Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka może się okazać ,że masz sąsiadke lub sąsiada w tej samej firmie ;-) wszystko da się załatwić :-) Kropeczko ja z czarnych też rozjaśniałam mówię CI idź pogadaj z fryzjerką teraz sa naprawdę dobre środki Sto - dlaczego CIę nie było tak długo? i jak I jak CI idzie wychowanie pieska ? Myszorku wróciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimo mnie bo pracuję :D dłubię sobie jak to Laurka pięknie określiła :D ale staram się was podglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale na przeciwko mnie Dyr :D na bieżąco muszę mu to co wydłubię podsyłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek to Ty w stresie pracujesz :-) powinnać o dodatek wystąpić :-) Pewnie Laurka, przecież to duża firma, my też tak mamy to zorganizowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Rybko, stresu nie mam :) nawet jak jest mnóstwo roboty, coś na wczoraj itp. to jest spoko. kulturka że tak powiem :D ja już z prostakiem pracowałam więc tym bardziej to doceniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostałam opieprz więc dziś się ładnie pożegnam :D do jutra 🖐️ tak, tak, a ta co krzyczała to się dziś zmyła po angielsku :D (no dobra, dodam, że jest usprawiedliwiona :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tlenie był? skubany się nie przyznał :D ale teraz jestem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem Nie martw się Laurko za jakiś czas będziesz się śmiać z choinki :-) polecam bombki nietłukące- zauważ córce się podobało !!! :-) Myszorku miłej pracy od rana i wszystkim co czytaja a nie chce im się pisac też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet bym sobie popisała, ale nie mam zkim 😭 śpią albo pracują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko rozchorowałaś się jednak? Gdzie jesteście? Myszorek i Laurka wciąż wartę trzymają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba, my zawsze :D a przynajmniej się staramy :D Kropka rzeczywiście pewnie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka sprząta
po świętach.Biedna kobieta! Stokkrotko olej to w końcu. Facet kocha nie za porządek i pełne gary w domu.Mój się nauczył sam siebie obsługiwać i pomagać w domu. Ja tylko palcem mu pokazuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza się widzę u nas zadamawia :D a może by tak przywdziała czarny strój i przestała razić ostrym pomarańczem ? :D jakby to Halik powiedział, niełannie tak anonimowo sobie oceniać. no ale na pewno wygodniej :D ja tam zapraszam w nasze grono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Myszorku ... przecież tu każdy może powiedzieć co myśli ... chyba, że ten ktoś nie ma odwagi.... z drugiej strony jak mężowi pokazuje tylko palcem co ten ma zrobić... to tchórzliwy ten ktoś nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka sprząta
ale mnie pomarancz bardziej odpowiada niż czerń. Czyli nie pasuję tu. Stokrotko olej tego chłopa, żyj własnym życiem. I daj dzieciom życ bo żal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko wczytaj się w mą stopkę uważnie :D Zdaje się, że chcesz naszą Sto na siłę uszczęśliwiać :D naprawdę nie trzeba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka sprząta
phi Myszorku to nic :D Przeżyję myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że przeżyjesz :D zdaję sobie sprawę, że jesteśmy niezastąpione tylko same dla siebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszczęśliwianie na siłę nie jest dobre i czasem wyrządza więcej strat niż korzyści :-) każdy żyje jak mu się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę
Wy kobitki jakieś chore jesteście. Obsesyje macie czy co???? Na punkcie pomarańczy. Czytałam pocz.topiku i koniec ale i tak macie nie żle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle,że mamy obsesję a szczególnie na punkcie pomarańczy która ocenia nas tu choć nikt o to nie prosi tym bardziej ,że zapraszamy do naszego grona wszystkich którzy maja na to ochotę - ale nie po aby nas ocenaić ale po to żeby coś ciekawego powiedzieć ... ... ale nie każdego na to stać ... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka sprząta
Aaaa...a może ja nie chce być czarna? To co już do Was nie pasuję? Bo jak reszta nie robię? Możew chce do was dołaczyć ale jako pomaranczowa? Mam zły zwyczaj mówienia własnego zdania.Czy boli czy nie boli. Mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie :D tylko trudno zwracać się do ciebie, droga \"stokrotka sprząta\" :D wygodniej by było jakbyś wybrała jakiś stały nick i tyle :D ot i cała filozofia :D poza tym wtedy ma się pewność, że pisze jedna i ta sama osoba, to tylko ułatwia życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. jakbyśmy były wyczulone na inność i nie tolerowały, że któraś myśli bądź coś robi inaczej to nie gadałybyśmy ze sobą od jakiś 300 stron :D bo byśmy się w międzyczasie 10 razy skłóciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×