Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

To myślisz Laurka, że mamy kamery też w mieszkaniach ?? Aż tak dbają o nasze \"bezpieczeństwo\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - tylko dom, już nie chcę w bloku mieszkać. Nawet mam już upatrzone miejsce i dom, tylko kasę trzeba mieć, dużo kasy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ci już wszystkie chałupy zazdroszczą :D :D :D a tak poważnie to moja inna koleżanka też się za domem rozgląda. coś mi ostatnio wspominała o Białołęce. a ty gdzie chcesz się budować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Zaciszu - to moja dzielnica z dzieciństwa - więc jestem mocno do niej przywiązana. I rodzinę mam wokół. Oj tam zaraz zazdroszczą - jeszcze nie ma czego ;-) Jak już będę miała tą chałupę, to zrobię wielki zlot koalicjantek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już zazdroszczę, bo wiele bym dała by przeprowadzić się w mazowieckie w pobliże rodzinki :D a tu dupa. wielka. wciąz wlkp na horyzoncie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to Myszorku nie będzie budowa, tylko przebudowa i rozbudowa, bo dom już stoi, a na tym osiedlu to wolnych działek już nie ma. A Bella to gdzie sie podziała z tymi kanapkami i jogurtem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bela jadła kanapki, ale jogurtu się nie tkneła aż tak głodna nie jest :-D A poza tym pracuje trochę i również zazdroszczę Ci domu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurciki coś powodzeniem na naszym forum się nie cieszą kto lubi kto lubi niech się zgłosi oddam truskawkowy z bakteriami lcasei :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jabłka jem rzadko. a jogurty lubię :D ale jestem po danio jagodowym więc dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - nie zazdrość, bo nie ma czego - w końcu ten dom, to dopiero w marzeniach jest. Jabłko jest u mnie od wczoraj w szufladzie i nie ruszam - ble.... Jagurtów też nie lubię, dajcie pizzę ;-) A tymczasem suchary pogryzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - to nie nowość - ja mogłabym jeść pizzę codziennie. Niestety nie za bardzo mogę sobie pozwolic, bo bym szybciutko straciła talię. Kurcze, jak my się musimy poświęcać i dbać o linię 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam skład od góry do dołu, widzę śladowe ilości spirytusu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę :P :D :D Kropka jak tam twoje i wajchy zdjęcia z sylwka? wywołują się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaka tajemnica :D przecież jest czarne na białym :D Halinka ma tylei tyle, bo napisała, ja mam mniej - o ile mniej też napisałam :D :D no Kropuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, człowiek zajęty praca, to mu nie powiedzą wprost, tylko szukać każą, babolce jedne :-p Myszorek - zdjęcia sobie leżą grzecznie w aparacie, bo do skończenia kliszy zostało jeszcze 4 fotki i tak czekają na okazję aż będę piękna i powabna, coby cyknąć te brakujące 4 i dać do wywołania. Ale cierpliwości Myszorku, ja już jestem ich strasznie ciekawa, więc pewnie obfotografuję mieszkanie i 4 fotki się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - znalazlam ile Halinka ma wzrostu, ale ile mniej ma Myszorek, to nie znalazłam ! No i gdzie to jest ??? 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z moich obliczeń wynika, że Myszorek ma 1, 57 !!! :-D Dobrze myślę ?? Czyżby była z nas najmniejsza ? A ciekawe która z nas jest najwyższa ? Belluś - ja mam do ciebie pytanko - dlaczego Kinga nie chce mieć dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc nie wiem czemu Kinga nie chce ale mogę się domyślać że: 1) nie mają kasy tylko długi 2) to raczej ona zarabia w ich gospodarstwie domowym 3) ma super prace która pewnie czekać nie będzie 4) ma korbe na punkcie swojego wyglądu i nie chce przytyć 5) jak każda laska się boi taka to moja psychoanaliza kingi :-D bo wprost powiedziane nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a ja myślałam, ze przegapiłam. A widziałaś jaka antyreklama pigułek antykoncepcyjnych była w serialu ??? Jak Kinga była u lekarza i powiedziała, że to nie możliwe, żeby była w ciąży bo bierze pigułki, a lekarka na to, że pigułki są zawodne. Czyżby moherowe berety maczały w tym swoje \"antenki\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
Scenariusz jest podciagniety pod Kinge, ktora naprawde jest w ciazy z serialowym Grzeskiem zreszta :-D Ja z odwiecznym pytaniem, gdzie jest Walnieta i dlaczego milczy? Czy macie z nia jakis prywatny kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×