Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

och to jednak się chyba nie mijamy,bo o 16.40 to ja zazwyczaj jestem na rondzie Kaponiera :D potem dopiero śródka i 17.30 domek :) mężuś drzemie, a ja ściągam pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj 2 piwka i prawie paczke chipsow pochłonełam a pozniej miałam wyrzuty. Mezus kupił mi wspaniała lampe z ikeii :D A gdzie reszta??? Moze kobitki wczoraj ostro zabalowały i dzis nie maja siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja wajcha postanowił z okazji dnia kobiet obiad ugotować a jako że nie pierwszy raz przy garach stoi ;-) to wczorajszy obiad uznać trzeba za katastrofę ale chęci się liczą no i brokuł był pycha :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pusteczki.... Ja juz zdarzyłam sie zdenerwowac na pająka !!! (męża)- szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co? u mnie wczoraj kwiatki i ciacho z kawą, poza tym wieczór normalny - małe spięcie o burdel w pokoju - wszystko w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Kropka ? znów urlopik? a Rybka? na gg jej nie widzę, więc pewnie też nie w pracy. głowa zaczęła mnie boleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glonojad, pająk coraz lepiej :-D :-D dobrze że panowie nie czytają \"naszego\" topiku zjedz coś Myszorku, może boli Cię z głodu albo ciśnienie??? wtedy kawa :-D :-D a Kropci i Rybki faktycznie nie ma zmowa jakaś czy co :-D :-D no i Sto również gdzieś szaleje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może kawa? spróbuje :) z głodu nie, jem jak smok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja Myszorku wczoraj jak z okazji dnia kobiet wpierniczyłam w pracy czekoladę i pół chleba z pasztetem to się nawet moja koleżanka zaniepokoiła :-D :-D :-D chyba przez tą popiepszoną zimę u mnie kur.wa znów pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam apetyt - nie mogę powiedziec, żebym jeść nie chciala 😠 Już sam fakt, że poszłam wczoraj na obiad do stołówki o czymś świadczy, bo na 2 lata pracy jadłam tam obiad może ze 3 razy, zawsze salatka i kanapka mi wystarczyły. Ja to sobie tłumaczę tym, że jestem przed okresem, ale może to inna przyczyna. No nie objadam się jakoś strasznie, ale też nie powiem, żebym sobie odmawiała :-o Dlaczego Laurencja sie nie pokazuje ?? Ani Rybka, ani Stokrotka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakiś ruch. do tej pory nie zrobiłam sobie kawy, a dopiero przechodziłam obok wody (wracam z łazienki, gdzie reanimowałam ucho 😭 :D ) ale teraz idę bo procha nie chcę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja troche nie rozumiem Twojego wpisu - reanimować ucho, brać procha - o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucho - znów mi się \"popsuło\" (wczoraj wspominałam o kolczykach) stąd reanimacja :D a proch na ból głowy, o którem pisałam wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś wezmę srebrne, ale najpierw musze ucho podleczyć. teraz za nic w świecie kolczyka nie wyjmę, bo się z bólu zesr.m :D a głowa? kawę wypiłam, ale narazie nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, kobieto, rzeczywiście kiepsko, ja bym jednak spróbowała wyjąc, i włożyć to, które kosmetyczka Ci wstrzeliła, bo one leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich niestety nie wyleczyły, trzymałam je 2 miesiące bezskutecznie, dlatego wymieniłam je w końcu na takie wiszące by ucho \"oddychało\" :D i dupa. dlatego zmienie złotko na srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Myszorek, masz bardzo wrażliwe uszy :-) Zbieram się, wiesz, że dzisiaj Gotowe na wszystko ? Dwa odcinki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziałam, tydzień temu też dali dwa, chyba mają nadmiar :D tez spadam kobitki, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis słaby ruch był- hmmm . Byłam dzis u lekarza i musze jutro znowu isc na pobranie krwi :( A w sklepie kosmetycznym wychaaczyłam szałowe okulary !!! Tylko kaski na nie nie mam. Ale musze cos wykombinowac i to szybko bo ktos mi je sprzatnie z przed nosa! A tego bym nie zniosła!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D Śmiała proszę mnie za słówka nie łapać :D z uchem dużo lepiej, maść z antybiotykiem, którą aplikowałam cały wczorajszy dzień okazała się skuteczna. tak więc na kino i jubilera postaram się namówić męża już dziś wieczorem :D właśnie pochłonęłam śniadanie, już dawno tak mi w brzuchu nie burczało, ja nie wiem, wieczorem nudności, a rano wilczy apetyt ;) :D jak dobrze, że już piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) wczoraj miałam urlop - taki jeden dzień dla siebie na tzw. salon piękności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×