Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No to jak dobre, to Ty zostaw tego sąsiada :-p Myszorek, no co to za kaszka z cynamonem ? No weź powiedz, bo mi smaku narobiłaś, kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kaszka, campiny :D robią z cynamonem, z czekoladą i chyba owocami. w lodówie, w prawie każdym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa to jest Smakija - no to musze spróbowac, bo mi apetytu narobiłaś :-) Sto - przyszły tydzień brzmi super, co powiesz na środę - 22.03 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, a co to jest pochodna, coś mi się tam tli w głowie, i że nawet lubiłam te zadania, ale teraz to mnie Rybka zastrzeliłaś tym pytaniem, i pojęcia nie wiem, jak się to coś liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam żartowałam :-) ale teraz już wiem do kogo moge się zwrócić w razie gdym chciała ją wyliczyć :-) ostatnio syn mi takie pytanie zadał i wcale nie pamiętałam o co chodziło, ale przypomniałam sobie i byłam ciekawa czy Wy pamiętacie :-) było dużo różnych rzeczy w szkole których nie wykorzystuje się w życiu ... pamiętacie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całki, i silnie, jako te najgłupsze dla mnie. A tak w ogóle, to poza podstawowymi działaniami matematycznymi, to nic nie wykorzystuję z matmy, z biologii to już w ogóle nie mówiąć o historii, czy chemii. I po co nam było tyle wiedzy w szkole ?? Jestem pewna, że nie potrafiłabym pomóc czwartoklasiście w matmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze udział w konkursie matematycznym :-) ale jest trochę przewrażliwiony i przesadził z przygotowaniami do niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chiałam mieć ścisły umysł, i startowac w konkursach matematycznych i fizycznych, a mam \"umysł humanisty\", i jedyne konkursy w jakich brałam udział, to historia i biologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady :-) a odnośnie innych spraw niepotrzebnych to ja pamiętam jeszcze cykl rozrodczy rozwielitka :-) albo ruch jednostajny prostoliniowy i inne oraz wymyk i odmyk na drążku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangur to taki konkurs matematyczny Kropeczko :-) a Rybka w Kangurze - no cóż lepiej tego nie analizujmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×