?????? jakies podejrzenia????? na ktorej stronce napsiałas??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cat nie za bardzo chce o tym na forum publicznym rozmawiać. A ja się pytam - gdzie jest Laurka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no w sumie, wiele tutaj nam Cat nie pisała, ale tajemnicza dziewczyna jest, więc nie ciągniemy Jej za język ;-) Rany, Ty lubisz siłownię ?? A znasz jakieś dobre ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczynki - milczki, moja Wajcha przyjechała, jedziemy do wypożyczalni DVD i po pizzę, i tak rozpustnie spędzimy wieczór ;-) Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki:) ja to fitnesska jestem od urodzenia:) a ciwczenai na brzuch wręcz moje ulubione:) potem Ci zapodam:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka i walnieta 🖐️sorry ze zniknelam nagle, musialam obiad robic:(, Kropka ma racje, za duzo nie chce pisac na tym forum, ale ostatnio podpadaly mi pozne powroty z pracy, no i taka laska u niego w pracy, co szcza za nim (niestety swieza, polujaca rozwodka, ogolnie nic nie mam do rozwodnikow, zreszta sama nia bylam..), która mnie z pkt nie polubila, nie wiem za co , bo 1 raz kobite na oczy widzialam? Poza tym kurteczki bym nie oddała :P, a jak! No wlasnie nieszczesna kurteczka, robi mi prezenty, no ale teraz sie zbiegly zakupy z dziwnym zachowaniem, na razie jest czysty, ale tak jak powiedzialam, PATRZE, aha Kropuś, dzieki za zaoferowana pomoc, milo jest wiedziec, ze sie mozna do kogos zwrocic, oj ale nabazgrolilam, pora zmykac, jeszcze raz sorry za moje znikniecie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cat....... zaufanie zaufaniem ale sprawdzac trza:) jak cosik zaczyna \"smierdziec\"................... zyczę Ci aby u Ciebie wszystko było oki:):):) ja jestme padnieta... jutro szykuje z rańca atak na kadry..... raz sie zyje...... pojdęna zywioł.... musze dopaść tą laske...... miłej nocki i 3majcie za mnie kciuki jutro:) papatki rybko ... poslij mi tez Twoja fotkę:) jestem ciekawa jak wygadasz wogole laski poslijcie mi foty!!!!!! bo ja nie mam zadnej...:( kameleona@tlen.pl dzieki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem. musiałam poczytać coście tu wczoraj nagryzmoliły ;) dzięndoberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorku :) A tak sobie wczoraj dywagowałyśmy na temat zdrad i przyłapania facetów na tych zdradach. W sumie niewiele nas było - Cat, Walnięta i ja. Walnięta - pewnie, że mogę Ci zdjęcie przysłać, tylko ja też poprosze Twoje, bo mi ta Twoja słowioańska uroda z czerwoną szminką, w pamięć zapadła ;-) Wczoraj zamówiłam facetowi prezent na 6 grudnia, i już byłam taka podekscytowana, że się Mu wypaplałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygląda nowy dowód rejestracyjny ? duży jest czy mały jak wszystkie nowe dokumenty - jak dowód czy prawko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×