Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Walnięta :-) No wiesz, my tu tak razem siedzimy, historiami serialowymi się wymieniamy, przepisami na jedzenie, radami dot. mężów ;-) Koalicja, koalicja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam 🖐️ doszły mnie słuchy, że pewna Walnięta twierdzi, że jestem dziewica orleańska. Otóż, Walnięta, Słonko, wszystko można o mnie powiedzieć, że jestem zołzowata, złośliwa, itd, ale z pewnością nie to, że jestem dziewica orleańska :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ić Ty, Laurka :D:D:D łapać proszę mejla w wiadomym temacie larw :D:D śpiewać na melodię Gdy mi ciebie zabraknie Każdy swoją larwęęęęęę ma każdy ma swoją larwęęęę :D:D:D:D Myszorku 😘Persefono😘 Kropcia 😘 wszyscy 😘 ogólnie :D a może i nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ DZIEWCIO ORLEAŃSKA:P:P:P załozycielko koalicji!!!!!!!!!! hihihihihi... .a co pozartowac se nie mozna? hihihihihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi :D no jasne, że można, to może powiedz, Walnięta, w jakim znaczeniu mam być tą dziewicą orleańską, no w sumie Joanna d\'Arc była waleczna, odważna, dzielna... :D to może w tym sensie? no i chyba uznali ją za czarownicę, nie? to w tym sensie to już w ogóle wszystko się zgadza :D no ale, na Boga, nie dziewica :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Halina, co się obruszasz, do niedawna dziewictwo, to była największa zaleta, i cnota kobiety ;-) A teraz Ty tego nie chcesz, obruszasz się :-p Witam resztrę śpiochów - tak, tak, Laurka - to do Ciebie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie obruszam wcale, Kropcia :D tylko po co mam się krygować :D zresztą, czy dziewica orleańska to nie jest jakoś tak lekko pejoratywnie? no kurczę, tym bardziej, że Walnięta sama o sobie napisała, że jest dobra żonka i takie tam i jest naprawdę dziewicą orleańską, no to ja naprawdę się nie łapię :D mam ciężki dzień po wczorajszym andrzejkowym piwkowaniu z koleżanką, uch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, dziewczyno, a Ty widziałaś, co Walnięta o mnie myślała ?? Że ma trzy fałdy tłuszczu na brzuchu :-D :-D :-D Tak Jej się mój nick skojarzył. Rany, faktycznie, dzisiaj andrzejki - jakoś ngdy nie obchodziłam tego święta, żadnych wróżb, i innych pierdół. A Wy coś będziecie dzisiaj robić z racji andrzejek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Andrzejki, też jestem zaskoczona. mogę sobie co najwyżej z mężem powróżyć :D wywróżymy sobie garskę dzieci, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko kochana 🌻 :D nie dam, żeby Cię tu tak lżono :D:D:D Walnięta, coraz fajniejsza jesteś :D:D:D:D Kropcia, ja wróżbę zrobię tradycyjną, 10 karteczeki z męskimi imionami pod poduszkę i się rano wyciąga i ten, którego się wyciągnie to będzie mąż :D :D:D tylko nie wiem czasem, czy tego się nie powinno robić z nocy z wczoraj na dziś, a nie z dziś na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak ma się ta Twoja wrózba do \"rocznej cykliczności\" ?? Że w tym roku wyciągniesz np. Maćka, a w następnym Kubę. To który Twoim mężem zostanie ?? He, he Myszorku, my chyba też sobie wywróżymy garstę dzieci i datę ślubu, bo inaczej będziemy może musieli płacić podatki od bycia nie małżeństwem i braku dzieci, jak PiS coś takiego wprowadzi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, ale to jest cały urok wróżb :D dla większej dawki adrenaliny może nawet nie umieszczę pod poduszką imienia mojej wajchy :D albo umieszczę 5 karteczek z imieniem wajchy i 5 z jakimiś innymi - zawsze sobie zwiększę szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to nawet gdybym chciała sobie taką wróżbę zrobić, to nie znalazłabym 5 facetów z którymi mogłabym się hajtnąć. Pod poduszką by było tylko imię Wajchy - więc co to by była za wróżba - pewnik raczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - Ty mnie nie strasz - bo to na razie tylko jeden \"mądry\" poseł wymyślił bykowe. Na razie PiS się od tej propozycji odżegnuje. A swoją drogą, to Ziobro i Jarek K. też by musieli płacić bykowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, Ziobro gdzieś ogłosił, że kandydatkę znalazł :D na becik się szykuje :D powoli uciekam, czy ktoś chciałby mje coś powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcem powiedzieć - trzymaj się Halinka, nie dziewico orleańska ;-) Kiedy znowu się pojawisz ??? Całus na pożegnanie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko, wszystko :D uciekam, podatki wzywają, jak będzie wolny komp, to wpadnę później, smsy też chętnie przyjmę ::D Laurka, jak masz chwilę czasu, to zrób oględziny strony oranżu i powiedz mi, gdzie tam jest bramka do wysłania smsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, ja właśnie poszłam po mini pizzę, bo mi się żołądek do kręgosłupa przykleił, i wróciłam z pizzą, 2 parówkami i sałatką. Mam nadzieję, że na tym poprzestanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinka...../ dziewica orleańska to miała zabrzmiec tak kokieteryjnie:p:p;p co Ty nie wiesz ze kobieta powinna byc tajemnicza..... a dziewica orleańska to taka ...ah...... niedostepna madoonna..... z duzym cycem... hihihihihiihih:p:p:p:p a ja se zamowilam własnie 10 skrzydelek z telepizy i kebaba i sałatke kolesław mniam mniam:P zazdraszczajcie hihihihihihihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zazdroszczę :D bo właściwie nie mam dziś aż takiego apetytu :D to niepokojące, bo wczoraj jeszcze był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, a może już sie najadłaś na zimę :-D Walnięta, powiesz mi jakie są dobre ćwiczenia na dolną część brzucha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś opanuj się z tymi ćwiczeniami :D zdecydowanie wolę gadać o jedzeniu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-D mam prąd (dopiero teraz włączyli) zjadłam 3 kanapeczki przewidziane na dzisiaj zostało mi tylko jabłko 😭 jak ja nie lubię jabłek, a sklep daleko, za trzema zaspami ;-) Kropciu nie pogadamy o na wspólnej bo ja wczoraj nie oglądałam byłam w OBI kupiłam pierdoły choinkowe i zamówiłam brodzik bo się stary zepsuł więc jak byś mogła streszczenie walnąć ;-) o Kindze już przeczytałam :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×