Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no masz racje Vanessa z tym Grzesiem i Kingą widziałam ich razem na otwarciu centrum handlowego ale nie było widać ze kinga w ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei słyszałam, że serialowy Grzesiek jest gejem - rany - ale ploty. Ja osobiście nie mam wieści od Walniętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wreszcie mogę się przywitać z kimś kto przyszedł przede mną 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja to dla Ciebie Myszorku zrobiłam ;-) żebyś już taka smutna, że jesteś pierwsza, nie była ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jasne ;-) Dzisiaj Cię tylko \"odciążyłam\", nie mogę tak codziennie :-p Stokrotka - wczoraj byłam w sklepach w Galerii Centrum - niby wielkie plakaty informujące o obniżkach, a w środku nic ciekawego - szukałam akurat rękawiczek - no i były, albo badziewne, albo fajne, skórzane Witchena, przecenione ze 150 zł., na 100 :-o Ale mi wielka obniżka !! Znalazłam tez fajny kapelusz, ale za mały - tylko też obniżony z 90 zł. na 70, więc też to nie jest żadna powalająca obniżka. Potem weszłam do C&D, chociaż nienawidze tego sklepu - i tam rzeczywiście są obniżki i to spore, ale nie wiem, czy lubisz rzeczy stamtąd. Mi oczywiście spodobał się kapelusz, z nowej kolekcji za 100 zł. Może go sobię kupię, jak dostanę pensję ? Muszę pomysleć. W H&M to nawet nie wchodź - żadnych fajnych przecen. Byłam też w Arkadii, ale tam nie zauważyłam żadnych fajnych obniżek. I nasunęła mi się taka sama myśl, jak Tobie - że owszem wszystkie sklepy krzyczą: sale, sale, tylko tych \"sal\" nie ma ;-) A jak są to na takie badziewia, że nigdy bym tego nawet za darmo nie chciała - tak jest w Zarze, fakt obniżki są, ale na takie ohydztwa, że zaczynam podejrzewać, że wyciągnęli cały stary i zniszczony towar i chcą go upchnąć jakims frajerkom. Słowem Stokrotka - obniżkowe dno, w tym roku !!! 😠 Też mam wrażenie, że w zeszlym było lepiej, ale dokładniej zobaczę, po 25.01, jak przyjdzie pensja, i wybiorę się do Factory na \"polowanie\", to wtedy Ci powiem, czy sensowne są te obniżki. Ufffff - ale się rozpisałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na temat obniżek nie wiem nic. na ciuchowych zakupach byłam ostatnio jakoś w październiku-listopadzie :D i pewnie jeszcze ze dwa mce się nie wybiorę - dopóki nie doprowadzimy nowej chaty do porządku i nasza sytuacja finansowa nie ustabilizuje sie :D teraz mąż popatrzyłby na mnie co najmniej dziwnie gdybym się na takowe zakupy wybrała :D i zresztą i ja dziwnie bym się czuła wydając 100 na ciuch zamiast kolejną farbę do ściany :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - bo wszystko zależy od priorytetów ;-) Ja miałam remont jakieś 2 -3 mies. temu, i wtedy też chyba o ciuchach nie myślałam. Teraz mam już w mieszkaniu prawie wszystko zrobione, kupione, i co najwyżej mogę \"se\" świeczki kupowac, dla nastroju :-) I mogę się za ciuchami oglądac - Ty masz kochana \"wyższe cele\" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, możesz zrobić dwie rzeczy: przyzwyczaic się :-(, albo jak chcą dziś przyjść, to niech przychodzą, ale Ty nic nie przygotowywuj, nie sprzątaj, jak przyjdą, to zastaną \"normalność\", żadnego błysku, tortów, czy żarcia. No owszem, pewnie się zdziwią, ale na przyszłość będą traktowali Twoje terminy zaproszeń poważnie. Pytanie tylko, czy dasz radę nic nie szykować ?? Ja osobiście Cie namawiam, w końcu prosisz i mówisz, żeby to była sobota, to chyba nasz KONKRETNY powód, a nie, to, że chcesz robić dwie imprezki - dzisiaj i w sobotę. A tak w ogóle - to cześć :-D Kuźwa - 60 sek. mi wyskoczyło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠, 😡 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, jak już nie wytrzymasz - to zrób tylko minimum :-) A najlepiej by było, gdyby w tym czasie nie zastali Was w domu. Tylko, to jest na tyle niegrzeczne, że nie wiem, czy w następnym roku w ogóle by przyszli ;-) A na drzwiach zostawiłabyś kartkę: \"Szanowni goście, serdecznie zapraszam na urodziny, w sobotę o godz....... Podpisano: Pluja\" ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty - na dziecko się obrażą, na dziecko ??? To co to biedactwo ma za wujków i ciocie ??? ;-) A tak serio, to Laurka, jak się nie \"postawisz\", to się przyzwyczaj, że do 18-tki właśnie tak będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch dzisiaj, uwaga, nie krzyczcie tak ;-) Laurka, no zrobisz, jak chcesz, ale lepiej chyba mieć \"ustwioną\" rodzinę, co nie ? ;-) Myszorek, a Ty gdzie jesteś ??? Mam pytanko do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurka - najpierw wersja light - czyli przyjęcie gości w takim stanie w jakim jest dom, Ty i Pluja - i nie przejmowanie się tym, może rzucenie tekstu w stylu: \"Kochani mam tylko herbatę, kawa właśnie wyszła, nie zdążyłam jescze kupic, bo nastawiałam się na duże zakupy na sobotę. Ma być tort, ale jak już dzisiaj przyszliście, to już chyba nie będe robić drugich urodzin\". Jak te \"delikatne\" aluzje nie pomogą, to wyjść z domu, i zostawić kartkę. Myślę, że będą ustawieni ;-))) Myszorek - czy Ty już masz nowy TS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie trochę uspokoiłas, bo mi też jeszcze nie przysłali, a to ma byc pierwszy numer po opłaceniu prenumeraty, i już myślałam, że coś się stało, i nie dostałam, a zapłaciłam. Może dzisiaj będzie ? Kiedy zazwyczaj do Ciebie przychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziecku daj tort po kryjomu ;-) A numer z kartką możesz robić co roku ;-) Co Cię to kosztuje ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat niech żyje PLUJA nam :-D :-D 👄 dla córci :-D widzę że Kropcia radzi jak pozbyć się rodziny :-D ;-) ja coś nie mam czasu dzisisiaj dla Was ale mam nadzieje że w lutym to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laurka żyjesz? posprzątałaś, ale na zakupy nie idziesz? bądz twarda :-D ;-) i co na dzisiejszą bibę mąż? pewnie zachwycony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×