Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

perfidnie obudzona przez rodziciela, który sobie włączył muzykę 😭😭 witam się o poranku i chwalę się (:D), że dziś pączusie robię i je jem, jem, jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może jednak ktoś by przyszedł, co? bo do czasu tych pączków będę musiała się pouczyć, a mi się nie chce strasznie. nie róbcie mi tego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane pączusię będą? chyba że się już spóźniłam :-D :-D :-D co tu się w ogóle działo !!!! coś Laurka wystawiła koniec końców bo i ja upodobania Wasze chętnie poznam? Hali mam nadzieje że już wszystko umiesz, a nauka przebiegła bezboleśnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Oczywiście byłam na zwolnieniu - w domu sobie posiadziałam. Odpoczęłam po górach ;-) i mogę teraz w poniedziałek iść wypoczęta do pracy :-) Widzę, że tutaj pogadanka intensywna się odbywała. A co teraz porabiacie ? Ja siedzę przed TV i oglądam kanały muzyczne, obok śpi kot - jednym słowem kuruję się i wypoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :D musiałam wziąć prysznic bo jestem padnięta, od wczoraj uskuteczniam bardzo intensywny szoping :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę, bo sączę szampana :D ale ty? :D wiem, za dużo pączków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam u ciebie nie widzę efektów :D a u siebie, o ,patrzę w dół (kusa satynka) i widzę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ić Ty, Myszorku, zapominasz, że Cię widziałam, może nie w satynce, ale widziałam :D:D:D Kropcia łelkom 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cię widziałam i właściwie to z zazdrości powinnam cię przestać lubić :D ale mam dobre serce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień latałam po sklepach Kropciu :) teraz chwilowo siedzę sama, więc zasiadłam sobie do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień leżałam - ufff ale się zmęczyłam, i też jestem chwilowo sama i siedzę przed kompem. Coś kupiłaś Myszorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik jest Panną Szczuplusią z duzymi, łannymi oczętami 😠 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia! :D:D jak tak mówisz, to aż się boję, jaki Ty sobie mój obraz zbudowałaś :D Dziewczyny, jubileusz dziś mamy, topik skończył 4 miesiące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, już rozumiem - Myszorek siedzi w bordowej satynowej koszulce i pije szapmana ;-) A Ty Halik, co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×