Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropcia oglądasz dziś serial ? :D :D :D czy jutro znów będę opis wkejała ? napisz, bo może wieczorem powinnam notatki robić czy cuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie podoba się? :D :D zaraz idę, zimno, plucha a ja do centrum muszę, brr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello tęskniłyście?? :-p na pewno :-D już po egzaminie ale nic nie mowie bo chyba znów wtopa ;-) Kaczuszki żółte ?? Laurko tak ;-) :-D no pięknie pięknie co jadłaś przed snem :-D a jak to było do mojej mamy to czemu otwierałaś :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - a bo ja wiem, czy będe oglądać ?? Na wszelki wypadek notatki zrób, bo wiesz, jak to u mnie, coś może ć, chociaz chcę obejrzeć. Laurka, Ty to się na zapas nie martw, będziemy się zastanawiac, co z tymi super figurami poczniemy, jak już je będziemy miały :-) Wajchą sie nie martw - teraz to on jeść może, ale prędzej czy później wyjdą te kanapeczki, zapiekanki, pizze ;-) Belluś - cześć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Ty podstępna :-D :-D jak zdam to powiem a jak nie to nie :-p jak to powiedziała moja koleżanka po ostatniej wtopie i poprawce którą muszę zdać: \"oni się na Tobie nie poznali i dajesz im jeszcze jedną szanse żeby mogli się zrehabilitować\" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie tak sobie Myszorku zmęczona jestem (delikatnie mówiąc bo publicznie brzydkich słów nie używam) :-D ale trzymam się jakoś bo jutro weekend już a w sobote koleżanka z mężem przyjeżdza więc myśle co by tu przygotować powiedz co u Ciebie na spotkaniu cieszyło się wzięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonezową pierzynkę mają? ;-) :-D moja koleżanka znając moje kulinarne umiejętności postanowiła przynieść ze sobą śledzie po japońsku zakupione w knajpeczce do której chodziłyśmy na wagary w liceum :-D więc śledzie już odpadają myśle o koreczkach ;-) sałatce greckiej, i nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mowa o gotowych na wszystko? to może i ja zobaczę jak uda mi się chałupe wcześniej ogarnąć :-D bo po tej nauce nie prezentuje się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba obejrzę serial, bo nic innego nie będę miała do roboty - Wajcha na siłownię pojedzie, więc ja w spokoju będę mogła się oddać \"babskim przyjemnościom\". Laurka - z Pluji, to chyba pisarka będzie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marchewki :-D :-D :-D ja zjem w ramach solidarności z Tobą por, seler, sałatę i jabłko * *sałata czytaj makaron por - sos serowy seler - szynka jabłko - czekolada cynamonowa :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam - siedzę sobie przed kompem, muzykę przegrywam i mam filmowy dylemat: czy ogląda Gotowe na wszystko, Na wspólnej, czy film Klient ?? Wszystko niestety jest w tym samym czasie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, bo nie mam termometru :D mam katar 😭 od wczoraj kicham jak najęta 😠 aj hejt it 😠 serial wczoraj oglądałam, za pięć 21 wpadłam do domu :D i dobrze, bo za tydzień ostatni odcienk pierwszej serii 😭 połknęłam tabletkę na katar, teraz śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-D W weekend się wygrzej, to Ci katar powinien przejść. Też oglądałam Gotowe, śmieszny jest ten serial, no nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b. zabawny, zawsze się zczegoś tam uśmieję :D ciekawe kiedy polsat zakupi drugą serię. ehh, przez ostatnią godzinę łaziłam po róznych sklepach - szukam sobie płytki z filmu \"Closer\"..i dupa. nigdzie nie ma 😭 mają tyle płytek, i to z filmów, których bym nawet nie zaszczyciła spojrzeniem, a tego nie widzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta katar to chyba przypadłość zimowa większości ja też mam choć używam cerutinu na bieżąco :-D :-D gotowe oglądałam całkiem niezły to serial :-D nie łapie wszystkich wątków ale wiekszość chyba tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka
Laurko kochana, kiedys dawno podawałaś przepis na sałatkę z ziemniaków gotowanych, pieczarek, ogórków chyba....Prosze podaj jeszcze, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko trochę pracujemy :D a trochę gadamy :D Laurka nas oswaja z porodem :D mnie i Bellę :D ciężki temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Wy zamierzacie niedługo dzieci rodzic ? ;-) No i oczywiście, jak zwylke ja jestem pominięta w tym obgadywaniu 😭 ale wiem dlaczego, dlatego jestem grzeczna i sie nie awanturuję :-) Laurka - nadszedł test Twojej silnej woli - ktoś poprosił Cię o kulinarny przepis - Ciebie !!! Nie wie, że Ty teraz nie zajmujesz sobie głowy takimi sprawami ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo to nie :D wszak najpierw trzeba mieć co :D choć dziś mam gina, może mnie czymś zaskoczy :D (żart - nie spodziewam się niczego :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, Myszorku tak sie zastanawiałam, bo u mnie wokoło w pracy tematy krążą wokół ciąż i dzieci - powiedzmy, że planuję zacząć \"starania\" o dziecko w 35 roku życia - zakładam, że wtedy może już mi się odezwie tzw. instynkt, i co ? A jak nie będe mogła mieć dzieci ? To wtedy leczenie, które może potrwać i 5 lat, wtedy będę miała 40 lat. To jakoś strasznie stara będe jak na dziecko - myślałaś o tym ?? Belluś - a Ty, kiedy i czy w ogóle chcesz mieć dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja starania chcę zacząć wcześniej :D na przykład za rok. będę miała 29 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×