Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dzieńdoberek 😴 wstać dziś nie mogłam. a wczoraj wieczrem usnąć. to chyba przez to, że się farby nawąchałam :D mąż malował kuchnie, a ja szafy pół dnia. dziś ciąd dalszy, bo szafy udało mi się maznąc zaledwie raz :D ja ostatnio tylko po sklepach jeżdzę, ale są już jakieś efekty - dziś przywiozą lodówkę, dziś zamówię sobie parę szafek do kuchni, no i stół z krzesłami. ale jeszcze parę dupereli nam zostanie (typu lustro do łazienki, oświetlnie itp.) no ale do końca mca się wyrobimy z przeniesiem gratów. a co u was? pustki tu jakieś :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczęta jestem i ja choć muszę niestety pracować 😭 gdzie Laurka, Kropcia i reszta no gdzie Myszorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik właśnie wpadł mail od ciebie na skrzynkę do pracy. w rubryce \"Od\" imię i nazwisko. potrzebowałam co najmniej 10 sekund by zajarzyć, że to od ciebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i żeś powiedziała :D:D to teraz nie wiem, obrażać się, czy nie :D gdzie Laurka? pewnie przyjdzie, jak ja już pójdę, ona to chyba robi specjalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było zaskoczenie :D mail do pracy, twoje pełne imię i nazwisko tak rzadko używane. szok normalnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi, pfi, f5 :D:D uciekam! chcę być na bieżąco informowana, co się dzieje :D o potrawce i o pracy, jak również o rozprawach baszowskich :D buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie donoszę, że Rybka zajęta okropnie. nie może zajrzeć, ale pozdrawia wszystkie koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Ja jestem, ale pracuję, 2 razy do Was układałam elaborat i 2 razy nie udalo mi się tego wysłać 😠, więc się wkurzyłam i rzuciłam w wir pracy. A tak w ogóle, to sporo pracy mam i nie mogę za bardzo tutaj zaglądać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś dzisiaj wsystkie zalatane jedne w pracy inne z nerwów w oczekiwaniu na prace :-D :-D mam nadzieje że już dzwonili Laurka? chciałam Ci też powiedzieć że ja nie dość że nic o potrawce nie wiem to jeszcze o rozprawach baszowskich też nic a nic :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moja droga Kropciu cóż za przywitanie :-D :-D 🌼 dla Ciebie cieszę się więc że i Ty nie w temacie bo myślałam że coś ze mną nie tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym odwołuje mój post z dnia 09.01.2006 z godziny 14:42 :-D :-D :-D Kropcia nie po co? tylko za co? :-D :-D :-D nie wiele osób zwraca się do mnie piękna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - a czy to źle być pierwszą ?? No a jak tak bardzo nie chcesz, to może przytrafi, Ci się biblijne: \"ostatni będą pierwszymi\" ;-) No tak, świnia ze mnie, nie pozegnałam się - Laurka prosze o wybaczenie, ale naprawdę czasu nie miałam [KropkaGęstoSię Tłumaczy] Stokrotka - myślałam, że padnę :-D - Ty też masz durną kartę zbliżeniową do furtki na osiedlu ??? Myslałam, że jestem jedyną nieszczęśliwą - nienawidze tego 😠 Nie dość, że tej głupiej karty nie można nigdy w torebce znaleźć, to jeszcze jak idziesz z siatami i torbami, to ostatnią rzecz, na jaką masz ochotę, jest wygrzebywanie karty z torebki. Normalnie szały wtedy dostaję 😡. Czasem mi ochroniarz który otworzy, a tak w ogóle, to wolałabym kod do furtki. Sto - a ochroniarze by Cię nie wpuścili, gdybyś im powiedziała gdzie mieszkasz, i klucze pokazała ? Ja tak robię i mnie wpuszczają. I......czy my nie mieszkamy przypadkiem na tym samym osiedlu ??? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×