Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto - ciekawie się nazywa, i wydaje mi się, że można robić fajne rzeczy :-) Mam nadzieję, że Ci sie tam spodoba i Ty im się spodobasz :-) Wtedy oblejemy podwójne przyjęcie do nowej pracy - moje i Twoje :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, poczekajmy, jak tam praca Sto się wyklaruje :-) Ja też w sumie umowy jeszcze w łapie nie mam, no ale myślę, że u mnie już jest wszystko dograne. Dzisiaj idę do kadr, po skierowanie na badania okresowe, to sie zapytam, kiedy umowę podpiszę. No ale Śmiała - trochę zmian jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Vero Modzie, ja ją już kupiłam bardzo dawno, ale jak byłam ok. miesiąc temu t tym sklepie, to były te bluzki, bo to u nich bardzo popularny model. Jutro możemy zobaczyć, czy są, bo w Arkadii jest Vero Moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście Myszorek razem z Laurencją sie odzywają :-p Myszorek, co się stało ? Śmiała, weź Ty kobieto jakąś kanapkę, albo sałatkę zjedz, a nie landrynki - nie najjesz sie, a zjesz całą paczkę i Cię zemdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Kropka umknęły ci moje wpisy, bo już rano dałam znać że dziś mam kupę roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najbardziej nienawidzę prasować pościeli :-( I żałuję, że instytucje zwane maglem poznikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez to miała :-) Jakoś tak mi się pościeli nie chce nosić do pralni - skąpstwo, czy co ?? Nie wiem, ale może to i dobry pomysł. Ciekawe ile kosztuje upranie pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee Ty cwaniaku :-p Nie wiem, czy będzie mi się chciało wlec pościel, tym bardziej, że lubię, jak pościel tak ładnie pachnie po praniu, a z pralni nie pachnie. Jezzzuuuu jak ja chcę juz stąd wyjść !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tutaj nie mogę wytrzymać !!!! 😭 Po prostu nie mogę - a jeszcze 29 minut !! Ten dzień jest śpiący, nudny i non stop chce mi się jeść. Co jest z tym wtorkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz wychodzę z pracy :-) po południu pójde na spacer z rodzinką :-) lubię wiosnę dla Was tez miłego popołudnia kto ma skrzynkę na tlenie? nie odbieram żadnych maili od 5 dni ;-( popsuło sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaraz idę. oczy mnie bolą :( Rybko tlen działa, poczta na tlenie też, nawet dziś maile od psiół dostałam. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale nas bos zaskoczył !!! Umozył nam pozyczke, ktora bralismy jakis czas temu :D Czyli 800zł !!! Super !!! Po za tym jeszcze siedze bo dzis bylismy prawie o 8:30 wiec trzeba odrobic... Nalesniczka tez bym zjadła z jakims dobrym farszem lub poprostu z dżemerem lub sukrem- mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak!!! tez tak kiedys robiłam !!! Pycha !!! Jutro nie mam nic na obiad wiec chyba zrobie nalesciczki !!! Dzis Sto za pomysł ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto :-) Jak nastrój przed rozmową ? Laurka, przed 18.00 zjadłaś te frytki, to nie panikuj, ja się wczoraj tak opchałam, że spodnie o mało nie pękły, ale o 18.02 skończyłam, więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie przy drugiej kawce :D pierwszą piję zazwyczaj o 6.15 :D mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie luźniejszy niż wczoraj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sienamerko ! Słonce pieknie swiec ale zimno. Dzis na pewno na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czasu na kawę, a w pracy nie mam śmietanki do kawy, więc nie piję. Za to jak przyniosę sobie śniadanie ze sklepu, to sobie herbatę zrobię. Z Londynu przywiozłam sobie pyszne herbaty smakowe - dzisiaj mam borówkowo-malinową i z dodatkiem echinacei, a druga jest cytrynowo-imbirowa. Ci Anglicy to mają fajnie. Cześć Myszorek 🖐️ Grzeją tam trochę u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś - w Wawie też zimno, a ja się wyletniłam, i siedze w płaszczu cały czas :-o Gorzej, jak na dwór będę musiała wyjść. Moluś - to dzisiaj sobie koszulę będziesz wybierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze rano piję kawę gdy się maluję, rozkładam się z całym majdanem (czyli tusz do rzęs i kresek, puder :D ) wraz z obowiązkową filiżanką kawy przy stole i się upiększam :D w pracy chłodno, kaloryfery wciąż chłodne, będzie już tak dopóki ich w ogóle nie wyłączą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Myszorek, bardzo Ci współczuję :-o Zimno mi jak cholera :-( Po co ja się tak wyletniłam ?? Aha, już wiem, po co - nic innego już nie miałam do ubrania. Stwierdzam, że nie tylko bielizna mi jest potrzebna, ale jeszcze np. spodnie, albo kilka bluzek. Tylko kasy nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) a ja dziś trochę póżniej dojechałam i jeszcze kawka nie zrobiona ale zaraz robię , pije czrną i gorzka więc śmietanką tez Cie Kropeczko nie poczęstuję :-) a przy malowaniu i czesaniu się tez piję tyle tylko że kubeczek kefiru albo jogurtu - ponoć zdrowe :-) a mi tlen dalej nie działa ;-( i jestem zła bo kupiłam bransoletkę na allegro a tu nijak nie mogę odebrać maila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-D :-D 🖐️ Mam nadzieję, że dłużej z nami posiedzisz :-) Jakie masz problemy z tlenem ? I jaką bransoletkę kupiłas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzis Kropeczko. Dla Pajaka juz mam w sumie upatrzona ( kolor cegły ) i do tego trzeba krawat dobrac... Jego mama była bardzo zdziwiona ze kupujemy koszule skoro ma slubna i jeszcze jakies białe....Te białe to pewnie jeszcze ze szkoły sredniej pewnie... :P Gorzej ze mna bedzie ale moze szczescie mi dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×