Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no Śmiała :-) ale mi dołozyłaś :-) zakonnicą na pewno nie jestem wiec... ale Rybki mają to do siebie,że te skrajności w jednej osobie się kumulują dzis jestem taka a jutro niewiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie wyrazilam osoby te (gdyby wierzyc horoskopom) maja sklonnosc do ekstemum w jedna albo w druga strone i w jednych moze diabel siedziec a te inne t5o z kolei anioly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka tak bylo napisane a dokladnie pamietam bo duze to na mnie wtedy wrazenie zrobilo szczegolnie gdy to odnioslam do tej mojej przyjaciolki:) hehe mam nadzieje, ze cie nie urazilam bo nic zlego nie mialam na mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to już kiedyś o znakach rozmawiałyśmy :D ale fakt, ja też już nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelam Sto :) hmm, ale teraz jak pomyślę to charakterem b.przypominasz mi koleżankę spod koziorożca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo lew, to taki królewski znak, znaczy się najlepszy. Pewnie w tym sensie. No Sto, pochwalisz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sto, ale jesteś, nawet Śmiała się przyznała :-) Śmiała, nie znam nikogo spod koziorożca - jakie one są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli to, że jesteśb.ambitna i pracowita :D moja koleżanka jest w tym sensie taka sama, nawet to samo imię nosicie :D stąd ten koziorożec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Koziorożec jest uparty I wytrwały nie na żarty! Idzie w górę pomalutku, Powolutku, lecz do skutku! A gdy znajdzie się na szczycie, To go stamtąd nie zrzucicie - Będzie siedział zadumany, Snując jakieś nowe plany...\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ale śliczny wierszyk :-) Laurka - czy Ty strzelcem jesteś ??? Sto - oczywiście trafiłaś - jestem w tej trójce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bujda z tą panną :D mój mąż nie ma takich zamiłowań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak świat światem, każda Panna Jest dokładna i staranna, Nawet w głowie ma porządek, Bo ustawia myśli w rządek. Panna boi się ryzyka, Niczym ognia go unika, Więc przeszkody całą zgrają Same z drogi jej znikają!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle zapomniałam o tym znaku, a to przecież taki wyrazisty znak, i rzeczywiście lubią porządek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam najgorszy znak ze wszystkich zgadnijcie który to? :-D :-D Kopcia Ty chyba bliźniak jesteś nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Bellus skorpion jesteś ?? Bo to dla mnie jest \"najgorszy\" znak. Eeee tam, żadna zabawa z Wami - za dobrze mnie znacie - oczywiście, że bliźniak jestem, ale uważam, że do mnie nie za bardzo pasuje, poza cechą, że Bliźnięta mają \"otwarte umysły\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wszystkie Ryby wprost zachwyca Niezgłębiona tajemnica - Wyczyniają jakieś czary, Jakieś cuda nie do wiary... Lecz są także z tego znane, Że są niezdecydowane, Więc bez przerwy się wahają, Czy w te czary wierzyć mają...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×